Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
74. sayfa BirinciBirinci ... 24647273747576 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kayışın çekişi veya son sürati arttırması olayı değiştirmeyi düşündügünüz kayışın eskimesinden dolayı kendini salmasından kaynaklanır.

scooter'ların tekere gücü aktarma sistemini zincirli motosikletler gibi düşünün.
    zincirli motosikletlerde ön dişli veya arka dişliyi değiştirmedikçe son hız ve ivmelenme değişmez. scooter'da aynı boyle, tahrik eden veya tahrik edilen kasnagı degiştirmedikçe son hız ve ivmelenme degerleriniz değişmez.
    verdiğin cevaplar için teşekkür ederim çok aydınlatıcı ve açıklayıcı olmuş
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar foruma hiç yazan yok gerçi sorunum falan yok çok şükür ama yinede arada bilgi paylaşımları yapsak iyi olur 18 000 km de kayışı değiştirmeyi düşünüyorum daha doğrusu ilk bakımıma gideceğim sanırım değişim gerekebilir malossi kayışın iyi olduğunu duydum kayış son hızda fark yaratıyormu yada ara hızlanmada ivmelemede fark oluyormu yazarsanız sevinirim maksat bilgi paylaşımı olsun
    kullanıcılar genelde mıtsubishi veya dayco kayışı tavsiye ediyorlar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-7x1011/detay?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcılar genelde mıtsubishi veya dayco kayışı tavsiye ediyorlar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-7x1011/detay?
    peki ben bu kayışı alıp taksam sonradan başka sorunlara yol açarmı acaba kasımpaşada aks motoru aradım bana kayışın fiyanın 260 tl olduğunu söyledi takması hariç tabi arada 80 tl fiyat farkı var umarım bir sorun olmaz taktıran varsa bana olumlu ve olumsuz yanlarını yazarsa sevinirim sorularımla sizleri bunalttıysam affola

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ serkanyeliz,
    ben bu işlerle ugraşıyom sayılır (kullandıgım motosikletlerin A'dan Z'ye herşeyini ogrenirim, tabiri cazise service manuel'i gibiyimdir). daha önce de belirtmiştim ama yine belirteyim. bir ihtiyacın olursa özel mesaj at. buradan şudur budur diye reklam yapmak istemiyorum.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    arkadaşlar selam bende piaggio skipper aldım 8 binde 2004 model çok güzel bir motor detaylı izlemedeyim sizleri =)
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    @ serkanyeliz,
    ben bu işlerle ugraşıyom sayılır (kullandıgım motosikletlerin A'dan Z'ye herşeyini ogrenirim, tabiri cazise service manuel'i gibiyimdir). daha önce de belirtmiştim ama yine belirteyim. bir ihtiyacın olursa özel mesaj at. buradan şudur budur diye reklam yapmak istemiyorum.
    tamam ilgin için sağol şu motosikletçilerin dayanışmasına bayılıyorum doğrusu

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam bende piaggio skipper aldım 8 binde 2004 model çok güzel bir motor detaylı izlemedeyim sizleri =)
    motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı temenni ederim

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    arkadaşlar motosikletimin debriyaj bilyelerini değiştirip karbüratör temizletmem gerekiyor
    bana güvenebileceğim fiyat yönündende mutlu edbilecek tavsiye edbileceğiniz bir yer varmı ?
    (Ferco) hariç.
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    merhaba arkadaşlar 10 gün önce Piaggio x8 200 aldım ( 2. el )...ama 4 gün önce gaz takılı kaldı ve yan yattım...

sağ grenajlar birleşim yerlerinden kırıldı ... ( öle parçalanma falan yok sade 1 cm genişliğinde kırıldı... )

ustama götürdüm fiyat çıkarttırdım ve 1700 tl fiyat çıktı....

bu fercom kadar kazık bir firma hayatımda görmedim...

ben yeni bir motor kullanıcısı olarak bana ne önerirsiniz... çıkma nerden bulabilirim...yardım eden ve öneri bulunanlara şimdiden teşekkür ediyorum...
    [COLOR="DarkRed"][B]Piaggio x8 200[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Dominar 250
    bu tip parçaları izmirden alan bir tanıdığım vardı sana özelden telini atıyorum
    yardımcı olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:08 ----------

Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosikletimin debriyaj bilyelerini değiştirip karbüratör temizletmem gerekiyor
    bana güvenebileceğim fiyat yönündende mutlu edbilecek tavsiye edbileceğiniz bir yer varmı ?
    (Ferco) hariç.
    güncel.....................................

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    arkadaşlar geçende yeni motor aldığımı söylemiştim 2004 model 8300 kmde piaggio skipper km vs doğru tandık birinden aldım neyse içini açtık hava filtresini temizledik bujisini değiştirdik kapattık. depo yarıdaydı bende onu fulledim şu anda 60 km gidebildim şehir içinde yarıya geldi depo bu normalmi?ve bu kaç litre alıyor eyer bu tahmin ettiğim kadar yakıyorsa bende onu yakarım =) veya yapmam gereken birşey varmı şimdiden teşekkürler

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Ferco) hariç.
    profilinde çatalca'da oturdugunu belirtmişsin.
    benim sana soyleyecegim yerler anadolu yakasında, kadıköy'de.
    çatalca'dan anadolu yakasına gidiş-dönüş benzin parası, köprü parası ve çekecegin yorgunluk var. ben olsam çatalca civarlarında (avcılar, silivri) bir yere giderdim.
    çok zor şeyler değil karbüratör temizligi vs. tabi bilen birene götüreceksin.
    bilmeyen adam kaş yapayım derken göz çıkartır.
    avrupa yakasında özellikle çatalca civarlarında sana önerebilecegim bir servis bilmiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:23 ----------

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçende yeni motor aldığımı söylemiştim 2004 model 8300 kmde piaggio skipper km vs doğru tandık birinden aldım neyse içini açtık hava filtresini temizledik bujisini değiştirdik kapattık. depo yarıdaydı bende onu fulledim şu anda 60 km gidebildim şehir içinde yarıya geldi depo bu normalmi?ve bu kaç litre alıyor eyer bu tahmin ettiğim kadar yakıyorsa bende onu yakarım =) veya yapmam gereken birşey varmı şimdiden teşekkürler
    buji değişimi ve hava filtresi temizliginden önce ne kadar yakıyordu ?

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    profilinde çatalca'da oturdugunu belirtmişsin.
    çatalca'dan anadolu yakasına gidiş-dönüş benzin parası, köprü parası ve çekecegin yorgunluk var. ben olsam çatalca civarlarında (avcılar, silivri) bir yere giderdim.
    avrupa yakasında özellikle çatalca civarlarında sana önerebilecegim bir servis bilmiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:23 ----------

buji değişimi ve hava filtresi temizliginden önce ne kadar yakıyordu ?
    onu deneme şansım olmadı ben aldım hemen bujisini dğeiştirdim

Motosikleti
    Dominar 250
    [QUOTE=Nemrut;2257070]profilinde çatalca'da oturdugunu belirtmişsin.
    avrupa yakasında özellikle çatalca civarlarında sana önerebilecegim bir servis bilmiyorum.[COLOR="Silver"]

ben zaten anadolu yakasına gitmek zorunda olduğumun malesef farkındayım
    ama otaraflardada olsa tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı
    ilginize teşekkürler..

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar 2011 istanbul motosikler fuarı nerede ve ne zaman olacak bilen varsa yazarmı lütfen bazı forumlarda çok güzel modeller gördüm belki ülkemizede gelirde biz motor severler yeni modelleri inceleme fırsatı yakalarız

Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2011 istanbul motosikler fuarı nerede ve ne zaman olacak bilen varsa yazarmı lütfen bazı forumlarda çok güzel modeller gördüm belki ülkemizede gelirde biz motor severler yeni modelleri inceleme fırsatı yakalarız
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...at-2011-a.html

Yukarıda yazılanları okudum.

x8 200 satın almak isteyen birisi olarak hemen vazgeçtim.

Yedek parça fiyatlarındaki uçuk rakamlar; bu motorların üstün işcilik, malzeme ve yoldaki konfor + larını fazlasıyla götürüyor.

Kıyaslamak olmaz tabi ama ben debriyaj balatasını 150 tl ye kayışı 90 tl ye değiştiriyorum.

syglr.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...at-2011-a.html

Yukarıda yazılanları okudum.

x8 200 satın almak isteyen birisi olarak hemen vazgeçtim.

Yedek parça fiyatlarındaki uçuk rakamlar; bu motorların üstün işcilik, malzeme ve yoldaki konfor + larını fazlasıyla götürüyor.

Kıyaslamak olmaz tabi ama ben debriyaj balatasını 150 tl ye kayışı 90 tl ye değiştiriyorum.

syglr.
    haklısın parçalar biraz pahalı ama insan kaliteli bir motora binmek ve sorunsuzca yol almak istiyorsa bazı şeyleri gözden çıkarmak gerekiyor ben şahsen yolda giderken isterimki gittiğim yolda keyifle gideyim acaba beni yolda bırakırmı kaygısı olmadan yol alayım isterim tabi maliyetide biraz tuzlu oluyor ne yaparsın

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar fuara bilet lazım bir yardımcı olun bana

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    bilet için kimse bir şey yazmamış sağlık olsun geçenlerde kasımpaşaya yolum düşmüştü orada piaggio servisi vardı motoru aldığım arkadaş ben bakımını orada yaptırıyorum demişti hazır gitmişken bir uğrayayım dedim ilginçtir servisteki eleman motoru tanıdı yağına falan baktı ve abi bu motorun bakımını ben yapmıştım 7000 km sonra gel bakımını yaparız dedi çok şaşırdım mondialdeyken her 1000 kmde bir yağını değiştirip her 2000 kmde bakıma götürürdüm totalde hesaplarsak bakım maliyeti neredeyse aynı fiyata geliyor bu italyanlar gerçekten kaliteli mal yapmışlar gerçekten çok şaşırdım acaba yağını değiştirmek gerekirmi ?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    arkadaşlar 13.03.2011 pazar günü bir gezi düzenledik...
    hepinizi bekleriz...
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...oplaniyor.html

REKLAM ALANI
74. sayfa BirinciBirinci ... 24647273747576 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler