Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Honda XLR 125 ve XL 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    burdada hep yamur var ama dayanamadım bende yükselttim amörtisör ün altındaki ayağı uzattık babam tornacı olduğu için çoğu işimde yardımcı oluyotabi genelde işim var yapamam desede ikna ediyorum hemen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    ooo senn çözümüü bulmussun ya..:=) tornacı baba.. motoruu basdan yaratırsın vallahi...=)
    o kolu uzattma olayınıı biri daha yappmısstıı.. yuzuk kurtarmassa bende o yonteme gidiicem heralde..

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    arka amortisöre yüzük koyunca esneme payı azalmayacakmı peki ???
    bende xlr nin arkasını yükseltmek istiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    serleşir amörtisör yüzük takınca tabi kalınlığına bağlı benim motorun eski sahibi baya kalın koymuş yuzuk o yüzden yay yumuşamış motoru ayağa kaldırınca çöküyodu arka ama şimdi düzeldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:30 ----------

sefakarhan senin motor kaç binde hiç eksantirik gergisi deiştin mi benimki 21 binde arızalıydı gergi aldımda ses yapıyodu baya değiştim kesti sesi bide eksozu deiştin mi hiç orjinal eksoz sıkıyo sanki motoru

Motosikleti
    xt660r
    30 binde benim motor.. 23 binde aldım ben.. benn degissmedim egzantirigi.. sess de yoksindilik.. egzos orjinal.. ama ben arkadakii delikleri buyuttum.. bi iki tanede actım hata.. rahattladı.. seside guzelessti.. buaradaa karbrator ayarından sonra yakıt analizini yaptım.. 10tl lik benzin ile 80 km yol yaptı.. yaklasık 3 litre yakıoo 100 km de.. ayardan once 3 litrenin ustundeydi deger..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

xl ler zaten yeterinnce essnek motorlar.. yuzuk olayını cok abarttmayınca sıkıntı olcagını zannetmioorum.. yakın zamanda deniicem.. sonucları burdan yazarım arkadaslar..

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    motorumun amörtüsörünü kaldırdım süper oldu aslında ayaklık biraz kısa kalıyo ama olsun orjinal ayaklığı bozmayayım motor daha fazla ilgi çekmeye başladı daha heybetli duruyo artıkbikaç resim koyam

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    ooo yükselince harika olmuş gerçekten
    keşke tam ayrıntılı foto koysaydın. kullandığın parçayı falan

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    amörtüsörün alt bağlantı civata deliğini iki yana parca kaynatarak 1.5cm aşşağıya indirdik fazla uğraşmadık yani

Motosikleti
    xt660r
    birazz fazzlamı olmuss yukseklik.. ayaklıgı nasıl kullacaksın bu skildeyyken.. ??

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    kullanılıyo ya sorun yok biraz fazla yatıyo yana ama olsun special makinalara özeniyo çocuk sokcem ayağını

Motosikleti
    xt660r
    heehee:=) yasslaa duvara dursun..olmadıı yare at..dussede bisii olmuoo bu makinalra zaten:==)

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    bende xlr 125 i sattım. şimdi xl 200 bakacağım. 1-2 tane var. eğer düzgün ise birisini alırım.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende xlr 125 i sattım. şimdi xl 200 bakacağım. 1-2 tane var. eğer düzgün ise birisini alırım.
    xl 200 çok iyi bir tercih. özellikle xlr 125 den sonra... bulduğun xl200 ler nereden? Ümraniye'de latif var Ondan mı? her zaman elinde bir kaç tane xl200 bulunur.

Tarihi geçmiş ama galeriden ulaşabilirsin.
    http://www.sahibinden.com/uygun_fiya...XQQdisplayitem

Tarihi geçmiş.
    http://www.sahibinden.com/coktemiz_h...XQQdisplayitem

Satılmış

http://www.sahibinden.com/en_guzel_r...XQQdisplayitem

Bu da gitmiş.
    http://www.sahibinden.com/borusan_ot...XQQdisplayitem

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    hayırlı olsun inşallah düzgün ve kafana göre bişey bulursun

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xl 200 çok iyi bir tercih. özellikle xlr 125 den sonra... bulduğun xl200 ler nereden? Ümraniye'de latif var Ondan mı? her zaman elinde bir kaç tane xl200 bulunur.

latif abide şuan xl 200 yok. istanbuldan satılık 1-2 tane var onlara bakacağım.bu hafta arası bakarım zaten. eğer düzgün çıkarsa birisi alırım hemen. ama düzgün çıkmazsa zor gibi. şehir dışına da çıkıp bakma zamanım olmaz.şuan beni arazide gezdirecek tek uygun seçenek xl200 var,xlr125 i sadece arazide kullandım,xl200 içinde aynı şey geçerli olacak.şehir içinde binmeyeceğim. bakalım kısmet

Motosikleti
    xt660r
    ege taraflarınada bak derim.. ben benim makineyii fethiyeden aldım.. roalrda dahaa bol..

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    ben tanıdıktan aldım herşeyini söyledi o yüzden problem yaşamadım satışını bu ay alcam mesela aralığın son haftası aldım satışı ozaman alsam baya masraf olacaktı şimdi düşmüş noter masrafı ii oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:34 ----------

bide motor alırken çokta kusursuzluk arama en uygun olanı al derim her motorda illa bi kusur olacak sonuçta 2004 model hele plastik aksamını hiç kafaya takma

Motosikleti
    xt660r
    orjinalliigi bozulmamıss motor aldıkdansonra.. actırır motorda yaptırısın.. lastigini akusunu de degisirsin... onemli olan çarsamba pazarıı motoruna donmemis olsun:=)

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    latif abide şuan xl 200 yok. istanbuldan satılık 1-2 tane var onlara bakacağım.bu hafta arası bakarım zaten. eğer düzgün çıkarsa birisi alırım hemen. ama düzgün çıkmazsa zor gibi. şehir dışına da çıkıp bakma zamanım olmaz.şuan beni arazide gezdirecek tek uygun seçenek xl200 var,xlr125 i sadece arazide kullandım,xl200 içinde aynı şey geçerli olacak.şehir içinde binmeyeceğim. bakalım kısmet
    hayret latif'de xl200 her zaman olurdu. xl 200 ler evladiyelik motosikletler. ben kullansam da kullanmasamda düzenli olarak bakımlarını yaptırıyorum, paradan da kaçmıyorum inşallah istediğin ve tabi temiz ve bakımlı olan xl 200 ü bulursun.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler