Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Alıntı salina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar runner 200 den derbi gp1 250 ye geçiş yapmak sizce nasıl olur ,
    değermi sizce . ? ?
    walla iki motorda kullanmadım ama ikisi arasında bende kalmıştım duyumlarıma göre derby 250 runner ı hertürlü yer diyolar ama kullanıcı farkı işte ii kullanıyosan yersin

ama degermi bence degmezzzzz
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla iki motorda kullanmadım ama ikisi arasında bende kalmıştım duyumlarıma göre derby 250 runner ı hertürlü yer diyolar ama kullanıcı farkı işte ii kullanıyosan yersin

ama degermi bence degmezzzzz
    yürü bee yavrum benim döktürmüşün yine her zaman ki gibi arkandayım cnm arkidaşım
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Alıntı redriwer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürü bee yavrum benim döktürmüşün yine her zaman ki gibi arkandayım cnm arkidaşım
    arkadaşım zaten o altındaki motorla anca arkamdan gelirsin
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım zaten o altındaki motorla anca arkamdan gelirsin
    önüne geçmekdense arkanda gitmeyi tercih ederim o güzelim fotolarıda gördükden sonra arkadaşlar motor için diyorum yanlış anlamayalı
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Benimde boyum 1,84 ve 85-88 kilo iken Beverly 250ie kullanıyordum.
    Boy ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım Beverly'de. Güç konusunda ise tek kişi binecekseniz kesinlikle güçsüz gelmez. Ben ve 85 kiloluk bir arkadaşım ile birlikte 48litrelik topcase içinde içecek dolu iken Manisa Spil Dağına tırmandık. 1350 metre irtifaya çok fazla sıkılmadan çıkardı bizi. Virajlı ve dik yokuşlarda zorlanmadı desem yalan olur.
    Birde çoğu Piaggio&Vespa&Gilera&Derbi ve türevleri markalarda bilindik debriyaj ısınması sonucunda gelen sesi bir defa duydum. O denli zorlamayıda hiçbir sürücü normal üstü şartlarda bile yapmaz.
    İlk sahibi olduğum Beverly'yi 7500km kadar kullandım. Tavsiye edeceğim bir motosiklet.
    Şimdiden hayırlı olsun.
    Sevgili elitexc,verdiğiniz bilgiler için cok tesekkurler.Gucle ilgili bnm sorum az gelmesi deil fazla gelebilir mi acaba? cunku bu bnm ilk motorum olucak dedim gibi gerek agırlıgı vede boyutları itibariyle mavevralarda zorlanır mym?

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı deepdish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili elitexc,verdiğiniz bilgiler için cok tesekkurler.Gucle ilgili bnm sorum az gelmesi deil fazla gelebilir mi acaba? cunku bu bnm ilk motorum olucak dedim gibi gerek agırlıgı vede boyutları itibariyle mavevralarda zorlanır mym?
    Büyük tekerlerlekli bir scooter olduğu için zorlanmazsın,güç konusuna gelince vitesli olmadığı için problem olmaz bu tamamen senin kullanımına bağlı gaza fazla yüklenmezsen tabi..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    arkadaslar max.4500ytlye kadar kmsi 25.000 geçmemiş x8 veya x9 arıyorum özele msj cekerseniz sevinirim

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük tekerlerlekli bir scooter olduğu için zorlanmazsın,güç konusuna gelince vitesli olmadığı için problem olmaz bu tamamen senin kullanımına bağlı gaza fazla yüklenmezsen tabi..

Not: İlk motosikletiniz olacaksa kesinlikle alır almaz bir eğitime yazılın. Kendi motosikletinizin tepkilerini trafikde değilde kapalı alanda test edin.
    Kendi motosikletinizle düşmeniz halinde (ne kadar düştüğünde bi tarafları kolayca çizilmesede) Piaggio masraflı bir motosiklet olabilir.

Kullandığım dönemde kaza veya çizik gibi bir sorunum olmadı fakat parça fiyatları pekde ucuz değil.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı GozgurS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar,

Bende beverly 500 var, motoru sadece hafta sonları kullanabiliyorum. Bazen göstergede ki sarı ışık devamlı yanıyor? acaba motorda elektrikle ilgili bir problemmi var? sorunun ne olduğuyla ilgili bilgisi olan varmı?

Teşekkürler.
    1 ay bekledikten sonra bugün motordaki sorunu çözdük. Sarı ışığın yanmasının sebebi; regülatörün bozuk olmasından kaynaklanıyormuş. Değiştikten sonra herhangi bir sorun kalmadı. Ferco'da Uğur Usta sağolsun bayağı ilgi gösterdi.
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

Motosikleti
    LX 150
    1 ay bekledikten sonra bugün motordaki sorunu çözdük. Sarı ışığın yanmasının sebebi; regülatörün bozuk olmasından kaynaklanıyormuş. Değiştikten sonra herhangi bir sorun kalmadı. Ferco'da Uğur Usta sağolsun bayağı ilgi gösterdi.
    Pek yerinde bir soru değil ama,,bu parçanın görevi nedir.?Tşk

Motosikleti
    Beverly 500
    Pek yerinde bir soru değil ama,,bu parçanın görevi nedir.?Tşk
    Bilgi paylaştıkça artar. Tabiki soracağız öğreneceğiz. Regülatör motorun ürettiği elektrik enerjisini "regüle" ederek akünün kaynamadan şarj edilmesine yarar.

Motosikleti
    LX 150
    Bilgi paylaştıkça artar. Tabiki soracağız öğreneceğiz. Regülatör motorun ürettiği elektrik enerjisini "regüle" ederek akünün kaynamadan şarj edilmesine yarar.

Şu yolda giderken stop ediyor demişsin bir başka konu başlığı altında bu sorunu çözebildin mi? Bu tür sorunları bu başlık altında sorarsan daha çabuk bilgi alabilirsin..

Motosikleti
    Beverly 500
    Şu yolda giderken stop ediyor demişsin bir başka konu başlığı altında bu sorunu çözebildin mi? Bu tür sorunları bu başlık altında sorarsan daha çabuk bilgi alabilirsin..
    Onu daha önce çözmüştüm. Ara gaz vermekten vazgeçince motor boğulmuyor ve stop etmiyor artık.

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Arkadaşlar öncelikle herkese selam,

Bende temmuz ayı itibarı ile piaggio x9 500 kullanıcısı olarak bundan sonra aranızda olacağım..

GozgurS´isimli üyeden Alıntı

regülatör dediğimiz sanırım bir nevi bakır sargıdan oluşuyor maddi olarak ne kadara mal oldu ?

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Bende aranızdayım artık
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aranızdayım artık

Hoşgeldin aramıza

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Teşekkür ederim hoşbuldum
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı cotonak28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese selam,

Bende temmuz ayı itibarı ile piaggio x9 500 kullanıcısı olarak bundan sonra aranızda olacağım..

GozgurS´isimli üyeden Alıntı

regülatör dediğimiz sanırım bir nevi bakır sargıdan oluşuyor maddi olarak ne kadara mal oldu ?
    Garanti kapsamında olduğu için birşey ödemedim. Benim motora takılan regülatör aşağıdaki resimdekine benziyor.

Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aranızdayım artık
    Welcome

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Garanti kapsamında olduğu için birşey ödemedim. Benim motora takılan regülatör aşağıdaki resimdekine benziyor.

tşk.

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı cotonak28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tşk.
    Hoşgeldin.X9 ve X8 serisini yeni üretimi yokmuş duyduğım kadarıyla..bilgin var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler