Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Kuba KH125-12D Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

görüntü güzel ama bir binen kullanan arkadşın doğru yorum yapması lazım sağlamda bir makina gibi duruyor ama tabi bakarak anlaşılmaz tamamiyle ama bayada övüyolar makineyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba xcg 150

ya bi git

ister çin ister japon adamlar cok güzel yapmış kubalara laf yok gelsin gücündecc sinde kubalar mondiallerle kapışsın aynı modifiyeler olacak hem daha ucuz hemde daha kaliteli benden sonra lanlar oldu ben kasabada oturuyorum tarla yollarında motorda bişe yok.heryeri plastik olanlar varya cuplar bitek o yollarda motorda tek tük catlaklar var plastiklerinde oda olcak diğer motorlarla kapışalım 100lük tarla yolunda asvaltta hiç fark etmez.bilmeden öğrenmeden yorum yapmayalım öncee araştırın mondial ukh ile kuba konusuna balın siteden buı siteden kim ne diyor kubalar hakkında ögrenin lütfen

bende var ama daha alalı 2 gün oldu güzel motor çekişide baya ii. ybr halt etmiş tek farkı onun ünlü olması

Sezer bey o zaman resim ve yorumlarınızı bekliyoruz.Yakıt ve maksimum hız.Gerçekten enjektion lu mu.titreşim varmı

Selam Arkadaslar Ben Bu Motordan Aldım Çok Memnunum Bu Motor Tamamen Honda Motor kısmında japon yazıyor Titreme Yok.100 Km de 2.5 Lt Yaktı.Sürattede 135 km buldum..alacak olan arkadaslara tavsiye ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 PM ----------

Yorumları Okudumda Mondealmış Ya Gecin Arkadaslar Kubayla Mondealı Nasıl kıyaslama Yapabiliyorsunuz Ben Mondeal cup Aldım Perişan Etti Benii Her Tarafı Dökülüyordu..Sattım Kuba Kap Aldım Şekli Çok Hoşuma Gitmiştii 3 Yıla Yakındır Kullanıyorum Motorda Daha Hiç Bişey Yok Kardeşime Bıraktım Yine Kuba Aldım Çokta Memnunum

Motosikleti
    seneye...
    arkadaşlar bu motor enjeksiyonlu deil
    *KyMcO[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]*:bounce:[U][/U]

bende aldım bu motordan. çok güzel alcaklara tavsiye ederim ayrıcama amortisorleri mor deil siyah )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 PM ----------

enjeksiyon lu olup olmadıgını nasıl anlıcaz ? (neresine bakıcaz yane )

Evet bugün motoru hem yolda hemde çaglayan erol usta da inceleme fırsatım oldu.2800 tl civarı anaktar teslim.Enjeksion yok.devir ve km gösterge olayı manuel yani telli.Gördügüm en büyük eksisi bu.Windy S ile aynı fren merkezine sahip gibi.Fiyat pekte ucuz degil.Hemde ötv yi göya fabrika ödöüyormuş.Hangi fabrika acaba tc mi uzak dogumu onuda Allah bilir.

Motosikleti
    ramzey 100 cup.Kuba XY150STII atv
    evet bende bugün inceledim resimdekilerle hiç alakası yok göstergeler falan farklı.

Bu motoru inceledim diyenler acaba motora binipte kaç km yaptılar?doğrusu merak ediyorum.ben motoru 2 ay önce aldım ve şu an da 2500 km de ve daha hiçbir sorun çıkarmadı sadece yağ değiştirdim.enjekiyon işine gelince ben de çok anlamıyorum ama ustaya sordum bu motor enjeksiyonlu dediler ama kalbiratörlü çıktı diye o da bana bu motorun kafa kısmında yağ püskürten mekanizmanın olduğunu söyledi. injeksiyonlu veya değil bence gerçekten güzel motor.üretimin TÜRK olmağı doğru şu siteye bakarsanız http://en.wuyangmotor.com/newEbiz1/E...=1254561339812
    honda wuyang diye bir şirkete ait olduğunu görürsünüz.
    KENDİ MOTORUMUN RESİMLERİ (Far kısmını ben değiştirdim)

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Bu motorlar güneydoğuda ekmek peynir gibi satılıyor kapsamlı teknik servisleri var nedense batıdaki illerde yok
    Yolver gitsin .

bayağı güzel mtora benziyo

+++++++++++++

bu motorların oldukça hızlı olduğu söyleniyor.motor güzele benziyor

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Yaw kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz??? Servis-Yedek parça, CBR-YBR parçaları uyuyor mu?
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Çaglayanda erol ustaya yolum düştükçe motoru inceliyorum.Dün windyS ile yan yana idi.Şase,jant,alt üst mesnet,gidon,disk ve merkezi pompası ve daha birçok aksam aynı kalıptan çıkmişcasına.Tek farklı olan kısım motor gibi görünüyor.Titreşim windy den daha azmış(gerçi satıcının lafı yılların MZ bayisi)Motor japon muşşş.Test sürüşü yok muş.Alıcan binecen begenmesende binmeye devam edecen.Karpuzcu biele kestiginde kelek cıkarsa yere atıp yenisini veriyor.Gerçi gene karpuz veriyor,almama şansın var tabiki de motorda böyle degil.Alanlar binmiyor binenlerde burada paylaşmıyor.Motor kısmında:Silindir-gömlek kısmının petekleri bariz ybr windy ve diger muadillerinden daha geniş kanallı.Üst kafada petkler daha azgibi.(hava kanalları yani.)tek gıcık oldugum yanı devir saatinin telli yani mekanik oluşu,binmeden 50-100 bin km yapmadan şöyle cigerini yakmadan merakımız geçmiyecek.....

Kuba 125-12d hakında yorum

Motor: Tek silindir, 4-zamanlı
    Motor Hacmi: 124 cc
    Soğutma: Hava Soğutmalı
    Ağırlık: ~ 125 Kg
    Maksimum Güç: 11.5
    Yakıt Tasarrufu: 2 Lt - 100 Km
    Karbüratör: Injeksiyon
    Fren Sistemi: Ön Disk - Arka Kampana
    Jant Sistemi: Çelik Jant
    Maksimum Hız: 150 Km/saat
    Çelik Jant: Standart
    Aksesuar: Standart
    Garanti: 2 Yıl

MOTOR GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ.MOTORSİKLETİN ÜRETİM YERİ GAZİANTEP'' tir ARKADASLAR YANİ MOTOR %100 YERLİ TÜRK MALIDIR. MOTOR GERÇEKTEN GÜZEL BİRŞEY ENJEKSİYONLU SÜSPANSİYONLAR HARİKA OLMUŞ TİTREMEYİ ÇOK AZA İNDİRMİŞLER BİR MOTORUNU HONDA NIN ÜRETTİGİNİ SÖYLUYORLAR......SAYGILAR FİYAT HAKKINDA 3000 OLDUGUNU SÖYLUYORLAR

KUBAMOTOR MERKEZ
    Örnek Sanayii Sitesi
    8 No'lu Cadde No:19
    Şehitkamil GAZİANTEP
    TEL 0342 235 55 58
    FAX 0342 235 64 81-

kuba motor kullanıcılarının yorumlarını bekliyoruz motor benim de hoşuma gitti.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı Grayline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küba motor heralde motorun yaptığı hızı değilde ibredeki son rakamı söylüyor gibi geldi bana.
    ibresi dijital :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

ben çok inceledim enjeksiyonlu değil üstten egzantrik milleri zincir aktarmalı (bu iyi bi avantaj) ön amortisör ve çamurluk kısmı mükemmel derecede uyumlu geldi bana çok güzel görünüyor şasesi gayet sağlam dizaynı da güzel kısmet oursa alıcam
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ya millet çoğunuz belki haklısınız ama honda cbr 125 ortada siteyi takip edenler bilir adamın motoru 3.gününde yandı - birinin hız sorunu vardı 125 lik motora 200 lük kadran koymuşlar bu hondanın göstergesine laf atanınız yok o da orjinal halile düzgün rodajlı motorla 130'un üstüne çıkanını duymadım - birinin elektirik sorunu vardı - daha dün innovanın hız sorunu vardı 100 'ü geçmiyomuş - bir sürü olayı vardı şuan aklımda olan bunlar oda kalitenin adı dediğniz markada bu sorunlar oluyo...bırakında normal markalarda sorun olsun haaa bu arada bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler