Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Honda CGL125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kılavuzda 20-40 da var 10-50 de ,ustan zaten 20-40 a en yakın sentetiği önermiş, 15-40 yarı sentetik ve 20-40 mineral yağ benzer yağlar. 20-40'ı bir deneyim ondan sonra senin kullandığını deneyeceğim.
    kullandıktan sonrakı yorumlarını beklıyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    selamlar. aranıza yeni katıldım. şimdi ilk motorumu almayı düşünüyorum. internette çin malı motorları araştırırken titan , cg ve cgl lere rastladım. fiyat olarak çok uygun fiyatları var. sizce cgl nasıl motor? kullananlar memnunmu? sitede gördüğüm kadarıyla herkes çok memnun. birde bu motorlar çin malı mı yoksa japon malı mı? 2003 model aldım diyelim. nerelerine nasıl baktırmam gerekiyor. herkese şimdiden teşekkürler.

Hoşgeldin,arazide çamurluklarına çamur dolmadıkça her yere gidersin bu motorla.
    Geçen sene bu zaman aldım 12,500'de 24,000 oldu inanırmısın sadece bujiyi onu da keyfen değiştirdim.Temiz ve 20,000 km'ye kadar bulursan kaçırma. Benim motor 24.000 ve 24.000 daha rahatlıkla gidebilir.

Motosikleti
    yok
    motorhocası çok teşekkür ederim. birtane uygun fiyata buldum 100.000 km de diyor. bu çok fazla değilmi? o modelde motorlar o civarda km yapmış oluyorlar. çin malı almaktansa yinede bu motorları almak mantıklı.

Alıntı stormwinder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorhocası çok teşekkür ederim. birtane uygun fiyata buldum 100.000 km de diyor. bu çok fazla değilmi? o modelde motorlar o civarda km yapmış oluyorlar. çin malı almaktansa yinede bu motorları almak mantıklı.
    Bence 300'e 500'e bakmayın,parçaları orjinal,kurye olmayan,km'si düşük,çiziksiz bir makine bulun.
    Motosiklet keyiftir,herhangi bir rahatsız edici ses sinir bozar. 15,000 km 'dekiler varken kesinlikle tercih etmezdim 100.000km'dekini.

Selam Arkadaşlar bende 2005 model Honda CGL 125 var 5000 km de ilk sahibiyim çıktığı gün aldım meraklılarına duyrulur hondaya uygun güzel bir scooter ile takas etmek istiyorum scooterıda kuzenim için istiyorum motorda hiçbir sorun yoktur temizdir hiçbir parçası değişmemiştir garaj motoru desek yeridir fazla kullanılmadı hiçbir parçası ile oynanmadı düşünen arkadaşları beklerim motor üsküdarda kapalı garajda durmaktadır haftasonları rutin olarak 30 dk çalıştırırım tıkır tıkır çalışmaktadır

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı GhostEaGLe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar bende 2005 model Honda CGL 125 var 5000 km de ilk sahibiyim çıktığı gün aldım meraklılarına duyrulur hondaya uygun güzel bir scooter ile takas etmek istiyorum scooterıda kuzenim için istiyorum motorda hiçbir sorun yoktur temizdir hiçbir parçası değişmemiştir garaj motoru desek yeridir fazla kullanılmadı hiçbir parçası ile oynanmadı düşünen arkadaşları beklerim motor üsküdarda kapalı garajda durmaktadır haftasonları rutin olarak 30 dk çalıştırırım tıkır tıkır çalışmaktadır
    fiyat ne diyorsun
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Alıntı GhostEaGLe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte makine bu sahibinden'de gördüm sanki Activa ile takas düşünüyordunuz. Kaçırmayın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Parça ısmarladık gelmedi 1,5 aydır ,stoğu geçtik Çin'den gelecek parça nasıl geliyor, deve ile ipek yolundan gelse şimdi ulaşmıştı.(Conta takımı karbüratör ve egsoz)

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandıktan sonrakı yorumlarını beklıyorum
    Daha dün değiştirdim yağı ,20-40 Actevo ile 10-50 ve 10-40 powerracing'in pek bir farkını göremedim hepsi aynı

Sende kullanma kılavuzu var mı, bu hava ayarı kaç olacak Honda servisi 1,5 tur yapmış yokuşta bayılma yapıyor, sübap ayarı,karbüratör contaları boğaz vs. sıfır, olmadı deneyerek bulacağım.

Cgl 125 Manuel mi aradın , sonunda hazıra kondun

http://translate.google.com.tr/trans...nual%26hl%3Dtr

'den KRFN P / C SDH 125-A download de

Motosikleti
    cbf150
    slm motorhocası naber nasıl gidiyor motorla aran motorun gidişi gelişi falan ben universtede oldugum ıcın kullanamıyorum

slm motorhocası naber nasıl gidiyor motorla aran motorun gidişi gelişi falan ben universtede oldugum ıcın kullanamıyorum
    Fatih meraba iyi gidiyor ciguli ile geçinip gidiyoz, 20-40 Actevo fena değilmiş iyi gidiyor motor kullanabilirsin.Duruyor mu senin Ciguli

Jant çemberi lazım ön -arka akort tutmadı bendekiler,alaşım jant da taksam olur, Konya bunun merkezi diyorlar

Birkaç orjinal parçası burada var.
    http://www.orjinalmotoryedekparca.co...u/CGL-125.aspx

Motosikleti
    cbf150
    Fatih meraba iyi gidiyor ciguli ile geçinip gidiyoz, 20-40 Actevo fena değilmiş iyi gidiyor motor kullanabilirsin.Duruyor mu senin Ciguli

Jant çemberi lazım ön -arka akort tutmadı bendekiler,alaşım jant da taksam olur, Konya bunun merkezi diyorlar

Birkaç orjinal parçası burada var.
    http://www.orjinalmotoryedekparca.co...u/CGL-125.aspx
    motor duruyor yatıyor şimdi ah cgl ah cok ozledım

ya babam gecen aynayı kırmıs motor koydugumuz yer kucuk sokarken gitmiş ayna onu almam lazım birde arka takozlar alınacak motor ben olmayınca vizeyede girmedı babam ayna alalımda ben vizeye sokayım dedi ayna bulabilir mıyız ve takoz?

motor duruyor yatıyor şimdi ah cgl ah cok ozledım

ya babam gecen aynayı kırmıs motor koydugumuz yer kucuk sokarken gitmiş ayna onu almam lazım birde arka takozlar alınacak motor ben olmayınca vizeyede girmedı babam ayna alalımda ben vizeye sokayım dedi ayna bulabilir mıyız ve takoz?
    Ayna ayna söyle bana ben Ufuk diye bir marka aldım Cbf150'nin aynısı çok şık duruyor.35 kayme. Takoz neymiş çekme halatı gibi bişey mi.

Motosikleti
    cbf150
    ya benım babam orjinal olmazsa asla almaz ustunde honda cgl125 yazması lazım imzalı yok bilmem barkotlu falan sen az ugrasıyorsun bunu satan site yok mu?

takoz dediğim arka cantın içinde 5 tane plastık parca var senınki milli oldugundan olmayabilir galiba

ya benım babam orjinal olmazsa asla almaz ustunde honda cgl125 yazması lazım imzalı yok bilmem barkotlu falan sen az ugrasıyorsun bunu satan site yok mu?

takoz dediğim arka cantın içinde 5 tane plastık parca var senınki milli oldugundan olmayabilir galiba
    Hiç aynaya rastlamadım orjinal takozu da yeni değiştirdim orjinali yoktu ayna gibi yerine yan sanayisini satıyorlar
    Baktım bendekilere bu parçaları orjinal satan yer yok.

Motosikleti
    cbf150
    Hiç aynaya rastlamadım orjinal takozu da yeni değiştirdim orjinali yoktu ayna gibi yerine yan sanayisini satıyorlar
    Baktım bendekilere bu parçaları orjinal satan yer yok.
    hadı ya neden bizim motorun parcalarını heryerde bulamıyorum anlamıyorum sonucunda hondanın cıkardıgı en kaliteli en mukemmel motoru

Duruma göre sert-kabak lastikle, uygun sıcaklık ve rüzgarda,deri montla-kışın,çok hafif eğimde 9,5 Hp 'lik 2003 Cgl 125 128 km/h hıza çıkabiliyor.

2003 için en uygun hava ayarını bilen yok mu.
    Yetkili Servis 1,5 ayarladı yokuşta hararet yaptı, Şimdi 3 tur gevşettim harika oldu.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Duruma göre sert-kabak lastikle, uygun sıcaklık ve rüzgarda,deri montla-kışın,çok hafif eğimde 9,5 Hp 'lik 2003 Cgl 125 128 km/h hıza çıkabiliyor.

2003 için en uygun hava ayarını bilen yok mu.
    Yetkili Servis 1,5 ayarladı yokuşta hararet yaptı, Şimdi 3 tur gevşettim harika oldu.

Abi senle yağdaşız bende 20 40 actevo kullanıyorum.Birde hava ayarı bende 1.5 yapdım bnm ybr de 80 çıkdığım yokuşu 90 la çıkdım.Hava azaldıkça güç artıyor abi.
    HONDA

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler