Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir çok arkadaşın ortak sorusu olan cbr 125 ten başka yeni başlangıç için hangi sport model var sorusuna yanıt gün geçtikçe artmakta ama cevap hep pahalı modellerden gelmekte idi derbi gpr 125, aprilla rs 125 gibi fakat bu makineler hem iki zamanlı hemde fiyat olarak cbr ın çok üstünde 2 zamanlı olmasıda kafaları karıştırıyor

son Adana ziyaretimde POLEN motor kataloktaki ZS 200 GS modelini ocak 2006 itibarı ile piyasaya sürmeye hazırlandıklarını söyleyince bu segmenttede ortalığın kızışacağı belli oldu motorun teknik özelliği olarak çok fazla ayrıntı şirketin sitesinde mevcut değil ama resime bakarak şunu söylemek mümkün ön arka disk fren ayrıca siteden 14,2 kw veya 19 hp güç ürettiği ve 200 cc 4 zamanlı tek silindirli olduğunu öğrenmek mümkün
    son olarak motor anahtar teslim 3700 ytl ye piyasaya sunulacak bu fiatta çok cazip
    şirketin sitesi şu
    www.polen-tr.com

satış müdürü: Ahmet ŞAFAK
    tel:0 322 459 07 69

ÖN LASTİK 110,70-17 ARKA LASTİK 140,70-17
    MAX GÜÇ KW/R/MIN 14,2/8000
    SİLİNDİR HACMİ TEK SİLİNDİR 4.ZAMANLI 200CC

satış fiyatı:3600 ytl

MT zs200 gs kullanıcıları

NİCKİ MOTORU RENGİ YER
    1-MELBUR ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    2-ULASTURHAN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    3-LEOPAR ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    4-ZSARA ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    5-MOUNTAİNEERABLE ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    6-SEMİH20 ZS 200 GS Kırmızı beyaz Kocaeli /Gebze
    7-PARADAYZ ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    8-GRAFİKER ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    9-AİTHO ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    10-MAVİ YELKEN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    11-RAMAZAN_111 ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    12-TAİNTED LOVE ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    13-NORTALLO 84 ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    14-KAMİL ASLAN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    15-Y.FATİH ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat gayet iyi motorda güzelse çıkması çok iyi olur...Barış abiminde dediği gibi piyasadaki motorlar ya güzel ama hem çok pahalı hemde 2 zamanlı yada görüntüsü tatmin etmiyor bu katogorideki diğer motorların...Barış abi resmi bekliyoruz

blueangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha beklemek lazım fiyatlar hızla düsüyor mondial 500 ytlye varan indirimler yaptı
    yasamak için nefes almak ne demekse benim içinde iki teker o demekmiş demekki yaklaşık bir 10 senedir nefes alamıyorum

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    fototan pek hoş görünmeyen.ama yakından bakınca okadar fena durmayan bi makine.satıcıya bu ne diye matrağına sorduğumda ''bu racing(yazıldığı gibi telaffuz etti ) motordur,hani ön kaldırıyolarya .... ''diyerek beni benden alan.ucuz yollu hoş bi motordur.

dandik hemde baya honda yamaha varken bunu niye alıyım iki gün sonra servisi bulamıycam bulsam herifler aptal saptal yapıp iki gün sonra aynı sorundan bir daha gidicem onun içi çin malı alma aldırma

dandik hemde baya honda yamaha varken bunu niye alıyım iki gün sonra servisi bulamıycam bulsam herifler aptal saptal yapıp iki gün sonra aynı sorundan bir daha gidicem onun içi çin malı alma aldırma
    royalmen, amaç zaten motor hakkında ki görüşlerimizi belirtmek yeni çıkan her modeli irdeliyoruz sana al bunu diyen yokki
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

dreamless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar haftasonu yalova zealsun bayiinde motoru gördüm.anahtar teslim 3750 diyolar.görüntü olarak 600 cc lik bi motor kadar var.bende görünce şaşırdım bu kadar beklemiyodum.ucuz race almak isteyen arkadaşlar bence bunu görmeden karar vermeyin.biraz daha para bulabilirsem alırım belki martta..

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında düşünebilinir arkadaşlar ?

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    arkadaşlar benim kişisel düşüncem beğenmedim fiyat yüksek parça sorunu var pazarda daha çok yeni bi model kendini zor ispatlar 3500 ytl ye 125cbr al adı var HONDA bence biraz daha beklemek lazım martta çok güzel racing ve enduro motorlar çıkacak çin menşeeli fakat işçilik iyi olacak alacaklar martı nisanı beklesin derim bence
    ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM

cbr oyuncak gibi bir motor boyun 1,70 in üstünde ise altında çok komik duruyor bu daha kalıplı

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Buda baska bir resim

***BIR GUN BENDE ESECEGIM...

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    arkadaşlar mevsim geçio bundan soora mondial zart zurt daha yapmaz indirim
    ayrıca motorun görüntüsü eski kasa race lere benzior son derece tatminkar..sinek cbr ye göre ama işte oda marka.bu marka piyasaya çıkıp mondial gibi bi süreç geçirirse 1numara bence:cool:
    Motorize Birlikler K.lığı......

fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    arkadaşlar ben bu motoru bursada bir honda bayinin yanındaki başka bir bayide gördüm anlatılanlar güzel gibi ama kanmayın niyemı
    1 motorda 120 ibre var
    2 bu hava soğutmalı
    3 önde çift arkada tek disk var (bu paraya fazla değilmi)
    4 satan arkadaşa sordum servisi nasıl dedim daha almaya çalışıyoruz dedi yani servis meçhul ama motor satılıyor
    bence kaliteyi düşünün motor görünüşte falan güzeldi ama 80 ancak görür gibi
    200 cc alet 120 ibre performans beklenemez
    yaşamak için hıza hız içinde gaza ihtiyaç vardır

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sn;fastboy,gördüğün ibre mil cinsi hız birimi olabilir mi acaba ? benim 150 cc jinlunda bile 160 ibre(km) var ben yapmadım ama 130 - 140 km yaptığını idda eden arkadaşlar aramızda onlara abartı diyelim ama 120 km görülebilir.Senin gördügün120 mil cinsi hız birimi ise 190 km ibre hızına eşittir 200 cc motor da aşagı yukarı 140 km hız görür her halde rica etsem bir daha inceleyebilirmisin? ikinci motor olarak düşünüyorum da ben (fiyat cazip geldi)
    saygı ve selam

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaşlar ben almayı düşünüyodum hala düşünüyorum istanbula gıdınce zeynepkamılde bayısı var arac ta 160 a rahat çıkıyomus ole soledı 120 değil yanı ama bi türlü karar veremedim zealsun nımı alsam yoksa mondial scooter mı alsam baska bana fıkır verecek arkadas varmı 3,5 milyar param var honda ufacık duduyomus benım bı abı var ole soledı senın boyun 1,80 altınca oyuncak gıbı duru dedı ne dersınız bu motor için veya bana fikir verirseniz sevinirim

hakanince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.ben ilk defa motor almayı dusunuyorum ama 2,4 milyar ile bana en uygun motor ne olmali sizce.yardimci olan olursa cok sevinirim

hakanince valla sen bilirsin ama o paraya alacağın 125 cc ile 200 cc aralığında çin malı vitesliler ve scoterler var istersen sen önce ne tip bi şey istiyon onu söle

hido720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250
    Alıntı hakanince adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.ben ilk defa motor almayı dusunuyorum ama 2,4 milyar ile bana en uygun motor ne olmali sizce.yardimci olan olursa cok sevinirim
    benim temiz mondial 250 mct m var eğer düşünürsen sana motoru 2500e verebilirim

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797

madem konumuz kitlendi buradan devam edelim

Ben Samsunluyum, birgün yoldan geçerken bu motorsikleti gördüm(motor almayı zaten planlıyordum ama tercihim kros tipi almaktı), içeri girdim konuştuk. satıcıyla peşin 3300 ytl ye herşey dahil(plaka, vergi vs..) anlaştık. daha sonra motorun satıldığını öğrendim ve satıcıya gidip alan kişinin adresini aldım.
    alan arkadaşı buldum ve konuştum, memnun olup olmadığını sordum.
    arkadaş son derece memnun görünüyordu motorun gerçekten kuvvetli olduğunu (motor ustasına göstermiş) ve özellikle fren sisteminin (çift disk) çok iyi olduğunu anlattı. ustaya göre motor çok iyiymiş.
    160 kmh ibresi var fakat o arkadaşın motorun son süratini bulacak fırsatı olmamış(şehir dışına çıkamamıştı henüz). yalnız 100 kmh ye çıkmış ve gaz daha yarıdaymış anlattığına göre, benim tahminim 140 kmh yapar bu da bana yeter.

öncelikle motor resimdeki gibi küt durmuyor gayet asil bir racingi andırıyor fakat cant gibi kısımlar plastikten bu kötü galiba. uzakdoğu markası olması da itici bir durum fakat bu fiyata gayet iyi diye düşünüyorum.

@ vlad
    kanuniyi gördüm hiç hoşuma gitmedi racing havası katmak isteyipte ortaya başka birşey çıkarmışlar gibi geldi bana

burdan devam edelim arkadaşlar bu motoru tartışmaya...........

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    arkadaşlar bu motosiklet adanaya geldi polen motosiklette var. fiyat 3.300 diyorlar fakat düreksiyonun üstünde hidrolik yağı kutusu var görüntüyü sıfıra indirmiş. adanalı arkadaşlar için yerini söyleyeyim: topel dolmuşlarının gazipaşadan stada döndükleri yolda. yani stadın orada

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler