Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/ucuz_honda...XQQdisplayitem olursa nekadara olur olmazsa 151 rs 0 alsam daha mı iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı motorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ucuz_honda...XQQdisplayitem olursa nekadara olur olmazsa 151 rs 0 alsam daha mı iyi
    bu motoru alırsan başına iş alırsın ben sakın alma derim.oldukca hor kullanılmıs motorun hurdası cıkmıs,kavrama gıtmıs,motor 40000kmde en az 1000tl masraf acar degmez arkadasım kesınlıkle alınacak bi makıne deıl...

Motosikleti
    MONERO ANGEL 150

bu bnm motordu sattım

Motosikleti
    mondial 151 rs
    kaçmodel kaçasattın?

Motosikleti
    MONERO ANGEL 150
    325 e sattım plaka yoktu piston sekman değişmesi gerekiodu

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    150 hs mi bu toprağımm
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    MONERO ANGEL 150
    yok ya 151 rs boyası kötüydü kafama göre boyadım

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı 59_makroturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Stickerları çıkarıp boyasaymışsın daha iyi olacakmış.
    Gerçi satmışsın artık bitmiş gitmiş.

3 motor arasından hangisini seçiyim mondial 125 mt,suzuki an 125 hk,honda activa mondial 0 alınacak suzuki va honda 2.el hangisi iyi bakılırsa iyi gider 1015 yıl

S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    ya kardeşler s.a

benim cin malı monero 150 angelim var. tam egsozun motorla buluştuğu noktada sallantı yapıyodu. ses ve benzini abartılı bi şekilde sömürüyo. bi yerde sıktırdık. bi işe yaramadı egsozun sallantısı kesildi ama ses ve benzini içmeye devam ediyor. bu olay bize kaça patlar buna benzer bi olayla karşılaşan olmuştur muhakkak.

geçen yaz motorun kafası delinmiş yağ atıyo diye 200 tl motoru indirttiler bana. kazığı yedik yani. şimdide bilen birileri yol gösterirse memnun olurum. malum motor 1000 tl lik. yıllık masrafı 300 tl .. biraz yardımcı olun gözünüzü seviim...
    Everybody can't be motorcylyst...!

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı S40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşler s.a

benim cin malı monero 150 angelim var. tam egsozun motorla buluştuğu noktada sallantı yapıyodu. ses ve benzini abartılı bi şekilde sömürüyo. bi yerde sıktırdık. bi işe yaramadı egsozun sallantısı kesildi ama ses ve benzini içmeye devam ediyor. bu olay bize kaça patlar buna benzer bi olayla karşılaşan olmuştur muhakkak.

geçen yaz motorun kafası delinmiş yağ atıyo diye 200 tl motoru indirttiler bana. kazığı yedik yani. şimdide bilen birileri yol gösterirse memnun olurum. malum motor 1000 tl lik. yıllık masrafı 300 tl .. biraz yardımcı olun gözünüzü seviim...
    Kardes senin motor ile egsoz u ayiran contan yanmis onu denistirirsen mutlaka sorunun cözulur

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı okn tmzyrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar hiç 151 RS lere xenon takan var mı ? düşüncelerinizi bekliyorm takılmalı mı takılmamalı mı ?

Saygılar.
    ben taktım çok güzel ve şık duruyo yanlız çektiği akım fazla oldundan motoru çalıştısırken içbir ışıklı cihaz açmaman gerekiyor başka sorun yok

Motosikleti
    Mondial RS 151
    Kaç watlık taktınız? Birde tek mi taktınız yoksa çift mi ?
    SAYGILAR

Motosikleti
    mondial 151 rs
    motorumu satıyorum arkadaşlar.. ilgilenenler özel mesaj atabilir.. http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu satıyorum arkadaşlar.. ilgilenenler özel mesaj atabilir.. http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_...XQQdisplayitem
    kardesım insallah satılır.ama bıraz daha bakım yapman gerekıo bence on camurluk yok boyası soluk bunları motoru hor gordugum ıcın söölemıorum sakın yanlıs anlama ama gercekten 9000kmdekı bı motorun gıcır gıcır olması gerekıor

merhaba arkadaşlar.
    151 rs de ön ve arka balatalardan sürekli olarak ciyak ciyak ses geliyor.
    servis arasına toz girer pislik girer bu ses çıkar dedi.
    balataları sökerek durumlarına baktım. iyi durumdalar.
    bu seslerle birlikte 1500 km yol yaptım. sizce 1500 km yol gidildiğinde disk ve balatada pislik kalır mı?
    ne yapabilirim?
    neleri kontrol etmem gerekir?
    yardımcı olursanız sevinirim.

(zaman zaman fren sistemlerini söküp balataları içeri basıyorum. sonra yerine takıp fren kullanmadan gidiyorum. bu durumda fren kullanana kadar ses gelmiyor. )

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    balataların kalıteli olanları ötmüyor daha ılk aldıgımda bendede aynı sorun vardı su an 20000kmdeyim allaha sukur frenlerden yana bi sıkıntım yok.önce dıskini bi kontrol ettir cızık asınma varmı daha sonra dediim gibi iyi bir balata takımı al pıyasada 10 lıraya stılan balatalar var onnardan sakın alma bıras daha para ver kalıtelisini al bu sıkayetın emınım gececek hoscakal

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balataların kalıteli olanları ötmüyor daha ılk aldıgımda bendede aynı sorun vardı su an 20000kmdeyim allaha sukur frenlerden yana bi sıkıntım yok.önce dıskini bi kontrol ettir cızık asınma varmı daha sonra dediim gibi iyi bir balata takımı al pıyasada 10 lıraya stılan balatalar var onnardan sakın alma bıras daha para ver kalıtelisini al bu sıkayetın emınım gececek hoscakal
    teşekkürler huska.
    umarım dediğin gibi olur. motor daha 5000 de.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı S40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşler s.a

wallah kardeşim monero motorun var asrın hatasını yapmısın v8 motorlu arabalar gibi benzin yiyorlar hepsi öyle ortalama yazın benzin ucuzken diyeyim arkadaş 300 kurus yakıyor dedi şimdi benzin pahalı oldu arkı gerisi ni sen hesapla 400 ü bile geçer egsozun ses olayı boğazdan yapar boğaz contasına baktır yağ atma olayında dediğin gib gazlanmısın 50 - 60 liralık iş ti keçeleri değiştiirecekler olay biter sana tavsiyem bence hiç durma sat iyice dağılmadan daha şimdiden dünyanın masrafını yapmıs
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

bana mondial 125 mt ve 151 rs yi kıyaslarmısınız çok sevinirim çünkü karar veremedim 125 mt de aklım ama 151 rs yi 6-7 yıldan fazla kullanan varsa yazzısn çok sorun çıkarırmı 2 sinide 10 yıl sonra çalışır vaziyette görürmüyüm acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler