Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    croc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr
    ledo anladım kardeşim teşekkür ettim.
    vxr kullanan varsa motor kompresördeyken egzostta patlama oluyomu? tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ss350 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ V-STORM DL 650
    vxr 125 2006 nexus un kopyası nezaman gelecek diye sordum gelmiyor

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    2.5 milyara temiz 2003 model runner 180 var, alınır mı arkadaşlar ne dersiniz? motorun anormal yaktığı doğru mu, karburatör ayarıyla falan yakıt düşürelemez mi?

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    one_way 2003 hemen al :D ama yakar runner fena hemde heuehueh bende Sp180 var çok memnunum sigorta patlatması dısında

Motosikleti
    Cbr 600f
    bende 2000 model runner var iridyum buji k&n hava filtresi malossi kayıs kısa crank mı ne bide öle bişi vardı 9 milyonluk benzin ile yazın yesilköye gidip geliyodum ziverbeyden hesapla ne kadar yakıyo işte 10 milyona 80 km gidiyosun gazlaya gazlaya

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Road_Runner,

hoşgeldin topiğimize...

Gilera Runner kullanan arkadaşlar,

croc arkadaşımıza bi yardım edin lütfen !

sado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Selam,

Yakın zamanda 2. el bir x9 500 aldım. Arkasına bagaj taktırmak istiyorum, ancak orijinali 500-600 euro civarı bildiğim kadarıyla. Eminönünde sorduğum bir yer "buna orijinal takmalısın, diğerleri uymaz" dedi. Bana pek anlamlı gelmedi. x9 500 veya 250'si olup bagaj taktıran var mı? Ya da nerede taktırabilirim?

Teşekkürler...
    sAdO

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    evet bende geldim...

cafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    iNfiNite,
    Hoş geldin arkadaşım.

Motosikleti
    Cbr 600f
    abi ya 4 zamanlı runner hanım işi ya hehehehehe 2zamanlı aynen böle

Motosikleti
    Cbr 600f
    infinitide gelmiş....kral be honda da hoca bu adam ledo abi hos bulduk :D nickimide hatırladım heueheuehe en sonunda

Motosikleti
    Alıntı ss350 adlı üyeden alıntı
    vxr 125 2006 nexus un kopyası nezaman gelecek diye sordum gelmiyor
    yanlış yere sormuşsun, önümüzdeki sene "Gilera" ferco tarafından getirilecek, ben sordum 125 lik yeni model de geliyor.

One_Way,
    karar ver artık ! Bizi de serseme çevirdin, sırada ne var ?

sado,
    hoşgeldin topiğe birçok başka çanta X9' a uyar yeterki ellerinde X9 a uygun bağlantı elemanları olsun. Ama bana sorarsan, sen yine de orjinaline bak derim. Doğrudur daha pahalı ama bilindik ve uyumlu, güzel de duruyor. Öbürü içine sinmezse elinde patlar.

Road_Runner,
    oğlum flood yapma moderatorleri kızdıracan, kırmızı kırmızı uyarı yazacaklar güzel topiğimize...

iNfiNite,
    hoşgeldin. Geç oldu güç olmadı...

Motosikleti
    Cbr 600f
    eheeheh tamam abi 2 zamanlı runner kullanan yokmu.Bu arada çok önemli bişi öğrendim japonların racing yaparken düşündükleri felsefeyi sölüyorum heuehueh iyi pilot ölür motoru zorlamak lazım mış ama biz pilot deil söförüz herhalde

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    Road runner kardeşime 3-5 resim şerpiştiriyorum bu hareketlerin hepsini göstercem

2 zamanlı efsanesi SDRAD felan tanımaz

eee tabi onca güzellik ve galibiyet sonrası bir lastik yakılır bunun üstüne dimi Scootercı kardeşlerim herzaman söylüyorum Japonlar hermzan bir kenara Scooter ITALIAN JOP tur saygılar....

The Power of Dreams

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bugün ilk kez bir runner 180 denedim sonunda. Motora binince bişeye benzemiyor gibi görünüyor ama gaza basar basmaz noluyor ya diyorsun kopuk bir alet bu resmen

ledo kardeşim haklısın, karar değiştirmelerim başınızı döndürm üş olabilir benim tercihim nexus idi (hala da aklımda) ama ben motoru sadece gezmek için değil şehir içinde de çok aktif kullanan biriyim. nexus un şehir içi trafiğinde büyük kaldığından ve manevrasının zor olduğundan şüphelenmeye başladım, kullananların anlattıklarına göre tabi.. bu aleti birkaç gün kullanıup deneme şansım yokki malesef.. bu kadar para verdikten sonra şehir içinde sıkıntı çekersem üzülürüm doğrusu

Motosikleti
    Cbr 600f
    one _way al sende bi 2 zamanlı runner onu bide malossi yüklersin offffffff offfffff kral olur

NeO-SouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı croc adlı üyeden alıntı
    tüm piaggio vespa ve gileracılara selamlar;
    ledo galiba motor bilgin biraz fazla runner la ilgili sana sormak istediğim bişey var runner vxr da özellikle motor soğukken gazdan elimi çektiğimde ve motor kompresöre başladığında egzosttan belli aralıklarla yüksek sesle basınçlı hava çıkıyo birkaç ustaya sordum motor 4 zamanlı olduğu için normal dediler benide pek rahatsız etmiyo ama o anda ordan geçmekte olan yayaları yerinden hoplatıyo ses. sen bu konuda ne dersin bi anormallik olabilirmi??? bu konuda bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.
    croc slm ;)
    bende piaggio beverly 200 var ve runner vxr ile beverly 200'un motorlari aynidir, bir tek aktarma organlari farklidir..sesi mesi herseyi ayni yani..ikiside 21 bg..bahsettigin sey bendede oluyo, motor tam durmaya yakin kompresordeyken ozellikle 20-30 km arasi egsoz cikisi sikisio ve ppafff pafff pafff gibi sesler cikio tabiikide bu sesler cok normal 4 zamanli makina oldugu icin (walla benim cok hosuma gidio, enduro egsozu gibi ) ..eger gereginden biraz fazla cikiyosa o sesler yani patirdama seklinde ise, makina asinmadan dolayi siboplari tam basmiyo,kapamiyo olabilir, bi ayar yaptir derim, yada en azindan servise bi sor,bakim zamani gelmis olabilir (eger tabi makinan 15000 km ustundeyse) hangi servise goster dersen sana sadece hasanpasa'daki motorcu melih'i tavsiye ederim..ayrintili konusmak istersen msn adresim b_demiralp@hotmail.com

flashmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yazılarınızı okudum hoşuma gitti biraz bu motorlar hakkında bilgi sahibi oldum ama x8 ve x9 500 arasında hem fiat hemde teknik özellikler bakımından kararsız kaldım x8 şu an 2.900 ytl peşin 5.300 ytl 24 ay 0 faizle kampanyası var,x9 500 ise yine sıfır gibi(200 km kadar satan firmanın sahibi kullanmış ama ruhsat plaka vs.çıkarmamış)bu motorun fiatı 12.500ytl ama 200 km kullandığı için 1.500ytl indirim yapıyor.5.000ytl peşin 6,500 ytl 12 ay 0 faizle sizce bunların hangisi daha cazip.tabi bide işin teknik yönü var.<yakıt olarak x9 un 100km de ortalama 5 litre yaktığını yazmışsınız,x8 in durumu ne>

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    arkadaşlar EgeKnn arkadaşımızın açtığı İlk RS 125 denememi yaptım fena canım yandı topiğini okursanız iki italyanın çarpışmasına tanık olmuş olursunuz aprilia ve gilera yani

Motosikleti
    One_Way, bi daha geçmiş olsun, eee ne oldu şimdi bu vesile ile kararını vermiş mi oldun ?

flashmt, X8/X9 kıyaslaması ile ilgili buralarda biyerde benim bi yazım vardı, bak istersen

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler