Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda titan

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Selamunaleyküm
    Arkadaşlar geçtiğimiz gün arkadaşın motoruyla dağa kar yemeye gittik honda titan 2002 modell hakkaten dedikleri kadar varmış o dağın yolunu banamısın demedi onun için çift tek hiç farketmiyo bende arkadaştan motoru aldım ve sürdüm tam aradığım motor o kadar yol gittik yarım litre yayaktı ya yakmadı
    2006 tozuna yetişemiyo 2002 model titan alacam ama piyasada çok bitik motor var temizini bulmak zaman alacak galiba devir işlemleri nekadar tutar ve 1500 ytlye 2002 model titan bulabilirmiyim, Sizce hangi fiyat aralığında titan aramalıyım?
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kac km yol gittinizde yarım litre benzin yaktı

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    55 km dağ yolu

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    55 km dağ yolu
    dağ yolu olsun 125cc oldugu için az yaktı o benim ybr belki daha az yaar şuanda 11 ykr yakıyor

Motosikleti
    Kymco Movie XL 150
    Titanın (delux) temiz ikinci elleri sıfır ybr fiyatına satılıyor bizim burada

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    55 km dağ yolu
    sanırım bi hata var , titanların ortalama yakıt tüketimleri 40 km'de 1 litre civarıdır . ne kadar yavaş gitsenizde yarım litre benzinle 55 km yok gidemez bana göre .
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    2002 model titanlar gerçekten güzel motorlar sanırım 2 modeli var birisi 12hp olması lazım 1 lt ile 50km gideceğini sanmıyorum o konuda yanlış hesap yapmışsınız 12lt deposu olduğunu var sayarsak sizin hesabınıza göre

1lt=50 km
    12lt= 600km :D
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dağ yolu olsun 125cc oldugu için az yaktı o benim ybr belki daha az yaar şuanda 11 ykr yakıyor
    Seninkisi çok yakıyomuş be hacı

Titan efsane gerçekten temiz bulmak zor ama

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    ooo yakıt konusunda epey efsane var burada
    4

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    ben 5 liraya 65 km yol yapıyordum en son indirm olmadan önce şimdi heralde 5 liraya 80 km yapar
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

slm arkadaşlar

bende titan hayranıyım benim motorumun yağın bitmiş alt karter delinmiş ordan yağını boşalmış motorum kitlendi ben yeni totor atmak istiyorum uzerine bana nerden temiz motor bulacağımı söyleye bilirmisiniz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Titanlar Gerçekten Harika Motor..... Biz Kuryeliği Onlarla Sevdik... Kaya Gibi Motor.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    MONDIAL 125 ZN
    http://www.sahibinden.com/gunesli_ar...XQQdisplayitem

arkadaslar bu motor is gorurmu 45.000 de 300 lira fiyati cok uygun ne dersiniz?
    ::tutkuy:: :cat:

Motosikleti
    honda titan 125

slm ben ihsan

ben titan kullanıcısıyım çok memnunum ama titreşim yüksek bıraz yoksa çekiş hız farketmez her ikisindede canavar gibi 1 lt ya da 1.5 litre benzin ile 65 km felan yaptımm çok tavsiye ederim temiz bakımlı bi titan 2002 model ancak 2500 tl de bulabilirsin hatay31
    [I]e.antakya-honda 1 numara[/I]

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    yine hortlamış bir başlık :D

10 sene önce vardı titan bizde o zamandan hatırladığım çok çok az yaktığı idi, cbf150 için yakıtına çok diyor babam yani o derece idi :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

anılgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 1996- java 1969-haojin 2005
    bende 96 honda titan var başkasına sattım ve şimdi geri aldım tekrar bakımını yapıyorum , durumu mükemmel olmasa da hala görenler dönüp dönüp bidaha bakıyo , ve daha cantları ve telleri değiştirmedim , egsoz bile paslı ama ilerden kimseye gözükmüyo bile .

en önemlisi de çözülmeyen hiç bir sorunu yok , hala soğuk sıcak veya 1 ay sonra yarım marşta saymaya başlıyor .. ben sattığımda 50 000 km di , benden sonra 5 el değiştirmiş , ruhsatını vermemiştim tekrar geri alırım diye , ve motorum geri döndü yaş 44 oldu ama tekrar buluştuk , şimdi işe onunla gidip geliyorum , ona güvenim tam , şu haliyle bile dünya turuna çıkarım ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)