Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Harley Davidson Sportster 883 Low - Custom - Iron

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    sorun şuki harleyin dışında aftermarket bir uzatma alırsan motor titreşimli oldugu için vitesten atmalar oluşabiliyor nerden biliyorsun derseniz orjinalini almadan evel bende aftermarket kullanmıştım ve bir daha sadece kaliteli orjinal yada çok çok iyi bir aftermarket alırım dedim.Ve kaliteli after marketlarda ucuz değil gene 800 tl gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hd48 uzantı dedigin uygun çap ve boydaki krom boruyu kestir.tornacıda iki tarafına diş actır bir tarafı ters olmalı.olay bundan ibaret

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    SERVIS KITAPCIGINI BENDE ALABILIRMIYIM s_simsek@hotmail.de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fren mesafesi bay kısaldı ve bunun dışında fren kolunun hissiyatı bile değişti inanılmaz spor motorlar gibi oldu.Ve vrodun frenlerini kullandıgım için brembo yani daha iyi soguyor sogutma kanalları çok iyi yapılmış.Asıl niyetim 883r gibi iki kaliper kullanmaktı ama bu brembolarla hiç gerek kalmadı ön tarafı değiştirmeme.Eğer istersen bul bir tane brembo sanada takim artık uzmanı oldum
    namk bunu beğendi.

Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun şuki harleyin dışında aftermarket bir uzatma alırsan motor titreşimli oldugu için vitesten atmalar oluşabiliyor nerden biliyorsun derseniz orjinalini almadan evel bende aftermarket kullanmıştım ve bir daha sadece kaliteli orjinal yada çok çok iyi bir aftermarket alırım dedim.Ve kaliteli after marketlarda ucuz değil gene 800 tl gibi.
    aftermarket bir yana kendim yaptırmıştım.tek sorun . titreşimden gevşemesiydi
    onuda shougun'mı adını hatırlayamadıgım cıvata ve vıdalara surulen ılacla gıdermıstık.çok sıkı yada çok boşluk oldugunda atma yapabılır.

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    eyvallah benim de demek istedigim bu greyhorse, front kontrol falan hikaye sadece soygun, mczeytin bu sorunu kendi cözebilir bende bunu demeye calismistim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla ben tövbe ettim yşadıklarımı bilsen hak verirdin.ne locktite lar işe ne başka işlemler haha ömrümden 3 yıl aldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

senin 48 efi onların karbüratörlü kitapçığı senin işine yaramaz bende efi için olan kitap var pdf değil ama bildiğn kitap,ve part manuel var hangi parçayı istiyorsan kodu var ordan ürünü satın alabiliyorsun falan filan.

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    ah be banada efi olanın tamir kitapçığı lazım, keşke pdf olaydı :(

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    bulmak mesele degil ama ben almayada yasiyorum ama söyle bir ricam olabilir bana bir iki resim ile biraz ayrintili bir anlatim yaparsan cok sevinirim, malum bu harley frenler var ile yok arasi bisey...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla pdfsi yok ama digital fotograf makinesi diye birşey var yada scanner sen neye ihtiyacın oldugunu söyle sorun ne ben onun sayfasını çekim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

ay sıkıldım ben buraya bakarak yaptım dur atim
    http://xlforum.net/vbportal/forums/s...d.php?t=274658
    namk bunu beğendi.

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    valla on numara is ama dedigim gibi sökmekte problem olmaz ama takabilirmiyim bilmiyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    iki vida işi tork anahtarı şart ama birde şırınga lazım hidroliği yüklemek için

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    hidroligi üstten mi doldurmam gerekiyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla üstten doldurursan çok uzun sürüyor havasını almak ben tam tersini yapıyorum şıranga ile aşağıdan enjekte ediyorum ve yukardanda eskisini çekip alıp atıyorum böylece hava baloncugu oluşmuyor ama yukardan yaparsanda aynı sonuca ulaşırsın işte biraz uzun sürüyor 30dakka kadar öbür türlü 5 dakka
    namk bunu beğendi.

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    ön teker break rotor dedikleri seyide degistirdinmi yoksa hala orjinalimi duruyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    rotorlarıda değiştirdim tabi komple

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    hocam tam olarak hangi parcalari almam lazim bi ayrintili yazarsan,
    basini agrittiysam kusura bakma...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    önce kazalı bir vrod kullanıcısı bul ebayden falan sonra adamdan brembo caliperleri iste sonra rotorlarını iste ve master cyclndir i iste isteğe baglı olarakda yeni çelik fren hortumu al bu kadar ama tork anahtarın ve soketlerinin olması şart ayrıca locktite blue da.

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    rotorlari nasil uydurucam benimkine...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

ya hocam ben son bir saattir bakiyorum ebay den o dediklerini bulmak cok zor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    http://www.ebay.com/itm/Harley-V-Rod...#ht_500wt_1180 rotorlar
    http://www.ebay.com/itm/Brembo-V-Rod...ht_1758wt_1165 kaliperler
    http://www.ebay.com/itm/harley-clutc...item4aaf454b30 master cyclnder
    bunlar yanlız biraz pahalı benim gibi biraz beklersen kazalı bir vrod bulup parçalarına leş kargası gibi saldırabilirsin
    namk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler