Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Kuba KH125-12D Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Yedek parça fiyatları nasıl..?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı piranha4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haa bide 160 ibre var motorda hemide dijital destekli
    vay ibre vay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

beyler ben antepteyim bu motorpisikletin satıcıları burada çok hatta diğer modelleride peynir ekmek gibi satılıyor bu pek satılmıyor diğer 125 likler 1500 1400 felan bunun fiyatı ise 2400 2200 felan bii kaç yerde değişiyo ha bide burda asıl distribitör var kuba plaza baya büyük bi yer orda çok fazla küba var yığınla. taksit imkanı felanda var ama işte kullanan bi tanıdık yok motor nasıl çok iyi bimiyorum ama bence bilen biri olmadan almak saçma olur...not bende bu aralar alacam ama ne alıym kararsızım

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı cadde27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor: Tek silindir, 4-zamanlı
    Motor Hacmi: 124 cc
    Soğutma: Hava Soğutmalı
    Ağırlık: ~ 125 Kg
    Maksimum Güç: 11.5
    Yakıt Tasarrufu: 2 Lt - 100 Km
    Karbüratör: Injeksiyon
    Fren Sistemi: Ön Disk - Arka Kampana
    Jant Sistemi: Çelik Jant
    Maksimum Hız: 150 Km/saat
    Çelik Jant: Standart
    Aksesuar: Standart
    Garanti: 2 Yıl

%100 yerli malı değildir. Toplama parçalar genellikle çin, malezya, vs montaj Anteptir.. Enjeksiyonlu süspansiyon ne demek biri bana anlatsın...

MOTOR GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ.MOTORSİKLETİN ÜRETİM YERİ GAZİANTEP'' tir ARKADASLAR YANİ MOTOR %100 YERLİ TÜRK MALIDIR. MOTOR GERÇEKTEN GÜZEL BİRŞEY ENJEKSİYONLU SÜSPANSİYONLAR HARİKA OLMUŞ TİTREMEYİ ÇOK AZA İNDİRMİŞLER BİR MOTORUNU HONDA NIN ÜRETTİGİNİ SÖYLUYORLAR......SAYGILAR FİYAT HAKKINDA 3000 OLDUGUNU SÖYLUYORLAR

KUBAMOTOR MERKEZ
    Örnek Sanayii Sitesi
    8 No'lu Cadde No:19
    Şehitkamil GAZİANTEP
    TEL 0342 235 55 58
    FAX 0342 235 64 81-

%100 yerli malı değildir. Toplama parçalar genellikle çin, malezya, vs montaj Anteptir.. Enjeksiyonlu süspansiyon ne demek biri bana anlatsın...

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Aydında satılıyor bu motor.Ben motor araştırırken görmüştüm.Hoş bir tipi var.Sonra web sitesindeki özelliklerine baktım.Gayet güzel.Ama dayanıklılığını bilemem.Çin malı ama güzel duruyor.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Evet pe kkullanan yok galiba..

kuba KH125-12D kullanan varmı arkadaşlar.yüksek devirde titreşim oluyo diye duydum bayisine sordum yok öyle bişey dedi.ya sıfır bundan alıcam yada ikinci el ybr düşünüyom

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    bir kaç gün önce bende baktım kardeş banada titreşim yok dediler ama satana kadar mı titremiyo orasını bilemedim görüntü ve kalıp olarak güzel motor ama sanki diğer çinlilerden biraz kaliteli gibi geldi bana . biraz yorum gelse düşünmüyo değilim.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

KUBA KH125-12D modeli ilandada belirttiğimiz gibi japon kalite standatlarına göre üretilmiştir.Bu ürün yaklaşık 1 senedir satılıyor motorunun üst egzantrik oluşundan dolayı vibrasyon hiç yoktur.Fabrikadan ve servislerden ve kullanıcılardan aldığımız bilgi sonucunda bu motorun fren müşürü arızası bile vermediği bilinen gerçektir.ybr nin kalitesine gelince KUBA KH125-12D modelinden kesinlikle üstün değildir......(bayinin bana vermiş oldugu cevaptır)http://www.sahibinden.com/kuba_kh125...XQQdisplayitem

Motosikleti
    NC750X
    işallah bu söyledikleri gibidir ama ben hala bir kullanıcı yorumu bekliyorum
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

mbuyuk bu konuyu araşttırmak lazım istersen başka yere açalım ne dersn

kaç bin üye var mt de kullanan arkadaş yok bu motordan yada yazmak istemyolar cvp

Motosikleti
    NC750X
    ne yani hiç kullanan yok mu şimdi bu motordan

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Arkadaşlar bence resime bakılarak bir motorsiklet alınmaz. Ancak ve ancak bu motorun kendisini gerçek anlamda kullanmış ve motor bilgisine teknik olarak sahip olan birilerinden yeterli bilgi alınabilir. Ama şekil güzel olmuş. Bahsedildiği gibi olursa ne ala ama ya olmazsa...???

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya millet çoğunuz belki haklısınız ama honda cbr 125 ortada siteyi takip edenler bilir adamın motoru 3.gününde yandı - birinin hız sorunu vardı 125 lik motora 200 lük kadran koymuşlar bu hondanın göstergesine laf atanınız yok o da orjinal halile düzgün rodajlı motorla 130'un üstüne çıkanını duymadım - birinin elektirik sorunu vardı - daha dün innovanın hız sorunu vardı 100 'ü geçmiyomuş - bir sürü olayı vardı şuan aklımda olan bunlar oda kalitenin adı dediğniz markada bu sorunlar oluyo...bırakında normal markalarda sorun olsun haaa bu arada bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur
    hay sen çok yaşa paşaa mıllet tutturmus bı honda yamaha dıger markalar kotu dandık adamlar motorun bırak resmını nasılbırsey oldugunu bıle gormeden yorum yapıyor dandık dıye yorum yapan arkadaslara seslenıyorum hangınız kullandı basınızı agrıttıda kotu dıyorsunuzkubamotorun hıcbır modelının hondadan yamahadan asagıya kalır yanı yok
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bir çok insan bu motosiklet nasıl acaba diye düşünür. Bu da normaldir. Kullanıcıların tecrübeleri paylaşıldıkça o motosiklet hakkında gerçek bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkar. Tam bir karar için yollarda onbinlerce kilometre yol yapması ve sonuçlarının ortaya konulması gerekir.

Gelelim insanların önyargılarına. Ne yazık ki Çin menşeli motosikletler bu durumu kendileri oluşturdular. Öyleki piyasaya sürülen bir motorun özelliklerini bile yanlış verdikleri oluyor.

Bu motosiklet için bir satıcı üstten eksantrikli diye yazmış. Ama ne olduğu meçhul.
    Motoru SOHC'mi, DOHC'mi yoksa OHV'mi? Bu bilgiler üretici firmanın web sayfasında bile yok. Son hızını 150 km/h yazmışlar. Buna sadece çocuklar inanır.
    Ciddi bir firma motosikletini tanıtmak istiyorsa güzel bir şekilde rodajını yaptığı bir motosikleti konunun uzmanlarına test için verir. Test sonuçları motosiklet dergilerinde ve sitelerinde yayınlanır. Ama Türkiye'de satıcılar tüketiciyi kolay av olarak gördükleri için bu zahmete girmeye gerek duymuyorlar. Tüketiciler bilinçlendikçe bu saygıyı duymak zorunda kalacaklar. İyi sürüşler.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok insan bu motosiklet nasıl acaba diye düşünür. Bu da normaldir. Kullanıcıların tecrübeleri paylaşıldıkça o motosiklet hakkında gerçek bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkar. Tam bir karar için yollarda onbinlerce kilometre yol yapması ve sonuçlarının ortaya konulması gerekir.

Gelelim insanların önyargılarına. Ne yazık ki Çin menşeli motosikletler bu durumu kendileri oluşturdular. Öyleki piyasaya sürülen bir motorun özelliklerini bile yanlış verdikleri oluyor.

Bu motosiklet için bir satıcı üstten eksantrikli diye yazmış. Ama ne olduğu meçhul.
    Motoru SOHC'mi, DOHC'mi yoksa OHV'mi? Bu bilgiler üretici firmanın web sayfasında bile yok. Son hızını 150 km/h yazmışlar. Buna sadece çocuklar inanır.
    Ciddi bir firma motosikletini tanıtmak istiyorsa güzel bir şekilde rodajını yaptığı bir motosikleti konunun uzmanlarına test için verir. Test sonuçları motosiklet dergilerinde ve sitelerinde yayınlanır. Ama Türkiye'de satıcılar tüketiciyi kolay av olarak gördükleri için bu zahmete girmeye gerek duymuyorlar. Tüketiciler bilinçlendikçe bu saygıyı duymak zorunda kalacaklar. İyi sürüşler.
    dogru söze alkış tutarım

aslına bakılırsa bugün bende gördüm bunu. fiyat sordum 2650 12 taksit.

bunu almak yerine ikinci el temiz apache rtr yada cbf 150 alınabilir. yok mu bu motoru kullanıp test eden. artıları ve eksileri nelerdir. vibrasyon ne alemde. parça kaliteleri nedir.

bide bu wuyang işine pek aklım ermedi ne dir bu iş bilen açıklasa. hnda gibi bir firma neden küba motorla işbirligi yapsın ki. sonuçta pazarda bu tarz motosikletide varken. cbf 150.

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] buda racing i ön kısım felan gzlde kuyrukda batırmışlar Motor: Tek silindir, 4-zamanlı
    Motor Hacmi: 232.6 cc
    Ağırlık: ~ 130 Kg
    Maksimum Güç: 16.3
    Yakıt Tasarrufu: 2.5 Lt - 100 Km
    Yakıt Sistemi: Karbirator
    Fren Sistemi: Ön Disk - Arka Disk

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] buda racing i ön kısım felan gzlde kuyrukda batırmışlar Motor: Tek silindir, 4-zamanlı
    Motor Hacmi: 232.6 cc
    Ağırlık: ~ 130 Kg
    Maksimum Güç: 16.3
    Yakıt Tasarrufu: 2.5 Lt - 100 Km
    Yakıt Sistemi: Karbirator
    Fren Sistemi: Ön Disk - Arka Disk
    obaa kuba cosmus
    cin min
    helal olsun sonunda biri yuksek cc cinlilere el atti
    umarim devamida baska modellerle gelir...
    ozellikle cin-enduro bekliyoruz

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Arkadaşlar Burda (Marmaris) Kübadan bir tane var. Amortisörler Gazlı. Apache' gibi. Motorun Pek Çekici bir Sesi Yok. Motorun Sahibi Arkadaşla konuştum. Kaç Yapıyor dedim. 140 Rahat yapıyor dedi. Ancak Benim Apache 120 Yapıyor Şuanda Ki Hala rodajda Sayılır. 2900- 3000 Adam bana yetişemedi. Ve Kazadan Dolayı Arka Jantım Yamuk. Kalkışları Benimki Kadar Olmasada YBR den iyi gibi. Çok Cılız Ve Motoru Koli Bandıyla duruyormuş gibi bi Halde. Şaseden Çok ayrı gibi Geldi. Ses desen Zaten Scooter gibi. ama benim Egsoz Delik ) Kullandıgım zaman ise Vites Aralıgı fena diil. Firenler Saglam Tabi Motor daha 1700 deymiş. Ama Apache Gerçekten Basar. Yada CBF. Sadece YBR'ye Kafa Tutması için yapılmış bir motor. Ha Rodajından sonra kaç yapar bilemem. Titreşime gelince. Apache'ye Titriyor diyorsanız ki titremiyor benim makina. Bu Motorda az biraz var. Erezyonları ( Yolda Yaylanması ) Çok iyi olmasada Güzel. benden Bukadar. Deneyen yazsın.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    kuba KH125-12D
    arkadaslar bu makinayı kullanıyorum 4 gün oldu alalı ve cok memnunum.motorda fena bi konfor var diğerlerinden cok farklı..yeni başladık ileri dogru kusurları yada gelişmeleri aktarırım sorularınızı bekliyorum..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler