Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Fuarda gördüğüm Skygo SG125-30 racing modeli var.Gerçi bu topiği takip edenlerin çoğu kararlarını vermiş durumda ama belki değerlendirmek isteyen olur diye bir yazayım dedim. Boyu da gayet normal, Kuba motor standındakiler gibi oyuncakmış gibi durmuyor.

Bu arada fiyatı 2665 YTL.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    arkadaşlar bi hatayı söylemek istiyorum zealsunun benzin deposu 10 değil 20litre 55milyona doluyor.
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz buyuk degil mi yahu?

canerthereal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabada fulleme zevkini az kere yasamıştım sanırım bu motoru alınca ondada öyle olacak ))

canerthereal kardes, motoru almak icin herhangi bir girisimde bulundun mu, yani ismarladin mi herhangi bir bayiye,kaporo felan verdin mi?

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    Fuarda gördüğüm Skygo SG125-30 racing modeli var.Gerçi bu topiği takip edenlerin çoğu kararlarını vermiş durumda ama belki değerlendirmek isteyen olur diye bir yazayım dedim. Boyu da gayet normal, Kuba motor standındakiler gibi oyuncakmış gibi durmuyor.
    Bu arada fiyatı 2665 YTL.
    bu motoru gördüm ve gerçekten kalıplı motor cbra kalıp olarak beş ile on arası takar yani ;) neyse motor 125 cclik 13 beygir civarında gayet kalıplı gayet güzel ben zealsunla tanışmasaydım bunu alırdım yani o derece 600lük gibi duruyo namussuz bide bu 125lige su soğutma koymuşlar haberiniz olsun

bi resminide ben koyayım

NOT: Yesalbum dandiklik yaptigindan resim kaldırılmıştır... ;)

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar...
    fuara gitme imkanı olan arkadaşlardan bi ricam olacak.
    fuardan.. zealsun zs 200 gs nin fotograflarını çekip görüntüsünü yayınlasınlar burda ...malum internette fotograf sayısı çok değil. polen tic. kataloğu hakkında ise yorum yapmaya gerek yok..
    şimdiden teşekkürler

cok haklısın dostum, imkani olan arkadaslar lutfen bunu yapsinlar...yaw 2 aydir hergun internette bu motoru arastiriyorum ama veriler cok yetersiz:(

efe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güç birimi yok benzin depo hacmi 10 lt yazmışlar 50-55 ytl ye fulleniyo yani anlıcanız herşey baştan sağma en doğru bilgileri kullanan arkadaşlar verecekler. Mesela hiç kimse digital vites göstergesinden bahsetmiyo yada ön firenlerin çift disk olduğundan.. İzmirde yedek parça sorunu var kayınbirader 2 haftadır grenaj ve ayna bekliyo.. motor çok güzel ama satış ve serviste iş yok . bi fiyat sordum adama onu bile veremedi.. Bide bu skygo ve salcano su soğutmalı ikiside birbirine çok benziyolar. 125 cc 13 Hp ise 200 cc 14,5 Hp olmaması lazım gibi geliyor.. Neyse kullanan arkadaşlar biraz daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(

Işte Fotolar

dostlar çektiğim bi kaç foto var işte onları veriyorum benden bukadar ama inanın fotoğrafta durduğundan çok daha güsel nedense bu aletler fotoda ufak görünüyo ya oysa çok kalıplı güsel bi motor ve bu foroğrafını çektiğimiz motor kullanılmış azda olsa 1234 km kullanılmış ve o egzosun motorla birleştiği yyerde gerçekten pas vardı ama konuştuğumuzda iyi bakılmadığından dışarda bırakıldığından felan dedi... neyse görüşmek üzere dostlar...

aşağıdaki fotolardan motora sarılıp fotoğraf çektiren ve fotoğraf makinasına masum masum bakan arkadaş ben oluyorum haberiniz ola

bu yukardaki kişi benim işte

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim ulasturhan kardeş..

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    fototan pek hoş görünmeyen.ama yakından bakınca okadar fena durmayan bi makine.satıcıya bu ne diye matrağına sorduğumda ''bu racing(yazıldığı gibi telaffuz etti ) motordur,hani ön kaldırıyolarya .... ''diyerek beni benden alan.ucuz yollu hoş bi motordur.

eksi sozluk tarzi bir tanim olmus

allah allah ben niye acamiyorum bu resimleri!!??

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    merhaba arkadaşlar ben de zealsun almayı düşünüyrm ve hafta sonu bende fuara gidicem bu arada bu motorla iligili olarak bişi sormak istiyrm motorda 160 ibre var km/h cinsinden ve forumdan bazı arkadaşlar cbr125i tokatladım falan demişti acaba bu alet 150 yi görürmü? bu hıza çıkmış veya çıkan birisini tanıyan varmı? hız konusunu çok merak ettim şimdi ? bunun zs 150 de bile 220 ibre var ve içerenköydeki bayii 180 i gördüm demiş hemde 4 viteste böyle bişey olabilirmi? (bana pek inandırıcı gelmedi ama )

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Bu arada şunu da eklemek istedim içerenköydeki bayi de nisanın 25 inde gelecek motorların hepsi şimdiden satılmış haziranda gelcek bi dahaki parti demişler ve plaka dahil 3500 ytl istemişler herhalde arkadaş gitti tam olarak bilemiyorum ben size haber veririm en ucuz bu motoru nerde bulabilirim yardımcı olun lütfen bayiler motor üzerine fazla kar koyuyorlarmış bi fiyat dengesizliği var...

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Pazar günü çok inceledim fuarda bu motoru gittim geldim sordum sahibine görevlilere, gerçekten geniş bir motor ama sport-racing (yazıldığı gibi okuyunuz piliiz) değil gibi geldi, . Ayrıca pek güven hissedemedim oradakilerden; pası sordum meşguldük değiştiremedik dediler, ya dedim disklerdeki pas? Cevap yok, kaç yapar bu diye sordum... 150 yaparken önlerine araba çıkmış ama 160'a kadar yolu varmış Peki alt tarafa grenaj bulabilir miyiz? ... cevap yok... Velhasıl yurdum insanı girmiş bir ticari maceraya onlara selamet bana yeni arayışlar...

tam bir belirsizlik hali!..kafam soru isaretleri ile dolu, motor hic guven vermiyor, ama buna ragmen yine de icimdeki ses bu motoru almami soyluyor...
    zealsun ile zongshen'in ayni marka olduklari soyleniyor ama nedense dun zongshen bayisine gittim,adamlarin zealsundan pek haberi yok,sadece adini duymuslar!..
    hicbir yerde yok bu motordan edirnede, nasil istir anlamadim,para var ama motor yok

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ben de bu motoru alacaktım hemde 1 ay kadar önce ama bulamadım maalesef ve durumundaki belirsizlik (15 nisan dı 25 olmuş, fiyatı da 3000 ytl idi herşey dahil 3500 e çıkarmış çakallar) tahmin ettiğim gibi çıktı ve hiç beklemedim gittim başka bir çin malı racing aldım.
    ama motor gerçekten güzel motor.
    benim bildiğim zongshen firması üretiyor bu motoru hatta sitesi de var.

tigermbz kardesim, oncelikle hayırlı olsun yeni motorun...zealsun'u almaktan neden vazgectin?.. aldigin motor hangi marka,kac cc, fiati ne kadar?..memnun musun?..bunlari bizimle paylasirsan sevinirim, sonucta biz de motor almak istiyoruz ve izlenimlerini aktarirsan bize yol gosterici olabilir...10x

arkadaslar; bugun tekirdag,kırklareli ve edirnedeki tum zealsun bayilerini aradim, hepsinin soyledigi sey motorun 15-20 nisan civarinda gelecegi idi ve hicbiri net bilgiye sahip degildi motor hakkinda!..sadece tekirdagdaki mototek'te bu motor bulunuyormus..fiatina ise 3,300ytl dediler, hayret birsey yaa, 2,850yi 3,300 yapmis akillilar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler