Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    LED PARK_STOP YAPIMI:

Bitmiş Hali:

Beyaz FAR:

Kırmızı FAR:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

beyaz ledler alt tarafta olsa çok süper olur gibi geldi bana sürme gibi

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı Kelepçe contalarını diyorsan piyasa malı olanlar yanıyor..
    Aynen
    Alıntı crazyX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide egzosun dagılmış sanırım ıcı elyaflarını bı bak ıstersen elyaf al açmışken içinede biraz daha elyaf koy emınım gececektır
    Yok hocam egsoz yeni daha
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Monero-Angel 150
    Arkadaşlar
    Bende 3 senedir 125 lik mt mondial kullanıyodum,onu verip üste para vererek sıfır Monero angel 150 lik aldım,sanırım çin malları marka değişsede aynıdır.
    Derdim şu,henüz 200 km.yol yaptım ama yeni olduğu için çok zorlamadım.Km de 22 kuruş yaktı,gidip sibop ayarı ve hava ayarı falan yaptırdım ama pek farketmedi.Acaba neden kaynaklanıyor,motordanmı karbüratördenmi.Eski arkadaşlar bir fikir verirlerse memnun olurum.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    22 kuruş fevkalade iyi bir rakam değil mi? Sorun nedir?
    Benim eşşek bu kadar yaksa zil takıp oynarım ama benden evvel kullanan vatandaş fenerin maçlarına gidip gelirken hiç nefes aldırmamış motora.. Paso 2 kişi gezmiş. Sonuçta km de 80-85 kr yakıyorrrrrr....

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 kuruş fevkalade iyi bir rakam değil mi? Sorun nedir?
    Benim eşşek bu kadar yaksa zil takıp oynarım ama benden evvel kullanan vatandaş fenerin maçlarına gidip gelirken hiç nefes aldırmamış motora.. Paso 2 kişi gezmiş. Sonuçta km de 80-85 kr yakıyorrrrrr....

yanlış anlamışsınız galiba ??

Kilometrede 220 Bin (22 Krş) yakıyor diyor siz heralde 22 bin anladınız.Birde sizinkide anladığım kadarıyla 85 bin yakıyor yoksa 85 krş yakıyor olması imkansız gibi

Motosikleti
    Monero-Angel 150
    Alıntı KraL Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamışsınız galiba ??

Kilometrede 220 Bin (22 Krş) yakıyor diyor siz heralde 22 bin anladınız.Birde sizinkide anladığım kadarıyla 85 bin yakıyor yoksa 85 krş yakıyor olması imkansız gibi
    Evet arkadaş yanlış anladı,nede olsa binlerle yeni kuruş insanı yanıltıyor.Kmde 22 kuruş yani yeni para ile yaklaşık olarak 5 kilometrede bir lira.

Motosikleti
    125 ZN...
    Yılların konusu gerçekden çok güzel gidiyor. Abartısız 159 sayfayı da okudum. gerçekden çok güzel şeyler paylaşılmış. %88 memnun kalınmış. Bende ehliyetimi alır almaz 2. el 151 RS almayı düşünüyorum. 2. el olması çok sorun çıkartır mı ? almadan önce birkaç güvenilir servise göstereceğim bu yeterli olur mu? Motordan pek anlamıyorum :( Sıfırları hala var mı bilmiyorum :S Var ise bir kaç ay daha biriktirip sıfır m alsam ? şimdiden teşekkürler

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    merhaba arkadaşlar rs151 imin sinyal 4 lü yanmıyor bir ara geldi geri sert vurunca ama yine gitti ne yapabilirirm aynaları çok sakat dönüp duruyor birtanesi. motor hediye geldi diye pek kurcalamıyorum ama çok hoş değil birçok handicapı var not :km 7000 küsürde. pratik olsun diye sürüp duruyorum (hoş temmuzda girecektim sınava güya ama erteleye erteleye ekime erteledim) oyüzden bir iki saçmalığını halletmek istiyorum

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı grolof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaş yanlış anladı,nede olsa binlerle yeni kuruş insanı yanıltıyor.Kmde 22 kuruş yani yeni para ile yaklaşık olarak 5 kilometrede bir lira.
    5 km de 1 lira çook abicim. 1 lt benzinle 15 km yapar demek olur ki çook.
    Ben 10 liralık benzinle 120 km yapabiliyorum.
    Yani 3.5 lt ile.. İdi eskiden.
    Ama son zamlarla 10 liraya o kadar benzin alamıyacağız. 3.10 lt gibi heralde.. Zaten şimdi yaz bir kısım da uçup havaya gidiyor.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Benim 2006 model 151rs var. Yakıt sarfiyatı kullanıcı ve yol şartları ile bakım, ayarlar gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Bizim yapacağımız rölanti ayarını ibrede bire ayarlamak. En mühim konu zamanında bakımların yapılmasıdır. Hiçbir sorun yaşamadığım halde bakımı ihmal etmedim, onun için başım ağrımadı. Yeterki güvenilir bir servis bulun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

26.Temmuz.2009 Pazar günü saat.18.00 de Mondial kullananlar olarak sahilyolu Kartal Migros önünde buluşup tanışacağız. Orada birbirimizden hem bilgi edineceğiz, hemde yeni dostluklar kuracağız. Lütfen geliniz.

Motosikleti
    mondial 151rs
    yakıt serfiyatları konusunda her aldıgınızdan benzının fiyatına bakıyorsunuz demı dun akşam aldıgımda 3,23 du 1 hafta once 2,95 dı aradakı rakkamda yakışı etkılıyor

Motosikleti
    HONDA PCX
    Bujini temizle, rolanti ayarın tam olsun yakıt saffiyatın normaldir. Fiyatla kıyaslama yanlıştır. Bakım kontroller tamamsa yakıta kafanızı takmayınız. En çok satılan ve yedek parça stoğu çok olan güvenilir bir firmanın ürününü kullanıyoruz. Tek mesele iyi bir servis bulmak. Üç yıldır kullanıyorum, evime çok yakın bir servisi bile terk ettim. Şimdi Kartal Soğanlı'da Yüksel motora gidiyorum. Dürüstler, satış yedek parça ve servis hepsi var. Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    HONDA PCX
    Arka disk fren bu tipin özelliği fakat memnunmusunuz? Şikayetiniz varmı?
    Orhan KÖNİ

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka disk fren bu tipin özelliği fakat memnunmusunuz? Şikayetiniz varmı?
    valla ben çok memnunum fren mesafesi harika kitlemiyor.
    fakat jantta veya diskte bir yamukluk olursa bir bir açık vermeye başlıyor benim şuan sanayide fren merkezimi ayarlatmam lazım direksiyon bilyeleri dağıldı onu yapmam lazım öncelikle...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    arka frenın dısk olması cok ıyı ıkı kısıde cok ıyı tutuyo ben cok memnunum

Motosikleti
    HONDA PCX
    151 RS kullananlar nerede, birşeyler yazın. İstanbul anadolu yakasında oturanlar buluşalım, tanışalım.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Bence mondial alma ben aldım 2 günde bir sanayideyim tamircilerdesürünüyorum aldığım maası motora yatırıyorum keske sata bilsem ... Lanet olsun cinlilere

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ

bu da benim rs

motorumdan ufak tefek arızalar açsada genel olarak memnunum en azından diğer çinlilere göre sağlam çıktılar maşaallah. dün jantlara şerit attım hoşuma gitti foruma koyayım dedim elinizde rs le ilgili güzel resim olan arkadaşlar eklesin lütfen görelim RS leri

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    yakışmış gerçekten sade ve hoş abartı birşey yok güle güle kullan
    ya sizin rs leri anlayamıyorum ben 2 kere kaza yaptım mecburiyetten 8.000 deyim kazadan dolayı yeni yeni direksiyon bilyeleri dağıldı okadar bir kere bile yolda kalmadım yemin ederim.fakat ben bunu bakımlarını kendimin yapmasına bağlıyorum servisler ilgilenmiyor 5 kere yağ değişimi yaptım 2 binden 2 bine ayrıntılı bakım yapıyorum parçalarıda rialli.com dan alıyorum hesaplı oluyor . RS nin hakkını verin

Bu arada gostriderr dostum büyük sehpa yı göremedim neden söktün birde aynalar hoş durmuyor düz siyah olanları var benim rs me taktığım gibi onlar daha çok yakışır[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 PM ----------

RS alıcak arkadaşlar renk hakkında fikir edinsin diye ekliyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler