Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    vayyyyyyyy be abim, vallahi elin konuşuyor...
    tebrik ederim üstad...
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Aytekin sen neler yapmışsın öle ya

asii senin motor ne oldu daha bulamadın mı ??
    öle heryere imza atılmaz

Motosikleti
    beklemede
    handsome2 sen ve dıger arkadaslar bunu yakından takıp edıyorsunuz bılıyorum ve hatta forumda neredeyse benım bu motorıkletı bulup bulamamam MANŞET HABER olmaya aday olmuş haberim bile yoq...
    evet saygıdeğer arkadaşlar bunun burada açıklamasını yapıyorum ama basın mensubu arkadasların da gelmesını öyle açıklığa kavuşturmayı isterdim ama ben yine de bu durumu sizlerle paylaşayım.
    arkadaşlar şu an ciddi manada 2 motosiklet buldum ZEALSUN ZS200GS. Bu motosikletlerin bir tanesi forum üyemiz olan karasu arkadaşımız ve bir tanesi de bulunduğum yere yakın mesafede olan Dalaman ilçesindedir.
    Karasu arkadaşımızla fiyat konusunda iyi durumdayız ve ancak motosikletin teslimatı biraz aksaklıklar çıkarıyor (Muğla ve Mersin'de olduğumuz için).
    Ancak ben MKYK yoplantısından sonra sizlere vermiş olduğum kararı belirteceğim. Sayın arkadaşlarımızın da yüksek huzurlarıyla saygı gösterip daha öncesinden bir cevap istemekten kaçınmalarını istiyoruz. Sorusu olan herkese açığız... Saygılar...

Ulen harbiden sanki basın toplantısı gibi oldu yavfff
    rastgeleeeeeeeeee............

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    ya aytekin varya ole super resımler koymussunki nasıl yaptıgına dair benide teşvik ediosun,su led stop olayını yapabilirim,kesme işide ok)ama abi o malzemeden kuyrugu kapatma olayı ole bişey hiç yapmadım bana öcü gibi gelio )

aytekin malzemeler ne kullandıgın yani o reçine gibi olan sonra en alta serdiğin sinekliğe benziyen(kardesım malzemelere benzettıgım kelımelerı yazıorum cahilliğimi mazur görün ben makinacıyım ya anlamıorum bole fiber miber işlerinden) aytekin abi bana bunu kısaca hangi malzeme kullandıgını işlem sırasını 1-2 cümleyle acıklarsan bende belki baska seyler cıkartabilirim çünkü gercekten süper yapmıssın. buarada kardesım senın odada benım oda gıbı atölye oluo iş zamanı belli benim odada da dogalgaz sobası var tam onune malzemeyi serip işe giriorum bende calısma kosullarımız bile aynı))bilgini beklıorum kardesım hıc acelem yok istedigın zaman ıkı kelıme acıkla bana yeter)

bu arada arkadasları bılgılendırıyım ya bu kadıkoy yazıcıogluda acayıp kazık olmaya basladı yada aytekının kendıne yaptıgı stophayabusa fıyatına geldı tabı abartarak)bende benim arka sınyallerı cıkartıp yerıne ledden sınyal yapıcam herseyı hazırladım bugun sarı ledlerı bı sordum tanesı 1.25 ytl yuhh dedım aytekın stopta 50 60 tane kullanmıs yanı sadece ledler 60-70 lira) e bunun direnci falan var gercı o ucuz 20 kurus )valla fıyata ınanamayıp almadım sadecede 1 dukkanda kalmıstı sankı mıllet sarı led yiyo)baska yere sormadanda almıcam kendımız yapalım hem begendımız hem ucuz olsun dıoruz cıkan sonuca bak)))
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    beklemede
    valla kardeşim ne diyelim...
    dediğin gibi pahalı yalnızca bir ampul 1.25 pahalı, hele hele aytekin de böyle bu fıyata aldıysa...
    bari toptan fiyatını sorsaydın ya da hep birlikte 5-10 tane alınca kac para yapıyormus onu öğrenseydin.

Motosikleti
    ZS 200 GS
    tansellllll kardeşşş az önce bi tel geldi sanırım motoru buldummmmm sana anlatmıştım ya kargo parası,toplama,faiz falan o konularda yardımcı olacak biri aradı sanırım sonuçlansın haberdar edecem...anlaşabilirsem önümüzdeki hafta motor elinizde olur diyor oleeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    öle heryere imza atılmaz

Motosikleti
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim ne diyelim...
    dediğin gibi pahalı yalnızca bir ampul 1.25 pahalı, hele hele aytekin de böyle bu fıyata aldıysa...
    bari toptan fiyatını sorsaydın ya da hep birlikte 5-10 tane alınca kac para yapıyormus onu öğrenseydin.
    sırf bunların kıllıgına almam bugun ledleri hafta sonu gider eminönünden bakarım toptancılardan nasıl is anlamadım yarın öbürgün aytekinden su kuyruk yapma işini ogrenırsem onada stop yapmam gerekıcek astarı yuzunden pahalıya gelır o yuzden ucuz bulmam lazım

Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tansellllll kardeşşş az önce bi tel geldi sanırım motoru buldummmmm sana anlatmıştım ya kargo parası,toplama,faiz falan o konularda yardımcı olacak biri aradı sanırım sonuçlansın haberdar edecem...anlaşabilirsem önümüzdeki hafta motor elinizde olur diyor oleeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    insallah kardesım ya siz ne dert cektınız su motor konusunda hayret bi olay bulunmaz hint kuması oldu anasını satıyım ilk zamanlar iiyi motormu nasıl kotumu satılırmı ıkıncı elı para edermıs falan filan derken piyasada motor kalmad)hayırlısı kardesım ıns olur

Motosikleti
    beklemede
    hansdome2 seni bi elime geçirirseemmmmmmmmmmmm...

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su led stop olayını yapabilirim,kesme işide ok)ama abi o malzemeden kuyrugu kapatma olayı ole bişey hiç yapmadım bana öcü gibi gelio )

aytekin malzemeler ne kullandıgın yani o reçine gibi olan sonra en alta serdiğin sinekliğe benziyen....

bugun sarı ledlerı bı sordum tanesı 1.25 ytl yuhh dedım aytekın stopta 50 60 tane kullanmıs yanı sadece ledler 60-70 lira)

e bunun direnci falan var gercı o ucuz 20 kurus )valla fıyata ınanamayıp almadım...

Selamlar Tansel;

Çok şükür sonunda birisi Ne güzel yapmışsın demenin dışında Nasıl yaptın diye merak ederek sordu. Bu günleri görmek güzel

Aslında ben de daha önce fiberglass'la bu şekilde çalışmamıştım. Daha önceleri elektronik devreleri yalıtmak için kullanırdım. Dedim ha öyle ha böyle. Malzeme Polyester ve fiberglass. Polyester litrelik şişeyle satılıyor, yanında da iki adet 25-50cc gibi görünen "Hızlandırıcı" ve "Sertleştirici" denilen katalizör beraberinde veriliyor.

Sinek teli dediğin malzeme aslında Kümes Teli olarak da satılan delikli Alüminyum Sac, kolay şekil alabildiği ve hafif olduğu için karkas olarak kullandım. Üzerinde fiberglass koyup katalizörlerle karıştırmış olduğum polyesteri fırçayla uygulayıp sertleşmesini bekliyoruz.

Yüzey düzeltme için araba macunu ve sıradan bilinen işlemler uygulanıp boya ıvır zıvır.

LED olayına ise şaştım vallah Tansel, sakın o paraları verme, karaköyde Selanik Pasajında ya da Bankalar Caddesinde Meneviş Handa çeşit çeşit ledler var. Sanırım senin dediğin 5mm olan sarı ledler .25 YTL yani 25 Kuruş, sakın alma o elemandan.

Bu arada benim stoptan hoşlanmamaya başladım, daha farklı bir sistem uygulayacağım yakında şemalarını veririm. Bahsedilen alüminyum kasalı taş dirençler de 1 lira falan, flaşörün çalışması için gerekli.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

eline saglık dıyecem aytekın cok klasık olacak ama gercekten muhtesem olmus.benım elımden o kadar ustalık gelmeyecegı ıcın nasıl yaptın dıye sormıcam. bende granaj ışıyle ugrastım bıraz ılk deneme fena olmadı boyaya verdım persembe cıkacak bakalım nasıl durcak.

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hansdome2 seni bi elime geçirirseemmmmmmmmmmmm...
    hayırdır ben sana ne yaptım yaw valla asi kardeş akşam yine aradılar aksilik olmazsa haftaya bugün elinde dediler oleeyyyyyyyyy
    öle heryere imza atılmaz

Motosikleti
    su sinyal olayını karsıuya gecip led alıp halletmem lazım burda hep o içide sarı dışıda sarı ledler var ama onlar güzel değil aydınlatmıolar.bana seffaf ama sarı yanan lazım onunda fiyatı dediğim gibi artık hafta sonu karaköyde bakıcam

KUYRUK olayınada malzemeleri alıyım en kısa zamanda giricemins güsel bişi cıkar ama güsel 3-4 günlük bi tatil lazım bana anca ozaman))

AYTEKİN sagol kardeşim bilgiler için.sen sunu yapmasan fiberciye gidip bole bişi yapmasını isticektim hem kimbilir ne kadar isticekti hemde ben yaptım deme vasfını kaybedicektim)

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    aytekin kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş bu sistemi tam nasıl yaptığını anlamadım arkada oturanın zararı olmuyomu merak ettim bende durumumu düzeltim bende 0 alcam gerçekten güzel olmuşşşş

arkadaşlar balata olayıyla yakından ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. valla benim yazdığım 3000km doğru. 3000bi dağiştidim 6000oldu yine bitti ben bu işten bişii anlamadım. o yüzden sizinle paylaşmak istedim. oeki arkadaşlar kaç km de bir yağ değiştiriyorsunuz ve kaçlık ne marke ne moıdel yağ kullanıyorsunuz?

bide aytekin akrdeş sen titab balatasıyla kaç kmdir yollardasın?

Motosikleti
    ben 2000 3000 gibi deiştirdim bu zamana kadar rodajda dahada sıktı bundan sonra 4000 falan yaparım kullandıgım yagda castrol un 4 t yagları var 4 zamanlı motosiklet yagı ben onlardan race 1 mi ole bişi var onu kullanıorum

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

herkeze berhabalar
    aytekın abı motor cıdden super olma yolunda ılerlıyor sen bu gıdısle yan granajlarıda kapatırsın gıbı gelıyor hadı hayırlı.
    ah bırde ben su motoruma ulassam cok ıyı olacak garantıden parca gelıyor ama bır aksılık var ustumde terslıkler ust uste hep yanlıs grank kolu gelıyor bakalım son garnkıda gonderdık dedıler oda egık cıktı tekrar elımdekı ıkı garankı gonderdım yarın ulasıyor hayırlısı cok uzgunum ya motor sankı emanet gıbı gelmeye basladı cok uzun surdu bırde kısın bakım ıcın vermıstım gıdıpte almamıstım kısın bınmeyım dıte ta aldım 5oo km de kıtledı dularınızı beklıyorum. anlamıyorum kımsede bır sorun yok grankta ama bende bır terslık var neyse nasıp . tavsıyem olsun subap ayarlarını yaptırırken yaglaması nasıl dıye kontrol ettırın bag pompasının yetersız olmasından doleyı boyle bır sorun yasadım onuc ıcı kadar5 malzeme ama koca garankı kıtledı )
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    arkadaşlar bu aytekin kardeşimizin yaptığı gibi bide ek granajı falan kim yapar nekadara bi fiyat verebilecek varsa çok sevincem aldığım gibi o işi yaptırcam .......

Motosikleti

slm

cogu kısı bunun hayalını kuedu ama fıyat yuksek cıkıyor bu konuda en ıyı usta sensın sor sorustur malzmelerı ogern kendın yap resımlerden kopya cek model olustur bende alım elıme zaten ılk ıs boya ah bır lasam da hayıorlısıyle sonra resmı ooyunca goreceksınız cok hırs yaptım motoruma ulasmıyorum

NASISINIZ ARKADASLAR POLEN GRANK KOLU VAR DEDI KARGOMUN ULASMASINI VE YENISINI GODERMELERINI BEKLIYORUM COK KOTU BIR SEY BEKLEMEK YA GECEYI GUNDUZ YAPAMIYORUM

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)

şimdi tam güzel oldum :)

sLm kardeşlik
    belki yeri burası değil ama
    zs200gs forumunun en eski vede ii takipçilerinden biri olarak
    paylaşmadan edemedim evet olay şu
    sonunda bir naked bike sahibi oldum
    o bir suzuki gs500
    zaten bu olmasaydı izmirde bir tane zs200 vardı satılık ona asılıyordum
    neyse ilgili makina linktedir
    kazasız belesız keyifli sürüşler tekeriniz düz bassın

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-gs-500-a.html

** aytekinim bak bakalım beğenecek misin?
    (bu arada mod çalışmalarını izliyorum bombasın ama
    daha herşeyi görmedik gibime geliyor...eteklerde taş kalmasın hacı )

KaNayaN dizLeRim üzeRiNde KADERİMİ kabuLLeNdim...

Motosikleti

Slm

KORGOM ULASMIS PAZARTESI GONDERCEKLERMIS CARSAMBA BENDE NASIPSE BIR ALİM ELİME SU MOTRORU INANIN SEKILDEN SEKILE SOKACAGIM HIRS YAPTI YA GÜLÜM O BENIM AMA ALIMDE DEGIL COKKK OZLEDIM COKK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler