Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
76. sayfa BirinciBirinci ... 26667475767778 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bu nasıl forum bir tek yazı yazan yokmudur bir soru sordum ne cevap veren var nede başka bir şey bir bakın bakalım hani motorcu motorcunun dostuydu piiuuu
    Soruyu maximana sormuşsun sanırım. O yüzden cevap vermedim, ya da kaçırdığım bişeyler var

Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt250r satılıp gilera vxr 200 alınırmı 2006**2007model scooter almam lazım ısım geregı pratık bırsey lazım
    Selam arkadaşım. Ben Hyosung GV650'yi satıp scooter aldım
    İşe gidip gelmek yormuyor artık Maslak trafiğinde
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt250r satılıp gilera vxr 200 alınırmı 2006**2007model scooter almam lazım ısım geregı pratık bırsey lazım
    alınır ama ne istediğinde önemli hız yapayım dersen yapamazsın ama şehrin keyfini çıkarabilirsin mesela ben piaggio x8 200 ümü satışa koydum mt üyelerine güzel bi indirim yaparım (#50035020) ilgilenen arkadaşlar ilandaki numaramdan beni arayabilirler mt üyesi olduğunu belirtirse fiyattını 300 eksik olarak düşünebilir
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Piaggio FLY 100 hakkında yorum yapacak arkadaş varsa sevinirim. Özellikle de bu motorun kullanıcıları yorum yaparsa daha da iyi olur.

Şehir içi kullanım için, rahat, ekonomik, parça fiyatları uygun, ikinci eli iyi olan bir scooter beklentim var. Sürat, performans, gösteriş, yarış vs ile ilgim yok.

Motorun sıfır anahtar teslim fiyatı şu an için yaklaşık 4200TL civarlarında. Bu fiyat böyle bir motora yüksek gibi görünüyor, bu paraya değer mi?

Şehir içi kullanmda ne kadar yakıt tüketir? (lütfen km. de şu kadar kuruş şeklinde değil de 100 km.de şu kadar litre ya da 1 litre benzin ile şu kadar yol alır şeklinde cevap verirseniz iyi olur. Teşekkürler.

Motosikleti
    Sl 150
    arkadaşlar satılık vespa px200 arıyorum. genelde hep izmir'de var istanbulda bulamıyorum. yok dencek kadar az olanlar da ya haşat ya da piyasanın üzerinde... :(

piaggio beverly 250 arıyorum.... kriterlerim 2006 dan aşşa 30 000 km den yukarı olmicak ve fiyat 5000 TL civarı olucak ve temiz olucak bu kriterlere uyan bir motor varsa değerlendirebilirim. bilen ve ilgili arkadaşların cvplarını bekliyorum. Saygılar..

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım. Ben Hyosung GV650'yi satıp scooter aldım
    İşe gidip gelmek yormuyor artık Maslak trafiğinde
    Niye sattın memnun kalmadığın için mi?

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye sattın memnun kalmadığın için mi?
    Ben motosikleti özellikle işe gidip gelmek için kullanıyorum. GV 650 bu iş için üretilmemiş. Trafikte 72 beygir ile hergün dur kalk yapmak yormuştu beni. Yoksa memnundum motorumdan

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısadayken tek farı yanıyor. Millete anlatmak zorunda kalıyorum bozuk olmadığını. İkinci farın sadece uzunda yandığını. O canımı sıkıyor

Eski makineme göre tekerlekleri küçük olduğu için küçük çukurlar bile can sıkıcı oluyor. Ama süspansiyonu iyi olduğu için bir ağrı hissetmiyorsunuz. Tabii ki bu da tüm scooterlarda aynı.

Hızlanması, dengesi, sürüşü çok iyi. Gerçekten keyifli. Yağ gibi kayıyor. İnşallah olmaz ama eksisini gördüğüm anda yazıcam.
    Küçük lastikten şikayet ediyor ama piaggiodan vazgeçemiyorsan Beverly 500 alacaksın rahat edeceksin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    NC 700 X
    Aynen dediğin gibi

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    bu x evo 400 ler nasıl acaba yoksa beverly 250 mi almalı kararsızım

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu x evo 400 ler nasıl acaba yoksa beverly 250 mi almalı kararsızım
    Henüz en ufak bir sorunla bile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Yağ gibi kayıyor maşallah. Eğer ikinci el alacaksan, ikisini de sırası ile dene derim bence. Hazır noter alım satımları iyice ucuzlamışken.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    sen kaç yıldır kullanıyosun bu evoyu uzay kardeşim 34 beygir deniyo baya iyi bi rakam kağıt üstünde. yakıt falan nasıl, varmı bi dezavantajı bu motorun ?

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kaç yıldır kullanıyosun bu evoyu uzay kardeşim 34 beygir deniyo baya iyi bi rakam kağıt üstünde. yakıt falan nasıl, varmı bi dezavantajı bu motorun ?
    3-4 aydır kullanıyorum. Bundan önce 72 beygir Hyosung GV650 kullandığım için beygiri, gücü az geliyor tabii ki. En iyi karşılaştırmayı önceden de scooter kullanmış bir arkadaş yapabilir.
    Yakıtı çok düzenli ölçerim. Ortalaması 100 km'de 3.8 litre. Dün ölçtüğümde 3.67 litre çıktı şehir içi kullanımında. Bence gayet iyi.

Tek dezavantajı yedek parçasının pahalı oluşu. Tek aynası 237 TL !!! Onun dışında çok memnunum.

Yokuşlarda zorlanmıyor. Ama hızınızı almamışsanız iki kişi iken, yokuşlarda ilk kalkışta biraz geç hızlanıyor. Ama GV 650 ile karşılaştırdığım için sağlıklı bir dezavantaj bildirimi değil tabii ki de

Motosikleti
    Gilera Nexus500
    Merhaba arkadaslar sonunda italyan scooterlarnin toplandigi aktif bi forum konusu bulmaktan cok memnunum
    Ben 2006 model bi nexus 500 sahibiyim. Gercekten cok guzel cok performansli ve keyifli bi motor.
    Hatta bu aralar satmayi dusunuyorum ama acaba yanlis mi yapiyorum diye de dusunmuyor degilim yine de ilgilenen arkadaslar icin ilani kopyaliyim buraya.
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-gilera-doktordan-temiz-nexus-500-50892002/detay/?
    Bu arada bi sorum var tum italyanlarin frenleri benim nexus 500 kadar iyi mi? Kac defa kasap suruculerden kurtuldum frenler sagolsun. Ya gilera fren konusunda baya iyi veya italyanlar cozmus bu isi
    Baska nexus sahibi varsa aramizda konusmak dertlesmek isterim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı C-A- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar sonunda italyan scooterlarnin toplandigi aktif bi forum konusu bulmaktan cok memnunum
    Ben 2006 model bi nexus 500 sahibiyim. Gercekten cok guzel cok performansli ve keyifli bi motor.
    Hatta bu aralar satmayi dusunuyorum ama acaba yanlis mi yapiyorum diye de dusunmuyor degilim yine de ilgilenen arkadaslar icin ilani kopyaliyim buraya.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...892002/detay/?
    Bu arada bi sorum var tum italyanlarin frenleri benim nexus 500 kadar iyi mi? Kac defa kasap suruculerden kurtuldum frenler sagolsun. Ya gilera fren konusunda baya iyi veya italyanlar cozmus bu isi
    Baska nexus sahibi varsa aramizda konusmak dertlesmek isterim
    nexus 500 almak hep benim hayalimdi(:
    şimdi zannedersem daha ufak cc vitesli bir motor düşünüyorsunuz...
    sizi kırmadan isterseniz 1 ay önce aldığım ybr 125 esd (900km) takas edebilirim...
    ve üstünede hiçbir fark istemem(:

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı C-A- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtalyanlar çözmüş diyebilirim.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    selamlar,mitsuboshi kayış kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?

Motosikleti
    NC 700 X
    Selam,

Bugün 12.000 bakımı için Ferco'ya gittim. Orada duvarda asılı birkaç kayış gözüme çarptı. Bir tanesi Mitsuboshi idi.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    eyvallah, buz motordan taktırdım bende.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı karavelioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piaggio FLY 100 hakkında yorum yapacak arkadaş varsa sevinirim. Özellikle de bu motorun kullanıcıları yorum yaparsa daha da iyi olur.

Şehir içi kullanım için, rahat, ekonomik, parça fiyatları uygun, ikinci eli iyi olan bir scooter beklentim var. Sürat, performans, gösteriş, yarış vs ile ilgim yok.

Motorun sıfır anahtar teslim fiyatı şu an için yaklaşık 4200TL civarlarında. Bu fiyat böyle bir motora yüksek gibi görünüyor, bu paraya değer mi?

Şehir içi kullanmda ne kadar yakıt tüketir? (lütfen km. de şu kadar kuruş şeklinde değil de 100 km.de şu kadar litre ya da 1 litre benzin ile şu kadar yol alır şeklinde cevap verirseniz iyi olur. Teşekkürler.
    piaggio fly özellikle küçük şehirlerde trafiğin fazla yoğun olmadığı yerlerde biçilmiş kaftan diyebilirim,yakıtı eğer devamlı tam gaz gidilmezse 2.5-3l arasında ,parasının karşılığını verebilcek bir motor ama biraz daha kuvvetli liberty 150 yide incelemeni tavsiye ederim 2 kişi için daha iyi bir seçim olur.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
76. sayfa BirinciBirinci ... 26667475767778 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler