Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    pes ya dün geceki mesajımdan beri hiçbirşey yazılmamış topiğe :( piaggiocular gileracılar nerdesiniz yav?? sizler bol bol yazınki bu motorlara sahip olanların dayanışması artsın. benim motorun (keeway arn) topiği bile harıl harıl işliyor valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gilera Runner 180 SP yakinda Suzuki GSXR1000 olacak!
    dejavuVXR, nexus'un hayirli olsun, gule gule kullan. Darisi senin basina One_Way

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dejavu ne zaman motoru aldın abi...araya kaynattın valla....hayırlı olsun...

eyong maxi scooterdaki haz neyde var abi...almışın sazı eline yine hacım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    BBRR salihgürelinin açtığı, kendisin de kilitlediği "Piaggio" adlı başlıkta demiş ki :

salihçim ben bu başlığı kilitliyorum canım ledo haklı tartışmaya o başlıkta devam edelim bu arada ledocum piaggio tam bie baş belasıdır bendede vardı sanayide geniş çevre yaptım sayesinde hiç bir parçası bulunmaz bulunanlarda ateş pahası olur aşağıdaki başlıktan devam edebiliriz

BBRR, sen de amma şansız adamsın, ne alsan parça problemi başbelası oluyor
    Piaggio, Hyosung, Kanuni Hussar ( çeşitli yazılarından derleme... )
    Motor alırken biraz araştırsan ya yedek parça sorunu var mı diye ?

Şaka bir yana, herhalde bahsettiğin eski zamanlardan kalma bir durum, çünkü ben şu anda İstanbul da öyle bir sorun göremiyorum, anlık bir durum olsa da ferco hızlı şekilde temin eder düşüncesindeyim

Motosikleti
    ledo, abi adam allahın marmarisinde napsın...burda ferco motor ayağının dibinde istinyede...satış koordinatörü Murat abide kanki olur biraz...el ense muhabbeti yani...hangi motora binse ağırlık nedeniyle motorun aerodinamiğini bozuyor bu bbrr efendi...sonra parça ara...motor iptal oluyor...135 kilo bu abimiz...değil motor...araba dayanmıyor kerataya...sonra gider derki bu tofaşlar yaramaz falan...amortisör yok parça yok...hep aynı muhabbet...problem sende barış abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

croc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr
    arkadaşlar selam madem piaggio vespa gilera kardeşliği var bende katılim dedim

Motosikleti
    croc,

Topiğimize hoşgeldin. Bu arada yeni Gilera Runner VXR ile ilgili açtığın başlık için teşekkürler, güzel resimlerde koymuşsun, bilgilenmiş olduk.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ledo, abi şimdi sen bana çıkaracağım parça listesini istanbulda bulabileceğinimi iddaaa ediyosun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    ledo, abi adam allahın marmarisinde napsın...burda ferco motor ayağının dibinde istinyede...satış koordinatörü Murat abide kanki olur biraz...el ense muhabbeti yani...hangi motora binse ağırlık nedeniyle motorun aerodinamiğini bozuyor bu bbrr efendi...sonra parça ara...motor iptal oluyor...135 kilo bu abimiz...değil motor...araba dayanmıyor kerataya...sonra gider derki bu tofaşlar yaramaz falan...amortisör yok parça yok...hep aynı muhabbet...problem sende barış abi...

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar
    Gilera Runner Sp180 ne yazıık ki satılık

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ledo, abi şimdi sen bana çıkaracağım parça listesini istanbulda bulabileceğinimi iddaaa ediyosun
    elimden geleni yaparım, ama sende piaggio yok ki ( yoksa bahsettiğin araç parçasızlıktan evin bodrumunda yatıyo mu? ), sen bana Hyosung eksiklerini bildir, o konuda yardımcı olayım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ledo, abi hyosung emme pianosu, arka ve ön fren balatası lazım burda bir arkadaşada muhtemelen hyosung rx 125 ateşleme beyni lazım garibim benimkini sökmeye çalışmış ama becerememiş
    150 piaggio skipper ın kick start ve marş dinamosu lazımmış
    valla bana değil ben piaggio yu sattım çok oldu hatta arkadaşlara mangal yapmıştım sattım diye
    aslında şu an yunanistanla parça konusunda bir bağlantı yapmaya çalışıyorum sadece kendim için değil tüm arayıpta bulamayanlar için rodos kanalıyla getirtme imkanlarını araştırıyorum bu işi halledersem parça sıkıntısı diye bir şey olmayacak isteyene istediği parçayı temin edebilecem
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim sevgilimde ( DejavuVXR ) de hem runner 200 cc var hemde nexus ikiside cok seri motorlar. Nexus daha rahat bide bana daha güvenli gibi geldi köprüden gecerken cok savrulmadık muhtemelen daha ağır bir motor olduğundandır. İkiside süper motorlar

Motosikleti
    BBRR,

yukarıdaki mesajına cevabı ( Hyosung ile ilgili olan ) Hyosung başlığı altına attım.

ss350 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ V-STORM DL 650
    ilk bineceğiniz motor nexus 500 olabilrimi
    ikinci el fiyatları nedir

Motosikleti
    Alıntı ss350 adlı üyeden alıntı
    ilk bineceğiniz motor nexus 500 olabilrimi
    ikinci el fiyatları nedir
    bence olmasa iyi olur, kendisi biraz sinirlidir de, bu tip motorlarda vites de yok, gazı verdikçe gider...
    Sen eğer Nexus'u beğeniyorsan, Runner ile başla istersen, o da çok iyidir.

ss350 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ V-STORM DL 650
    tsk ama yaş 35 ledo kendimi o konuda frenlerim beni korkutan 200 kg bir ağırlık bu avantajmı dezavantajmı küçük motorları iyi kötü kullandım ama sürekli değil birde runner al sonra onu sat nexus al ekonomik olmayacak tabiki canımdan değerli değil ama gerçekten nexus 500 bir başlangıç motoru olamazmı

Motosikleti
    ss350,
    bi önceki yazında "ilk bineceğimiz demişsin" ona göre yazdım ama tecrüben nedir bilemem. 200 kg ağırlık ( ki daha da fazla; yağ su benzin vs. ), hızlı ve orta hızla giderken dezavantaj değil, senin kilona bağlı olarak da avantaj bile olabilir ancak durma anında yada yavaş giderken, eğer yeterli tecrüben yoksa kesin bir dezavantal dır. Üstelik ben pek bilmiyorum ama Nexus'un sürüş pozisyonu da pek kolay değil.
    Eğer kendini yeterli görmüyorsan, ki sorduğuna göre öyle olmalı, yine de hafif bişeyle başla, tecrübe kazan.
    Unutma motoru düşürür veya yatırırsan çıkacak masraf da al-sat takinden aşağı kalmaz...
    Allah korusun, kırık bi bacaktan bahsetmek bile istemiyorum.

croc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr
    tüm piaggio vespa ve gileracılara selamlar;
    ledo galiba motor bilgin biraz fazla runner la ilgili sana sormak istediğim bişey var runner vxr da özellikle motor soğukken gazdan elimi çektiğimde ve motor kompresöre başladığında egzosttan belli aralıklarla yüksek sesle basınçlı hava çıkıyo birkaç ustaya sordum motor 4 zamanlı olduğu için normal dediler benide pek rahatsız etmiyo ama o anda ordan geçmekte olan yayaları yerinden hoplatıyo ses. sen bu konuda ne dersin bi anormallik olabilirmi??? bu konuda bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

Motosikleti
    croc,
    estağfurullah, bu sitenin çoğu benden daha fazla bilgi sahibidir eminim ki, bende buraya bilgi almak için geldim zaten, bir yandan da sadece doğruluğundan emin olduğum kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

dediğim gibi bu konuda uzman değilim ama ben de bahsettiğin şekli ile çok normal olduğunu sanmıyorum. Ben egsozdan şüphelendim, burada birçok vxr kullanan arkadaş var onlarda yorumlarını yapsınlar, bakalım ne diyecekler ?

Sonra, olmazsa Ferco merkez servis Abdullah Usta veya Motorcu Melih'e gösterirsin !

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler