Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadslar nerede baska zs ciler hiç sesınız cıkmıyo????hadi yaa su gunler bi gecsede hayırlısı lıe motorsıklet gelse..son 6 gün
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa gelcek işte lubimaya54 nedir bu acele .sanki altımızda motor yok.ayrıca titreşim olmasına rağmen ben sl 150 mizi çok seviyorum ondan ayrılmak ve zs 200e alışmak benim için çok zor olcak race lerden de biraz korkuyorum açıkçası neyse artık hayırlısı...
    daha gidecek çok yolumuz var

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar selase;

Benim nişanlım motor değiştirmiş olmamdan oldukça memnun ve rahatı keyfi falan çok yerinde, neredeyse 300km yol tepiyoruz haftasonları ve eskisi kadar yorgunluk hissetmiyor. Ha bir artçı için sisi bar konforu yaşatmaz ama çukurlardan falan geçince anlarsın ne demek istediğimi, süspansiyon sistemi falan kıyas bile kabul etmez Benim yanlı olduğumu düşünenler olabilir, o yüzden eski bir SL150 kullanıcısı olarak sizinde zs200'le arasındaki farkları yazmanızı beklerim.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    aytekin sağol kardeşim.Ya baba araba aldı sorma araba güzel aslında opel astra 2000 edition.Şekli falan dikkat çekio ama ben motor istiyorum arkadaş
    Ya araba güzel ama babamın elinden almak zor.Ben dolaşcam arabayla diyince bende gelcem dio hehe.Tamam falan diom.O zamanda yok yavaş kullan dikkat et falan filan. Ama yarın sanırsam işe giriyorum.Otobüs firmasında bilet satıcam dükkanda. 1 hafta sabah 7-14 1 haftada 14-24 çalışıyorsun haftada 1 izin sigorta+600 ytl para veriyor.Uzun zamandır cevap bekliyordum.Sonunda geldi ama ilk ay az para veriyorlarmış.Sonra para gelcek sanırsam motoruma kendi paramla kavuşacağım.

Senin nasıl motor sorunun varmı? Yeni birşeyler çıktımı bizim motor gibi.Millet ikinci elini 3.100 e satıo. Garip ama 4.500 a satan bile var hehe.
    Neyse kardeşim görüşürüz sonra herkez allaha emanet olsun kazasız belasız...

aytekıncım cok saol selaseyi bilgilendirdigın için...yanılmayacagımızın bende farkındayım.bişey daha sorcam filelı lastıklerle yuk tasımak mumkun mu yada bu motorda nbasıl yuk tasınır..hani gezilerde falan.. zor olur mu

Motosikleti
    ZS200GS
    Hadi o zaman bir iki ipucu daha vereyim; debriyajı çektiğin zaman 5. viteste bile marşa basabilirsin, birde artı olarak engine stop düğmesi var elini gidondan ayırmadan stop edebiliyorsun.

Yük taşımaya gelince; file kullanımı için mevcut yerler var, arka peglerin şasesinde delikli bir parça var, arka kısımda da çamurluk-sinyal arasında biyerler var. Ben bugüne kadar kasktan büyük şeyler taşımadım, malum istanbulda arkanı iki saniye dönsen çalarlar ne varsa motorun üzerinde.

Bu arada ZS200'cüler durmuyor maşaallah, baksanıza resimlere;

el oğlu çalışıyo biz bakalım ööle aval aval, yok yok kış gelsin bende biraz masraf yapayım makinaya

İnanılmaz ya..

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    İYİ BİRŞEYE BENZİYOR............
    UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU

abi deli olmus yaa...adam acayıp yapmıs..nasıl bu hale gelmıs makıne...aytekıncım bende zaten nasıl kapatsak diye dusunuyordum..el oglu yapmıs

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorumu satıyorum hasarlı 2 milyara hasarsız 2.5 şu anda motorun 450 ila 650 arasında masrafı var ben yaptırırım diyen varsa 2 milyara satıyom yok sen yaptır derseniz 2.5 arkadaşlar ...vaz geçtim ben motor sevdasından ..abimin kafada 4 dikiş var çocuk asfatta kafasının üzerine süründü kol bacak sıyrıldı soyulmuş salata oldu ..6 750 linin üzerinie 600 daha koyarsak 7350 mi oluyo
    evet 7.350 para harcadım .ama yetti gayri bizi yerden yere vuruyo..geçmiş olsunlarınız için sağolun kardeşlerim inş siz hayırlı hayırlı kullanırsınız mtorlarınızı biz hayrını göremedik..bu gün bi zs 200 gördüm adam yeni almış galiba parıl parıl geçti gözümün önünnden öle ..ağlicaktım nerdeyse neden ben ..neden be.. dercesine .......neyse sizide ağlatcam ben gidiyom ara ara bakarım burya alıcı falan varmı diye ...Allaha emanet olun ....
    neber

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi deli olmus yaa...adam acayıp yapmıs..nasıl bu hale gelmıs makıne...aytekıncım bende zaten nasıl kapatsak diye dusunuyordum..el oglu yapmıs
    Özkan kardeşim aşağıdaki resimdeki motorun sahibine ulaşabildim sonunda adam bana modifiye hakkında ipuçlarını verdi. Bu arada Filipinlerde çok popüler bir motor bu ZS200 adamların kullanıcı grupları falan var, modifiye, bakım ve motosiklet güvenlik yazıları falan da var. Foto galeriyi söylememe gerek yok sanırım http://xplorersphilippines.org

Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satıyorum hasarlı 2 milyara hasarsız 2.5 şu anda motorun 450 ila 650 arasında masrafı var ben yaptırırım diyen varsa 2 milyara satıyom yok sen yaptır derseniz 2.5 arkadaşlar ...vaz geçtim ben motor sevdasından ..abimin kafada 4 dikiş var çocuk asfatta kafasının üzerine süründü kol bacak sıyrıldı soyulmuş salata oldu ..6 750 linin üzerinie 600 daha koyarsak 7350 mi oluyo
    evet 7.350 para harcadım .ama yetti gayri bizi yerden yere vuruyo..geçmiş olsunlarınız için sağolun kardeşlerim inş siz hayırlı hayırlı kullanırsınız mtorlarınızı biz hayrını göremedik..bu gün bi zs 200 gördüm adam yeni almış galiba parıl parıl geçti gözümün önünnden öle ..ağlicaktım nerdeyse neden ben ..neden be.. dercesine .......neyse sizide ağlatcam ben gidiyom ara ara bakarım burya alıcı falan varmı diye ...Allaha emanet olun ....
    Geçmiş olsun semih kardeşim, hakkınızda hayırlısı olsun. Bu şekilde olmasaydı keşke ama olsun her işte bir hayır vardır.

Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar selase;

Benim nişanlım motor değiştirmiş olmamdan oldukça memnun ve rahatı keyfi falan çok yerinde, neredeyse 300km yol tepiyoruz haftasonları ve eskisi kadar yorgunluk hissetmiyor. Ha bir artçı için sisi bar konforu yaşatmaz ama çukurlardan falan geçince anlarsın ne demek istediğimi, süspansiyon sistemi falan kıyas bile kabul etmez Benim yanlı olduğumu düşünenler olabilir, o yüzden eski bir SL150 kullanıcısı olarak sizinde zs200'le arasındaki farkları yazmanızı beklerim.
    beni bu konuda aydınlattığın için saol aytekin
    ama kafamdaki en büyük sorun bel ve boyun ağrısı peki nişanlın arkandayken molasız en fazla kaç km yol yaptınız?nişanlın bellik kullanıyomu?uzun yol yaptığınızda bel yada boyun ağrısıyla ilgili bi problem yaşıyomusunuz?

aytekın abi o grenajlardan nası yaptırrız yanlara

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı selase adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni bu konuda aydınlattığın için saol aytekin
    ama kafamdaki en büyük sorun bel ve boyun ağrısı peki nişanlın arkandayken molasız en fazla kaç km yol yaptınız?nişanlın bellik kullanıyomu?uzun yol yaptığınızda bel yada boyun ağrısıyla ilgili bi problem yaşıyomusunuz?
    Selase, benim hatun bellik falan kullanmıyor, normal olarak 100-150km'de bir mola veriyorum sigara falan için o kadar. Artçı için oldukça konforlu bir yolculuk sunuyor motor, arka amortisör oldukça yumuşak, çukurlardaki tümseklerdeki darbeleri beyninde hisstemiyorsun. Bel boyun ağrısı gibi bişeyler yok, üstelik bende 4 yerde bel fıtığı var öyle anlayatım sana

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aytekın abi o grenajlardan nası yaptırrız yanlara
    Özkan; grenaj işine daha hiç bakmadım nerede kaça yapılır bilmiyorum henüz ama bu hiç öğrenmiyeceğim anlamına gelmiyor tabi, nasıl olsa önümüz kış. Bu arada dikkatini grenaja değilde motorun kuyruk açısına çekmek isterim birde ön çatal yüksekliğine. Başka başka modifiyeler de söz konusu o kısımları halledeyim grenaj kolay.

yalnız grenaj işi çok tatlı duruyo motorda acayip yakışmış.sanırım bizde aldığımızda önümüzdeki kış modifiye için çalışcaz
    bakalım nasıl bişey çıkcak ortaya? yaptırır yaptırırmaz sizinle paylaşırız zaten..bu motorla biraz oynamak gerekiyo bence..

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok Çok geçmiş olsun boş ver kısmet değilmişde kardeş sat gitsin canınızdan önemlimi ?

yaaa delirmek uzereyım..adapazarı bayiine sordum pewrsembe gelecek dedi..polenmotoru aradım..motorlar hala gümrukte motor basına 200-300 dolar temınat koydukları için cekemdık..geri adım atmalarını beklıyoruz dedi..devlet geri adım atarmı dedim..olmadı zaten haftaya gümrükten cekecez dagıtıma baslancak dedi..offf yaa ne kısmetsizim ben..aytekıncım senden bi ricam olsa istanbul bayilerine bi sorarmısın ellerını yenı zs 200 ler gelmiş mi???yoksa bizim bayimi coık pasif

Motosikleti
    ZS200GS
    Benim son hatırladığım ellerinde motor yoktu, onlarda gümrük olaylarını bekliyorlar ama tekrar arıyayım bugün senin için bir öğreneyim...

hadi abi bir sor war mı ne zaman gelecek???senden haber beklıyorum

Motosikleti
    ZS200GS

Modifiyeli ZS200GS ler

Filipinlerde MotorStar z200 markasıyla satılan bizim Zealsunlar oldukça popüler, baksanıza adamlar neler yapmışlar. Gerekli boardlara üye oldum yazışıp bilgi alıyorum. Umarım kısa zamanda bizlerde gerekli değişiklere başlayabileceğiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler