Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izcade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Vieste 249
    muratt arkadaşım boyanın kalipere hiç bir zararı yok çünkü balataları farklı bi parça frenleri sökersen görüceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kopmle elektrik tesisatı patladı bugun benım motorun :s devır göstergesinin ordan bi kıvılcımlar bi duman eridi devir göstergesi plastiği :S ne biçim motor anlamadım.. regulatorden kaynaklanan arıza yuzunden fazla elektırık geldı kablolar yandı butun farlar ampuller yandı.. hadi hayırlısı bakalım hangi parca garantiye girecek :S
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    kanuni motorun 150-vfr800
    arkadaşlar,ben motorun iki anahtarını da kaybettim!bu saatte servis te kapalı!napacağım şimdi?

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    http://www.otmmarket.com/index.php?p...1187&kn=151+RS
    bu siteden alışveriş yapan oldumu güvenilirmi ?en ince civatasına kadar bulunuyor

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Arkadaşlar bende rs 151 kullanıyorum ama servisten pek memnun kalmadım, geçen gün komple açtım motoru gördüğüm tüm vidaları falan sıktım bazı vidalar 2 tur kadar döndü,hava filitresini yeni taktım yağını kontrol ettiğimde baya kirlenmiş olduğunu farkettim.Bu castrol un 1 litrelik yağından aldım yarın motora koymayı düşünüyorum.Bu motorlarda yağ filitresi varmı ? yani motor yağı değişiminde onuda değişmek gerekiyormu ? Yağ değiştirdiğimde alttaki contayıda değişmem gereklimi ? Birde bu buji yi değiştirmelimiyim bazı arkadaşlar bujiyi kesin değiştir diyorlar motor 800 km de...

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Onur Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende rs 151 kullanıyorum ama servisten pek memnun kalmadım, geçen gün komple açtım motoru gördüğüm tüm vidaları falan sıktım bazı vidalar 2 tur kadar döndü,hava filitresini yeni taktım yağını kontrol ettiğimde baya kirlenmiş olduğunu farkettim.Bu castrol un 1 litrelik yağından aldım yarın motora koymayı düşünüyorum.Bu motorlarda yağ filitresi varmı ? yani motor yağı değişiminde onuda değişmek gerekiyormu ? Yağ değiştirdiğimde alttaki contayıda değişmem gereklimi ? Birde bu buji yi değiştirmelimiyim bazı arkadaşlar bujiyi kesin değiştir diyorlar motor 800 km de...
    ben bujiyi daha alır almaz değiştirdim bosh buji aldım ama alcaksan ngk bujilerde çok iyi
    servis konusunda ise tek bir yere bağlı kalma

Motosikleti
    rs 151
    selamlar olsun hepinize.yine ben geldim.rahatımı sevdiğimden fazla ugrayamadım buralara.saolsun yavru beni yolda bırakmadı bu zamana kadar.yalnız arada stop ediyo. 1000 devirin altına düşünce.anlayamadım. su an 1100 km deyim.

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Motorun stop etmesi rölanti ayarından sanırım benimki hiç yapmadı,birde yağını kontrol et bu castrolun yağını koyunca ciddi fark etti motor kesinlikle deneyin.Birde bazı arkadaşlar düz yolda 80 km ye zor geliyor demişler ben 100 km çok rahat çıkıyorum üstelik neredeyse 100 kg yim Servisteki arkadaş gaz kolunun oradan bir ayar yaptı ondan sonra gaz daha açıldı oraya bir baktırın çünkü 100 km hızla mutlaka gitmesi lazım...

Motosikleti
    CBR600F
    izcade gibi bende kaliperleri boyamayı düşünüyorum mavi renk motor sizce kırmızı dışında hangi renk daha hoş olur?

Motosikleti
    rs 151
    arkadaşlar motorumu satmayı dusunuyorum.

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı magasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satmayı dusunuyorum.
    neden büyütmek için mi?
    ,,,,,,,

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    berbat motor ya kızmayın ciddi sölüyorum. bunu alacağınıza neredeyse aynı paraya kymco agility alırsın

Motosikleti
    RKS Vieste 249
    gursus arkadaşım altın sarısı rengi var metalik renk simli o çok yakışır. Bu arada arkadaşlar A-1 ile A-2 ehliyeti arasındaki fark nedir?

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı izcade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gursus arkadaşım altın sarısı rengi var metalik renk simli o çok yakışır. Bu arada arkadaşlar A-1 ile A-2 ehliyeti arasındaki fark nedir?
    çok teşekkür ederim a1 motorlu bisiklet ehliyeti yani mobilet falan kullanılabiliyor a2 ise motosiklet scooter cup vb kullanılıyor diye biliyorum ben ehliyet alıcaksan tabikide a2 al

Motosikleti
    RKS Vieste 249
    sağol gursus benim A-2 ehliytim var ama ben farkını öğrenmek istemiştim yani A-1 ehliyeti olan biri kaç cc ye kadar motor kullanabiliyor? Bu arada motorumu satmaya karar verdim, ilanıma satılık böölümünden bakabilirsiniz.

Motosikleti
    CBR600F
    onu bende bilmiyorum arkadaşlar motor yağı almaya gittim castrol scooter power 4t alcaktım yokmuş castrol magnatec vardı arabalar içindir motora zarar verir diye almadım bi yerde konusu geçmişti alıyımmı sizce magnatec?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende bilmiyorum arkadaşlar motor yağı almaya gittim castrol scooter power 4t alcaktım yokmuş castrol magnatec vardı arabalar içindir motora zarar verir diye almadım bi yerde konusu geçmişti alıyımmı sizce magnatec?
    onlar motora olmaz arabaların cevirdigi devir sayısı az o yuzden dusuk devirde koruma saglar senın motorunda yuksek devir cevirdigi için motoruna zarar verir
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar motora olmaz arabaların cevirdigi devir sayısı az o yuzden dusuk devirde koruma saglar senın motorunda yuksek devir cevirdigi için motoruna zarar verir
    teşekkür ederim önerebileceğiniz scooter ıma uygun başka marka varmı acaba?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    castrolun motorlar için urettiği yag var ben ondan kullanıyorum castrolun sitesine girersen daha detaylı bilgi alabilirsin
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben sağ taraftaki plastik parçlar yokmu onları soruyorum burda bulamıorum ben burayada girmiştim......

Shot at 2007-07-19

kırmızı ile çizdğim yerlerde grenajlar aşırı çizik ön jant değişçek yapılamaz zaten lastik falan değişecek fiyatlarını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.....
    ön grenaj far altı komple 55 ytl
    paspas altı grenajlar tanesi 24ytl
    ön çamurluk 17ytl
    arkaların fiyatını bilmiyorum jant 55ytl
    Yolların ustasıyım mondinin hastasıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler