Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    Sevgili dostum Criminal ne dersin sende begendin bakıyorum valla bu alet çok kalıplıymışda bizi kaldırır...Alalım mı 2 tane :D

Dostum iyi diyon yarın almasına alırım bunu ama.Tarz meselesi.Bunun üzerinde benim veya senin ebatındaki adamların nasıl komik olacağını tahmin bile edemezsin.Artık bacaklarını evde bırakıp binersin buna
    Ama ne var ki estetik duruşu güzel.Beğendim yani.
    Cbr'ye de bindim geçen gün bi tur attım beylikdüzünde.Yarıldı millet.Bmx bisiklet gibi kaldı altımda.Ama seri alet ona bişey demiyorum.Ancak o tekerlekler çok kapasitesiz yapılmış.Virajlarını beğenmedim.
    Ne kadar bu zealsun'un Ytl değeri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Arkadaşlar Bugun Cbr 125 Ile Kapiştik.benim Motor Daha 945 Cbr Ise 5400 Olmuş Birazcik Egzoz Dumani Yuttu Garibim.hala Kiyaslayanlar Için.saygilar
    MoToRiZe 07 Antalya

HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3300ytl kardeşim...İlla chopper aldırcan bize,salıcaz bacakları,göbekleri

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    alın alın zealsun alın
    bizde böylece burada biriki kullanıcıyorumu daha duyalım
    bende bundan almayı planlıyorum daha iyi bir seçenek çıkmazsa parayı toplayana kadar.

PhantomsPhorever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun ZS200GY-A
    Arkadaşlar Zongshen veya Zelasun gerşekten dış görüntüyü güzel yapıyorlar. Bende de Zealsun ZS200GY-A 200cc cross var. Tam gaz 120 Km yi geçiyor. Dağda bayırda da iyi. Çok memnunum bu motorsikletten. Kısacası motor bu fiyata gerçekten iyi. Ama iyi olmayan tek şey servisler. Ne çektiysem tamirci bozması servislerden çektim. Çok uğraştım yarı tamirci oldum sayılır. tigermbz kardeş hevesini kırmak istemem, ama kullanacağın yerde tanıdığın güvendiğin motor tamircisi mutlaka olsun. Garanti falan hikaye, Adana'daki ithalatçısı Polen Ticaret'te profesyonel bir şirket hiç değil.

Dedim ya motor güzel, ama servisi...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bir huyum vardır aldığım şeyi kurcalar nasıl işlediğini merak ederim.
    motosikleti aldığımda da biraz sürüş yaptıktan sonra ilk yapacağım şey sağını solunu kurcalamak motorunçalışma mantığını çözmek olacaktır.(teorik olarak birşeyler öğreniyorum yavaş yavaş)
    en iyi tamirci yine kişinin kendisidir benim düşüncem.
    tabi bilemediğim noktalarda sizlere ve de tamircilere danışmayı da ihmal etmem.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hocalar ben büyüklüğüne bişey demedim zaten.. büyük olabilir ama hondanın kalitesini tutarmı?_? racing dedin mi akla devirli makineler geliyo.. sizce bu makineler ne kadar yüksek devirde tutulurki?_? iki gün sonra motoru elimize alacaksak neye yarar... örn: Musti81 arkadaşımızın motoru bisan pasific galiba.. oda çinli scooter olmasına rağmen iki gün sonra elinde kaldı.. kalanınıda balta işe yarar hale getirmiş.. bir çinliye para vermeden önce bir kez daha düşünün.. özelliklede suprsport alıyosanız iki kere düşünün.. bu arada cbr küçük diyen arkadaşlarada katılmıyorum.. usta motorun neresi küçük.. bir tek lastikleri ince onuda yaptırırsın..
    CBR 600F Honda,

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bugün zealsunu inceledim bayisinde. boyutları hondadan daha iyi. özellikle lastikleri cbr la kıyaslanamaz. honda tabiki kalite ama benim öğrenmek istediğim. bu motorlarda hava soğutma ve su soğutmanın farkı ne kadar.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    ArkadaŞlar Şu Zealsun Konusuna Bİ AÇiklik Getİrmek İstedİm.ben Aldim Ve Kullanicisiyim 1220 Km Oldu Ayrica Yenİ Motorcu DeĞİlİm Bu YaŞima Kadar Motorlarin Tepesİnde Gezdİm(aİleden Kaynaklaniyor)ben Bu Motoru Antalya Yamaha Bayİsİnden Aldim Ve Alirken Sordum Nasil Bİ Marka Dİye Zealsunun BayİlİĞİnİ Öncelİkle Yamahalara VermİŞler.ayrica Adamin DedİĞİ Yamahaya Yan Sanayİ ParÇa ÜretİyormuŞ Bu Fİrma.(bİldİĞİnİz Gİbİ Yamahanin ÇoĞu Modelİ Çİnde Üretİlİyo)ben Motordan Memnunum En Fazla 150 Yaptim ÇekİŞİ Ve GÜcÜ Harİka Ayrica Sİze Tavsİyem Fotolara Aldanmayin Gİdİn Bİde Zealsuna Yakindan Bakin Farki Kendİnİz GÖreceksİnİz
    MoToRiZe 07 Antalya

HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

arkadaşlar fiyat çok fazla aynı makinayı toker ticaret wuxi markası altında getirmiş 200 cc fitayıda 2750 işte telefonu02462231405 bazı arkadaşlar haklı motor 95-100 den fazla yapma ben 250 MCT kullanıyorum 125-130 emin olunki görüyor bu makinanın İStanbul Tophanede acentesi var baka bilirsiniz wuxi İçinde www.tokerticaret.com

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı N_Volkan adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar fiyat çok fazla aynı makinayı toker ticaret wuxi markası altında getirmiş 200 cc fitayıda 2750 işte telefonu02462231405 bazı arkadaşlar haklı motor 95-100 den fazla yapma ben 250 MCT kullanıyorum 125-130 emin olunki görüyor bu makinanın İStanbul Tophanede acentesi var baka bilirsiniz wuxi İçinde www.tokerticaret.com
    zealsunun fiyatı 3250 ytl. zealsun bile kanıtlamamış servis yedek parça olarak biz de onu bekliyoruz.

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bu motoru yakından gördüm inceledim. kanuni ve cbr125 ile karşılaştırılamayacak kadar iyi görünümü var. çoğu yönden daha üstün bir motor. üstün olmadığı yanı ise servis ve yedek parça. servise gitmeyi sadece arıza olarak düşünmeyin. motoru düşürdüğünüzde sağı solu kırılınca mecburen servisle muhattap olacaksıznız. çok iyi araştırmadan kararınızı vermeyin derim ben.
    ayrıca fiyatı pahalı diyen arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum. bu fiyat bu motor için hiç de fazla değil aksine az bile kanımca. yakından inceleyin motoru. ben açıkçası bu fiyata vereceklerine inanmadım biraz inceleyince.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben tandık motorculara sorcam servisi ve parçasını. sınıfı geçerse bu fiyata alınacak tek motor bence. zamanı olanlar varsa yakından gitsin incelesin. ben inceledim çok hoşuma gitti ama parça kafama takıldı. kanuniyi de inceledim zealsun daha iyi işçilik ve özellik yönünden. kanuninin de lastik boyutları iyi değil.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Dün akşam yakın bir tanıdık "Zealsun-kanuni yerine ya ikinci el cbf250 yada cbr125 al" dedi, kafam karışık.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Dün akşam yakın bir tanıdık "Zealsun-kanuni yerine ya ikinci el cbf250 yada cbr125 al" dedi, kafam karışık.
    ben de siteden arkadaşlara msn den sormuştum cbr125 alcam nasıl diye? ama benimde zealsunu görünce kafam karıştı. 2. el cbr125 ler 3500-3750 ye temiz bulunuyormuş. gerçektende ilanlarda bu fiyatlara var. ama 2. elde de 300ytl satış masrafı var.
    yine mi erteleyecez

MELBUR önce hayırlı olsun,
    zzr250 ile aynı performans yazmışsın,zzr 30 beygirdi sanırım...
    soru şu:ben zzr nin sanırım en son 94 ünü gördüm,sen eskiden beri kullanıyorum dediğin için soruyorum,94 model bi motorun bu günkü performansımı bahsi geçen performans?

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    khutuck hondaya yıllardır binenler memnun. ama zealsunun boyutu iyi. ben de düşüncem ama mondialden sonra tekrar bir çin malı almak da istemiyorum. en iyisi bekleyip sağlıklı karar vermek. şu anda zealsun servis yedek parça konusunda güvenli değil bence. çünkü yaygın değil.
    ayrıca boyum 1.85 banada küçük gelcek cbr ama zayıfım idare eder. nasıl olsa mondial 110ft den büyük

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    arkadaslar ben bugün karaköydeki zealsun bayisine gittim 250cc ye bakmak için biraz dolastım sonra cıkarken içeri bir kurye girdi cross motoru vardı zealsun marka ve 1,5 aydan beri gaz teli beklediğini söyledi ve birkac parca adı daha dedi ama hatırlamıyorum.hatta parçaları mecidiyeköy bayisinede söylemiş gelmeyince karaköyede siparişini yazdırmış.benim amacın kötülemek degil ama bu yasananıda sizlerle paylaşmak istedim. selamlar
    motociklet

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    hakinen sağol. biz de bunları bilmek istiyoruz zaten. iyi ya da kötü yedek parça ve servis hakkında bildikleriniz varsa paylaşalım

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    CBR 125 i herşeyle karılaştırıyorlar kardeşim 18 yaş altı yada ufak tefek adamlar için yapılmış sıradan bir motor ne muhabbeti döndü ya Zealsun görüntü olarak bence daha iyi bir motor...Bigger is better...
    18 yaş aLtı ve 200kmh gosterge vay be ne uyum ama. Bu arada sadece kastınız goruntuden ibaret gaLiba ? Zealsun 200cc oLsa biLe 125cc oLan Cbr 125 hız konusunda 160'Lara kadar cıkabiLen bi aLet. Herşey goruntuden ibaret değiL. Altımda ufak tefek kaLcak diyede gidip cin maLı aLıp binbir dert cekemem daha dogrusu guvenemem.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler