Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı vasco1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben ılk aldıgımda 150 km oldugunda 100 ü gördüm sahilde.. başkada çıkmadı ama yokuş aşağıda denemedim zaten... ama tercih edilen ve tercih ettiğim hız sana 80 km dir uzun vadeli 100 km gibi bi hızda gidemezsin ria gazı sonuna kadar dayamaman daha iyi olur. 80 ile tıkır tıkır git 5 bin 6 bin devirde sabit tuttunmu 80 yaptıgını gorursun az bı gaz vererek hemde az yakar

sağolasın vasco...yolda kalmayayım da hız önemli değil..zaten uçak değil ya motor altı üstü...bin gazla git... olay bu...ybr güzel fakat vitesli..ben açıkçası o yüzden almak istemem...şu anda anca düz motor gerek..bastım mı gider, bastım mı durur..bana da bu lazım..herkesin kulvarı farklı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı magasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın vasco...yolda kalmayayım da hız önemli değil..zaten uçak değil ya motor altı üstü...bin gazla git... olay bu...ybr güzel fakat vitesli..ben açıkçası o yüzden almak istemem...şu anda anca düz motor gerek..bastım mı gider, bastım mı durur..bana da bu lazım..herkesin kulvarı farklı...

evet haklısın biz scooter hastasıyız maddi durumlarımızın el vermedigi icin böyle bir motor aldık inş bir gun para olurda herkes kendıne guzelbir motosiklet alır cunku biz uzun yol yapmak icin degil motorcu ruhumuzu bir nevze güçlendirmek icin .....

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    siz ybr almaya karar verin bensize kuryeden degil memurdan bile bulurum
    mondi kullanan arkadaslarin kilometreleri nedir acaba yani kaçbindeler

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ybr almaya karar verin bensize kuryeden degil memurdan bile bulurum
    mondi kullanan arkadaslarin kilometreleri nedir acaba yani kaçbindeler

benim motorum mondial rs 151..ben rahatımı seviyorum arkadaşım..kim ne derse desin..isterse bin defa sorun çıkarsın..ben yaparım..uğraşırım..sorunsuz motor kullanmak bana göre değil..yoksa motorundan nasıl zevk alıcaksın..sadece hız yaparak zevk alamazsın ki....ben bu yönden düşünüyorum...onun için zaten aldım bu motoru.. 112 km de falan galiba benim motor...

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı magasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet haklısın biz scooter hastasıyız maddi durumlarımızın el vermedigi icin böyle bir motor aldık inş bir gun para olurda herkes kendıne guzelbir motosiklet alır cunku biz uzun yol yapmak icin degil motorcu ruhumuzu bir nevze güçlendirmek icin .....

Motosikleti
    2000 ford
    ooo daha dur daha yeni sayilir

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo daha dur daha yeni sayilir
    evet hemde gıcır gıcır..manyak bi motor bu.biraz evvel bi arkadaşımın babası bindi motoruma bi anda fikri değişti.arkdaşım kaza yapmıstı ramzey ile..bi daha da binmesine izin vermedi babası..fakat benim motora binince bi anda o içindeki kıpırdışmalar sonucu kararını değilştirdi...hemen gidip bi rs 151 alıcaz...saygılar

Motosikleti
    2000 ford
    bende 10.320 km deyim servise sadece yagini degiştirmek için gitti.benim hiç vitesli motor deneyimim yoktu aldigim gün 8 -10 kere istop ettirdim ondan sonra hiç ettirmedim arkadasimda 151 rs var daha 4bin kmde evlerimizin arasi yaklasik 20 km ordan buraya gelirken yolda zorunlu mola veriyo cocuk motordan ses geliyo diyo 2005 model ama km si ojinal

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    arkadaşlar dün 151rs ile iki kişi giderken bir anda kayarak duran araca çarptık.yol asfalttı fakat ıslakla kuru arası bi çamurla kaplıydı.ne olduğunu bile anlamıyosrsunuz direk kayıp devriliyor.buzdan daha kaygan bugünlerde dikkatli olun aman haa.
    Yolların ustasıyım mondinin hastasıyım :)

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı explorer_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün 151rs ile iki kişi giderken bir anda kayarak duran araca çarptık.yol asfalttı fakat ıslakla kuru arası bi çamurla kaplıydı.ne olduğunu bile anlamıyosrsunuz direk kayıp devriliyor.buzdan daha kaygan bugünlerde dikkatli olun aman haa.

geçmiş olsun kardeşim..bişeyiniz yok umarım...bende kayarak düştüm ama hasar yok çok şükür...BU MOTORLARIN ARKADAN KAYMASI ÇOK OLUYO..DİKKATLİ OLMAK LAZIM..ARKADAŞLAR BENİM EMME MANİFOLDU ARIZALANMIS MOTOR ÇALIŞIRKEN KENDİ KENDİNE GAZ VERİYO.BIRAKSAM MOTORU GİDECEK YANİ...BUGUN SERVİSE GÖTÜRCEM..ACABA NEYDEN KAYNAKANMIŞ OLABİLİR...BU KONUDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ...???BU ARADA BU TOPİK ÖLÜYO GALİBA....GELEN GİDEN YOK

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugun ılk 500 bakımına gıttım sadece 15 ytl yağ parası ödedim bilginize olsun.. ne marka hiç bakmadım daha dogrusu motorun basında durmadım sureklı telefon trafıgınden dolayı neyse yanı bılgınız olsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    rs 151
    slm arkadaşlar yaklaşık 4 gundur motoruma bınemıyorum.ılk gunler cok gezdım motorla.tabı uzerımde kalın bısıler olmadan..ılk heyecan ıste...o kadar ruzgarı yedıkten sonra vucudum yenık dustu ve hastalandım.siz siz olun aman hee ustunuzu kalın gıyının ondan sonra motorunuza bının. ne de olsa RAHATIMIZI sevıyoruz

s.a ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYEYYİM İNŞALLAH BENDE 1 HAFTA SONRA 151 RS ALIORUM ADAMLA ANLAŞTIM ALIORUM.. BU ARADA KİMSE MONDİALİ KÜÇÜMSEMESİN HELEDE 151 RS Yİ ARKADAŞLAR MOTORUNUZA GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERDİĞİNİZ ZAMAN ODA SİZE AYNISINI YAPACAKTIR MOTORA BİNEN SOKAĞA ÇIKIYOR İNSAN Bİ BAKAR ALTINDAKİNİ TANIR HIZINA KASİSLERE DİKKAT ETMEDEN BASIP SÜRENLER VAR SONRA BURAYA GELİP BU MOTO ŞÖLE BU MOTOR ÖLE YAPMAYIN ARKADAŞLAR BİNMEDEN ÖNCE Bİ BAKIN SAĞINA SOLUNA 2. DK ALMAZ...

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı yancı34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYEYYİM İNŞALLAH BENDE 1 HAFTA SONRA 151 RS ALIORUM ADAMLA ANLAŞTIM ALIORUM.. BU ARADA KİMSE MONDİALİ KÜÇÜMSEMESİN HELEDE 151 RS Yİ ARKADAŞLAR MOTORUNUZA GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERDİĞİNİZ ZAMAN ODA SİZE AYNISINI YAPACAKTIR MOTORA BİNEN SOKAĞA ÇIKIYOR İNSAN Bİ BAKAR ALTINDAKİNİ TANIR HIZINA KASİSLERE DİKKAT ETMEDEN BASIP SÜRENLER VAR SONRA BURAYA GELİP BU MOTO ŞÖLE BU MOTOR ÖLE YAPMAYIN ARKADAŞLAR BİNMEDEN ÖNCE Bİ BAKIN SAĞINA SOLUNA 2. DK ALMAZ...
    s.a yancı34 aldın mı motorunu???haklısın tabi bu konuda..ben önce topiği okudum ondan sonra aldım zaten
    hangi renk alıcaksın??bende siyah var çok dehşet..yakında mavi ledlerle de süslicem..gece yolculukları beni beklicek...kaskıma da takıcam bi neon..

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Merhaba Rahatını Sevenler

cok sevdigim motorumu satmaya karar verdim. Sizi üzmeyecek, uzun yola korkmadan cikabileceginiz bir motor ariyorsaniz veya ariyan birini taniyorsaniz cekinmeden tavsiye edebileceginiz durumdadir.

http://sahibinden.com/bakimli_soruns...XQQdisplayitem

ilginiz icin tesekkürler!
    all you need is love

Motosikleti
    rs 151
    intercom niye satıyosun motorunu yaw???bak ne güzel uzun yolda da seni bırakmamış...kaça satıyon??

Motosikleti
    Selam Magasa,
    satmamin sebebi kesinlikle menuniyetsizlik deyil, tam tersi Mondial ve ucuz cinli muhabettinden etkilenip de korka korka aldim ve beni scooterin rahatligi, cekisi ve hizi ile cok etkildedi. Fakat onu artik hic kulanmaz oldum ve o buruk basi bükük "beni yollara vuuur" deyisine dayanamayip satmaya karar verdim.
    Motora basliyacak bir arkadas icin iki haftadir bir RS ariyoruz o 900 Ytl den fazla vermek istemiyor bende fiyatan düsemiyorum. Adam almis motoru kulanmis 8 - 10 bin kilometre ama hic mi hic bakmamis, masraf etmemis... belliki alana 1001 sorun cikarticak, servisle ugrasacak, aldi motoru kulanamaiyacak. onunla benim motorum ayni fiyat olmamali, hem neden düseyim motoruma cok masraf ettim, tüm baslangic hastaliklarini giderdim, yeni kayis, yeni marsmotoru, yeni benzinflitersi, yeni havaflitesi, yeni buji, yepyeni Dunlop lastikler ve her 1000 km temiz yag... Bu masraf 200 YTL nin birkac kati ve ben bunu harcadim, alan birdaha harcimiyacak.
    Yaklasik 10 tane Scooter baktik 750 ila 1000 ytl arasi Hepsi ama hepsini sollar gecer hem granajin temizligi hemde motorun ve kayisin durumu ile.
    Bir sürü Hediyesi ile tertemiz ve bakimli haliyle 1200 YTL istiyorum.
    all you need is love

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Magasa,
    satmamin sebebi kesinlikle menuniyetsizlik deyil, tam tersi Mondial ve ucuz cinli muhabettinden etkilenip de korka korka aldim ve beni scooterin rahatligi, cekisi ve hizi ile cok etkildedi. Fakat onu artik hic kulanmaz oldum ve o buruk basi bükük "beni yollara vuuur" deyisine dayanamayip satmaya karar verdim.
    Motora basliyacak bir arkadas icin iki haftadir bir RS ariyoruz o 900 Ytl den fazla vermek istemiyor bende fiyatan düsemiyorum. Adam almis motoru kulanmis 8 - 10 bin kilometre ama hic mi hic bakmamis, masraf etmemis... belliki alana 1001 sorun cikarticak, servisle ugrasacak, aldi motoru kulanamaiyacak. onunla benim motorum ayni fiyat olmamali, hem neden düseyim motoruma cok masraf ettim, tüm baslangic hastaliklarini giderdim, yeni kayis, yeni marsmotoru, yeni benzinflitersi, yeni havaflitesi, yeni buji, yepyeni Dunlop lastikler ve her 1000 km temiz yag... Bu masraf 200 YTL nin birkac kati ve ben bunu harcadim, alan birdaha harcimiyacak.
    Yaklasik 10 tane Scooter baktik 750 ila 1000 ytl arasi Hepsi ama hepsini sollar gecer hem granajin temizligi hemde motorun ve kayisin durumu ile.
    Bir sürü Hediyesi ile tertemiz ve bakimli haliyle 1200 YTL istiyorum.
    yaw keşkesatmak zorunda kalmasaydın. bana satsaydın dicem ama ben aldım..hemde siyah aldım.elbetteki senin motor fiyat olarak normal yani...o özellikte bi motor bu paraya iyi yani..diğerleriyle kullanımı çok farkediyo... bende hava mualefeti dolayısıyla kullanamıyorum.yazı bekliyorum.yaz bi gelsin..motorumla tekrar yollara cıkacam.arkaya takılan sepeti kaça bulabilirim...2. el olucak..bi yardımcı olun yaw

Motosikleti
    Bak o Cantadan (top-Case) almanı kesinlikle tavsiye etmem. Ustamda etmemişti.. onların fiyati 55-65 ytl arası kaliteli bir tanesinin fiyatı ise 100-120 ytl. iyi bir tane alıcagıma ucuz bir tane aldım ve bu aldıgım ikincisi! sen yine sen ol pahalısından al cünkü bu tip olanlar KI-RI-LI-YOR !
    tecrübe edildi ve onaylandı
    all you need is love

Motosikleti
    rs 151
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak o Cantadan (top-Case) almanı kesinlikle tavsiye etmem. Ustamda etmemişti.. onların fiyati 55-65 ytl arası kaliteli bir tanesinin fiyatı ise 100-120 ytl. iyi bir tane alıcagıma ucuz bir tane aldım ve bu aldıgım ikincisi! sen yine sen ol pahalısından al cünkü bu tip olanlar KI-RI-LI-YOR !
    tecrübe edildi ve onaylandı
    ben zaten çok kullanmıcam ki intercom..bana şimdilik işe gidip gelirken lazım.topu topu 6 aykullanıcam zaten..e bırak da o kadar dayanıklı olsun...ben genede 2. el az kullanılmış alıcam..bulursam tabi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler