Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 151 RS mi satıyorum. Sahibinden com.da ilan no.31144506.
    abi ne yaptın yaa 1450tl yanlış yazmayasın? istediğin fiyat normal pıyasa degerının 3 katı abicim imkansız bu fıyata gitmesi keşke satılsa ama motordan azıcık anlayan adam kalkıpta 2006 model rse bu kadar para bağlamaz edeceği 500lıra bu motorlar artık zor satılıyor binicisini bulacaksın belki 100 150 daha fazladan verir temizliğine çünkü sıfır zc su an 1490 lıra kımse gidip 5 yasında motor almaz sen fiyatı biraz aşşağıya çek daha cabuk satarsın böyle sadece ilan asılı kalır kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Hesabı yaparken, üzerindeki yeniliklerin hesabını yapmak lazım. Michelin lastik balans ayarı, havalı korna, 8 Ah akü, ön cam, alarm, arka çanta. Yağını bile değiştirmeye gerek yok.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hesabı yaparken, üzerindeki yeniliklerin hesabını yapmak lazım. Michelin lastik balans ayarı, havalı korna, 8 Ah akü, ön cam, alarm, arka çanta. Yağını bile değiştirmeye gerek yok.
    tabiki emsallerine göre temizliğine kullanılan parcalara lafım yok ama dediğim gibi bu fıyatı alacak adamı gözlerinden öpmek isterim içindeki rs sevgisi karşısında onu kucaklarım,allah işini gücünü rast getirsin ahmet aga böyle bi müşteri bulursan bende satışa cıkarıcam haber ver burdan metzelerli,mutlu akülü,50bınkm garanti yapacak rs sadece 600e verecem gelsin abi bizi habersiz bırakma satılıncada ana sayfaya baslık acalım

Motosikleti
    151 RS
    selamün aleyküm arkadaşlar, geçmiş bayramınız da mübarek olsun.. ben baya bi zamandır yağına havasına bakmadan ve yıkamadan işe gidip geliorum eşeğe biner gibi binmeye başladım amma tık ta demiyor maaşallah. bir bakım yapmak istiyorum ama iş saatleri servise gitmeme müsade etmiyor Kasım ayına kadar bineriz gibime geliyor havalar biraz daha idare eder kanımca...
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    bakım şartt kasıma kadar olurmu beaw kasıma zaten ne kaldı wallah benim ki ne yalan söyleyim kışında geziyor
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beyler ben 151 veya ikiz kardeşi/benzeri bir motor arıyorum istanbul/avrupa yakası max 750 verebilirim motoru üstüme alcam çizikler ve sıyrıklar önemli deil boyatırım ama ağır kaza geçirmemiş olcak plakalı olcak eğer elinde buna benzer satmak istediği motoru olan konuya cevap yazsın ben oradan takip edeceğim

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    gecen bı az once bı cukuara gırdım yant az bıse kenerden uçukladı lastik patladı balatalar düştü neapcam bılemıyorum arka taker ... caba malıyetın ne kadar olur ya

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı darkboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen bı az once bı cukuara gırdım yant az bıse kenerden uçukladı lastik patladı balatalar düştü neapcam bılemıyorum arka taker ... caba malıyetın ne kadar olur ya
    Yeni jant almaya kalkarsan 130tl olmasi lazim yanlis hatirlamiyorsam, balatayi felan yerinden dusurecek kadar vurduysan bunun isciligi cok pahali olur be kardes nasil bir cukurdu bu okadar hasar verdi ?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    büyük geçmiş olsun ne kadar da dikkatli olsak köstebek yuvalarından kaçmak zor
    bende şuan çukurlar yüzünden 2 tekerim de patlak ve jantlarım hafif eğri geziyorum
    yaptırsak ne olcak gene aynı şey =)

disk + balata 50 lira işçilik dahil mi bilmiyorum
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    ya aslında hata bende cok karalık bır yolda gdıyordum uzunları yaktım onumde araba wardı sırf arabanın ıcındekılerı ısıkla rahatsız edıyım dıe araba benden kacıodu pesıne takıldım 20 cm fln wadı cukur lanet olsun adamlar asfalt dokmus kanalizasyon cukurda kalınca gormedım daldım ıyıkı takla atmadık ta ilker bey bende ısızın gıbı mı yapsam ztn arka fren tutumuyor :D ön teker saglam ama :D

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    ya aslında hata bende cok karalık bır yolda gdıyordum uzunları yaktım onumde araba wardı sırf arabanın ıcındekılerı ısıkla rahatsız edıyım dıe araba benden kacıodu pesıne takıldım 20 cm fln wadı cukur lanet olsun adamlar asfalt dokmus kanalizasyon cukurda kalınca gormedım daldım ıyıkı takla atmadık ta ilker bey bende ısızın gıbı mı yapsam ztn arka fren tutumuyor :D ön teker saglam ama :D
    Birazda hata sende ama Neden arabanin icindekileri rahatsiz ediyorsun uzunlari yakarak? Sen bence git 50-60tl ver o arka fren i yaptir, sonrada o eyik arka janti ne kadar duzelttire bilirsen duzelttir, yada git 2.el birtane al tak. Ney yap et, o arka freni yaptir. Senin guvenligin icin

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    Alıntı numan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazda hata sende ama Neden arabanin icindekileri rahatsiz ediyorsun uzunlari yakarak? Sen bence git 50-60tl ver o arka fren i yaptir, sonrada o eyik arka janti ne kadar duzelttire bilirsen duzelttir, yada git 2.el birtane al tak. Ney yap et, o arka freni yaptir. Senin guvenligin icin
    evet dogru soluyorsun

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    gecmiş olsun.jant kötüyse hiç düzeltmeye uğraştırma pek düzen tutmaz genelde düzeltirken çatlar zaten.yeni jant takman hem sağlığın hem cebin için daha mantıklı,fren kaliperi dısk balata komple takım işçilikle beraber 70 80 lırayı geçmez.dıkkatli ol kardeşim ne işin var senin arabanın peşinde? ya daha kötü bi olay gelseydi başına. aileni sevenlerini düşünüyorsan heleki bu zamanda çok dikkatli olmalısın yoksa tahtalıköy yakındır kısacası 200lıra sıkışmış senin motora şimdiden kolay gelsin

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    evet arabaların kıçlarından giderken ansızın çıkan çukurlardan bence çok çektim, çekiyorum =)
    egzozum da şuan zangır zangır ötüyor gaz verince.
    Bidaha ki maaş ayında okkalı bi tadilata gircek motor
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun.jant kötüyse hiç düzeltmeye uğraştırma pek düzen tutmaz genelde düzeltirken çatlar zaten.yeni jant takman hem sağlığın hem cebin için daha mantıklı,fren kaliperi dısk balata komple takım işçilikle beraber 70 80 lırayı geçmez.dıkkatli ol kardeşim ne işin var senin arabanın peşinde? ya daha kötü bi olay gelseydi başına. aileni sevenlerini düşünüyorsan heleki bu zamanda çok dikkatli olmalısın yoksa tahtalıköy yakındır kısacası 200lıra sıkışmış senin motora şimdiden kolay gelsin
    komple bakıma sokcam ztn cok yoruldu motor ya .. cvbın ıcın teskkur ederım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arabaların kıçlarından giderken ansızın çıkan çukurlardan bence çok çektim, çekiyorum =)
    egzozum da şuan zangır zangır ötüyor gaz verince.
    Bidaha ki maaş ayında okkalı bi tadilata gircek motor
    ya bende gezden elımi çekınce motor yavaslıyor bıde :D anlamadım gıttı ya

Motosikleti
    mondıal 151 rs
    (((((((yardım ))))))) rs motorum var karbiratör hava ayarı nasıl olmalı

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    motoru werdım 175 tl ıstedı adam bıd kırmızı jant yerıne mavı takalım dedı baska yok fln orjınalmıs heralde offf

Selam Arkadaşlar.. ikinci el motor almayı düşünüyordum vazgeçtim sıfır km bi motor alacağım.. yalnız 151 RS mi Yoksa 150 ZC mi alacağım karar veremedim.. açıkçası RS yi biliyorum nasıl oldğunu arkadaşımda vardı yaklaşık 1,5 sene bindim ara sıra da olsa.. fakat zc hakkında pek bilgim yok forum sayfasına baktım etkileyici bi cevap alamadım.. sizce RS mi ZC mi

Motosikleti
    Mondial (151 RS)
    Alıntı aLoNe_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar.. ikinci el motor almayı düşünüyordum vazgeçtim sıfır km bi motor alacağım.. yalnız 151 RS mi Yoksa 150 ZC mi alacağım karar veremedim.. açıkçası RS yi biliyorum nasıl oldğunu arkadaşımda vardı yaklaşık 1,5 sene bindim ara sıra da olsa.. fakat zc hakkında pek bilgim yok forum sayfasına baktım etkileyici bi cevap alamadım.. sizce RS mi ZC mi
    benım gorsum le sana bı tek yanıt werıcem 151 rs ona bın çakar o mondıalın en dandik modellerınden

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı aLoNe_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 151 RS var ve benim arkadasda birtane 150 ZC var. Birgun dedim kendi kendime, ''bu zc'lerin surusu nasil'' diye, arkadasa sordum bir tur atalimmi diye, motorlari denistik ve kucuk bir gezinti yaptik. ilk fark ettigim sey, ZC'nin ne kadar yuksek ve zor döndugu oldu gercekten. RS'i surerken hic bir sorun yasamiyor insan virajlara girerken, sana guvence veriyor sanki motor ama ZC'ye aynisini söyleyemem, onunla viraja girerken sanki ustunden dusecekmissin gibi oluyor ama RS'i tek bir konuda tokatlar oda frenleri. Cok, cok super frenleri var ZC'nin. Performansa gelince, motordan motora denisebilir demek lazim. Benim RS ile arkadasin ZC arasinda dag kadar fark var gercekten RS'e tam gaz verdinmi motor direk kafayi dikiyor, motorun sesi daha ''canli'' geliyor insana, ZC'nin salyangoz tipi egsozu sesi minimum seviyeye indirmis gercekten, birde cok fena zirilti yapiyor, kronik sorun! Eher RS'in 300TL'lik farkini ödeye bilirsen RS derim sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler