Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 2 paket 2 tanede conta lazım yarın verirsen iyi olur,şimdi çıkacam zaten dükkana gidip sökecem motoru
    tamam abi. yarın 2 tane sipariş ediyorum. şimdi ben de çıkıyorum. yarın görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam arkadaşlar gs 500 üst kapak ve egzantirik gergisine ihtiyaç var nerden ve nekadar fiyata bulabilirim acaba.birde uygun fiyata takaslı varsa almayı da düşünebilirim satan varsa aranızda.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar gs 500 üst kapak ve egzantirik gergisine ihtiyaç var nerden ve nekadar fiyata bulabilirim acaba.birde uygun fiyata takaslı varsa almayı da düşünebilirim satan varsa aranızda.
    güncell
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    egzantrik gergisi bende var ben gs 500 parçası satıyorum. 100 tl istiyorum+ kargosu da bana aittir.cep 0535 588 96 24 inancakyurek@hotmail.com her 2 şekilde bana ulaşabilirsin. aynı gün kargolarım, ayrıca elimde başka parçaları da mevcut yalnız üst kapağı satalı çok oldu o konuda yardımcı olamıycam
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    Merhaba,
    93 Model 43.000 km deki bir gs 500 alternatifim var.Yaşı parça yönünden sıkıntı olur mu ? Ne gibi kronik eksileri olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Countdown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    93 Model 43.000 km deki bir gs 500 alternatifim var.Yaşı parça yönünden sıkıntı olur mu ? Ne gibi kronik eksileri olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
    slm.Hiç bir kronik hastalığı yok.Yedek parçaya gelince,yurt dışı internet üzerinden her parçasını sıfır yada 2.el bulabilirsin.Yurt içindede bulabilirsin ama çakallar kol gezdiği için fahiş fiyatlar isteniyor her markada olduğu gibi.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Merhaba,
    93 model 43 bin km alma bence hic, o kadar cok 2000 2001 varken ne gerek varki...pahalı dıyosan 2000 modelllere bu motora binme
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Merhaba,
    Merhaba...o motoru biliyorum sanki...ama emin değilim pek bir sorun yaşamazsın eğer temiz ise anlayan birine (ulusanın ustası)sadece keçeleri kontrol ettir...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzantrik gergisi bende var ben gs 500 parçası satıyorum. 100 tl istiyorum+ kargosu da bana aittir.cep 0535 588 96 24 inancakyurek@hotmail.com her 2 şekilde bana ulaşabilirsin. aynı gün kargolarım, ayrıca elimde başka parçaları da mevcut yalnız üst kapağı satalı çok oldu o konuda yardımcı olamıycam
    üst kapak fiyatı ne kadardır acaba ona göre düşünüp motoru almaya degermi degmezmi hesap yapmalı.tabi üst kapak degişmesi için conta takımıda gerekli olucak.aslında hiç sevmem motor rektifiye işlerini ,genelde sonradan hep sıkıntı çıkartıyor.ama bakalım artık.

Motosikleti
    Xt 600
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba...o motoru biliyorum sanki...ama emin değilim pek bir sorun yaşamazsın eğer temiz ise anlayan birine (ulusanın ustası)sadece keçeleri kontrol ettir...
    http://www.sahibinden.com/orjinal_ja...XQQdisplayitem

ilan şu hocam

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Ulasan motorun ustası var Başkent sanayii sitesinde almadan sahibiyle götür...o ustaya bir göster al derse al iyi ustadır....başkasına götürme sakın sırf alıp kendilerine getir diye sana sorunlu motoru aldırırlar...malesef motorsiklet ustalarının çoğu güvenilmez...birde fiyat yüksek geldi üzerine 1.000-1.500 tl.koyup 2000 yada 2000 üzeri al derim....

Motosikleti
    Xt 600
    evet 93 model olmasından çekinerek ilk niyetlendiğim motosikleti aldım.teşekkürler yardımınız için.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    evet 93 model olmasından çekinerek ilk niyetlendiğim motosikleti aldım.teşekkürler yardımınız için.
    Hayırlı olsun o zaman... kazasız sürüşler dilerim.

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    selam arkadaslar bende 2006 hyosung var motorum gayet temiz ve iyi durumu fakat ben genede satıp gs 500 almak istiyorum .. şuan satışta, olurda bu mevsimlerde zor ama satılırsa,gs 500 için baharı beklemem ... tekrar görüşmek üzere

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    ölmüş bu topic ya nerde gs500 kullanıcıları

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölmüş bu topic ya nerde gs500 kullanıcıları
    Sattılar Motorları Herhalde
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    burdayız sessiz ve derinden izliyoruz
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattılar Motorları Herhalde
    valla toptan sattılar herhalde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burdayız sessiz ve derinden izliyoruz
    sessiz ve derinden olmaz burda artık son kararını vermıs gs500 alcak bırısı var lutfen 41sayfa oldu okuyorum gozlerım agrıdı artık

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin temiz görünüyor. Ama 5500TL limit koydum. Beni aşıyor.
    kardeşim 5,500 ü bulan 6 yıda bulur ben sana 2005 model veriyorum adam sana 200 model veriyor daha ne diyim devam satmaya favoriler 29 oldu çok yakında yeni motorla çıkıcam karşınıza

http://www.sahibinden.com/sitedeki_t...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler