Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr600

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam;
    Öncelikle şunu belirtmeliyimki,race tarzı motorlara daha önceden hiç binmedim ama içimde bir tutku var ve ben honda cbr600 modelinden almayı düşünüyorum.
    Acaba bu motorları sürmek çokmu zordur,bazı insanlar kiloyla ilgisi olduğunu söylüyor acaba neden?
    Birde 600cc bir motor için yaş sınırı varmıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    daha once hıc motorsiklet surmedıysen ılk once ben sana mutlka bı enduro onerırıım raceden uzak dur... bana gore ılk once bı xt falan al sonra race tıpı dusun

Daha önceden motor sürdüm ama race tarzı sürmedim.Ayrıca bisikleti çok iyi kullanabildiğim için denge konusunda iyiyimdir.Yani yeteneğim var.Sendede her halde cbr600RR var brnim alcağım motor sence iyimi.

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı honda_cbr600 adlı üyeden alıntı
    Daha önceden motor sürdüm ama race tarzı sürmedim.Ayrıca bisikleti çok iyi kullanabildiğim için denge konusunda iyiyimdir.Yani yeteneğim var.Sendede her halde cbr600RR var brnim alcağım motor sence iyimi.
    bu iş bisiklet kullanmaya benzemiyor yanlızca.benim eşiminde almanyadan bisiklet ehliyeti var am hiç alakası nolmayan şeyler önce küçük cc bir motor yada chooper tarzı olabir ağır bir motorla dene kendini yoksa motordanda soğursun hayattanda

yani motor ağırlaştıkça sürmesi kolaylaşıyormu.Race motorlar hafif olduğundanmı tehlikelidir?

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    race tipi motorlar hızlı motorlardır.ama chaper taRzı motor daha yavaş ve motoro hakim olması kolay motorlardır.birde bunları kullandıkca tarzın olan motor meydana çıkacaktır.yani önce tarzını belirlemen gerek

Alıntı lancelot35 adlı üyeden alıntı
    race tipi motorlar hızlı motorlardır.ama chaper taRzı motor daha yavaş ve motoro hakim olması kolay motorlardır.birde bunları kullandıkca tarzın olan motor meydana çıkacaktır.yani önce tarzını belirlemen gerek
    Anladım,görüşlerin için saol

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bencede once bı kendını dene, bu yaz honda fıreblade e bındım,bılırsın 1000cc ben surmedım ama arkadaydım.o gucu hıssettım .motorum olmasına ragmen verselerde bınmeye cekınırım..
    allah korusun yani..

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    CBR 125 R yada Kawasaki ER-5 ile başla.

bekle şubata kadar cbr 250 al 40 hp

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Dolmabahce adlı üyeden alıntı
    bekle şubata kadar cbr 250 al 40 hp
    arkadaşım kim söyledi sana CBR 250 gelicek diye biz aylardır konuşuyoruz ama gelen giden bişey yok , hem gelicek olsada 250 cc motorunda beygir gücünü 40 hp yapmazlar tahmin ediyorumki.....
    benim bildiğim CBF 500 ABS gelicek onunda fiyatı 10.000-11.000 ytl civarı olucakmış....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler