Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    karar vermem daha da güçleşti bu durumda ya bugünkü kazamız çok atraksiyonluydu cidden. ama şu kesinki aprilia da gilera da epey sağlam motorlarmış. gilera runner 180 toplu gezilerde tam bir racing tavrı sergiliyor. ciğeri diğer hiçbir scooterlar kıyaslanmayacak kadar kuvvetli bence ama çok yakışı fazla malesef

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Nemrut,
    Evet devam ediyor. Aşağıdaki bağlantıdan detayları öğrenebilirsin
    http://www.vespaturkiye.com/index.php
    orada testride'ı tıkla !

canko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 500
    [ sizce bunların hangisi daha cazip.tabi bide işin teknik yönü var.<yakıt olarak x9 un 100km de ortalama 5 litre yaktığını yazmışsınız,x8 in durumu ne>[/QUOTE]

bence X8 daha modern ve güzel bir tasarıma sahip, ama X9 kombine fren sistemi, daha güçlü bir motor, ve bir sürü dijital oyuncak (500 de elektrikli sehpa-interkom) gibi artıları var, X8 'den X9 a geçen epey cok var. X9 gerçekten de 5lt/100km cıvarında, bazen de fazla yakıyor, yani az değil, X8 yakışını ben de merak ediyorum,

croc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr
    neo slm, yardımın için teşekkürler
    kompresör halinde egzosttan çıkan patlama sesini büyük oranda hallettim artık eskisi kadar sık yapmıyo. ne yaptın dersen tanıdığım bi ustanın tavsiyesiyle bujiyi değiştirdim ve yenisini daha sıkı olarak taktırdım. şimdilik iyi gidiyo. bu arada 14.000 e geldim dediğin gibi artık servis zamanı geliyo genel bakımlar için

Motosikleti
    Sevgili croc,

yahhoo grubuna da katılmak istersen : http://autos.groups.yahoo.com/group/clubpiaggio

Not: Bu gruba bu topiğin başlığında bulunan motor kullanıcılarının tümü davetlidir
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    hayatımdaki ilk kazayı malesef runner 180 ile yaptım. bana çarpan ise aprilia rs 125 böylece bu markaların parçalarının ne kadar pahalı olduğunu anlamış oldum başa gelince anlıyormuş insan

Motosikleti
    Alıntı One_Way adlı üyeden alıntı
    hayatımdaki ilk kazayı malesef runner 180 ile yaptım. bana çarpan ise aprilia rs 125 böylece bu markaların parçalarının ne kadar pahalı olduğunu anlamış oldum başa gelince anlıyormuş insan
    peki nasıl oldu bu iş ? Denemek için aldığın "Runner" ile kaza yapınca, satın almak zorunda kalmadın mı ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    aslında zorudan kalmadım ama benim motorla takas yapmak daha cazip duruma geldi mecburen runner benim olacak gibi görünüyor, tabi benzin sarfiyatına ne kadar dayanırım bilmiyorum, biraz hevesimi alıp taksa veririm sanırım. bu runner insanın bazı güdülerini tatmin etmek için ideal haketen sadece scooterlar için değil hemen hemen birçok motorda kalkış ivmelenmesi bunun kadar müthiş olamaz çok kolay tek teker oluyor, çok deli hızlanıyor, ama çok deli de yiyor

abicim haklısın iki zamanlı makinaların tipik karakteridir bu zannedersem sana arkadan vuran makinada iki zamanlı idi

Motosikleti
    aslında zorudan kalmadım ama benim motorla takas yapmak daha cazip duruma geldi mecburen runner benim olacak gibi görünüyor
    One_Way, motoru alınca haber ver de kutlayalım...

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ledo kardeşim ne kutlaması ya, ona benzin nasıl yetiştirecem diye karalar bağlayacam ogün

Motosikleti
    runner vxr
    slm arkadaşlar
    özellikle runnercılar bu oyunu bi deneyin basit ama eğlenceli

http://www.oyunweb.com/oyun.php?id=271

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    yuh o kadar da yemiyo be basarsan 3litre ile 87 km gidiyo test yaptım :D
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

Monaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Klasik arabalar ve motorsikletler
    Herkeze selamlar,
    Forumu yeni buldum bari katilalim dedim. Bende Gilera DNA 180 var.

Monaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Klasik arabalar ve motorsikletler
    Alıntı croc adlı üyeden alıntı
    ledo anladım kardeşim teşekkür ettim.
    vxr kullanan varsa motor kompresördeyken egzostta patlama oluyomu? tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
    Croc benim motor vxr ile ayni. egzosttaki patlama iki sebebten olabilir bir karburator ayarinin bozuk olmasindan ama senin motor fuel injection zannedersem ozaman hava filitren cok kirli olsa gerekki hava benzin ayarini bozuyor ondan patlama yapiyor kompresordeyken. Ikinci sebeb egzostun icinde ki filling gitti ise (zamanla oluyor) gene ayni problemi yapar. Bende aftermarket egzost oldugu icin acip icini degistirebiliyorum ama sende ki egzost original ise acilabilecegini pek zannetmem. Tavsiyem ilk once hava filitresininden emin ol (temiz oldugundan) en son egzost olayina bak. Umarim bu fikirler yardimci olur daha detayli bilgi istersen e-mail at pbaydan@bigpond.net.au

bera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı sorun bendede vardı hava filtresini temizleyince düzeldi

Motosikleti
    Monaro ve bera, hoşgeldiniz !

bera motorun nedir ? fotodaki vespa mı ?

mail grubuna üye olmak isterseniz : http://autos.groups.yahoo.com/group/clubpiaggio/

aricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Fly 150
    herkese merhaba,

ben de mayıs 2005den beri Piaggio Fly 150 kullanıyorum.

Baska kullanan arkadaslar var ise bir sorum olacak.

Far ayarı kısalar yanarken bile cok yuksek benim motorda, onden gidenlerin gozunu aliyor. sizde de bu durum var mı?

Motosikleti
    runner vxr
    monaro slm hoşgeldin verdiğin bilgiler için teşekkürler motoru uzun zamandan beri kullanmıyorum ama hava filtresini temizlicem bakim olucakmı tekrar

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Arkadaşlar bu runner nasıl daha az yakar, bir bilgisi olan varsa yazsın lütfen. km de 180.000 yakıyor en az, bana da bu normal gelmedi

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler