Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    benim runner vxr 200 ün uygunluk belgesinde de üretici piaggo yazıyor . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı firmanın markaları olduğunu çok iyi biliyorum ayrıca ben gilerayıda çok beğenirim ayrıca kullanmışımdır ikisini birbirine sürtmüyorum yanlış anlamışsın beni ben her zaman İtalyanları savunurum ayrıca ön camları ikisininde farklıdır Aprilia uzundur bu orjinalinde böyledir dikkatli bakarsan görürsün.Ve şunuda söyleyim 190 km hızı gördüm ama camın denge bozduğuna inanmıyorum çünkü ok gibi gidiyordu kerata.Sanırım bu birazda Apriliada orjinalinde bulunan direksiyon amortisörünün çok büyük etkisi var.Motosiklet İtalyan işidir heleki scootersa kesinlikle İtalyan olmalıdır
    dostum aprilliaların teknolojisi piaggio standardı olduğu için performansı tabiki süper olacaktır. benim bahsettiğim standart kullanım önerisi daha çok. yani senin motorunda da, benimkinde de, piaggio forumlarında da önerilen uzun rüzgar camıyla kullanım hızı maksimum 130 kmdir. motorun aerodinami ve denge performansının kısa camla aynı olacağı garanti edilmez, tehlike olacağı belirtilir.

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    arkadaşlar ben konya da ikamet ediyorum yeni runner 200 aldım ,tek sorun burda yetkili servis yok .bi problem olursa motoru nereye götürmeliyim , suzuki veya honda gibi servisler bakarmı buna . .?

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    İtalyana bakan servis yoksa japon motorlara bakan yerlere götür ama garanti dışı kalıcak.

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    runner 200 ün rodajı kaç km dir ,
    kitapçığında ilk 1000 km içinde max. hızın %80 inden fazla basmayın yazıyor.
    bu rodaj 1000 km. demek mi acaba . .?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    runner 200 ün rodajı kaç km dir ,
    kitapçığında ilk 1000 km içinde max. hızın %80 inden fazla basmayın yazıyor.
    bu rodaj 1000 km. demek mi acaba . .?
    rodaj motosikletinizin fabrika çıkışlı parçalarının birbirine alışma sürecidir. süresi markadan markaya değişmekle beraber bir çok gilera ve piaggio modeli için bu 1000 km veya 1 aylık kullanım süresidir.

ve evet kitapçıkta belirtilen 1000 km bu rodaj süreci

FasterPussyCat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Fly
    bugun bir piaggio fly aldım...
    artık bende piaggio kullancısıyım
    faster than the speed of life...

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FasterPussyCat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bir piaggio fly aldım...
    artık bende piaggio kullancısıyım
    hayırlı uğurlu olsun,geçtiğimiz pazar bende parkormanda test sürüşünde kullanmıştım,beklediğimden güzel bir motor,izlenimlerini yazarsın artık

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    benim runner 200 de kontağı açınca ön farların sağdaki yanıyor soldaki yanmıyor , uzun hüzmeyi açınca da sağdaki sönüyor sadece soldaki yanıyor ,
    bu normalde böylemi yoksa benim motorda bi anormallik mi var ..?

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    genel olarak italyanların far yanış şekli aynıdır . Yani senin motorunda bir problem yok hepsi aynı anlayacağın

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    peki kontağı açınca yanan farı nasıl söndüreceğim , bi türlü bulamadım,
    hep yanıkmı kalacak gece -gündüz . .

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    peki kontağı açınca yanan farı nasıl söndüreceğim , bi türlü bulamadım,
    hep yanıkmı kalacak gece -gündüz . .

Evet orjinal hali o şekilde hep yanıyor, yanlız dikkat etiysen soldaki sinyal verme duğmesinin aynısından sağdada var ama boş duruyor 1000 bakımında far açma kapama düğmesi taktırmak istiyorum dersen (Kendi servisine) o bölüme orjinal düğme takıyorlar. İşcilik ve düğme dahil sanırım 25/30Ytl gider.

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    specops sen runner 200 sahibi olarak hangi yağı kullanıyosun , kitapçıkta agip city hi-tech 4t öneriyor (diğer mekanik aksam aynı marka) ,bu markanin ürünlerini Türkiye de kim satıyo bilgin varmı . ?

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    piaggio bu seneye kadar selena yag kullanıyordu bu sene degisti selena da kullanabilirsin yani

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    runner 200 de arka tekere aktarma zincirlemi yoksa şaftlamı oluyor ,kusura bakmayın cehalet işte ,merak ettim de . . .

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    runner 200 de arka tekere aktarma zincirlemi yoksa şaftlamı oluyor ,kusura bakmayın cehalet işte ,merak ettim de . . .
    Otomatik debriyaj aktarım kayış sistemi ile yapılıyor..Aşağıda resmi var..

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...%3D1%26hl%3Dtr
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    slm arkadaşlar sanırım gilera kullanıcısı yok bu başlıkta ( benden başka )
    arkadaşlar benim rüzgarlık camna ihtiyacım var nasıl bulabilirim yardım edebilirmisiniz acaba gilera gfr 125 için

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    specops sen runner 200 sahibi olarak hangi yağı kullanıyosun , kitapçıkta agip city hi-tech 4t öneriyor (diğer mekanik aksam aynı marka) ,bu markanin ürünlerini Türkiye de kim satıyo bilgin varmı . ?
    SELENİA Hİ- SCOOTER 4T 5W- 40 ı kulanman tavsiye ediliyor bu yağ zaten italyan malı ve türkiyede arasan bulamasın ferco da var litresi 20ytl yani fiyatıda makul o yuzden bunu kulanman daha mantıklı. Ben 1200km redeyım 1000 bakımına yarın gıdıcem ve SELENİA koydurtucam.

Yağ koyulan bolumdekı yağ tıpasının hemen altında ve kıtapcıkta 5/40 yazıyor bu ayarda turkiyede yağ görmedim ben, en yakın 10/40 var. Sen konyadasın sanırım SELENİA bulamazsan Castrol Power Scooter1 10/40 kullan tavsiye ederim litresi 17ytl.

Motordan fazla anlamam ama şaft arabada olur diye biliyorum motorda daha dorusu scooter da krank mili sanırım on varyatöre bağlı on varyatör arkadaki varyatöre kayış ile bağlı ve arkadaki varyatörde ayı zamanda debraj da var. sonuç olarak sanırım senin sorunun cevabı (hyr kayış ile)

Salina;
    Ada motor gileranın hem satıcısı hem servisidir Konya'da.
    Saygılar.

cosqun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus 250cc
    selamlar herkeze 250 cc nexus um var arka amortisör ayarları hakkında 3 kademe ayarı vardır bilenler bilir.tek kişilik sürüş için olan pozisyonu hangisidir tereddütde kaldım,bi akıl veren olursa makbule geçer.Herkeze kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler