Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KANUNİ'nin dört yeni modeli & Özellikleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Zaten araştırma gelişirme diye bişey bile yok ortada, birtek stikerda uzmanlar bak haklarını yemeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aklıma gelsi akleyeyim.125.000 km de her 3000 km de bakıma gitsem 40tl versem...... 1.666 tl para yapıyor arkadaşlar.Ve ybr bana 1900 tl ye gelmiş oluyor.hesap ortada.ha kendim bakım için hiç mi ugraşmadım.evet ugraştım ama tamirci diyemiyceğim insanların agız kokusunu çekmedim.sıra beklemedim.Parça beklemedim......Bana haksızsın burda yalnış düşünüyorsun diyen varmı.Varsa yalnışım düzeltin arkadaşlar.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten araştırma gelişirme diye bişey bile yok ortada, birtek stikerda uzmanlar bak haklarını yemeyim
    hahaha

sticker da uzman olabilirler hakkaten

yıllardır çin den getirip yutturuyorlar

ayıp be bi de adı KANUNİ
    ilk mz i satın aldıklarında ne kadar gururlanmıştık halbuki
    meğer avrupada 2 zamanlı kalkmış mz in döküntü eski fabrikasını almışlar
    hemen ardından seyhan adıyla başla sen çin malı motor satmaya
    bi de diğer çin mallarından yüzde 20 pahalı sanki öteki çinli çok adi bu çinli çok kaliteli
    çin de topu topu zaten kaç engine üreten fabrika var ki kanuni çok farklı olsun

1500 km de yag degiştiren bir motorla 3000 km yag degiştiren bir motor:100.000 km de aralarında yaklaşık 30 kere daha fazla yag degişimi yapılıyor.Bu da ortalama 8 TL den hesaplarsak 240 TL yapıyor.40 TL bakım masrafı çarpı 30 dersek 1.200 TL yapıyor...1200+240=1.440.tl yapıyor.Avrupa japonya euro-2 euro-3 normlarında motor üretsin biz çakma TSE belgeli

Motosikleti
    ŞimdiLik Yoq...!!!
    Abi bence motorda hani azda olsa şekil olucak sonuçda haftada bir değiştirmiceksin kullanıcaksın bu modellerde hep aynı hiç bi değişme yok sanki yeni modelleri deilde ilk çıkardıkları modelleri gb bence bu motorlara para verilmez xD

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kanuni firmasında eksik olan model sayısı değil, vizyon. Aynı sınıfta 4 tane farklı model üretmek (pardon, Çin'den getirmek) sadece firmanın lojistik masraflarını arttırır.

Kanuni transporter.Yeni :uluslar arası nakliyede öncü kuruluş.Yıllardır nakliye için alt yapı hazırlıyorlarmış meğer

enn güzeli kanuninin breton olanı bende var all giti yere kadar binn yarışş hep motorla :D:D

daha göz çarpıcı tasarımlar olsa çok daha güzel olur..

Motosikleti
    KANUNİ
    Arkadaşlar bu kanuni dolping kullanan var mı ne kadar yakıyor 100 km kaç litre yakıyor

Motosikleti
    Honda CB 125 Ace
    Alıntı CAN1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kanuni dolping kullanan var mı ne kadar yakıyor 100 km kaç litre yakıyor
    Hort gibi olacak ama 5 TL veya 1.18 lt kurşunsuz benzin ile sakin kullanımda 40 km görebiliyorum.

ya arkadaşlar sizde çinlileri iyice kötülemişniz adamlar bundan para kazanyıo size ne belki bunları sewenler var hem almasalar niye yapsın adamlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)