Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vespa ET4 150
    hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar Bügün Piaggio carnaby200 aldım.Ön cam sperlik alacağım önerebileceğiniz pleksigals cı varmı. Şimdiden teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:51 ----------

Ankarada bulunuyorum ama İstanbul'danda olabilir. kargoyla aldırabilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    s.a arkadaşlar mp3 kulanan varmı aranızda onun tercübesinden faydalanarak bu motoru tanımak istiyorum 2 tekere göre 3 tekerin avantajları 3 teker denge sistemi nasıl çalışıyor arızaları nasıl benzin tüketimi vs hakında bilği verebilecek varmı varsa yazarsa menun olurum

ozzy gılera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 650 style. caracal 200 birde çin cayna scoote
    gilera runner motorum war. bu motor gercekten cok yakıyor.ama hakkını werıyor motor o ayrı. ısten bıraz anlayan bır arkadas motorda exup war dıyor we bu motorun karbıratorundeymıs dıyor bunu bır dugme yardımıyla ıptal edıp ıstenılen zanamda devreye sokulabıldıgını soledı bunun sonucunda daha yakarmıs dedı bu konunun aslı warmıdır bılen cevap yazarsa sevınırım saygılar

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180

Arkadaşlar resimde yeşil bölgedeki hava kapakçığı ve kırmızı bölgedeki yan grenajı arıyorum..fiyat aralığı konusunda bilgisi olan var mı ?
    where is my mind ?

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı nexus_250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam biliyorum kadir ustayı az gitmedim runner180 için oraya ama araya bir takım olaylar girdi kendi ustama gidiyorum artık, garantisinden bile çıkaracağım motoru, 12.000 bakımı için 500 lira fiyat veriyorlar yetkili servisler neymiş garanti kapsamından çıkarmış başkası yaparsa, geçen sene ön panel gösterge tarafı su aldığından dolayı ferco servisine götürdüm, elemanlar gösterge etrafına silikon çekmiş bakım yapmışlar 110 lira fatura çıkardı, kardeşim bu garantili ürün nedir dedim, kulanıcı hatası dediler benim ne işim olur göstergeyle panelle resmen sömürüyorlar adamı motora bineceğine pişman oluyor insan böyle zihniyetler yüzünden
    Açiklamanız için çok ama çook teşekkürler..Beverly 250 almayı düşünüyordum.artık sym 200hd alacağım galiba

Alıntı Zealist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar resimde yeşil bölgedeki hava kapakçığı ve kırmızı bölgedeki yan grenajı arıyorum..fiyat aralığı konusunda bilgisi olan var mı ?
    Zealist yeşil çizgilerle gösterdiğin kapağı alışveriş sitelerinde bulabilirsin 50tl. ben değiştirdim.

Arkadaşlar 2006 gilera runner vxr200 sahibiyim motoru yeni aldım. Yağmurda motorumu çalıştırmayı denediğimde tahmini 15-20 dk. uğraşmam gerekiyor marş almıyor.

Ayrıca yoldaki en ufak bir su birikintise girsem bile motor öksürüp stop ediyor. Güneşli/kuru günlerde hiçbir sorun yok, canvar gibi gidiyor ama ne zaman motor suyu görse çalışmamakta ısrar ediyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? bu motorlarda kronik bir sorun mudur?
    Az çok birşeyler öğrenip motoru o şekilde ustaya götürmek istiyorum...

Cevaplarınız için şimdide teşekkürler...

Herkese merhaba..
    Arkadaşlar Piaggio Fly 100 alma arefesindeyim...
    Bilgisi olanlar varsa yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler...

Alıntı EnergyStar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba..
    Arkadaşlar Piaggio Fly 100 alma arefesindeyim...
    Bilgisi olanlar varsa yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler...
    Arkadaşlar bende kışa doğru düşünüyorum, tavsiye eder misiniz_? nasıldır_? Güzel havalarda günde 150km yapmayı düşünüyorum Hadımköy Bostancı.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı ZaZy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende kışa doğru düşünüyorum, tavsiye eder misiniz_? nasıldır_? Güzel havalarda günde 150km yapmayı düşünüyorum Hadımköy Bostancı.
    Sağlam ve problemsiz bir scooter ayrıca vergiden muaf olduğu için avantajlı bildiğim kadarıyla maksimum hızı 80 km/h civarında..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

arkadaşlar Piaggio fly 100 modelinin beyazı sadece bu yaz gelmiş... şimdiki Fiyatı 3800 kışa doğru 2.el olarak illakide BEYAZ olsun istedğim için 2000liraya bulmam bir hayal mi_?

Motosikleti
    Gilera VXR 200
    Arkadşlar 2007 model bir Runner VXR 200 aldım ve benim işim dolayısı ile arkaya muhakkak çanta takmam gerek. Hemde en az 46 lt. felan. Sizden ricam bağlantı aparatı nerden bulabilirim be handi markalara bakmalıyım ? Yüksek rakamlar da ödemek istemiyorum..
    Forum da biraz baktım ama cevap bulamadım...

Teşekkür ederim..

reddish7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...skipper/detay/

merhaba arkadaşlar acil yardım bu motoru almayı düşünüyorum. sizce buna değer mi?

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı arthur44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zealist yeşil çizgilerle gösterdiğin kapağı alışveriş sitelerinde bulabilirsin 50tl. ben değiştirdim.

Arkadaşlar 2006 gilera runner vxr200 sahibiyim motoru yeni aldım. Yağmurda motorumu çalıştırmayı denediğimde tahmini 15-20 dk. uğraşmam gerekiyor marş almıyor.

Ayrıca yoldaki en ufak bir su birikintise girsem bile motor öksürüp stop ediyor. Güneşli/kuru günlerde hiçbir sorun yok, canvar gibi gidiyor ama ne zaman motor suyu görse çalışmamakta ısrar ediyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? bu motorlarda kronik bir sorun mudur?
    Az çok birşeyler öğrenip motoru o şekilde ustaya götürmek istiyorum...

Cevaplarınız için şimdide teşekkürler...
    buji piposu başta olmak üzere ateşleme sisteminin elektrik kablolarına bak bobin de su alıyo olabilir
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

xevo 400 le bende aranızdayım can 050723195 08 canakkale merekez

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Alıntı reddish7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...skipper/detay/

merhaba arkadaşlar acil yardım bu motoru almayı düşünüyorum. sizce buna değer mi?
    Sorun çıkaracağını sanmıyorum ama bence o yaşta ve km'de bir motor almayın. Geçen sene 2004-2005 model 10bin km'de Skipper'lar dolaşıyordu 2500TL civarına, bu sezon fiyatlar yükselmiş gözüküyor, ben olsam onlara inat başka modellere yönelirdim...

Alıntı ZaZy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Piaggio fly 100 modelinin beyazı sadece bu yaz gelmiş... şimdiki Fiyatı 3800 kışa doğru 2.el olarak illakide BEYAZ olsun istedğim için 2000liraya bulmam bir hayal mi_?
    Üzgünüm ama hayal gibi gözüküyor , 2000TL'ye değil 2010 model Beyaz, eski kasa yüksek km'li bir FLY bile ancak bulunabiliyor :(

Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun çıkaracağını sanmıyorum ama bence o yaşta ve km'de bir motor almayın. Geçen sene 2004-2005 model 10bin km'de Skipper'lar dolaşıyordu 2500TL civarına, bu sezon fiyatlar yükselmiş gözüküyor, ben olsam onlara inat başka modellere yönelirdim...

Üzgünüm ama hayal gibi gözüküyor , 2000TL'ye değil 2010 model Beyaz, eski kasa yüksek km'li bir FLY bile ancak bulunabiliyor :(
    teşekkürler bütçeyi biraz artırdım... 2500lira civarı 2. el temiz fly 100 arıyorum

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selam Temiz X9 500cc arıyorum bilginize
    Salih GÜRELİ
    0533 811 12 15
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Herkeze iyi günler arkadaşlar öncelikle. Ben kendime bir vespa et4 model motor alıcam ve internette arıyorum bunu. Bir motor buldum sızın de fıkırlerınızı almak ıstıyorum motor 26.000 km sizce bu çok mu ? Eğer bu km de bir motor alırsam sorun yaşar mıyım şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Merhaba.et 4 demişsin ama motoru kaç cc?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler