Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ChatnoiR adlı üyeden alıntı
    muhbircan, yamahamı euheuhe mağaza da amma sallamış
    ama bu kadarda salllamamışlardır umarım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    userneym; polen in web sitesine girdim..fiyatlar dolar işaretli...bi yanlışlık olmasın sen 2.400 YTL ye aldığını yazmışsında kazasız belasız sürüşler
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

ramizdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    arkadaşlar ben motorumu alalı iki hafta oldu ve şu an 210 km 'de hiç bi problemi yok çokta memnunum bu hafta sonu tatilin son günü babamla beraber gezdik motorla dağda bayırda hiç bi sorun çıkarmadı keçi gibi mübarek
    neyse bence almak isteyenler alırken düşünücek fazla bişey yok alın...
    BU arada skyteam 5 para etmez diğen arkadaşlar biraz araştırsınlar sonra yorum yapsınlar

SAYGILAR YGILAR
    Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki, Her yolun sonunda Ölüm olsada, sevenleri kimse ayıramazki..!

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    eski bir xt sahibi olarak ben geldim tum enduroculara merhaba

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    aman abi burada endurocuların sayısı artıyar allah mübarek etsin
    alın kardeşlerim malın enduro olsunda çamıurdan olsun
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    hasan abi, daha taraklıya gelecez....bilgiler ışığında bi karar verelimde ne alacağımıza
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ut
    Merhaba ben de skyteam ile ilgilendim bir ay kadar önce ancak iki bayii de hiç ilgilenmedi. Bu vesile ile motordan soğudum biraz
    1. Bayraklı'daki bayii hiç ilgilenmedi motor orda bakacaksan bak ama binme dediler. Ben de bastım gittim.
    2. Bostanlı'daki bayii ile telefonda konuştum. Elimizde var gelin bakın deneyin dedi. Ben de koydum parayı cebime gittim. Ama skyteam yok scooterlar var. Bunlara bakın diyor adam dalga geçer gibi. İsterseniz sipariş verin getirtelim dediler.
    Görmeden, incelemeden almak istemiyorum. Yanlış ta yapmıyorum herhalde. Bir de benim için en önemlisi sele genişliği. Malum ben biraz kiloluyum. Mesela kanuni yi denedim geçen haftalarda en fazla 150 km yol yaptım 2 gün içerisinde. 1 haftaya yakın kabalarım sızladı. Ama zonghsen ile Mersin'e gittik geldik, şahane idi. Jinlun bu konuda ne vaad ediyor, alanlar ne diyor? Özellikle bu konuda bilgi almak istiyorum. Bir de yakıt tüketimi konusunda ben bir bilgiye rastlamadım. (Gözden kaçırmış olabilirim). Bu konuda da bilgi alabilirsem sevinirim. Teşekkürler, saygılar.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim dereli jinlun ne vaadediyor? yedek parça ve servis ben jl 150 cc kullanıcısıyım motor ları beğenirsin ve ya beğenmezsin ama ben ce izmir piyasasında en seğlam servis jinlun da eğer sky team düşünüyorsan yedek parçada hiç sıkıntı çekmeyeceğini varsayıyorım benim motor um bir çok kere ufak tefek arıza çıkardı bir de depom çatladı hiç sorun yaşamadım sorunu anlattım gerekli parçayı garantiden değiştirdiler ben sadece kendi isteğimle ufak paralar verdim el emeğinin karşılığı olarak (gönül alma kabilinden )
    SKy team konusunda kullanmadığım için bir şey diyemiyorum işin o kısmı sana kalmış artık.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    dereli kardeşim sky team kros ve enduro yapısı itibarıyle çevik ve atak olması için normal motorlardan daha ince ve yüksek yaparlarki motoru poponla ve dizlerinle bacaklarınla daha iyi hakimiyet kurasın diye engebeli arazide
    servis durumunu zaten piyade kardeşim çok güzel açıklamış
    bendeki makina daha rodaj devresinde olduğundan 80 km geçmediğim için şu anda km'de 0.65 ykrş yakıyor tabi 100 km lelerde ve daha süratlenmelerde bu çok az farkeder
    bide bu motorlarla uzun yol yapacaksan önce motora çok iyi alışman lazımki seni uzun yolda rahatsız yapmasın

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA

...Siyah Supermotosu da fena değilmiş...

Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    herkese merhaba arkadaşlar benim bi sorum var.. normalde cross motorlarda cizncir gerginliği nasıl olmalıdır?( nasıl anlarım normal mi ? yoksa değil mi? diğe)
    :
    bide ben biraz motorumu alçak olmasını istiyorum ama öle bişey yapmak mümkünmü? saygılar cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki, Her yolun sonunda Ölüm olsada, sevenleri kimse ayıramazki..!

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı dereli adlı üyeden alıntı
    Merhaba ben de skyteam ile ilgilendim bir ay kadar önce ancak iki bayii de hiç ilgilenmedi. Bu vesile ile motordan soğudum biraz
    1. Bayraklı'daki bayii hiç ilgilenmedi motor orda bakacaksan bak ama binme dediler. Ben de bastım gittim.
    2. Bostanlı'daki bayii ile telefonda konuştum. Elimizde var gelin bakın deneyin dedi. Ben de koydum parayı cebime gittim. Ama skyteam yok scooterlar var. Bunlara bakın diyor adam dalga geçer gibi. İsterseniz sipariş verin getirtelim dediler.
    Görmeden, incelemeden almak istemiyorum. Yanlış ta yapmıyorum herhalde. Bir de benim için en önemlisi sele genişliği. Malum ben biraz kiloluyum. Mesela kanuni yi denedim geçen haftalarda en fazla 150 km yol yaptım 2 gün içerisinde. 1 haftaya yakın kabalarım sızladı. Ama zonghsen ile Mersin'e gittik geldik, şahane idi. Jinlun bu konuda ne vaad ediyor, alanlar ne diyor? Özellikle bu konuda bilgi almak istiyorum. Bir de yakıt tüketimi konusunda ben bir bilgiye rastlamadım. (Gözden kaçırmış olabilirim). Bu konuda da bilgi alabilirsem sevinirim. Teşekkürler, saygılar.
    İstersen özelden İbrahim Abi ile görüş. Nicki motokaan Hem bayi hem de skyteam kullanıcısı. Oda biraz kilolu. Tüm sorularına cevap verebilir sanırım. Arkadaşlar fiyat da düşmüş. Bugün motorumu servise götürdüğümde sordum inceledim. Koltuk tüm cross motorlarda oldugu gibi dar uzun yolda nasıl olur bilmem. Bende Yamaha DTR vardı onun koltuguda o sekildeydi ama hiç uzun yol gitmemistim onunla.
    Sadobey

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ramiz kardeşim amortisör ayarından bi miktar aşağı indirebilirsin ama kroslar yapı olarak zaten yüksek olması gerekir
    zincir ayarına gelince zincir çok gevşekse normal yolda şıkırtı sesi verir
    gevşekliği almak için arka teker milinin yanındaki gerdirme somunlarından gerdirirsin
    normal zincir gerginliği zinciri aşağı yukarı yoklama yaptığında 3 veya dört santim boşluk olması gerekir

Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    tekrar çok saol e_erdun abi yardımların için

bugün bodrumda düzenlenen enduro yarışalrı yapıldı onu izlemeye gittim çok salamdı baya eğlendim orda
    bu senenin son yarışıydı ve organizasyon çok iidi ben şahsen beyendim..! herkese ii akşamlar saygılar..

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Değerli Skyteam kullanıcısı dostlarım ,

Hepinize merhaba. Önce bilmeyenler için söyleyeyim. Ben ithalatcı firmayı temsilen Jinlun ve Skyteam forumlarına katılıyorum. Elimden geldiği kadar koordinasyon görevi yapmaya çalışıyor ve hoş sohbetlerde yer bulmak için bu siteleri keyifle takip ediyorum.

Dün Türkiyede bir ilk yaşandı bunu sizlerle paylaşmak istedim. Önümüzdeki ay motosiklet dergilerinde herkes görecek ama gurur duyarak ve gurur duymanız için önce sizlerin öğrenmesini arzu ettim.

SKYTEAM ; Türkiye motocross 2005 şampiyonası B gurubu E1 katagorisinde Sn. Hasan ENÇ pilotluğunda Turgutreis mandıra parkurunda birinci olmuştur. Türkiye şampiyonu olmuştur.

Motosiklette performans egzosu hariç hiç bir ilave veya modifiye yoktur. Motosiklet yarıştan çıktığı haliyle (çamurlu) şu anda Bodrum bayimizin vitrinini süslemektedir.

Şu ana kadar yarışlara katılan tek Çin malı (markası) motosiklettir. Bu bir ilktir. Devamıda üstünlüğünü ispat ettikce gelecektir. Ben çok gururluyum. Mutluyum. Sn. Hasan ENÇ i tebrik ediyor başarılarının devamını temenni ediyorum.

Birde keyiften şöyle muzipçe bir ilave yapmak istiyorum , müsadenizle sanırım buna hakkım var ; HODRİ MEYDAN BEYLER... .........

Saygılarımla ,
    expert

expert, tebrik ederiz.

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazanmasına gerek yok, yarışı tek parça halinde bitirsin yeter bize ...

acaba bizim zongshen ciler ne düşünüyor bu konuda keşke onlar da yarışlara katılsa da anlasak hangisi daha sağlam hangisi değil...

yoksa ben mi atsam motoru ucurumdan aşağı bakiim sağlam kalıyo mu kalmıyo mu

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    Tebrik ederim Sn.Hasan Enç..iyi bir yarış çıkardın..

Motosikleti
    cbr 900 rr
    sevgılı hasan kardesımızı kutlar nıce bırıcılıkler kazanması dılegımızle. hayırlı surusler

Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    bende bi skyteam kullanıcısı olarak koltuk altım kabarmış durumda bu haberi okumaktayım ayrıca bende odrumda yaşamaktayım ysrışları canlı olarak izleme fırsatı buldum yukarıdada yazdığım gibi.. hasan kardeşimizi tanımak tayım ve burdan tekrar canı gönülden kutlamaktayım ayrıca o motoru yarışa hazırlayan halil abinin ellerine sağlık ( bildiğim kadarıyla birkaç tane daha modifiyesi var) saygılar herkese....!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler