Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı maylo87 adlı üyeden alıntı
    GÖRÜNÜŞTEN ZİYAADE SAĞLAM VE SORUNSUZ OLMASI ÖNEMLİDEĞİL Mİ HİÇ KİMSE O PARAYI SOKAKTA BULMUYOR ANLININ TERİYLE ALIYOR BELKİDE ÇOLUK ÇOCUĞUNDAN KISARAK ALIYOR ABİLERİM KARDEŞLERİM MASRAFI HİÇ BİTMEYECEK BİR GÜN GARANTİDENDE ÇIKINCA DÜŞÜNÜN İLLAKİ KAFA YA KOYDUYSANIZ ONADA YAPMAYIN DERİM AMA UĞUR DAHA YENİ GEÇTİ BEKLEYİN İMALATINADA GEÇSİN NEDEN BAŞIMIZ AĞRISIN DEĞİLMİ İYİ Bİ USTAYA SORUN BAKALIM MONDİALICISINA NE DİYOR AMA GERÇEKTEN İÇİNDEN GEÇENLERİ SORUN USTA ALICIYA : ZATAN İLK DEFA ALIYOR YA BİDE O MOTOR TUTKUSU GEÇİCİYSE DİYE ZEVKİNİ ALSIN DİYOR PEKİ 2 YIL BİNİPTE BİZE MASRAF ÇIKARAN Bİ MOTOR ALACAĞIMIZA 2 YIL BEKLEYİP NEDEN ÇOCUKLARIMIZA BİLE KALACAK OLAN MOTOR ALMI YORUZ BU YAZIYI AOKUYUPTA BE Nİ DIŞLAYAN LAR OILACAK UNUT MAYIN MONDİ ALACAĞIM NASILDIR DİYEN LER BENİ DIŞLAYACAK OLANLAR KESİNLİKLE MONDİLERİ SATAN BAYİ OLACAKTIR İNSAN MÜŞTERİSİNİ KAYBETMEK İSTERMİ İNANIN BANA HEVESİNİZ GEÇİCİYSE O ÇIKARDIĞI SORUN LAR SİZİ BIKTIRICAK Bİ DÜŞÜNÜN O FİYATA ANCAK BU OLUR SATARSIN 2 YIL BİTMADEN PEKİ NE OLURSA OLSUN ZARARA GİRİCEK İNSAN ADAM BEN 2 DAHA EKLERİM SIFIRINI ALIRIM DİYECEK ZATEN UCUZ DİYCEK PEKİ 10 YIL VE ÜZERİ MOTOR KULLANAN VE TUTKUSU OLAN BİRİSİNE Bİ SORUN BAKALIM NE DİYORLAR?????????? İNANIN BANA O ZAMAN HAK VERECEKSİNİZ UNUTMAYIN BENİ HAKSIZ BULANLAR BİLİN Kİ MONDİ BAYİSİDİR YADA YENİ ALAN BİRİSİDİR UNUT MAYIN KİSE """""""YUMURTA GELEN YERDEN CİVCİV ESİRGEMEZ"""""""""""
    Arkadaşım görülüyor ki yukarıdaki mesajını acil kan aranan ve tanışma bölümü dahil en az 6 topiğe de kopyala yapıştır yapmışsın ve hiç bir araştırma veya örnek göstermeden direkt olarak bir markayı ve bu marka motosiklet kullanıcılarını kızdırmayı hedef almışsın.Buradan da iyi niyetinden şüphe etmekteyim ve seni moderatörlere şikayet ediyorum bilesin.
    Site saygı ve öncelikle sevgi dahilinde her türlü düşünceyi paylaşmaya elbette açıktır ancak uygun topikler altında uygun üslup ve küçük harflerle polemiğe mahal vermeden,dosthane sanırım anlatabilmişimdir.

Acil kan aranan bir topiğe marka karalama ilanı vermek çok büyük saygısızlık,görgüsüzlük ve densizliktir.Modların gereğini yapacağımdan şüphem yoktur.
    Ben de bu sert çıkışımdan dolayı diğer arkadaşlardan özür diliyorum...
    gaza gelme;kaza gelmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maylo87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol arkadaş ne olduğunu anladık sen mutlu ol yaşa tebrikler kim para kaybet mek isterki dimi arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkadaşlar

Motosikleti
    mondial 151 RS
    maylo87, neymişim dostum?!!senin yaptığın doğru bişey mi insanların zamanını boş yere almak,kan aranan bir topiğe alakasız,ciddiyetsiz yazılar yazmak,tanışma bölümüne kendini bile tanıtmadan aynı yazıyı klonlamak ve bunu onlarca kez başka topiklere yazmak.Bunu da büyük harf yazmak kendini ne sanıyorsun burdaki herkese saygısızlık yapmış ve gerkan cevabı da formdakilerden almışsın!
    Özür dilemeni beklerdim.Eğer yeni isen bunu belirtip,erdemlik yapıp özür dileyebilirdin ama buna tenezzül dahi etmemişsin.Ayrıca kimsenin kuruş para kaybetmesine vesile olmak ta amacım değil.Sadece bu motoru beğenip alan kullanıcılardan biriyim,deneyimlerimi paylaşmaktan başka amacı olmayan ama senin gibiler yüzünden hevesim kaçmıyor da değil doğrusu...
    gaza gelme;kaza gelmesin

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takmayın.. bu da gelir bu da geçer.. kimler geldi gecti bu forumdan :D

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı maylo87 adlı üyeden alıntı
    sağol arkadaş ne olduğunu anladık sen mutlu ol yaşa tebrikler kim para kaybet mek isterki dimi arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkadaşlar
    Bu arkadaş hiçde yabancı gelmiyor... Zühtüpaşa vakkası gibi Zühtücüm kızacak şimdi ama
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

ahaaaaaaaa o adamı nasıl unuturum just_life :D ehuehueuehe
    yerden yere vurucu adını koymuştum ben ona

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ne para kaybetmesi bunu anlayamadım makinanın zaten kökü kaç kuruşki horu hopu toru topu 1.500 ytl bu makinayı incelemeden geçirdim ve bu parayı kesinlikle değer.Hatta bir tane yarın gidip alacam.Eski cezeler javalar hala çalışıyor bu makina en az 10 yıl çalışır.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar bana kaliteli lastik lazım Diyarbakırda bulunmuyor.İstanbula gelecem ve alacam fakat kazık yemeyelim..1 adet 140--70 ---17 +++ 1 adet 110--70--17 ++++1 adet 120---70---17++++Pirelli Metzeller veya bu kalitelerde.lastikYardımcı olursanız çok memnun o lurum

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    ARKADAŞLAR!!!BEN 17 yasıma gırcem 2 senedır motor istiyorum ehlıyetsız kullanıcam cunku yazlıkta bınıcem ozellıkle MOTORINN ABİ sen elını vıcdanına koyarak 151 RS yial dermısın bana performans lazım 2 kısı bınıcez gorunus olarak gercekten cok şık kafamda 2 modeli war ya 151 RS yada 151 RSİ sizce RSİ NİN farkı ne arada 65 mılyonluk fark war bu fark ne olabılır sadece motorun on kasasınımı degıstırmısler kısacası ya 151 rs yada rsi alıcam hangısını alıyım

motorinn kardeş sen görüşlerini yazmaktan soğuma sakın senin deneyimlerin bu motor için bize ışık tutacak kardeş böyle çıkışlar da olur gerekeni yapılacaktır

RSI ı beklersın sanırım bıraz.. RS guzel bı motor. teknık ozellik farkı yok. görsel açıdan farkı var sanırım. gerçi çok baktım ama bulamadıM :D

maylo87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkezden özür diliyorum okuyupta bana kızan lar haklarını helal etsinler ben helal ediyorum

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    RSİ modeli hakkında bayiilerin renk konusunda sadece mavi olduğunu bazıları başka renklerinde bu modelde mevcut olduğunu söylüyorlar .. Bekliyoruz .. Sırf bu yüzden RS siparişimi iptal ettirdim .. Beklemedeyim .. Teknik özellik olarak bildiğim kadarıyla aynı .. Renk sadece mavi olursa benim tercihimde RS olacak kırmızı
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    mondial 151 RS
    maylo87, <<verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkezden özür diliyorum okuyupta bana kızan lar haklarını helal etsinler ben helal ediyorum>>

hah şöylee dostum.
    hoşgeldin o zaman sana.
    gaza gelme;kaza gelmesin

RSİ kasa olarak çok hoş duruyo JONWAY DAN baktım ama diğer modellerlerinde aynı modeli olduğu için parça acsından ve siyahı çok güzel olduğu için RS almak avantajlı tabi (RSİ nin siyahı çıkmazsa )

nihatf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    151 rs ile rsi arasinda teknik ozellik anlaminda fark yok. sadece goruntuleri biraz farkli. ancak rsi subat ayinda geliyor.

151 rsi ile ilgili teknik ozellik ve fotograflar icin www.feyizoglu.com a bakabilirsiniz. ayrica 2006 model tum mondialler de bu sitede mevcut.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    motorinn kardeş sen o 120 km hızı rampa aşağıyamı yoksa düzdemi yaptın ve şu an motorun durumu nasıl var mı bir problem

Motosikleti
    mondial 151 RS
    egelim, düz fakat belki az meyil olabilir,yedikçe bastım hemen çıkmadı tabii 110'dan sonra.Ancak şu an daha iyi filitreye sünger koyduktan sonra. Bir ara deneyeceğim
    gaza gelme;kaza gelmesin

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    motor ne alemde kaç km oldu motorinn varmı bi yerlerinde sorun tangırtı tungurtu lütfen acele bilgi ver bu gün alcam

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı
    motor ne alemde kaç km oldu motorinn varmı bi yerlerinde sorun tangırtı tungurtu lütfen acele bilgi ver bu gün alcam
    Hayırlı olsun! sen al motoru, bu safhadan sonra cayılır mı?Lastiklerin havasını ayarla hemen.Bir de hava filitresinin giriş süngerlerini koydurt,motor yağını kontrol ettir,jikle kablosuna dikkat et,motor traversi ile şase arasına sıkışabiliyor.Ne renk alıyorsun?
    gaza gelme;kaza gelmesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler