Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    handsome2 dostum şu konuyu biraz acar mısın yazılar karısık anlayamadım...
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZS 200 GS
    [QUOTE=aSi_ç0cuq;675476]handsome2 dostum şu konuyu biraz acar mısın yazılar karısık anlayamadım...[/QUO

açayım...ben yaklaşık 1 haftadır bu motordan alacağım ama buradaki bayiilerde gs200 yok ve polen motorda da yok yakın illerdeki bayiileride arıyorum elimizde gs200 yok diyolar.
    bende buradaki bayisine dedim ki bak konuşmayı aynen yazıyorum sana;
    -ben bu motoru alıcağım ama bulamıyorum
    *ben bulurum sana
    -nasıl bulacaksınız ki polende'de yok
    *polende olmasın farketmez ben sana başka bayilerden bulurum (yani başka illerden)
    -tamam isterseniz ben size kapora vereyim siz getirin
    *ama size biraz tuzluya mal olur
    -nasıl yani ne kadara mal olur motor 3,600 değil mi
    *ewet ama ben başka bayii'den bulacam o bayii bana satış fiyatından verecek ve bende üzerine bi o kadar kar koyarım
    -başka...
    *bide kargo var
    -o ne kadar
    *250 civarı
    -hımm çok fazla tutar o zaman yaw
    *hı unutmadan bide motoru toplama parası var
    -ne toplaması
    *motorlar kutuda gelir toplanmamış bi şekilde ama sen takma kafana ben toplarım 50 verdinmi yeter
    -

anladınnn
    öle heryere imza atılmaz

Motosikleti
    beklemede
    [QUOTE=handsome2;675495]
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    handsome2 dostum şu konuyu biraz acar mısın yazılar karısık anlayamadım...[/QUO

açayım...ben yaklaşık 1 haftadır bu motordan alacağım ama buradaki bayiilerde gs200 yok ve polen motorda da yok yakın illerdeki bayiileride arıyorum elimizde gs200 yok diyolar.
    bende buradaki bayisine dedim ki bak konuşmayı aynen yazıyorum sana;
    -ben bu motoru alıcağım ama bulamıyorum
    *ben bulurum sana
    -nasıl bulacaksınız ki polende'de yok
    *polende olmasın farketmez ben sana başka bayilerden bulurum (yani başka illerden)
    -tamam isterseniz ben size kapora vereyim siz getirin
    *ama size biraz tuzluya mal olur
    -nasıl yani ne kadara mal olur motor 3,600 değil mi
    *ewet ama ben başka bayii'den bulacam o bayii bana satış fiyatından verecek ve bende üzerine bi o kadar kar koyarım
    -başka...
    *bide kargo var
    -o ne kadar
    *250 civarı
    -hımm çok fazla tutar o zaman yaw
    *hı unutmadan bide motoru toplama parası var
    -ne toplaması
    *motorlar kutuda gelir toplanmamış bi şekilde ama sen takma kafana ben toplarım 50 verdinmi yeter
    -

anladınnn
    handsome2 kardeşim adamlar haklılar...
    sen sakın bu fırsatı kacırma kaporanı ver getirsinler sana motosikleti...

yuhhhhhhhhhhhhhhh e bi de üstüne senin bu konusmalarından dolayı gıttıgı vaktın hesabını da tutsun...
    ohaaaaaaaaa beeeeeeee...
    valla kardeşim bence bunlar seni teknolojiden haberin yok zannetmişler ya da o adamlar para saymayı bilmiyorlar

bi de işin aslına bakarsan biraz önceki yazdığını doğru anlamışım...
    düşün işte bu kadarı da olmaz deyip anlamadım bile demiştim...

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    cok akıllıymıs o be deseydın ya telefon acarım bayıye varsa atlar otobuse gıder alırım bukadar basıt yada bul bı tanıdıgından statıon bı araba yada mınıbus hıcbırıne gebe olma serefsız bunlar ya esnaf falan deıl bolelerı ıslerı guclerı tokatlamak.
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    ZS 200 GS
    [QUOTE=aSi_ç0cuq;675514]
    Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

handsome2 kardeşim adamlar haklılar...
    sen sakın bu fırsatı kacırma kaporanı ver getirsinler sana motosikleti...

yuhhhhhhhhhhhhhhh e bi de üstüne senin bu konusmalarından dolayı gıttıgı vaktın hesabını da tutsun...
    ohaaaaaaaaa beeeeeeee...
    valla kardeşim bence bunlar seni teknolojiden haberin yok zannetmişler ya da o adamlar para saymayı bilmiyorlar

bi de işin aslına bakarsan biraz önceki yazdığını doğru anlamışım...
    düşün işte bu kadarı da olmaz deyip anlamadım bile demiştim...
    valla kardeş bende ne yapacağımı sapıttım yahu...........ben kredi kartı ile alacağım 500-750 civarıda peşinat verecem ama bu adamın hesabına göre;
    motor 3,600 alışları %30 olsa ki daha fazlada olabilir gelişi 2,520 olur yani bu motoru satan bayiinin karı 1,080 olur hımm şimdi hesaplayalım;
    BAYİDE KREDİ KARTINA (12 taksit'e) VADE FARKI 1.000 YTL'YE 160 ytL KOYUYOR

motor : 3,600
    buradaki bayiide koyacak : 1,080
    kargo : 250
    motoru toplama : 50
    3000 YTL VADE FARKI'DA : 480

GENEL TOPLAM ::: 5.460 YTL......

yinede fazla değil bee

Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok akıllıymıs o be deseydın ya telefon acarım bayıye varsa atlar otobuse gıder alırım bukadar basıt yada bul bı tanıdıgından statıon bı araba yada mınıbus hıcbırıne gebe olma serefsız bunlar ya esnaf falan deıl bolelerı ıslerı guclerı tokatlamak.
    sen adresi verdin ya bakalım vakit bursam atlayacam gelecem
    bakalım kardeşim daha buralardada araştırıyorum bakalım bulabilirsem yakınlarda gidecem atacam bagaja gelecem

Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen adresi verdin ya bakalım vakit bulursam atlayacam gelecem
    bakalım kardeşim daha buralardada araştırıyorum bakalım bulabilirsem yakınlarda gidecem atacam bagaja gelecem
    öle heryere imza atılmaz

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Evgin, umarım motoru sorunsuz ve keyifle kullanıyorsundur. biliyorsun vasiyetim vardı motoruma iyi bakman konusunda
    bu arada ben senden aldığım paranın üstüne bir miktar daha para ekleyip Yamaha YZF R6 aldım 2000 model. yılların hayalı sonunda gerçek oldu. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin dielim bu noktada.. resimlerini falan koymak istedim ilk heves ama malum burası GS200 bölümü. Burada yeni motorun resimleri pek doğru adreste olmaz diye koymaktan vazgeçtim.
    Emekli GS200 cü olarak şunu söylemek istiyorum. 600 cc motor ile zealsunun elbette ki performans olarak uzaktan yakından alakası yok ancak o melet zealsun un kullanma keyfi varya; yemin ediyorum bu yeni aldığım R6 da yok.

Kalın sağlıcakla..

Alıntı motorciklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Zsara (Önder) Kadeşimizin Temennileri için teşekkür ederim. Aynı dileklerin senin

vede tüm arkadaşlar için geçerli olsun allah herkese kazasız belasız binmeyi nasip eylesin

alacağın yeni motorun içinde şimdiden hayırlı olsun. Fakat Bahsettiğin motor ne anlattığın

scooterlara benzer nede zealsun 200 gs ye bu sebeple 1.Kasksız vede korumasız asla

binmeyeceksin.
    2.Motosiklet dedimmi ben bu işi çözdüm diye bişey yoktur. her zaman tedbirli, dikkatli ve

sakin bineceksin. Bu işler merdiven gibidir. Sana tavsiyem motoru almadan önce yine

600cclik bir motor Kiralama olanağın varsa 1yada 2 gün kirala ve nasıl bir makinaya

bineceğin hakkında bilgi edinmen yönündedir. kendini hazır hissetmemen durumunda en azından

kademe olarak 400 cc ile devam edebilirsin. Allah tekerini dün bastırsın.

Kardeşim Aytekin sana çok teşekkür ederim ilgin vede alakan için. Eh artık nerelere yol

alırız ben düşünemiyorum. valla biraz binmeden elletmem motoru biliyorum şimdi kafamın etini

yiyeceksin hadi kuyrugu keselim kıçını kaldıralım hepsini yapacağız sen merak etme sen şu

işlerini bitir kalıp çıkarıp şu yangranaj dökme işinide halledelim. kuyruğa ondan sonra

gireriz.
    Jawa macerana gelince bigün hepberaber toplanırsak orda anlatırız burdan olmaz

temennilerin için sanada çok teşekkürler ederim.

ve sitedeki tüm arkadaşlar Allah hepinize kazasız belasız binmeyi nasip eylesin üzücü

haberler yerine sevindirici haberlerinizi okuyalım. Bu işin ben çözdümü olmaz. Kalın

sağlıcakla.
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

gunaydın mıllet su motor almak ısyeyenler bırde samsunu bır arastırsın lutfen ben 250 lık ve 200 gormustum kısın suan ne alemde bılmıyorum ama tel. bulursam yazarım ama bır samsunu arastırın
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    beyler hep sorucam unutuyorum motordakı bujınızın numarası ne ben servıse gıttgımde ılkınde D8EA ıkıncıde DPR8EA taktılar sızınkı ne merak edıorum kafalarına goremı taktılar dıyede)

zsara

kardes sana ozelden mesaj attım su umranıyedekı guclu motor ıcın yardımcı olursan cok sevınırım.

arkadaslar sole ortayada sorım motoru subop ayarına goturucem ama levente gıtmeye usenıorum aynı zamanda orası cok yogun hafta ıcı gıtmem gerek hafta ıcıde calısıorum.su umranıyedekı servıs nasıl bılen varmı anlıyolarmı ısten ona gore bı karar verıcem vasat bı yerse mecbur mor motora gıdıcem bılen varsa bı bılgı versın
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    beklemede
    arkadaşlar topic gerilerde kalmasın ve biraz motor hakkında bilgiler pls pls pls...
    kanuni racer200e gözüm dönüyor. zs200gs yi bulamıyorum... kafayı yiyeceğim... işte şimdi hangisini bulursam alacagım, yani bu dereceye geldim artık...

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar topic gerilerde kalmasın ve biraz motor hakkında bilgiler pls pls pls...
    kanuni racer200e gözüm dönüyor. zs200gs yi bulamıyorum... kafayı yiyeceğim... işte şimdi hangisini bulursam alacagım, yani bu dereceye geldim artık...
    kardeş bende bulamıyorum ama kanuniyi aklından geçeirme bence gerçekten çok kalitesiz yapmışlar be^nde düşünüyodum gittim baktım görünüş fena değil ama çok kalitesiz...
    bende bulamadıkça aklım başka motorlara kayıyor ben yine zealsun olsun istiyoum o yüzden 150-19 modelini takipdeyim bakalım gs200 bulamazsak bunu alacam sende bi incele istersen...
    öle heryere imza atılmaz

Motosikleti
    beklemede
    dostum onun tipi de hoşuma gıtmıyor yaaa...
    olmuyor abi ne yapayım...

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    arkadaslar sızlere bır suru zelasun gs 200 buldum ama tıko parası olanların ısıne yarar bunlar sahıbınden com da bır suru var ben bakıyorum gırıp bır ınceleyın kanıma gırıp duruyorlar canım motorumu mondıal mct 250 mı satıp bundanmı alsam acaba cok hosuma gıtmeye basladı bu alet yawww

Motosikleti
    beklemede
    valla dostum bulsak alacagız da yok kii???
    oralara da gırıyorum ama distribütörde bile yok orada ne gezer ki???

valla kardeş ben de teşhir malı aldım, sipariş edilmesi gerekiyor dediler, piyasada 5000 ytl'lik 250 cc abisi var diye 3600 lük satmak işlerine gelmiyor olabilir

Bakıyorsun 200 lük makina e görüntü de fena sayılmaz, özellikler iyi 3600

diğer yanda 250 lik sadece biraz daha iri duran 5000 ytl

adamda daha fazla para kazanmak için yüksek fiyat olanı pazarlamaya çalışıyor.

asi kardeş mont almadan çıktık piyasaya üşüttük, yamulduk, bu hafta kullanamadım

şimdi mont bakıyorum bir tane

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    dostum sımdı kendı sıtesıne gırdım 250 cc lık cıkarmıslar harıka gorunuyor bır ınceleyın bakın adres
    http://www.zealsun.com/prod_features.asp?pid=8864
    valla para olsada alsak bu makınayı

baba baktım sımdı stokta var gorunuyor motor 200 luk bı arayın sorun

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    Allah kazasız belasız binmeyi nasip eylesin Zsara(önder kardeşim). Allaha emanet ol. Emanetin çok iyi durumda için çok rahat olsun bu konuda. Rodaj süreside tamamlandı. Tem'de gerekli testide geçti. 145 KM

Fakat tabi sonuçta fazla sıkmamak gerek 125cc blok üzerine silindir ve piston genişletilmiş bir makine aşırı zorlamalarda alırız elimize. her zaman 200cc olduğunu aklımızdan çıkarmayarak yarım gaz devam edersek uzun yıllar bineriz bu motora. aaa yok allah ne verdiyse dersek geçmiş ola.

Adamlar bir racingten alabileceğin sürüş keyfini hız harici sunmuş. Fakat acil derecede lastik istiyo o ayrı ufak tefek parçalarda fabrikasyon hatası çıkıyo ama sorun değil olacak o kadar, allahtan garantisi devam ediyor.

Müsait bi zamanda görüşelim kardeş ıslatalım yeni motorunu. Her zaman dediğim gibi altındakinin ne olduğunu bilerek bin allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin sanada diğer arkadaşlarada.

Bu arada motor arıyan 1 yada 2 kişi okudum. arkadaşlar Beşiktaşta bir tane Zs200gs gördüm satılık 0 büyük ihtimalle ama akibetini öğrenir öğrenmez yazarım. böylede bir yardımımız dokunursa ne mutlu.

Çinli yapmış beeeeeeeeee

Motosikleti
    GS200, zs125
    mersin zealsun bayisinde 4 adet sıfır gs200 var arkadaşlar servisle konuştum polendeki son motorları burası almış ve polen bu motoru yedek parça dışında getirtmeyi düşünmüormuş.

bu arada motorumu satıyorum 2.700 e istiyen olursa görüsebilriiz.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selamlar arkadaşlar ben aranızda yeniyim.seyrantepe mor motor da 2 tane 200 gs vardı.ben 250 gs yi aldım fiyatı 5000 ytl 200gs ye göre daha kalıplı göstergeleri işçiligi malzemesi falan daha iyi görünüyordu motor üzerindeki görünen parçaların birkaçında made in japan yazıyor.motordan memnunum frenler gayet iyi oturuş pozisyonu rahat süspansiyonlar gayet yumuşak 5000 devirde 4 vitesde 80e çıktım titreşim hissetmedim şimdilik daha fazla yüklenmeyecegim malum rodajı temiz yapmak lazım.lastiklerden şikayet eden arkadaşlar vardı. toprak yolda okadarda kaymıyor ya şimdi kalkıpda toprak ta hız yapılmaz zaten evimle ana yol arasında 150 metrelik bir toprak çakıl karışmı bir yol vardı korka korka girdim.yok hızı sabit tutup motoru da fazla yatırmassan bi sorun yok.ıslakda da denedim arka lastigi kitlemessen seni üstünden atacak kadar savrulmuyor ön arka kombine fren şart tabii.biraz vites geçişlerinde zorlandım başlarda oda zamanla yumuşar diyorum.motoru pazar günü almıştım bir 50 km falan yaptım gayet rahat bir kullanımı var yani beni tatmin etti arkadaşlar mz 251 den sonra hayabusa gibi geliyor insana yani görüntü ve kullanımı açısından diyorum çünkü mz 251 de kendi sınıfında iyi bir motor sonuçta.galiba serviste aküyü tam şarj etmemişler di bende fazla kullanamadım işlerimden dolayı perşembe günü fısat buldum ancak ama marş basmadı çünkü akü boşalmıştı. kuyruk granajını sökmek içn bayagı bir ugraştım 12n 9 bakımsız tip de bir aküsü var markası zongsen kendilerine özel fason yaptırmışlar heralde aküyü şarj ettirdim şimdi bir sorun yok ama bu alette marş kolu yok.akü boşalırsa ancak vurdurarak çalıştırabilirsin oda pek tavsiye edilen bişey degil çok mecbur kalırsam şimdi kaliteli bir akü bakıcam far ampülünüde beyaz ampülle degiştirecegim oyüzden almış ken 12n 12 bir akü alayım dedim ama fazla amperin bir zararı olurmu acaba diye kafamda bir soru işareti kaldı o yüzden sizlerede bir sorayım dedim bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. bide unutmadan arka lastik 140 ön 110 daha kaliteli bir lastikle degiştirmeyi düşündüm acaba bu jantlara arka 140 yerine 150 veya 160 takıla bilirmi ne gibi artıları yada eksileri vardır yakıt sarfiyatı artarmı motor çekişten düşermi .birde bu granaj işini ne yaptınız ya bayadır takip ediyorum kalıp falan işi için benide sayabilirsiniz baya uzun oldu galiba şimdilik kaçıyorum motor kapıda beni bekliyor hepinize kazasız belasız günler dilerim...

Motosikleti
    beklemede
    selam mıllet selam sıte selam dostlar selam kardeşlerim...
    offf amma yorulmusum yaaaa...
    arkadaslar ben Muğla'dayım il dışından almak biraz zor olacak ve 2.el de düşünüyorum...
    karasu dostum müsait olursan beni msn e ekle görüşebiliriz...
    asi_c0cuq@hotmail.com
    yazdıgımı aynen kopyala yapıstır...
    arkadaşlar haydı haydı haydı Allah Aşkına rakiplerimize bakın dönmüş şaşkına...
    rastgeleeeeeeeeeeeee.................

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler sızın bu motorda tıtresımun durumu ne acaba?? artı bu motorla 130 basılabılırmı guvenlı bı sekılde? arkım alıcakta buyuk ıhtımalle bundan.bırde sorun fln yasatırmı duzenlı bakımları yapıldgı muddetce? 2. el bakıyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler