Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R
    HeIIoween a teşekkürler. verdiği bilgiler ve uyarısı için.
    Ben peugeot nun bir maxi scooter ını kullandım kendiminki haricinde sadece. Elbette bir x8 yada x9 kullanmak iyi olur. Lakin görüntüleri açısından bu makinalar sanki nisbeten daha agır hantal ve kontrolü zor gibi geliyor. Sanırım tekerlekleri arasındaki mesafe de beverly den sanki daha uzun. Tabii bunlar (belirtmekte yarar var) benim sadece dışarıdan bakıp kendimce oluşturduğum birer önyargıdan ileri de gitmeyecek izlenimler olabilir. yorumlarınızı bekliyorum bu konuda.
    Ayrıca soft çanta derken hangi markaların çantalarından bahsediyoruz? İnternet adresi veya ona benzer ulaşım adresleri verebilirmisiniz bir baksak?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    F650 GS - 2000
    Alıntı uzaaklardann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HeIIoween a teşekkürler. verdiği bilgiler ve uyarısı için.
    Ben peugeot nun bir maxi scooter ını kullandım kendiminki haricinde sadece. Elbette bir x8 yada x9 kullanmak iyi olur. Lakin görüntüleri açısından bu makinalar sanki nisbeten daha agır hantal ve kontrolü zor gibi geliyor. Sanırım tekerlekleri arasındaki mesafe de beverly den sanki daha uzun. Tabii bunlar (belirtmekte yarar var) benim sadece dışarıdan bakıp kendimce oluşturduğum birer önyargıdan ileri de gitmeyecek izlenimler olabilir. yorumlarınızı bekliyorum bu konuda.
    Ayrıca soft çanta derken hangi markaların çantalarından bahsediyoruz? İnternet adresi veya ona benzer ulaşım adresleri verebilirmisiniz bir baksak?
    Uyarı demeyelim de , hatırlatma diyelim. yanlış anlamadığın için teşekkürler, ben de seninle aynı durumdayım , ben de başka motor kullanmadım , karşılaştırma şansı bulamadım. Ama bizim motorlar genel kullanış açısından iyi. Hatta seninki şehiriçi için büyük tekerleri açısından daha ideal. Ben sadece gözüme daha hoş göründüğü için x9 almıştım. Ancak hafta içi kullanma fırsatım olmadığından , haftasonu da daha çok motorla gezi amaçlı şehir dışına çıktığımdan , maxi scooter'ın benim ihtiyaçlarımı karşılamadığını gördüm. O yüzden şu ara motoru değiştirme çabası içindeyim. Ama dediğim gibi , iyi ve güzel motor , sorun falan da çıkartmıyor, sonuçta Piaggio.

Çanta olayına gelince , aşağıdaki linkten ürünü görebilirsin.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44168

Motorun üstünde nasıl göründüğünü merak edersen , 8321795 nolu ilandan (sahibindencom) görebilirsin.

Umarım yazdıklarım reklam kapsamına girmez.

Herkese kazasız belasız sürüşler,

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    Selamlar herkese, yakin zamanda Runner VXR200'umu satip (http://www.motosiklet.net/forum/satm...vxr-200-a.html) yerine Beverly 500 ya da Nexus 500 almak istiyorum. %80 sehir ici (ev-is arasi 4 kilometre, trafik yok), bir miktar da uzun yol kullanacagim (runner ile gidemeyecegim mesafeler, istanbul-ankara vs gibi). Anlik hizlanma olarak da runner'dan (ozellikle yokus yukari) daha fazla performansli bir motor istiyorum. Bu konuda tavsiyeleri olan?

Tesekkurler,

Alper

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    [QUOTE=torm;1117900]Selamlar herkese, yakin zamanda Runner VXR200'umu satip (http://www.motosiklet.net/forum/satm...vxr-200-a.html) yerine Beverly 500 ya da Nexus 500 almak istiyorum. %80 sehir ici (ev-is arasi 4 kilometre, trafik yok), bir miktar da uzun yol kullanacagim (runner ile gidemeyecegim mesafeler, istanbul-ankara vs gibi). Anlik hizlanma olarak da runner'dan (ozellikle yokus yukari) daha fazla performansli bir motor istiyorum. Bu konuda tavsiyeleri olan?

Tesekkurler,

Alper[/QUOT

her ikiside güzel seçim kullanan arkadaşlardan daha dogru bilgi allabilirsin..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı torm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese, yakin zamanda Runner VXR200'umu satip (http://www.motosiklet.net/forum/satm...vxr-200-a.html) yerine Beverly 500 ya da Nexus 500 almak istiyorum. %80 sehir ici (ev-is arasi 4 kilometre, trafik yok), bir miktar da uzun yol kullanacagim (runner ile gidemeyecegim mesafeler, istanbul-ankara vs gibi). Anlik hizlanma olarak da runner'dan (ozellikle yokus yukari) daha fazla performansli bir motor istiyorum. Bu konuda tavsiyeleri olan?

Tesekkurler,

Alper
    İkisi de gayet iyi seçim. Beverly 500 kullanmadım ama nexustan pek bi farkı yoktur heralde. Dizayn olarak hangisi hoşuna gidiyosa onu tercih edebilirsin.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    LX 150
    Yarın geçekleşecek olan vespa klübün düzenlediği Ballıkayalar(Kocaeli) gezisine aramızda gelecek olan var mı ?

Benim Vespa immobilizer sorunu nedeniyle serviste arabayla gitmeyi düşünüyorum

x8

merhaba arkadaşlar. Yamaha x max almayı düşünüyordum. Fakat sorunları nedeniyle vazgeçtim. X8 X9 arasında karar kılacağım. Ama x8 200 ağır basıyo. İzmirde test sürüşü yapabileceğimiz. Motoru gösterebileceğimiz neresi var?

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    fercoyu ara .........................

verdiğin numarayı yarın arayacağım.

herkese merhabalar,

bugün itibariyle piaggio beverly 250 i.e ( jantları siyah renk olan ) aldım.çarşamba günü ruhsat işlemleri bitince teslim alacağım hayırlısıyla.forumda üşenmeden yanıt verip bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür etmeyi borç bilirim.

keyifli forumlar dileğimle,

Motosikleti
    F650 GS - 2000
    Alıntı pulka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar,

bugün itibariyle piaggio beverly 250 i.e ( jantları siyah renk olan ) aldım.çarşamba günü ruhsat işlemleri bitince teslim alacağım hayırlısıyla.forumda üşenmeden yanıt verip bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür etmeyi borç bilirim.

keyifli forumlar dileğimle,
    Hayırlı olsun. Enjeksiyonlu olması güzel.

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    2004 Runner VXR200 hala satilik arkadaslar, biraz pazarlik payi olabilir...

http://www.sahibinden.com/2004_model...XQQdisplayitem

Alper

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim Vespa da immobiliser sistemi var,şöyle bir sorunla karşılaşıyorum,ilk çalıştırmada sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat bir süre kullandıktan sonra 5-10 dakika parkta beklediğinde marşa basıldığında çalışmıyor. immobiliser sisteminden olabileceğini düşünüyorum,yada ben bu sistemi bilmediğim için yanlış bir uygulama yapıyorum.Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum..Bu sistemi kullanan arkadaşlar yardım lütfen(Kullanma kılavuzu ingilizce olduğu için çözemedim)

Bir süre önce yukarıda açıklamasını yaptığım immobiliser sorunu önceki gün çözüme kavuştu,sorunun immobiliser sisteminde bulunan ve anahtarı algılayan antenin(anahtarın takıldığı noktanın çevresinde) arızalı olduğu ortaya çıktı..Böyle bir sorun yaşayabilecek arkadaşların bilgilerine..

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    arkadaşlar runner vxr 200 ' e iridyum buji takmak istiyorum ,ngk.com.tr den baktım benim motor için :

Platin CR8EVX
    Sipariş No. 6487

İridyum CR8EIX
    Sipariş No. 4218

bujiler var .bunları nerden nasıl satın alabilirim . .?

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    salina bende motosikletimle kaza yapmadan önce sormuştum ve ngk nın bir distribütöründe bulmuştum
    FCS Dis Ticaret Ltd. Şti.

Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 97

Maslak / İstanbul

Tel.: (0212) 286 26 79, 286 70 68

Fax: (0212) 285 42 47
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    banistercaq sağol ,
    kabloyu değiştirmeye gerek yok sanırım , daha yeni . .

yahu bu vespa 150 ne gıdıyomus boyle 150 lık apache ıle zorlandım gecerken o tektı ben ıkı kısı
    hyosung250gtr

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bu vespa 150 ne gıdıyomus boyle 150 lık apache ıle zorlandım gecerken o tektı ben ıkı kısı
    piaggionun tüm motorları çok torklu ve hızlı, bir o kadar da temiz ve yumuşak bir ivmelenmeye sahip. o yüzden sürücü çekinmeden gaza abanabiliyor.

iki hafta önce bakırköy e-5te bir runner vxr 200 benle kapışmak istedi ah yavrum dedim kardeş motor ama abisine kafa tutmak cesareti nerden geldi, madem hevesli, bir deneyeyim şunu dedim. 120ye kadar geldi benle kafa kafaya inanamadım (nexus 5,5 - 6 snde 100ü görüyor). ben 140-150 uzadım gittim ama italyanlar dedim içimden, yapıyor yani. cevizlibağ kavşakta selamlaştık kornalaştık yollarımıza ayrıldık.

japon da, kore de, çin de macar da kullandım ama italyanlar scooter konusunda öyle ilerlemişler ki, ileriki yıllarda japon viteslileri daha çoook zarara uğratacaklar bence

Motosikleti
    italjet dragster 180. gilera runner

motorun iyisini italyanlardan başkası yapamaz

italyan malı her zaman bir numara bence. orjinal japona diyecek hiç birşey yok ama bu zamanda orjinal japon diye bişi kalmadıgı için. italyan efsanesi asla bitmezz.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    salina gerek yok, en azından ben değiştirmeyecektim
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler