Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NeO-SouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı One_Way adlı üyeden alıntı
    Ledo dostum gerçekten çok doyurucu bilgiler yazmışsın parmaklarına sağlık
    Biz uzun yol geziler de yapıyoruz, sanırım bu konuda da üzmez beni, 125 lik keeway arn ile bile ayvalığa gittiğime göre bunla nerelere giderim kimbilir

NeoSoul sana da teşekkür ederim arkadaşım Bilgiler çok faydalı oldu. Gilera Nexus 500 almayı planlıyordum ama 2005 model çok uygun fiyata B250 buldum. Nexusun yarısından daha ucuza bulduğum için bu kadar fiyat farkı vermeyim diye düşündüm. 2005 model 8.000 km de 5 milyara, ne dersiniz fiyat iyi dimi? Moto urun durumu çok iyi bu arada
    rica ederim arkadasim..
    oo fiyat cok iyi kacirma! ben 2002 model 3000 km'de aldim, binmemis ilk sahibi dogru duzgun..egzozundaki jelatini yeni soktum daha 4,5 milyara aldim.. yaza o buldugun beverly min 6 bucuk milyar olucak o yuzden kacirma..makina ayrica su sogutmali,trafikte sismio etmio, bi fan acio walla actigi zaman sende rahatliosun ne gusel calisio yaa diye
    kacirma!
    ne renk? patlican moruysa sakin kaciriim deme ben bile alabilirim walla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    haydaa patlıcan ne? mor nereden çıktı ? sanırım sen "imperial blue" kastediyosun, yani bi çeşit mavi hadi lacivert olsun ama mor değil

ben kendime "patlıcan moru" motora biniyo dedirtmem kardeşim

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    haydaa patlıcan ne? mor nereden çıktı ? sanırım sen "imperial blue" kastediyosun, yani bi çeşit mavi hadi lacivert olsun ama mor değil

ben kendime "patlıcan moru" motora biniyo dedirtmem kardeşim
    efeniiim efeniiiiimm lutfeeen lutfeeeennn... lutfen bi bakalim nasilmis once;

yalniz ben bu motorun ustundeki adami begenmedim..bi insan makinaya bu kadar eziyet edebilir estetik bakimindan hahahahahah

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ooo bu renk süpermiş yaaa i: arabada favori rengim ama B250 de bu rengi hiç görmemiştim, benimki kırmızı olanından
    http://www.piaggioturkiye.com/modeller/beverly250.php buradaki aynı renk motor işte

Motosikleti
    hah tamam bu benimki değil, yalnız bu renk 2005 modellerde yok, zaten koyduğun resimlerde eski model gerçi hiç fark yok ya, bi tek rüzgarlık ve göstergeler
    Bu arada bu da patlıcan moru veya lahana morciverti falan değil, illa bi zerzevat yakıştırması yapacaksan belki vişne çürüğü.... ama en iyisi kısaca "bordo" ben canlı gördüm resimdeki renk pek aynı değil

yalniz ben bu motorun ustundeki adami begenmedim..bi insan makinaya bu kadar eziyet edebilir estetik bakimindan hahahahahah
    sen bide beni gör motorunu satarsın

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    hah tamam bu benimki değil, yalnız bu renk 2005 modellerde yok, zaten koyduğun resimlerde eski model gerçi hiç fark yok ya, bi tek rüzgarlık ve göstergeler
    Bu arada bu da patlıcan moru veya lahana morciverti falan değil, illa bi zerzevat yakıştırması yapacaksan belki vişne çürüğü.... ama en iyisi kısaca "bordo" ben canlı gördüm resimdeki renk pek aynı değil

sen bide beni gör motorunu satarsın

hahahahahaha alem adamsin abi, ok yarin satisa cikariorum o zaman aleti
    bi kere visne curugu renki 2005 Yamah YZF-R1'in rengidir lutfen! Sekil 1 A'da bendeniz resimde gorunmusum kismen o makinayla

ooo bu renk süpermiş yaaa i: arabada favori rengim ama B250 de bu rengi hiç görmemiştim, benimki kırmızı olanından
    http://www.piaggioturkiye.com/modeller/beverly250.php buradaki aynı renk motor işte
    bende o renk var iste..orda gorundugu gibi diil cok daha guzel..gunes isigi vuruncu turuncu parlio hafif boyle cok tatli bi rengi var

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    One_Way, ,
    Ne oldu yaw 2 gün kaybolduk olay değişmiş.
    eee ali kardeş sen beni msn de ihml ettin bak ne kararlar almaya başladım

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    evet ama ben bugün yağmurda gördüm bu rengi

bu arada izmirede nihayet yağmur uğradı, sağanak yağmur altında scooter kullanmak cidden çok zevkliydi

bilirim.. bi kere araba sileceginin full calistigi zaman bile yetmedigi bi yagmurda gitmistim 12 km'lik evin yolunu, nerden biliosun diceksin abim arabadaydi, inat ettim motorla gidicem diye, eglence olsun..altimdada piaggio skipper 150 ve kabak lastikler..eve vardigimda ustumdeki su gecirmez dainese monta ragmen havuza dusmus gibiydim..ayakkabilarimdan adim attikca ses cikiodu viiiijjkkkfpppttssss viiiijjjjkkppfffttssss diye..corabimi cikardim su damliodu sip sip.. hahahahhahah

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    yav ben de keeway arn ile uzun süre sağanakta kulllandım bugün, sadece pantalonum kötüydü, mont su geçirmedi, ayaklar da kupkuruydu, sevdim ben bu işi

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bu arada Gilera Runner 180 kullanıcıları varsa motorlarıyla ilgili fikirlerini yazabilirler mi. Aramızda bu modelden almak isteyenler var da

Majesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa 250GTSie ABS
    Ben Liberty 200 kullanıyorum ve Beverly250 veya Beverly 500 almayı düşünüyorum. Ama kalbim Vespa Granturismoda. Buarada Liberty sehir icinde cok cok iyi . Tecrübeli arkadaşlar ne tavsiye ederler.

Motosikleti
    Alıntı Majesty adlı üyeden alıntı
    Ben Liberty 200 kullanıyorum ve Beverly250 veya Beverly 500 almayı düşünüyorum. Ama kalbim Vespa Granturismoda. Buarada Liberty sehir icinde cok cok iyi . Tecrübeli arkadaşlar ne tavsiye ederler.
    ne diyim.....

her zaman kalbinin sesini dinle....

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Benim de gönlüm Gilera Nexus 500 den yana. Bunu alma sevdası ile Beverly 250 yi uygun fiyata almayı geciktiriyorum. Bakalım ne olacak

cafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    One_Way,

Motosikleti
    Gilera Runner 180 SP yakinda Suzuki GSXR1000 olacak!

Gilera Runner 180 SP

Bu arada Gilera Runner 180 kullanıcıları varsa motorlarıyla ilgili fikirlerini yazabilirler mi. Aramızda bu modelden almak isteyenler var da
    slm kardes, bnde Gilera Runner 180 Sp var, 2 zamanli. bence gilera 2 zamanli runner'lar piyasadaki en ii 2 zamanli motorlar. Hiz, gorunum, performans ...ama 4 zamanlilar daha iyi dayaniyor. az arizalaniyor az benzin iciyor.

benim gilera hastaligi 5 yil once basladi. 50 cc'den basladik, sonra 125. 125'e preformans 172cc malossi silindiri, hava filtresi,eksoz taktim. sadece bu kadar modifikasyondan sonra saatte 100 mile kadar cikti . normal 180leri rahalikla eziyordum, hatta 4 zamanli 200 VXR'yi ezdi. ama benzini bayagi icmeye baslamisti. 6 ay once universitenin onunden calindi kamyonete mi ne attilar .simdi standart 180 aldim. saatte 90 mile dayaniyor.

Aramizda 180ni olan varsa, soylesin nasil bisey bunlar. adeta cep roketi.
    umarim fikirlerim Gilera 180'ci arkadaslara yardimci olmustur. baska sorular varsa sorun.....

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    1yada2teker, bir arkadaşımda vardı arabasında daha çok yakıt tükettiğini söylemişti acaba öylemidir??? Arabası da yanılmıyorsam honda civic 1.6 falan dı... Eğer böyle bir şey yoksa alınacak en güzel motor runner 'dır bence...
    \"Turkish Choopers\"

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    az daha anlamlaı bir cümle kuracaktım motosikletinin (gilera runner 180) arabasında daha fazla yakıt tükettiğini söylemişti...
    \"Turkish Choopers\"

cafein bende de nexus var yeni aldım 2 el.700 kmde..
    titreşim var biraz gibi geliyoo
    senin söliceklerin varmı?
    ön cam biraz titriyor falan

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler