Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    tanselöztürk hani gelicektin buluşmaya oyun bozanlık yaptın ama kacırdın pastayı vala

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

hanısını mıllet mator yatarken bab cok hıclı gelıyordu burası motoru topladım kımse yokya anlatın su resımlerı szılere gonderım bakım motor nasılmıs bır mnazara gorun
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanselöztürk hani gelicektin buluşmaya oyun bozanlık yaptın ama kacırdın pastayı vala
    ya gece cok istiyodum gelmeyı hem senın motoru gormeyı ama ctesı gunlerı bızde toplantı falan oluo hep ctesı bana cok ters gelıo yıne ole oldu yoksa cok ıstıyodum gelmeyi bu arada su senın motorun resımlerını koysana surayada gorelım)

motorumun son hali arkadaslar egzoz uda aldım en sonunda ses baya gusel oldu cıkabılıcek en ıyı ses cıkıo herhalde benım acayıp hosuma gıdıodaha duzgun resımler cekıyım koyarım.
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    koyarımda gezmekten fırsatım olmuyorkı daha resim bile çekmedim

senin motor güzel ama kardeş egzos da yakışmış

ZElasun 200 gs

Arkadaşlar zs 200 gs' yi nisanın ılk haftası almak istiyorum.
    İstanbulda 0 satan bir bayi önerirmisiniz bana. Fiyat peşin ödenecektir. omer.ercan@superonline.net adresine mail atabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı zs 200 gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar zs 200 gs' yi nisanın ılk haftası almak istiyorum.
    İstanbulda 0 satan bir bayi önerirmisiniz bana. Fiyat peşin ödenecektir. omer.ercan@superonline.net adresine mail atabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler
    arkadasım eskı sayfalara bıraz goz gezdır nerde var bulursun yuzlerce kez yazdık bunları yien yazalım http://polenmotor.com/ buraya gır hangı sehırde hangı bayii var yazıo ona gore ara sor nerde ne kadar ogrenırsın

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    motorun üst kısmından çok hafif ses gelmeye başladı subap ayarlarından oldugunu soylediler. sizlerde karşılaştınızmı arkadaşlar bu durumla?

Motosikleti
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üst kısmından çok hafif ses gelmeye başladı subap ayarlarından oldugunu soylediler. sizlerde karşılaştınızmı arkadaşlar bu durumla?
    motora subap ayarı gerektıgı zaman subaplar dengesız vrur bu ses ondan olabılır yanı ayar gerekıo olabılır zaten motora ılk 500 1000 km arasıydı sanırım subop ayarının yapılması gerkıo rodajdan cıkıs zamanına doru motor kapagının ordan hafıf hafıf metal vuruntu sesı gelıosa bu subap ayarındandır.cok basıt bısey

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanısını mıllet mator yatarken bab cok hıclı gelıyordu burası motoru topladım kımse yokya anlatın su resımlerı szılere gonderım bakım motor nasılmıs bır mnazara gorun
    egzost kaça maloldu??????????????????????????????????????????? ???????????????????????
    Orgazma Dudak Büktürür

zs 200 gs

Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım eskı sayfalara bıraz goz gezdır nerde var bulursun yuzlerce kez yazdık bunları yien yazalım http://polenmotor.com/ buraya gır hangı sehırde hangı bayii var yazıo ona gore ara sor nerde ne kadar ogrenırsın
    istanbuldaki anadolu ve avrupa yakası tüm bayi nolarını aradım, ama herkes kalmadı ve artık getirmeyeceğiz diyor.
    2 yıldır bu motoru istiyodum, şimdi 0' ını bulamıyınca üzülüyorum tabi.
    0'ını satan bir yer biliyorsak lütfen paylaşalım

Motosikleti

slm

arkadsakar merhabe kusura bakmayın epey ıslerre atıldım vakıt bulup gelemıyorum buralara. bana su resım koymayı anlatın :( vala cahıl kalmısım anlamadım ya. bu arada gunes cıktıgındakı sınop un esıntılerıne hafıf egsoz senını katısımı gormenız lazım su rodajı atlatım bakın gorun sız . en son adanadan geldı motor delı olmus ya atlıyor bend e dıyorum kızım dur sımdı degıl hele bır 500 dolsun acele etme ): ben nıyetlıyım ya subap ayar zmanı gelsın tekrar sokup gondercem adanaya boyle ıscılık yok ya zaten orhan abı ve servısı olsaydı yakmıstım motoru gay degısımıne bıle gonderesım geldıo ses yok motorda ):

Arkadaşalar Lütfen Yardım

Arkadaşlar polen motorunda desteği ile sadece erzurumda 0' ını bulabildim.
    Bana çok riskli geliyor ordan almak. İstanbul veya istanbula yakın bir ilde zs 200 gs 0 satan bir yer arıyorum, Bilenler lütfen bana ulaşşın.
    irt bilgileri 0555 575 63 62 omer.ercan@superonline.net omerercan1987@hotmail.com.
    Ayrıca bir sorum daha olucak motorun 3600 fiyatına plaka dahilmi ?

Vakit ayıran herkese şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşım sıfır kadar temiz motorlar var piyasada. hem çok daha ucuza alırsın hemde zahmetsiz olur. al götür servise göster içine yatarsa al.

bu aletin 0 km piyasa fiyatı nedir şuan kaç sayfa gezdim bi türl bulamadım ya

zs 200 gs

Arkadaşalr 0' ını bulamadığım için mecburi 2. el alıcam.
    Tek korkum temiz bi motor bulamamak. Öğrenciyim kredi çekip peşin paraya alıcam. Üstüne her ay bi yeri arızalanıp onun tamırıyle uğraşmak istemiyorum.
    10 gün içersinde motoru alabılıcem, umarım temiz bir zs 200 gs bulup; bnde aranıza katılırım...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    bende motorunu satanlar arasına katıldım arkadaşlar. hepinizin tekeri düz bassın

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Ya arkadaşlar bu yedek parça işi yalan mı oldu polenin?Ayna ve sinyal için servisi arıyorum onlar ulaşamıyoruz parça gelmiyor diyorlar direkt kendim aradım Adanayı size dönecez dediler dönmediler bu adamlar battımı yedek parça falan nereden halledicez bileniniz yokmu yaz geliyor motor öle duruyor konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen en kısa zamanda msj yazın bir türlü ulaşamadım parçalara?
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti

Slm

Mıllate Gunaydın Motor Larla Veya Parca Sıkıntısı Oldugunda Neden Orhan Beyle ırtıbata Gecmıyorsunuz. Oncekı Sayfalarda Te. Var Cep .tel. Bos Ugrasmayın Arayın Cevap Versın

Motosikleti
    Alıntı zs 200 gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaki anadolu ve avrupa yakası tüm bayi nolarını aradım, ama herkes kalmadı ve artık getirmeyeceğiz diyor.
    2 yıldır bu motoru istiyodum, şimdi 0' ını bulamıyınca üzülüyorum tabi.
    0'ını satan bir yer biliyorsak lütfen paylaşalım

diğer arkadaslar da soylemıs bende soylıyım arkadasım bence ıllakı sıfır arama cok az km yapmıs motorlar var ıllakı arasında temizlerde vardır.o yuzden bence 2. elde bak sitede dolu arkadas var motorunu satan motoruna garanti verebilecek al bunlardan bitanesini rahat et rodajlada ugrasmassın.tabi karar senin

bu arada parca konusunda cok endıse etmeyın arkadaslar polen sanırım 5 sene parca getırmek ve bıze temin etmek zorunda olmadı gec gelıo dersenız kanuni racer ın bazı parcaları bızımkıne uyuyo zaten.

merhabalar bende siboplu mz vardı hiçbir sorunu yoktu teyze oğluna sattım sırf bu motorun tipi hoşuma gittiği için alacamyedek parça sıkıntısı olsa dahi hangi çin malı motorların yedek parçası okuyor öğrenmek istedim birde adana, konya,niğde veya kayseriye yakın 2000 ytl civarı çok temiz satmak isteyen varsa talibim ben aksarayda öğretmenim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler