Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Kime sorsam lastik konusunda Metzeler diyor başka birsey demiyor, ama onda uygun arka lastik yok. Benim lastikler 140/60/14, Metzeler'de 150/70/14 var, bunu taksam ne olur. X9 500'lerde bu lastik var.
    - Benim için çabuk bitmesi sorun değil. Önemli olan her koşulda iyi yol tutması. Acaba hangi marka/model tercih edilmeli.
    Metzeler hem iyi lastik hem moto lastiğinde biraz efsane olmuş.

Bilen bilmeyen Metzeler diye sallıyor. Zaten bizde adettir. En büyük ...., başka büyük yok !

Neden olmasın ? BUZ Motor ile konuştuğumda bana bu tip lastiklerde Michelin şiddetle tavsiye ettiler.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    Buzmotor'u çok tavsiye ediyorlar. Bende yarın kendilerine uğrayıp tavsiyelerine göre hareket edeceğim. Sanırım ön/arka Michelin olacak seçimim.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    pyro pirelli evo 22 bulamadığım için dün servisten yamalı lastikli motorumu alıp özen motor a gittim. Oradan Dunlop marka lastiği tercih ettim. Ufak tefek indirimlerle pirelli den ucuza geldi diyebilirim ondan pahalı olan lastik. Ön lastiğide zamanla değiştirirsin dert etme dediler. İlkbahar yaza doğru önüde değiştiririm daha lastiği kullanalı 15km oldu ama ben virajları pirelliye göre daha iyi aldığını hissettim sanki. Sana da tavsiyem birde dunlop un lastiklerine bak derim. SSlerle aynı hamurdan yapılıyor, birçok ss kullanıcısı boşuna dunlop tercih etmiyor sanki...
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    Özellikle yurtdışı forumlarda Dunlop'u çok tavsiye ediyorlar. Türkiye'de fazla fanatiği yok sanırım Buzmotor'da Dunlop'ta varmış. Onu da sorarım.

Not: 200 km kadar lastiğin rodajı olduğunu unutma ve virajlarda dikkat et lütfen.

Motosikleti
    Yok
    pyro teşekkürler, evet biliyorum ani kalkış ve ani frenlemeler yapmaya dikkat ediyorum şuan. Pirelli den sonra hissettirdi ama dunlop farkını.
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    evet arkadaşlar, lastikler bu akşam Michelin Gold Standard ile değiştirildi. Yumuşak hamur bir lastik umarım kışın rahat ederim.

Motosikleti
    Yok
    hayırlı olsun iyi rodajlar sanada güle güle bin
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    Teşekkürler. İlerleyen günlerde izlenimlerimi yazarım. Senden de Dunlop için değerlendirmeni bekleriz.

huseyin_k80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 500 2004
    merhaba arkadaşlar nexus 500 kulanım kılavuzu edinebileceğim biri var mı acaba...yardımcı olur musunuz?

Motosikleti
    Piaggio fly 100

Piaggio Fly 100 Hk

Merhaba herkeze ben 2 gün önce fly 100 aldım kampanyalı olduğu için ama internette bu motorla ilgili hiç yoruma rastlamadım kullanan bi arkadaş varsa biraz bilgi vermesini isterim. teşekkürler şimdiden.
    Ömür biter yol bitmez

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Alıntı küheylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neredeyse bir aydır X9 um için çanta taşıyıcısı aparat arıyorum ve bulamadım. 2. el yada sıfır elinde olan yada satılan yeri bilen arkadaş var mı acaba?
    sonunda aradığım çanta taşıyıcısına kavuştum. istanbul bahçelievlerde motovizyonda kappa marka taşıyıcı buldum ve monte ettik. artık benim de bir topcase im var

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    merhaba arkadaslar bir resimde x8 e cok guzel bir sissy bar yapmıslardı cok sık duruyordu nerde yaptırabilirim acaba

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    daelim gıllera aprilia bu scouterlara genış yelpaze acalım cunku kore malı kalıte malı

huseyin_k80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 500 2004
    arkadaşlar nexus 500 kullanıyorum...bu gün motor yavaş giderken stop etti daha öncede başıma bir kez geldi tarfikte sebebi nedir acaba bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    CBR 600 RR
    merhaba arkadaşlar, bende yeni üye oldum aynı zamanda Runner 200 wxr aldım, bu cumarteside direksiyon sınavındayım

Motosikleti
    F650 GS - 2000

Merhaba

Merhabalar ,
    Sizlere birşey danışmak istiyorum. İlk motorumu alacağım. Maxi Scooter düşünüyorum. Yaptığım araştırmada Piaggio x9 250 yi çok beğendim. Ama gördüğüm kadarıyla SYM GTS 250 için de güzel yorumlar var. Fiyat olarak biraz fark var aralarında galiba ama siz ne tavsiye edersiniz ?
    SYM GTS 250 lerin 2. elleri 2006 modelken , Benim internette bulduğum x9 lar 2005 model. Büyük fark yaratır mı ? Yada 1 sene sonra değiştirmek istediğimde 3 yaşındaki motoru 2 yaşındaki motora göre daha zor mu satarım.
    Yazdıkça aklıma sorular geliyor. Piaggio x9 evolution 250 ile Piaggio x9 250 aynı şeyler mi ? Farklı ise farkları nelerdir.
    Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler,

Motosikleti
    VESPA ET4 150
    Arkadaşlar ET4'ümüz ile maalesef kaza yaptık :( Halen taksitlerini ödediğimiz için makul fiyatta LX150 arıyoruz.Şöyle 4000 ytl civarında.LX150 zor ama ET4'te olur.Herkese sevgiler

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Alıntı HeIIoween adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,
    Sizlere birşey danışmak istiyorum. İlk motorumu alacağım. Maxi Scooter düşünüyorum. Yaptığım araştırmada Piaggio x9 250 yi çok beğendim. Ama gördüğüm kadarıyla SYM GTS 250 için de güzel yorumlar var. Fiyat olarak biraz fark var aralarında galiba ama siz ne tavsiye edersiniz ?
    SYM GTS 250 lerin 2. elleri 2006 modelken , Benim internette bulduğum x9 lar 2005 model. Büyük fark yaratır mı ? Yada 1 sene sonra değiştirmek istediğimde 3 yaşındaki motoru 2 yaşındaki motora göre daha zor mu satarım.
    Yazdıkça aklıma sorular geliyor. Piaggio x9 evolution 250 ile Piaggio x9 250 aynı şeyler mi ? Farklı ise farkları nelerdir.
    Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler,
    al bir X9 kafan rahat olsun...

Motosikleti
    derbi gpr 125 + honda activa 100
    arkadaslar merhaba ben DERBI kullanıyorum, bunları ferco motor birlikte getiriyo bilmem aranızda bana da yer varmı

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    hosgeldın hocam.............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler