Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    kardesım zealsunun istanbul zeytinburnundaki servisi karizma motordan almıstım ben ama su an servısı deılmıs galıba ama yıne bak bı polenın sıtesınden nosuda orda vardır ben gecen hazıran ordan almıstım
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba arkadaşlar,
    bir kac gundur işyerınde olmadığım için cvb yazamadım kusura bakmayın.
    bizi destekleyen ,olumlu ve olumsuz düşüncelerini benimle paylaşan herkese teşekkür ederim...
    eczacı101 mağduriyetin için özür dilerim en yakın zamanda problemin ortadan kalkacaktır.
    kazasız keyifli günler dileğiyle....
    Şikayetlerinizi bizimle , memnuniyetinizi çevrenizle paylaşmanız dileğiyle...
    [B]info@polen-tr.com[/B]
    PoLeN MoToR:rendeer:

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar efsana dondu motorum elmde kızım benım ya cok tatlı oldu savbırsızlıktan sınyallerle dıreksıyona hiç bulasmadım binim yeterki arıza yapmasın gene sıkıntı cekmek istedmiyrum ama :(:(:((:(: kuyruk kalktı cantlar boyandı sınyal kısımdakı o beyaz parça sıyaha boyandı depoya kadar benım cok hoşama gıttı
    Resim koyarsan biz de görürüz Kemalcim...

Hem nasıl olduğunu ben de merak ediyordum ...

Ben de yakında benim motorun resimlerini koyacağım...

Sayın Burc hell (Burçin Hanım)

baştan biraz duyarlı davransanız ne olurdu sanki...

Hem para hem de zaman kaybından başka bir işe yaramadı...
    Tabi karşılıklı üzüntümüz de katılacak olursa ; değmezdi diye düşünüyorum...

Siz Türkiyede çok yeni sayılabilecek bir firmasınız ; çok daha titiz davranmanızı tavsiye ediyorum...

İlginize teşekkur ederim...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Alıntı burc-hell-in adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    bir kac gundur işyerınde olmadığım için cvb yazamadım kusura bakmayın.
    bizi destekleyen ,olumlu ve olumsuz düşüncelerini benimle paylaşan herkese teşekkür ederim...
    eczacı101 mağduriyetin için özür dilerim en yakın zamanda problemin ortadan kalkacaktır.
    kazasız keyifli günler dileğiyle....
    merhaba burçin hanım benım merak ettıgım bırsey var sanırım arkadaslarımda cok merak edıyordur.eczacı arkadasımıza bu parcaları yollayan kımdır gorevı mevkısı nedır ne ıs yapar kendınde kullanılmıs veya hasarlı parcayı gonderıcek yetkıyı nasıl bulmus acıkcası cok merak ettım.siz bu kısı hakkında bırsey yapmayı dusunuyormusunuz.cunku bu basıt bırsey degıl buyuk bır zaman kaybı oldu eczacı arkadasımız ıcın yarın oburgun bu bızımde basımıza gelebılır onlemı alındıysa soylıyecegım bırsey yok ama bız bırdaha boyle bırseyle karsılasmak ıstemıyoruz zaten servıslerınızın cogunun bılıncsız ve tecrubesızlıgınden sıkayetcıyız sızde boyle yaparsanız guvenecegımız hıc bıryer kalmaz farkındaysanız bır cok arkadasımız parca ıcın bıle dırek sızınle ırtıbata gecıo bır guvenecegımız sız kaldınız sızıde kaybetmeyelım neyse cok soru sordum cvplar ıcın sımdıden tesekkur ederım ıyı calısmalar

Motosikleti
    Ben motoru satıyorum zaten tansel ;

Altta linkini de veriyorum ; çok uğraştım, çok emek verdim ama keyfim kaçtı malum birçok nedenle ...(3 hafta boyunca hemen hemen her gece 2-3 gibi eve gittim ve çok uykusuz kaldım)

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4460242

Hala garantili sıfır motor ; alıcısına hayırlı olsun...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

merhaba tansel bey,
    öncelikle bana olan güveniniz için teşekkür ederim elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
    parçaları hakan beye gönderen yedek parçada çalışan bi arkadaşımızdır ve orhan bey gereken uyarıyı kendisine yapmıştır evet dediklerinizde haklısınız ama hani derler ya sakınan göze çöp batar diye maalesef aynen ole oldu bu tabı kı bı mazaret değil ama ben özen gösterdikçe sorun çıktı neyse bunlar hakkaten önemli değil önemli olan eczacı101 e karşı ayıp oldu sözümde duramadım gibi yansıdı.aslında evet benımde hatam var daha fazla dikkat etmeleri için uyarabilirdim.
    bundan sonra böle sorunların yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapacağım yeter ki siz bana olan güveninizi kaybetmeyin...
    herşey gönlünüzce olsun ...
    [B]info@polen-tr.com[/B]

Eczacı 99. sayfada bana dediğin

( Kendi motorunu satmak için yalan yanlış yazanlardan olmayasın sen! )

Lafından sonra ilan pek bi acayip kaçmamış mı ?

Motosikleti
    Alıntı uakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eczacı 99. sayfada bana dediğin

( Kendi motorunu satmak için yalan yanlış yazanlardan olmayasın sen! )

Lafından sonra ilan pek bi acayip kaçmamış mı ?
    Bundan rahatsız mı oldun dostum ?

Bu kadar çileden sonra bırak da satalım ;
    kendi malımıza ambargo mu koyuyoruz burada ?

Benim bu motordan hevesim bu kadar ;
    müsade edersen 600 rr veya R6 düşünüyorum artık

Niye rahatsız olalım, kimseyi ilgilendirmez mal senin, ister satarsın, ister yakarsın senin bileceğin iş,

Yalnız biz de satmak isterken bilmeden böyle konuşup sonra böyle ilan bana biraz acayip geldi o kadar,

Hakkında hayırlısı olsun,

Motosikleti
    Ben motorla veya markayla ilgili birşey demiyorum servis ve parça sıkıntısı ile ilgilidir yazdıklarımız...

Sonuçta sorun çözüldü belki ama ben niyetine girdim ;

Allah hepimiz için hayırlısını versin...

Kazasız belasız sürüşler diliyorum...

Saygılarımla

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Aliştim Artik Motorsuz Olmaya Bir Ayda Motor Yenilendi Geldi Sadece Motor Ve Silindir Komple Gopndermistim Hatirlarsaniz . Hevesimin Kactigi Gunleride Biliyorsunuz Sonra Adana Yapip Gonderdi Tekrar Heveslendim Tam 10 Gun Sanayide Byo Ve Torna Isleri Ile Ugrastim Kirmizi Park Gosterge Isiklari Mavi Ne Bilim Susledim Pusledim Bakan Donup Birdaha Bakiyordu Gercekten Cok Guzel Olmustu. Cantlar Betaz Cok Guzel Yakisiyor Gozler Direk Canta Gidiyor

Uzun Lafin Kissasi Dün Arkadas Istedi Eve Gidip Gelim Diye Verdim Normalde Emanet Vermem Ve Kesinlikle Vermeyin Kaza Yapmiş Karakol 800 Arkadasa Ehliyet Cezasi Banada 300 Emanet Motor Verme Cezasi Arti Arkadasin Omzunda Catlak Var.

Resim Cekmemistim Yapilmis Halde Yoksa Gonderecektim Size
    Allah Kazadan Beladan Herkezi Korusun Kendinize Gu,venebilirsiniz Belki Tek Tekerde Kullanabilirsiniz Ama Karsidan Gelecek Arabanin Veya Dort Yok Bigi Bir Yerde Nereden Ne Cikacagini Bilmemezsiniz Aman Dikkatli Olun Gene Iyi Fazla Zararli Bir Kaza Olmadi Bunada şükür Nediyim Kib
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    Aliştim Artik Motorsuz Olmaya Bir Ayda Motor Yenilendi Geldi Sadece Motor Ve Silindir Komple Gopndermistim Hatirlarsaniz . Hevesimin Kactigi Gunleride Biliyorsunuz Sonra Adana Yapip Gonderdi Tekrar Heveslendim Tam 10 Gun Sanayide Byo Ve Torna Isleri Ile Ugrastim Kirmizi Park Gosterge Isiklari Mavi Ne Bilim Susledim Pusledim Bakan Donup Birdaha Bakiyordu Gercekten Cok Guzel Olmustu. Cantlar Betaz Cok Guzel Yakisiyor Gozler Direk Canta Gidiyor

Uzun Lafin Kissasi Dün Arkadas Istedi Eve Gidip Gelim Diye Verdim Normalde Emanet Vermem Ve Kesinlikle Vermeyin Kaza Yapmiş Karakol 800 Arkadasa Ehliyet Cezasi Banada 300 Emanet Motor Verme Cezasi Arti Arkadasin Omzunda Catlak Var.

Allah Kazadan Beladan Herkezi Korusun Kendinize Gu,venebilirsiniz Belki Tek Tekerde Kullanabilirsiniz Ama Karsidan Gelecek Arabanin Veya Dort Yok Bigi Bir Yerde Nereden Ne Cikacagini Bilmemezsiniz Aman Dikkatli Olun Gene Iyi Fazla Zararli Bir Kaza Olmadi Bunada şükür Nediyim Kib
    Kemal Kardeşim gerçekten çok üzüldüm...

Bir aksiliktir gidiyor ; Sana birşey olmasın da motor önemli değil dostum...

Motoru emanet vermek çok tehlikeli demek ki...

İyi ki arkadaşına kalıcı birşey olmamış ; Allah korusun

çok geçmiş olsun
    kazasız günler dileğiyle
    [B]info@polen-tr.com[/B]

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

anlamıyorum kardesler 185 kılomette 180+180 2 on bacak komple 295 depo 250 şase. ne dıyorsunuz sızcede pahalkı degılmı bu malzemeler. hiç zannetmıyorum % 400 karlamı satılıyor bunlar ya

adamlarda dıyormus % 400 kalsak gene ıyi ):):
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçmiş olsun öncelikle...
    parça parça toplasan motoru r6 fiyatına denk gelecek neredeyse. bence hiç masraf etme kemal arkadaşım hurda fiyatına ver gitsin derim bu motor uğurlu gelmedi sana sanki. belki biraz batıl inanç gibi olacak ama öyle geldi bana. maddi imkanın varsa hiç uğraşma bunla başka bi motor al derim ben.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    @ eczaci101

Yaa forumu bayadır takip ediyorumda üstad ;sizin motorda bu kadar sorun çıkmış bu kadar sorun yaşamışsın ama verdiğin ilan bana pek etik gelmedi.Hiçbir sorun yaşamamışın gibi ilanı vermişin.Kusura bakma biraz kafam karıştı.Çünkü sahibinden.com çok ilan var ben 2 at evvel f650 almak için bir sürü ilan sahibiyle görüştüm hepsi sorunsuz kazasız hiç sorun yaşamsım diyor ama bir servise gidiyoruz bir bakıyorum adamın rengi değişmeye başlıyor.Malum eimdeki para ile sıfır veya yeni bir ikinci el alamam bende kilometre yüksek eski modellere baktım.Ya servise gittik yada ustayla beraber gittik (sanki arkadaşım abimmiş gibi.) bana biraz dolandırıcılık gibi geliyor bu tip ilanlar.Ama lütfen mt üyeleri olarak en azından o motorcu kardeşlerimizi veya bize katılmak isteyenlere yeni motorculara böyle ilanlarla heveslendirmeyelim.Acaba siz eczacı101 o motora bakmaya gelen arkadaşa dürüstçe anlatacak mısınız yaşadığınız problemleri,ben bunu merak ediyorum yoksa serviste bakımları yapıldı rodaj mükemmel diyip değişen parçaları esmi geçeceksiniz.Her ne kadar sorun sizden kaynaklanmasada.Kusura bakmayın bende zamanında böyle bir ilandan yola çıkarak motor aldım acemiliğime denk geldi sonradan bir ortaya çıktı ki motorun bir değişmedik şasesi kalmış.Tabii noter satışı hemen oldu ben adamı aradım adam inkar etti vs...Nacizhane fikrim o ilanda ya daha net şeyler yazın yada ayrıntılar motoru görmeye geldiğinizde gibi ibareler ekleyin...Kim satılık malına böyle şeyler yazan demeyin bir sürüde ilan var adam keeway sl150 için motorda sorun çıktı garantiden değişti gibi şeyler yazmıştı bir taneside mondial 150 zat için ben memnun kalmadım çok dengesiz motor alında beni kurtarın gibi şeyler yazmıştı.Belki bu tür ilanlara hemen müşteri çıkmaz ama en azından alan kişi ne aldığını bilir.
    Kusura bakmayın kimseyi kırmak istemedim yazımda umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Motosikleti
    Alıntı burc-hell-in adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba tansel bey,
    öncelikle bana olan güveniniz için teşekkür ederim elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
    parçaları hakan beye gönderen yedek parçada çalışan bi arkadaşımızdır ve orhan bey gereken uyarıyı kendisine yapmıştır evet dediklerinizde haklısınız ama hani derler ya sakınan göze çöp batar diye maalesef aynen ole oldu bu tabı kı bı mazaret değil ama ben özen gösterdikçe sorun çıktı neyse bunlar hakkaten önemli değil önemli olan eczacı101 e karşı ayıp oldu sözümde duramadım gibi yansıdı.aslında evet benımde hatam var daha fazla dikkat etmeleri için uyarabilirdim.
    bundan sonra böle sorunların yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapacağım yeter ki siz bana olan güveninizi kaybetmeyin...
    herşey gönlünüzce olsun ...
    Burçin hanım sagolun verdıgınız bilgiler için umarım birdaha hiçbir arkadasımızın basına gelmez boyle birsey

kemal gecmıs olsun kardesım sız ne cektınız bu kadar bu motordan ya allah sabır versın arkadasınada sanada gecmıs olsun

Motosikleti
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ eczaci101

Yaa forumu bayadır takip ediyorumda üstad ;sizin motorda bu kadar sorun çıkmış bu kadar sorun yaşamışsın ama verdiğin ilan bana pek etik gelmedi.Hiçbir sorun yaşamamışın gibi ilanı vermişin.Kusura bakma biraz kafam karıştı.Çünkü sahibinden.com çok ilan var ben 2 at evvel f650 almak için bir sürü ilan sahibiyle görüştüm hepsi sorunsuz kazasız hiç sorun yaşamsım diyor ama bir servise gidiyoruz bir bakıyorum adamın rengi değişmeye başlıyor.Malum eimdeki para ile sıfır veya yeni bir ikinci el alamam bende kilometre yüksek eski modellere baktım.Ya servise gittik yada ustayla beraber gittik (sanki arkadaşım abimmiş gibi.) bana biraz dolandırıcılık gibi geliyor bu tip ilanlar.Ama lütfen mt üyeleri olarak en azından o motorcu kardeşlerimizi veya bize katılmak isteyenlere yeni motorculara böyle ilanlarla heveslendirmeyelim.Acaba siz eczacı101 o motora bakmaya gelen arkadaşa dürüstçe anlatacak mısınız yaşadığınız problemleri,ben bunu merak ediyorum yoksa serviste bakımları yapıldı rodaj mükemmel diyip değişen parçaları esmi geçeceksiniz.Her ne kadar sorun sizden kaynaklanmasada.Kusura bakmayın bende zamanında böyle bir ilandan yola çıkarak motor aldım acemiliğime denk geldi sonradan bir ortaya çıktı ki motorun bir değişmedik şasesi kalmış.Tabii noter satışı hemen oldu ben adamı aradım adam inkar etti vs...Nacizhane fikrim o ilanda ya daha net şeyler yazın yada ayrıntılar motoru görmeye geldiğinizde gibi ibareler ekleyin...Kim satılık malına böyle şeyler yazan demeyin bir sürüde ilan var adam keeway sl150 için motorda sorun çıktı garantiden değişti gibi şeyler yazmıştı bir taneside mondial 150 zat için ben memnun kalmadım çok dengesiz motor alında beni kurtarın gibi şeyler yazmıştı.Belki bu tür ilanlara hemen müşteri çıkmaz ama en azından alan kişi ne aldığını bilir.
    Kusura bakmayın kimseyi kırmak istemedim yazımda umarım derdimi anlatabilmişimdir.
    Merhaba....

Öncelikle duyarlı olduğunuz için çok teşekkur ederim...

Kesinlikle haklısınız alıcı arkadaşa bu motorun tüm teknik çalışmalarını garanti belgesine işletttiğim için aynen ifade edebilirim...

Lakin buradan takip ettiğiniz üzere ; motorun tüm motor -piston krank gömlek vs. ve şanzuman aksamı garantiden yoğun bir mucadele sonucu komple değiştiği için alıcı arkadaşın sıfır bir motordan farklı bir şeyle karşılaşması mumkun değildir...

Motorun şeceresi internetteki yazışmalarla ispatlıdır...

Polen motor da bu konuda hassas davranıp gönderilen tüm parçaların bir listesini zaten alıcı arkadaşa da istek halinde verecektir.

Şase veya diğer aksam üzerinde zaten herhangi bir işlem yapılmamıştır (renk değişimi için renk ve malzeme faturası ruhsat içindedir ve ruhsatla ispatlıdır)

Sizin dediğiniz konular kaza yapmış bir motor için geçerli olabilir!!!
    Çunku temin edilen parçalar grenaj veya donanım değildir...

Motor yeniden rodajda malum ...

Yani teknik olarak trafiğe yeni çıkan bir araçla aynı statudedir...

Fiyata dikkat ettiniz mi ?...Sonuçta artık sıfır bir motordur.(ama fiyatı çok düşük tutuldu alınabilir seviyededir)

Ayrıca garantisi hala devam ettiği için etik kurallar Malesef Polen motor için de geçerlidir..
    Burçin hanım bu konuda bilgi sahibidir...
    Motoru aslında oradan bile sorabilir alıcı arkadaşımız...

Bunun ne kadar ciddi ve profesyonel bir yaklaşım olduğunda hem fikir miyiz ?

Polen motor bu konuda artık fazlasıyla takdir edilebilecek bir duyarlılık göstermiştir.
    (Parçaların gelişinden takılma aşamasına kadar ve testlerine uzanan süreçte bizi hep takip ettiler )

Garantiyi ben değil motorun ithalatçısı vermektedir...
    Bundan sonra çıkacak sorunlarda -KULLANICI HATASI DIŞINDAKİ HERŞEY -yine garanti dahilindedir.

Ayrıca motora yapılan tüm işlemler Polen Motorun bizzat yetkili kıldığı - bence çok başarılı olan - Büyük Üstad Abdullah Kocabaş ve oğlu Muharrem Kocabaş tarafından yapılmıştır.

Polen motor tarafından onaylanmıştır...

Motor atölyeden alıcıya teslim edileceği için böyle bir endişe de taşımamaktayım...

başka bir sorunuz var ise seve seve cevaplarım...

Saygılarımla...

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    @ eczacı101

Aydınlattığınız ve samimi cevabınız için çok teşekkür ederim.Polen Motorun gönderdiği parçalrın ilk önce hurda parça olması sonrasında sıfır göndermelerine gerçekten hiçbir şey bulamıyorum söyleyecek ve gerçekten soğukkanlı hareket etmişsiniz.Umarım istediğiniz motoru alır kazasız,belasız,sorunsuz kullanırsınız.

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Bodrum İskele Meydanı Dergisi Sahibi, Bodrum Ajans Yayın Grubu Haber Editörü Yiğit Uygur ve Bodrum Gönüllüler Derneği Başkanı Cemile Uygur'un tek evlatları, yavrumuz İrem Uygur ve arkadaşı Yaşar Mete Oymaklı, 274 promil alkollü olduğu belirtilen Azrail sürücünün arkadan çarpması sonucunda hayalleri ile birlikte aramızdan ayrıldı

Geriye dönüp baktığımızda cahiller ve sarhoşlar tarafından yollarda buna benzer nice cinayetlerin işlendiğini, verilen cezaların hiç de caydırıcı boyutlarda olmadığını görüyoruz.

Biz aşağıda imzası bulunanlar "Masum hayatların sonlanmasını azaltacak, trafik canavarı için caydırıcı, ürkütücü hükümler içeren" yeni bir trafik Yasası'nın öncelikle ele alınarak uygulamaya konulmasının gerekliliğine inanıyoruz.

Açılan sayfada BEN DE İMZALAMAK İSTİYORUM yazısına hemen tıklayın :
    http://www.bodrumajans.com.tr/protes...?page=2&order=

Doğru link : http://www.bodrumajans.com.tr/protesto2007/view.asp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler