Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Piaggio x7 250ie var 2008 model cok memnunum masallah
    _Uzay_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Merhaba,
    Yeni FLY 125 ie 3V kullanan varmı?
    Motor konusunda izlenimleriniz nedir?

Arkadaşlar Vespa et4 150 aldım 2005 model korumalıklarımı malzemeleri halletim ilk motorum olduğu için eksiklerim var, yardımcı olursanız sevinirim.

Benzin lambası yandığı zaman ortalama kaç km daha idare eder beni, bide ekranda sağda altta ilk sırada yeşil bi ışık yanıyor sürekli normalmi yoksa kapatmam mı gerekiyor bi yerden.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    piaggio fly 100 ile benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gidilebilir ? deneyen varsa paylaşırsa sevinirim ...

arkadaşlar Vespa et4 150 sahibiyim motorla gezdikten sonra parkettiğimde egsozdan çatır çutur sesler geliyor bir süre normal bir durum mu?

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Alıntı heper1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Vespa et4 150 sahibiyim motorla gezdikten sonra parkettiğimde egsozdan çatır çutur sesler geliyor bir süre normal bir durum mu?
    Hemen her motorda olur o ses gayet normal.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

ilk motorum olduğu icin bilmediğim çok şey var yardımın icin teşekkür ederim.

emektar vespa et4 150'mi maxi scooter alabilmek için satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-vespa-et4-150-cento50-94764057/detay/

Yusuf Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ironmax 400
    Bende Vespa ET4 150' mi satıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-sari-kanaya-132304290/detay/#

dostlar et4 150 kullanalı 3 ay oldu 1.000 km yol yaptım fakat şehir içinde 100 km de 6 litre yakıyor normal değil forumda okuduğum, çaresini halen arastırıyorum ayrıca motor uzun süre bekledikten sonra çalıştırınca ışıklarda veya yolda durmam gerekince stop ediyor bugun motorcu 3 aylık hava filtresini değiştirecek bujiye bakacak. vespadan anlayan işin ehli uygun fiyatlı motor tamircisi tanıyosanız tavsiyenizi beklerim mköydeyim :(

eger daha once aranızda bu tip problem yaşayan ve cozen varsa yardımını bekliyorum.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Piaggio fly 100 orjinal aküsü nedir arkadaşlar marka ve amper bilgisi verebilecek arkadaşlara minnettarım. Birde istanbulda nereden bulabilirim?

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Arkadaşlar elimde yeni aldığım Aprilia Scarabeo + 1994 Vespa COSA + 1961 Vespa 150 var.
    Koyacak yerim de olmadığından 1994 Vespa Cosa 200 cc motorumu satacağım.
    İlk sahibiyim ve 19 sene bizzat bindim, inanın hiç problem yaşamadım desem yeridir.
    1995'te İstanbul'da Tünel'deki Fuat Abi'den aldım (Skuter servis) ve o zamandan beridir bütün bakımlarını Antalya'da Arif Usta ve yeğeni Özer yaptılar.
    Motor hususunda kendilerinden bilgi alabilirsiniz.
    Vergi borcu yok, sigortasını yaptırdım fakat muayeneye götürmedim. Alacak olan arkadaş isterse muayeneye de götürebilirim, kendisi alınca da yaptırabilir.
    4000 TL istiyorum. İlgilenen arkadaşlar bana mustafa_pilatin@hotmail.com adresimden ulaşabilirler.

captaincenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Merhaba arkadaşlar elinde piaggio x9 500 intercom sisteminin kaska takılan kulaklığı olan varmı?sağlam yada arızalı satmayı düşünen olursa lutfen mail atsın cenkaydoganay@turkon.com

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    İyi bir elektrikciye yada ses sistemi yapan birine git kulaklik soketlerini 3.5 inc olanlarla degistir piyasadaki butun kulakliklar olur.
    Bendede x9 var ben intercom kulanmiyorim ama kulakliklarim 3.5 inc

Arkadaşlar merhabalar...bu siteye yeni üye oldum, istanbulda oturuyorum. Piaggio x9 250 var. Ben hayatımda bu kadar kazıklandığımı hatırlamıyorum. Motoru 5000 TL ye almıştım, 2 yılda tamirine verdiğim para 5000'e yaklaştı. Allah vicdansız, kazıkçı tamircilerin eline düşürmesin kimseyi. Land Rover için bile bu kadar para harcamamıştım. Her servisi denedim, hepsi birbirinden beter. Gerçekten tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir servis var mıdır, yetkili veya özel?

Motosikleti
    PIAGGIO BEVERLY 500 CRUISER
    2010 model özel seri piaggio beverly 500i.e cruiser motorsikletimi tüm orjinal aksesuarlarıyla birlikte satıyorum arkadaşlar.
    Detaylar için tıklayınız.

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi ramazanlar Aranıza yeni katılmış bulunan bir üyeyim biraz da acemiyim vespa yazısını görünce başlıkta iki kelâm etmek istedim çocukluğumdan beri motosiklet alma isteğimi ailemin '' boşver olum tehlikeli şeytan arabası '' gibi sebeplerle alamamıştım ta ki 27 Haziranda ailemide kandırarak albayraktan ilk vespamı alana kadar her neyse lafı fazla uzatmıcam Vespa LX 125 3V ie sahibiyim bir çok forumda baktım ama herhangi bilgi göremedim acaba yanlış mı yaptım kimse mi kullanmıyor diye düşünmeye başladım neyse motorumdan bahsetmek istersem ilk motorum olduğu için baya bi titriyorum üzerine motorumun gidişi hızlanışı çok güzel iki kişide gayet güzel gidiyo çekişi şahşi fikrim tatmin edici lastikleri biraz sıkıntılı ıslak zeminde güven vermiyo yakıt gayet makul aldığımda fullemiştim motorum şuan 150 km ve yarım depo benzinim var amortisörlere gelirsek ön gayet iyi fakat arka amortisörler biraz sert gibi konfora düşkünseniz alışmanız zaman alabilir benim gibi ilk motor olarak düşünücekseniz aldırış etmessiniz son hız olarak 110 gördüm daha gidermiydi bilemiyorum ama bence bu minik canavar için gayet iyi bir hız diye düşünüyorum şimdilik söyleyeceklerim bu kadar hepinize iyi forumlar arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

fiyat olarak merak edenler için 3.490 Euro 10.160 tl denk geliyor fakat pazarlık yapabiliyosunuz çok cüzi bir miktar ben 9800 tl anlaştım Albayrak daha fazla inmedi o kadar sıkıştırdık babamla ama adamlar nuh dedi peygamber demedi zaten fercoya bulaşmadık bile ferconun kitabında pazarlık sünnettir diye bişi yok arkadaşlar emin olabilirsiniz :D 1 tl bile indirim yapmadılar herneyse teknik verilere dönersem yakıt deposu 8 litre 40 liraya fulleyebiliyosunuz depoyu ayak marşı yok bu modelde elektrikli enjeksiyon olmasından dolayı sanırım aklıma gelenler bu kadar çok konuştum arkadaşlar bu sefer kaçtım

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Arkadaslar iyi gunler piaggio puchmaxi s 2006 model 13 bin kmde motor var piyasa degeri ne kadardir alinirmi

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Maxi Scooter tecrübemden sonra vitesli motosiklet denemeye karar verdim. Piaggio'yu yeni almıştım ama yeni bir heyecan arıyorum sanırım. Artık ileride vitesli motosikletle devam mı ederim yoksa maxi scooter'a geri mi dönerim zaman gösterecek.

Bu nedenle Piaggio X Evo 250 motosikletimi satışa çıkardım.

LİNK: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9081488/detay/

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Çocukluk hayalim olan bir vespa almaya karar verdim. Tanıdıktan bir tane buldum. Motor 93 yada 94 model PIAGGIO COSA 200
    Tecrübelerinize dayanarak size VESPA PIAGGIO COSA 200 hakkında bir kaç sorum olacak. Motorda bazı sıkıntılar var. Fotoğrafları paylaşacağım.
    Acaba bu motor ne kadar eder ne kadar vermeliyim.

*MOTORUN DURUMUNA GELİNCE.

- Motor yaklaşık 2-3 senedir bir garajda atıl durumda o nedenle oldukça kirli.
    - İlk sahibinden (bildiğim kadarı ile)
    - Pas vb yok.
    - Çalışanı iyi durumda
    - Kontak anahtarı kayıp(ne kadar masraf çıkarır)
    - Vergi ve ruhsat ile ilgili bilgim yok. Plakası var.
    - Koltukta bir yırtık var kaplama gerekebilir. Sağ ön sinyal lambasının yanında bir ezilme var.
    - Benzin depo kapağı kayıp.
    - Akü vs takılacak
    şimdiden teşekkür ederim
    https://plus.google.com/photos/106966052440475697081/albums/6075742810415460369?authkey=CIjNqezq_NjSYQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler