Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Honda XLR 125 ve XL 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı maniactsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende yeni aldım xl 200 ü 21000de 1 hafta olmadı hemen ön camurluk far elcik koruma taktım süper oldu birazda arkasını kaldırmayı pilanlıyorum daha önce skyteam vardı ama arasında çok fark var 2 side 200cc diyemem
    Hayırlı olsun tekerin düz bassın,doğru seçim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    saol hocam

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    valla xl200 dioorum baskada bisi demiorum.. 8 bin km dr biniyorum.. 30 bin oldu makina.. hic sorunsuzz.. hic degissmeden yola devam ediyor.. arka amortisor dan biraz cokme yapptı sadece.. 90 kilo oldugumdan olabilr.. onu birazz yuselticem sezon bası.i. bide lastik aldımı.. zaten yagıı tuzu hepp degisiyor.. sonraa butun yaz yollara devamm..

Motosikleti
    klx 250/xl 200/wr 125 çelişkisinde

herkese selamlar

arkadaşlar öncelikle merhaba...
    benim merak ettiğim bir konu var...
    şimdi bu xl 200 veya xlr 125 çok güzel motorlar orasından şüphemiz yok.
    hele bir de iyi bakılmış az km li bulursak tadından yenmez de...
    ben bu motora atladığım zaman rahat rahat 300 - 500 km uzun yol yapabilirmiyim sizce?
    orası sorun olur mu?

bende innova var gayette mükemmel bir motor fakat şimdi benim dağlara tepelere çıkmam gerekecek.
    biyolojide yüksek lisans yapmaktayım araziye keyfi değil mecburi gideceğim yani sizin anlayacağınız
    ha benim için keyif olacak orası ayrı

kullanan arkadaşlardan cevaplarını bekliyorum.
    kazasız belasız sürüşler dostlar....

Motosikleti
    xt660r
    tammda isine yarııcakk bi cevapp sana arkadasım..:=) gectigimiz yaz ben xl200 ile ankara fethiye yaptım..700km. fethiyede delii gibi arazi.. dag bayır.. ustune antalya marmarıs.. gezdim durdum.. ve aynen geri geldim.. toplamda 2500 km yol yaptım 15 gunde.. en ufak bir sorun bile yasamadım.. ve hic yorulmadan gunde 700 km yol alabildim.. yani dicegim suki.. cc olarak kucuk de gorunse.. oturma pozisyonu olsun yaylanması olsun.. yokdada gayet rahat bir motor xl200..hicbisi olmaz.. yagını degistir dilediign km yi yap

Motosikleti
    Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tammda isine yarııcakk bi cevapp sana arkadasım..:=) gectigimiz yaz ben xl200 ile ankara fethiye yaptım..700km. fethiyede delii gibi arazi.. dag bayır.. ustune antalya marmarıs.. gezdim durdum.. ve aynen geri geldim.. toplamda 2500 km yol yaptım 15 gunde.. en ufak bir sorun bile yasamadım.. ve hic yorulmadan gunde 700 km yol alabildim.. yani dicegim suki.. cc olarak kucuk de gorunse.. oturma pozisyonu olsun yaylanması olsun.. yokdada gayet rahat bir motor xl200..hicbisi olmaz.. yagını degistir dilediign km yi yap

eywallah sefakarhan kardeş...
    iyice kanım ısınmaya başladı şu motora ya hadi hayırlısı...
    oysa ki innovama daha doyamadım bile

bir de şu maceraya bakın dostlar ne kadar güzeldir ya...
    xl200 ü incelerken buldum..
    abilere helal olsun dedim valla...

http://endurocugibiyiz.blogspot.com/...stos-2006.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

dostlar birde bu motorda benzin göstergesi ile ayaktan marş olmadığını duydum.
    benzin hadi neyse de ayaktan marş olmaması garip geldi bana.
    ne derece doğrudur???

Motosikleti
    YAMAHA yz125
    ben alalı 500km oldu o yüzden fazla tecrübem yok nekadar uzun yol yapar diye zaten genelde arazide kullanıyorum ayaktan marşı yok aküne iyi davranman gerekiyo tabi herkesin kendi tercihi ayak marşının olmaması benim için sorun teşkil etmiyor

Motosikleti
    Dream Rider
    Merhabalar, bir arkadaşıma 2005 CG 125cc alarak daldık bu maceraya bende kendime bir XL200 bakınıyorum. Şimdilik aramalarımda temiz birşeye denk gelemedim açıkcası. Rent motoru olduğu çok belli olanlar var ortalarda. Es kaza denk gelirseniz beni haberdar ederseniz sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bir arkadaşıma 2005 CG 125cc alarak daldık bu maceraya bende kendime bir XL200 bakınıyorum. Şimdilik aramalarımda temiz birşeye denk gelemedim açıkcası. Rent motoru olduğu çok belli olanlar var ortalarda. Es kaza denk gelirseniz beni haberdar ederseniz sevinirim.
    rent derken kiralık olarak mı veriliyor demek istedin kardeş?
    izmirde kiralayan bildiğin bir yer varsa paylaşırsan sevinirim.
    bir gün tecrübe ederim şu motoru

Motosikleti
    Dream Rider
    İzmir de kiralık olarak bulunan bir yer yok açıkcası. Ben fethiye taraflarında buldum bir iki motor. Onlar da bahsettiğim durumda işte.

Motosikleti
    xt660r
    benzin gostergesi yok evet.. ama motorda sole bisi var.. nasıl gidersen git.. ister yavas.. isterr tapagaz... motor hep aynı yakıtı yakıyo.. cok enteresan:==) onun icin icine attıgın benzinle tam olarak kac km gidecegini biliosun.. ayakdan mars yok ama motor okadar kolay vurduruluyoki.. uzerine dahii binmeden mobilet gibi.. iterekk calısabilio:=) xl200 isste.. japan herseyii dusunmus..haa en gozecarpann eksik saat di.. bende hem saat hem termometre olan bi aparatıı kadranın altına monte ettim onuda cozdum..hemde su gecirmez:=)

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    arkadaşlar ben xlr125 i satıyorum isteyen varsa
    sattığım gibi xl 200 e geçiyorum.

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne istiyorsun ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    pusulayı şaşırdın kanka sen...

15 Ocak yaklaşıyor bebeğimm...readyy...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

uygun bir fiyata xl 200 satan varsa bir hafta içinde bile alabilirim=) lutfen sadece ogrenci oldugumu goz onunde bulundurarak bana fiyat soleyin ucuk rakamlar verebilicek durumum yok . satmayı dusunen varsa bir an once ozel mesaj atsın lutfen...

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne istiyorsun ?

2,5 düşünüyorum, piyasada diğerlerine bakınca hepsinden daha temiz.10,000km ye yaklaştı şuan. sibop ayarı için bile sökülmedi daha. fren balatalarına kadar orjinal.1 çift yedek lastik te var daha ne olsun.

Motosikleti
    Dream Rider
    2,5 düşünüyorum, piyasada diğerlerine bakınca hepsinden daha temiz.10,000km ye yaklaştı şuan. sibop ayarı için bile sökülmedi daha. fren balatalarına kadar orjinal.1 çift yedek lastik te var daha ne olsun.
    Makul görünüyor. Bir düşünelim. Sağol. İlan falan verirsen sahibinden e linkini atarsan sevinirim

size ulasabilicegim herhangi bir telefon yada bir mail adresi verebilirmisiniz acaba. ozel mesaj gondermiyorum sitede neden bilmiyorum ama..

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    _lethe_ pm gönderdim sana bakarsın .

acaba biri xlr125 ve xl200 un yakıt tuketimi hakkında bilgi verebilirmi bana ? konu basında yazıyor evet ama 125 için 3-3,5 ltre 200 için 3,5-4 ltre yazıyor... yani nebiliyim bir 125'lik ve 200'luge gore fazla degilmi bu rakamlar =/

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler