Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    evet gece çok belli oluyor fosforlular bende reklamcıdan reflektörlü aldım beyazla gri karışımı bir renk kendim yaptım ama o kadar iyi olmadı aama çok faydasını görürsün hemen motor fark edilir
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    benim km teli nerdeyse boydan boya sarılı yeşil beyaz kırmızı italyan daha bir çok yeri öyle bazıları apache veya kamyon veya doğan görünümlü şahin diyolar ama umrumda değil özentilerim sağolsunnnn

Motosikleti
    yani herkes özgür düşüncelerin kim ne isterse onu yapar
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    yane öle....bu arada az önce kasktan dolayı 62 lira ceza yedim 15 gün içinde ödersem indirimi varmı ? polis durdurduğunda ehliyet ruhsat dedi hemen yoktur tabi bunların dışında sigorta vizede yoktur dedi hayır abi hepsi var bir tek kaskım yok oda müşteri acil su itsedi diye dedim bana ceza yazarken telsizle konuşuyordu herhalde benden önce yatmışlar karşı taraf kızıyordu oda abi çalışıyoz şimdi kozağaca geldik motorlu bir genci durduk dedi yane şiftahı bende yaptılar

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yane öle....bu arada az önce kasktan dolayı 62 lira ceza yedim 15 gün içinde ödersem indirimi varmı ? polis durdurduğunda ehliyet ruhsat dedi hemen yoktur tabi bunların dışında sigorta vizede yoktur dedi hayır abi hepsi var bir tek kaskım yok oda müşteri acil su itsedi diye dedim bana ceza yazarken telsizle konuşuyordu herhalde benden önce yatmışlar karşı taraf kızıyordu oda abi çalışıyoz şimdi kozağaca geldik motorlu bir genci durduk dedi yane şiftahı bende yaptılar
    indirim var. tebliğ tarihinden 15 gün içerisinde ödersen %25 indirim var geçmiş olsun bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun t.madde.. siftah senden bereket Allahtan fakat kask polisin aradığı bir eksik değil senin sağlığın için olmazsa olmaz bir gereklilik olmalı bence.. kasksız sürmeyin arkadaşlar..........

Motosikleti
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirim var. tebliğ tarihinden 15 gün içerisinde ödersen %25 indirim var geçmiş olsun bu arada
    eywallah paşa sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:29 ----------

Alıntı AnqaraLı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun t.madde.. siftah senden bereket Allahtan fakat kask polisin aradığı bir eksik değil senin sağlığın için olmazsa olmaz bir gereklilik olmalı bence.. kasksız sürmeyin arkadaşlar..........
    sağolasın abi bana göre eksiklik gibi geldi ama kaskın kıymetini biliyorum normalde kasksız sürmüyorumda

Motosikleti
    geçmiş olsun iyi olmuşta kasktan kurtulmusun birde ehliyet plakası olmayanlar yakalandığı zaman bırak motoru kaç daha iyi

Motosikleti
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun iyi olmuşta kasktan kurtulmusun birde ehliyet plakası olmayanlar yakalandığı zaman bırak motoru kaç daha iyi
    evet ehliyet ve plaka olmadığı zaman öyle ilk kazamda ceza yemiştim karakolda yetersiz ehliyetten yazmışlardı ama aynı para ehliyetsiz kullanmakla bir defasında da yazmıcaz dediler ehliyet dosyam var diye ama arkamdan yazmışlar dünyanın ceazsını ödedim geçende arkadaştan yaz okulu için borç almıştım ondan kalan parayla bu gün gittim 46,5 lira kask cezasını ödedim.....bu arada normal ekiplerede yazı gelmiş onlarda bu aralar durduruyor haberiniz olsun

Motosikleti
    evet normal polislerde normal jandarmada durdurup ceza yazma yetkisi var onun için münakaşaya girmeyin hapis cezası bile alırsınız sonuçta devletin memuru biz hayvan yerine konuluyoruz hay ben bu TÜRKİYENİN KANUNLARINI neyse hadi hepimizi ALLAH KORUSUN

Motosikleti
    bizim burda normal ekipler sadece mobilet pejoya karışıyor ama üstleri bastırınca normallerede karışıyolar onun dışında fazla karışmıyolar zaten suçluysan memura atar yapmanın anlamı yok

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    pazartesi günü bizim semtte iki ekip arabası (trafik değil) benzinliğin girişinde durmuşlar yoldan geçen her kasksızları çevirip ceza kestiler. sorgusuz sualsiz. hiç acımadan. kaskı olmayanların hepsi yemek firmalarının kuryecileri idi. diğer vatandaşları durdurmadılar pek. aslında güzel birşey çünkü hergün trafikteler ve km lerce yol yapıyorlar. sağlık söz konusu olan

Motosikleti
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi günü bizim semtte iki ekip arabası (trafik değil) benzinliğin girişinde durmuşlar yoldan geçen her kasksızları çevirip ceza kestiler. sorgusuz sualsiz. hiç acımadan. kaskı olmayanların hepsi yemek firmalarının kuryecileri idi. diğer vatandaşları durdurmadılar pek. aslında güzel birşey çünkü hergün trafikteler ve km lerce yol yapıyorlar. sağlık söz konusu olan

bende su servisi yapıyorum geçen müşteri acil su istedi kaskı almadan gittim dönüşte cezayı yedim dün de ödedim allahtan birinden okul için borç almışım yoksa o cezayı ödiyemezdim

Motosikleti
    151 RS
    selam arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli??

Motosikleti
    iyi allaha şükür sen nasılsın ?

Motosikleti
    151 RS
    bende iyiyim t.madde saol.. canımızı sıkanlarda olmasa aralardan daha iyi olacak ama yapacak bişey yok
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

Motosikleti
    sende sağol paşa canını sıkanları takma çekemiyolardır

Motosikleti
    ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN HESABI HAA HADİ BAKALIM

Motosikleti
    aynen üleeee

Motosikleti
    151 RS
    yaw arkadaşlar geçen gün her zaman benzin aldığım opete gitmek için arka sokaktan yol alıyordum önünde motorlar duran bir tamirhane gördüm durdum önünde NGK buji warmı aga dedim buna göre NGK yok ama BOSH war olmamı ya la? dedi olsun bakalım dedim sora saydırdım böle böle bir sorun war stop edince 10-15 dk çalışmıyo motor..Allah allah dedi stop et bakalım, hemen marşa bastı çalıştı tabii dedim öle deil 1-2 dk dur bakalım.neyse az sora bastık marşa vın vın vın çalışmıyo, sok dedi içeri, soktuk dükkana söktü sele altını bujiyi çıkardı metal bi yere tuttu marşa bastı ateşleme yok. aha dedim yaa bujiden işte ben biliyodum sora BOSH bujiyi taktı onla denedi ateşleme yine yok
    ya beyinden dedi bu ya statör dedim ikiside daha yeni değişti, önce beyin sonra statör değişti
    ordan başka bi beyin taktı ateşlemeye başladı, dedim acaba bu arada motor mu soğudu çalıştırdı baya bi motoru gaz werdi ısıttı bak dedi el değmiyo stop etti çalıştırdık çalışıyo
    hay dedim Allah senden razı olsun 30 tl sıktım eline gittim benzinliğe, benzin aldım tekrar çalıştırdım ok, 200 mt gittim stop ettim çalıştırdım ok
    dedim aha halloldu

sabah olduu bindim motora marşa bir bastım oda ne!! takır tukur zart zort bi ses marş motorundan, tekrar bastım marşa düzgün çalıştııı.. hastanede işim wardı dönüşte servise uğradım kendi sıktıkları ayna çatlamıştı pert RS lerden birinden çıkma bi ayna taktılar ordan bitti işim dönecem bastım marşa yine çalışmıyo motor soğumasını bekledim tekrar.. bu ikinci oldu 1 gün içinde tekrar bozuluyo takılan beyin kafayı yicem yhaa
    bide tamirci sorunu anlicam diye 15 dk marşa bastı sorada marş kitlemesi olacak bunda dişlin aşınmak üzere demesin mi elde war 0 deil elde war -1
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler