Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni bir cruiser alacagım yardımlarınızı bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba..
    foruma yeni katıldım ve biliyorumki benim gibi bi çok arkadaşım size aynı soruyu yöneltmişlerdir..

son bi kaç aydır motor hevesim hat safhada ve kuzenle birlikte cruiser tarzı motorda karar kıldık.. ancak ikimizinde daha öncesinde bir kaç kez scooter kullanmaktan başka tecrübesi yok. şu günlerde motorları alıp yaza kadar deneyim kazanıp tatile motorla çıkmayı düşünüyoruz. Bundan dolayı sizlerden sıfır yada ikinci el bakımlarını yaptırdıktan sonra yolllarda bırakmayacak hevesimizi kırmayacak modelleri söylemenizi rica ediyorum. Forumu okuya okuya motor konusunda ön bilgi sahibiyim artık ama sizinde yardımlarınızla biran önce doğru motoru almak istiyorum.. herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha virago 250??? az önce resmi denk geldi.söyleyim dedim.hem yamaha hemde 250 cc..ama fiyatı nedir bilmiyorm..bu arada şimdiden hayırlı olsun
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

ne kadar bütçen var onuda söylede uçuk modeller söylemeyelim

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    yamaha virago 250 nin kopyası roadstar/supershadow yada regal raptor cok uygun fiyat performans oranı aşmış motorlardır hemde gorunus olarak cok guzel motorlardır ilk onları arastırmanı ve daha da asagısında motor almamanı oneririm butcen cok musaitse 250 cc ve altı istedigin motoru almanda özgursun ama 250 liliklerden asagı cruiserler hoş durmuyor hele superlight falan var bisiklet gibi motoru yok
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    ramzey qm 250 , regal raptor 250 , bütcen 4500-5000 lira civarındaysa hyosung gv 250...

yani bütçe sınırlı 2 motor alıcaz ve ikisine 6-6,5 felan çıkarabiliriz.. uygun modeller olursa daha iyi olur bize..

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    butceniz iyi regal-raptor, bisan roadstar, ve bir suru japon markasının ikinci ellerini bulabilirsin sıkıntı cekmezsiniz tek yapmanız gereken modele karar vermek mese ben yamaha viragonun cakmasını aldım yine olsa ya regal alırdım yada kendi motorumu iki motorda cinliler arasında en az sıkıntı yaratan motordur gerisi boş çelikmiş jinlunmus ramzeymiş falan hiç bakma
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

mirty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kle 500
    ben virago kullanıyorum 16 yaşında sayılır herhangi bir problem çıkartmadı şimdilik eğer temizini bulursan öneririm
    virago 250

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    uzun yol yapıcaksan 250cc altı asla düşünme.. bütçene göre de en kaliteli, sağlamı ve hesaplısı regal raptorlar gözüküyor.. ama bayağı bir uzun süre kullanacaksan ve çok uzun km'ler yapacaksan 650-750cclik motorlara bak.. ama elindeki parayla sadece 1 tane alabilirsin öyle olunca.. birde en kısa zamanda bir ehliyet kursuna yazıl.. hem motosiklet kullanmasını öğren hemde polis yakalayacak diye korkma ;) hayırlı olsun şimdiden..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal raptorler sıfır olarak gelmiyor artık.

yedek parça sıkıntısı varmı bu makinelerde?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

peki skygo 250 cc motorlar nasıl görüntü sert duruş iyi fiyatıda ikinci elleri uygun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ReGaL ; Ve Bisan Roadstar dan baskasını önermem !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşım benim var keeway superlight 150,hiç bir zaman yolda bırkamıycağına garanti verrim,hem az yakar,hemde hızı seni çok rahat tatmin eder,çok yakışıklı bi görüntüsü vardır beğenceğine eminim.. ilgilenirsen özele msj at irtibata geçelim,saygılar..

Yeni başlayacaksın superlight 150 olur ama sizi bir zaman sonra tatmin etmez regal raptor olabilir veya temiz bir virago 250 en iyisi olur.Hatta size uygun 2 motor buldum bile fiyatları sizin istediğiniz civarda;

http://www.sahibinden.com/2000_model...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/18000_km_d...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Dragstar XVS 650
    dragstar xvs 650 diyorum.bende 98 modeli var.3 ay önce senin gibi scooterım vardı takasa girerek aldım.yalnız fiyatı senin bütçene göre biraz yüksek olabilir.ama 10 numara makine.

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    birader 3300 tl ramzey qm 250 derim ben.20 hp 135 falan goruyo motor.gorunusde 10 numara.bende 10 gun içinde alacam ama kanuni racer ile ramzey arasında kaldım,bi tarafta chooper larda hevesim var ama kanuni rac er da cok hosuma gidiyo

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    alırsan st al. gv250 enjeksiyonlu. 28hp. ben hic kullanmadım ama kullananlar cok memnun. sağlam makineymiş.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    fiyat Aralıgın daha düşük olsaydı ; Sana KEndi Motorumu yani ledowu önerebilirdim fakat söylediğin paralara göre hyosung un gv 250 modelinin sana biçilmiş kaftan olabileceğini düşündüm.. Karar Senin! Motor Seçiminde V motorlu MAkineleri Tercih edersen;Bana Edeceğin DuaLarda Bi Okadar Çok Olur :D
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    "Hyosung GV250cc Cruiser" İşte bu benim motorummm..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    kanuni popcorn
    40.000 tl varsa kawasaki vn 2000 diyorum(biraz abarttım sanırım)
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)