Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

zonta motoru gidip gördüm adam yalancının teki çıktı bilseydim gitmezdim elektrik sistemi 2 grenaj arka grenaj eksoz ve göstergeler bozuk çalışmadı bile bana alırsın biner gidersin demişti sahtekar herif ççalışmıyor bile vitese geçiyor motor ayrıca vites atma kolunun ordanda çok fazla yağ kaçırıyordu çoğu yeri güneşte durmaktanda paslanmış belki kafam eserse sıfırını alırım adanada araştıracam sen hız konusuna değinmişsinde hız için alıyor olsaydım esaki kanuniyi satmazdım ön 17 dişli idi 4.viteste 115 5.135-140 arası 9000 devir görüyordu ibre zaten bu motorun gövdesi çok ağır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koralayilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nt700deauville
    hocam motoruburayada koyayım tartışın arkadaşlarla almak isteyen olursa burada mevcut fotolar ama öncelik ramazan beyin bakalım .fotolardan biri vitrinden indirmeden önceki hali aile ve borç harç yüzünden satmak zorundayım neyse lafı uzatmayayım http://www.sahibinden.com/cokk_cok_t...XQQdisplayitem

ya beyler bende gs250 var 125 i geçmiyo imkanı yok peki siz nası 200 lükleriyle 140-160 yapıyosunuz anlamış değilim

250 te bir hafta bindim zorlamadan 140 ı yapıştırıyordu..200 gs nin piyasası en kralı 2400 eder arkadaşım gidip sıfır parası bayılmayın millete.ben 250 gs yi 2200 e almıştım geri verdim..şimdi tem,z bir tane 200 gs var 2300 ealsammı almasammı arada kaldım.servisi çok fazla kötüledi motoru aklımı celdi

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    slm arkadaslar uzun zamandır yokum 200gs mı satıp 90 model bı kawasaki KL650 tengai aldım ama zealsunun yeri hep baska olucak 19000 devirmiştim sattıgımda ve hıc bır sorun ckarmadı bu sure ıcınde bu motora yeterınce ozen gosterdıgınız takdırde lımıtlerını ıstedıgınız adar zorlayın hıcbısey olmazkı sanmıorum benım kadar zorlayan bırının oldugunu ama tabı bakımlarınıda hıc ıhmal etmeyıp kendım yaptım hep artık hem marka hem tarz değiştirdim ama ihtiyacınız oldugunda yardım debilirim şimdiki aldıgım motor 20 gundur garajda sokuk yavas yavas elden gecırıoyorum heryerını biraz riskliydi bu motoru almak ama turkıyede fazla bulunan bır model 2 sen falan turkıyeye gelmıs sadece ins ayaga kaldırdıgımda resımlerını sızınle paylasıcam şimdilik ilk aldıgım gunkı resmını koyuyorum)hoscakalın

motorun ustundeki kuzen buarada ben deilim benım motorun yanındaki en 500 ün sahibi)
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

koralayilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 te bir hafta bindim zorlamadan 140 ı yapıştırıyordu..200 gs nin piyasası en kralı 2400 eder arkadaşım gidip sıfır parası bayılmayın millete.ben 250 gs yi 2200 e almıştım geri verdim..şimdi tem,z bir tane 200 gs var 2300 ealsammı almasammı arada kaldım.servisi çok fazla kötüledi motoru aklımı celdi
    ben bu söylediğine katılmıyorum dostum temiz binilmiş bi motor neden 2200etsin 1000ytl yede motor var açıp bi haline baktınızmı adam 2000yazmış gidip bakıyosun kaç km yol yapıp ilandaki ayzdıklarıyla alakası yok ben motoruma güveniyorum an aşağı 3000e bırakıcam daha 3000kmde motor tabi bu işler maddiyata bakar

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu söylediğine katılmıyorum dostum temiz binilmiş bi motor neden 2200etsin 1000ytl yede motor var açıp bi haline baktınızmı adam 2000yazmış gidip bakıyosun kaç km yol yapıp ilandaki ayzdıklarıyla alakası yok ben motoruma güveniyorum an aşağı 3000e bırakıcam daha 3000kmde motor tabi bu işler maddiyata bakar
    yani degilmi bende sana katılıyorum.gecenlerde bende uzun yol için satıp fazer alayım dedim.bir hafta önceye kadar motorun kıçından ayrılmayanlar bir anda motoru kötülemeye başladılar.arkadaşa 3000 tlye hemde 10 taksitte verecektim.gariban dedik hani 3000 tlyi biraraya getiremez diye hemde benim alacagım kredinin yükünü hafifletir bütçeyi fazla sarsmadan hem o hem ben mutlu oluruz diye düşünmüştüm.yanında montu kaskımı dizlik ve bellik de verecektim.iyilikden maraz dogar diyen boşa dememiş.arkadaş iş ciddiye binince 2000 tlden fazla etmez dedi yok bunların piyasası buymuş falan filan mal benim kardeşim piyasasını ben belirlerim işine gelirse alırsın gelmezse almazsın olmadı koyarım bahçeye karşısına geçer çay içerim akşamları sonra kaskdaki çizige monttaki söküğe bahane uydurdu çok güldüm kendikendime valla.vazgeçtim sonra zaten sabah akşam işe geliş gidişlerde kullanıyorum topu topu 50 km ne gerek var fazere dedim.oda gitti 400 tlye scooter aldı sabah pencereden baktım ite ite geliyordubu sözlerimi kimse yanlış anlamasın lütfen siz dostlarımı tenzil ediyorum arkadaşıma biraz bozuldumda oyüzden (buarada benimki 250 gs zaten alıken 1400 tl fazla bayıldık sizden)
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

zonta kardeş senin ve diğer arkadaşların yorumlarının etkisiyle motoru alıyorum bakalım hayırlısı

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    hangi motoru alıyorsun konyada olanı mı? istanbul da vardı birtane hafif hasarlı fiyatı çok uygundu.

burdurda olanla anlaştık 200 gs 2 aylık motor 3000 km de

yarın gelecek bakalım nasipse

Motosikleti
    GT 250RR
    hayırlı olsun ramazan kardeşim.inşallah bu sefer istedigine kavuşursun.benim nacizane tavsiyem iyi bir usta bulmanız yönünde olucak.ben yetkili servis diye bir bisikletçiye gidiyorum mecburen gösterge panelindeki lambalardan biri bozulmuşdu degiştirdiler aaa birde baktımki tablanın üst plastigini çatlatmışlar bune dedim abi zaten öyleydi dediler ya sabır dedim neyse olan olmuş sipariş verdik adanaya 5 milyon falandı.neyse degiştirdiler yav bugün farkettim kilometre saati çalışmıyor 9200 km deki motor olmuş 2200 km ve motor 100 km/h da ibre takılıyor .yarın ilk işim servisi basmak elimi biraz çabuk tutarsam sabah haberlerinde boy boy resimlerimi görebilirsiniz
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

zonta motoru aldım çok şükür motor çok temiz daha iki ay olmuş trafige çıkalı şimdi 4000 küsür km.de çocuk içi acıya acıya verdi valla gerçekten iyi bir şekilde bakımını yapmış ama ben onun gibi bakımını bu mahrumiyet bölgesinde yapamam motor hakkında olumlu olumsuz düşüncelerim oluştu bugün onu sana danışacaktım 1.si hız göstergesi çok sallanıyor yapılabilirmi acaba 1.de çok az bir şekilde alttan yağ damlatıyor sorun olur mu motorunda sorun olduğunu düşünmüyorum

motorun mz e göre kullanımı çok farklı ve ağır yerinden kalkmıyor birde düşük devirlerde değilde yüksek devirde toparlanıyor beni güç konusunda şaşırttı aynı dizel araba gibi 5000 devirde süper ivmeleniyor 7000 küsürlerden sonra da devir yok boşta iken gaza basınca kaç devir yapıyor bana bilgi verirsen sevinirim

zonta veya bir başkası yardımcı olursa sevinirim motorun vites kolunun oradan bayağı yağ sızdırıyor yaptırmak için komple açılması mı lazım yoksa basit bir işlem mi bilgisi olan varsa yardım etsin bulunduğum ilçe servise çok uzak motor 2 yıl garantili daha yeni anlayacağınız garantisini de öldürmek istemiyorum ama yardsım

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bayağı dediğin ne kadar ki? benimkide biraz sızdırırdı ama hiç şikayetçi olacak kadar olmadı. bi resim çekip koyma şansın var mı?

zaten yatırıyorum 3 tane conta varmış 5-10 ytl civarı onları değiştiriyorum motorcuya birde dişiliyi 16 diş yaptıracam krankı fazla zorlamamak için benim için hız önemli değil

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ARkadaşlar ; Motorundan memnun olmayan var mı aranızda ???

Bazan 200 GS almayı bile düşünmüyo deilim ama bilemiyorum artık

Bu arada ben 150 lik yuan ile 130 yapabiliyosam 200 lük gs en az 140 yapmalı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı ramazan_gulmus01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zonta veya bir başkası yardımcı olursa sevinirim motorun vites kolunun oradan bayağı yağ sızdırıyor yaptırmak için komple açılması mı lazım yoksa basit bir işlem mi bilgisi olan varsa yardım etsin bulunduğum ilçe servise çok uzak motor 2 yıl garantili daha yeni anlayacağınız garantisini de öldürmek istemiyorum ama yardsım
    dostum vites kolunun oradan yag sızdırması garip benimkinde öyle bir sorun yok.birde mantık olarak şöyle bir durum var motor park halindeyken sola yatık duruyor.herhangi bir yerden sızıntı yapıyorsa soldan damlıyor.benimde üst kapaktan kaçırıyordu sıvı conta bir süre sonra kaçırıyor.çokda önemli oldugunu sanmam.ama sen genede yag seviyeni kontrol et devamlı.ön dişliyi 16 yapmak iyi bir fikir olabilir ama rampalarda keyfini kaçırabilir.bir dene bakalım degişiklikleri bildirirsen belki bende denerim.ha birde motorun için garanti olayını pek fazla kafana takmaorası uzun hikaye.lastiklere aşırı özen göstermeyi unutma çok sertler ıslak zeminlere azami dikkat.birde yag degişiminde dikkat edilecek konu 1300 cc yag konucak motorun üstünde yazıyor zaten ama yag cubugun dan bişey anlaşılamadıgı için ustalar basıyor yagı fazla yag buji yaglıyor motoru çekişden düşürüyor ve hava filtresinin kutusuna doluyor oradanda arka tekere bulaşıyor. castrol 10w 40 yada 15w 40 kullanabilirsin valla hazır elin degmişken 12 amper bir aküde alırsan bayagı bizaman kafan rahat eder tekerin düz bassın

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar ; Motorundan memnun olmayan var mı aranızda ???

Bazan 200 GS almayı bile düşünmüyo deilim ama bilemiyorum artık

Bu arada ben 150 lik yuan ile 130 yapabiliyosam 200 lük gs en az 140 yapmalı
    dostum zaten 130 görüyor ama bizim motorlar yapısındanmıdır nedir yüksek devirlerde ortalıgı yırtıyor insan biraz tedirgin oluyor zaten okadarda zorlamaya gerek yok bence bizim motorun gövdesi oldukça agır birde cc farkının okadar önemli olmadıgını düşünüyorum.ben ilk aldıgımda benim motorun 250 cc olduguna inandıramadım kimseyi bune lann 600rr dan daha büyük gibi yaklaşımlar oldu. touring sport karışımı bişey yani.senin motorda güzel
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

aldım motorsikleti fakat sorunlar başladı valla kafam rahat etmedi açıkçası kartelde delik var vidayı fazla sıkmışlar vida adımından yağ kaçırıyor can sıkıcı bir durum aynalı dişliyi açarsanız vidasını dikkatli taktırın vidanın biri uzun biri kısa benim motoru yanlış takmışlar şimdi yağ kaçırıyor hız ve devir sati yükselmiyor 70 kmh ve 7000 deviri geçmiyor gösterge arızalı bu servis motoru onarabilirmi karteli ve göstergeleri değişirler mi bilgi verebilirmisiniz

motorun garantisi var fakat hangi şartlarda geçerli bilgi veren varmı

Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisten herşeyini kontrol etmiştim blgiler felan doğuydu km.si vb.motorda tek problem zincir seti değişecekdi birde vites kolunun seti değişecekti 300 ytl masrafı vardı.onlarıda yapmasanda biniliyordu fakat satacak arkadaş anlaşmamızda ikimiz paylaşacaktık ve hissettimki daha az cebinden para çıksın diye dandirik seklde yaptırcaktı bende direk vaz geçtim.p.tesi günü gidip tvs apache aldım plaka bekliyorum suan.bu motordan sonrada 2tane 250 gs 6 tanede 200 gs baktım anladımki bana göre değil kullanım olarak vazgeçtim zealsundan.fiyatına gelince mal kişinin kendi malıdır fakat sıfırı doğuda bir ilde var aramıştım adam 3400 bölü 12 yapacaktı.sıfırı bu fiyata olan ayrıca baktığım o güzelim tertemiz motorların arasında bile en kralını 2600 e bıraktıklarını düşünürsek 3000 gibi paralar biraz hayal paralar kusura bakmayın.devri mevri sıfırı fiyatına gelir.

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı ramazan_gulmus01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldım motorsikleti fakat sorunlar başladı valla kafam rahat etmedi açıkçası kartelde delik var vidayı fazla sıkmışlar vida adımından yağ kaçırıyor can sıkıcı bir durum aynalı dişliyi açarsanız vidasını dikkatli taktırın vidanın biri uzun biri kısa benim motoru yanlış takmışlar şimdi yağ kaçırıyor hız ve devir sati yükselmiyor 70 kmh ve 7000 deviri geçmiyor gösterge arızalı bu servis motoru onarabilirmi karteli ve göstergeleri değişirler mi bilgi verebilirmisiniz

motorun garantisi var fakat hangi şartlarda geçerli bilgi veren varmı
    takma kafana okadar sorun her motorda olabilir aşılmayacak sorun degil sanırım işte iyi bir ustaya bakar.ikinci el motor almanın kötü yanıda bu zaten.bence gösterge panelini toptan degiştir 180 tl falandı.motor garantisi için periyodik bakımları yetkili servisi tarafından yapılmış ve garanti belgesi kaşelenmiş ise standart prosedür işler.eger durum bunun dışında bişey ise motor senindir artık

Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisten herşeyini kontrol etmiştim blgiler felan doğuydu km.si vb.motorda tek problem zincir seti değişecekdi birde vites kolunun seti değişecekti 300 ytl masrafı vardı.onlarıda yapmasanda biniliyordu fakat satacak arkadaş anlaşmamızda ikimiz paylaşacaktık ve hissettimki daha az cebinden para çıksın diye dandirik seklde yaptırcaktı bende direk vaz geçtim.p.tesi günü gidip tvs apache aldım plaka bekliyorum suan.bu motordan sonrada 2tane 250 gs 6 tanede 200 gs baktım anladımki bana göre değil kullanım olarak vazgeçtim zealsundan.fiyatına gelince mal kişinin kendi malıdır fakat sıfırı doğuda bir ilde var aramıştım adam 3400 bölü 12 yapacaktı.sıfırı bu fiyata olan ayrıca baktığım o güzelim tertemiz motorların arasında bile en kralını 2600 e bıraktıklarını düşünürsek 3000 gibi paralar biraz hayal paralar kusura bakmayın.devri mevri sıfırı fiyatına gelir.
    arkadaşım motorun hayırlı olsun ama zealsun almadımda hayabusa aldım sanma sakın apache de öyle ahım şahım bişey degil.3400 bölü 12 yapacaktı dedigin motoru gidip gördünmü.ayrıca bir motorun tertemiz oldugu ancak 10-15 gün bindikden sonra anlaşılır.kullanım olaraksa uygun olmadgı için vaz geçmiş olabilirsin ona bişey diyemem. mesela bende hayatta bir coopere binemem kendimi okadar garip hissediyorumki gayri ihtiyari bende omotora 2000 tl vermem etmez derim .neyse güzel günlerde binmem dilegiyle
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler