Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    LucasBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    Alıntı ErbayXP adlı üyeden alıntı
    1500 km mi.. vay be.. benim motor daha 200km anca olu motorun performansı nasıl değişti 1000km den sonra? hiç bi problem çıkarttımı şimdiye kadar? yolda kaldın mı mesela...

ben tatile gidicem de, biraz korkuyorum açıkcası bişi olcak diye
    vibrasyon azaldi.. performansda gozle gorulur bir degisiklik olmadi acikcasi.. hic yolda birakmadi.. birakacaginida sanmiyorum.. o yuzden sana simdiden iyi tatilller dilerim ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yuceinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    bu alette kac gösterge var ?

ramizdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    140 gösterio ama ben mesela en fazla 110 u gördüm ama hiç bir modifiye yok benim skyteamde bu arada ben 2350 km yaptım daha motorda bi prolemim olmadı ama 3 defa frenle problem yaşadım şimdi onuda tamamem halleti sağolsun bizim servis şimdi keçi gibi devam edioyo her yola..
    saygılar kazasız seyirler kardeş
    Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki, Her yolun sonunda Ölüm olsada, sevenleri kimse ayıramazki..!

The Cure - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKY TEAM ST200SM
    Alıntı LucasBishop adlı üyeden alıntı
    ben motorumu plaka dahil 2.800 e aldım.. su an 1500 km de.. 110 km hiza cok rahat ulasiyor.. biraz zorlamayla 125 km yi gordu ama dahası yok.. bence yeterli.. motor gercekten yuksek diger motorlarin sele yuksekligi ile kiyaslarsaniz anlarsiniz, on tekerlek az yuksekte kaldigi zaman ayaklarim kesinlikle yere degmiyor.. (boyum 1.76).. bende sm modeli var lastikler fena kayiyor sanirim degistirmek gerek..
    Ben km saatini bi elden geçireyim Ben 125 falan görmedim açıkçası...
    En yüksek kaç devir gördünüz? Oradan anlarız belkide... Benim takometrede 8000 devir göründü...

Birde SM nin lastikler asfalt zeminde daha iyi doğal olarak. Ben kaymadım hiç, gerçi kayacak gibi bir durum olmadı pek ama...
    [B]You don't know the power of the dark side ![/B]

LucasBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    Alıntı The Cure adlı üyeden alıntı
    Ben km saatini bi elden geçireyim Ben 125 falan görmedim açıkçası...
    En yüksek kaç devir gördünüz? Oradan anlarız belkide... Benim takometrede 8000 devir göründü...

Birde SM nin lastikler asfalt zeminde daha iyi doğal olarak. Ben kaymadım hiç, gerçi kayacak gibi bir durum olmadı pek ama...
    bende zaten birkere gordum 125 i ankaradan boluya giderken ruzgari arkama alip baya bir zorlama ile oda.. 8000 i az biraz geciyor zaten.. belkide km saatini ben elden gecirmeyilim de 3 un 5 in hesabini yapmiyalim simdi .. (ama cidden 125km gordu o ibre)

arka fren pompasinda 1 kere bende problem yasadim arka hidrolik fren merkezi catlakmis kargo ile gonderdiler parcayi garantiden degistik simdilik bir sorun yok...

motor sogukken kesinlikle tek basista almiyor acaba bu problem sadece bende mi var ?...

ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    motor soğukken durum sakat valla benim motorda da 5dk ısınacak alet, anca öyle kendine geliyor.. motorun bi ilk çalışmasında sıkıntım var zaten :( verion gazı, stop edio :(

----------------------------flood koruması imiişş----------------------------------

ben bu motorun asfaltta çok da sağlam gideceğini düşünmüyorum ve biraz araştırma yaptım Pirelli'nin MT90 desenli tekerleklerini almak istedim.. hiç bu konu hakkında fikri olan varmı? daha önce tekerini değiştirmiş olan mesela...

2 tane de 200km de tekerim boşa çıkıcak.. yedek olarak almak isteyenler haber versin

işte almak istediğim tekerlekler...

[SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

The Cure - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKY TEAM ST200SM
    Evet, gaz vermeden çalıştırmalı, önce karbüratörü doldurma amaçlı 1-2 kere tam gaz sonra basın çalışıyor, hiç dokunmazsanız toparlıyor.
    BAzen jikle tam kapalı hiç gaz vermeden basıyorum marşa, alınca hemen yarım kapalıya getiriyorum, o zaman kolay oluyor. Ancak jikle ve rölanti ayarınızı iyi yaptırın. Soğuk 1200 rpm, sıcak 1500 rpm iyi diyorum...

İlk başlarda bende zorlanıyordum ama kilometre yaptıkça rahatlıyor...

Lastiklere bayıldım, ileride düşünüyorum bende....
    [B]You don't know the power of the dark side ![/B]

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    Selam,
    Skyteamlerle geçen hafta sonu yaklaşık 500 km yol yaptık...
    istanbul-sapanca-geyve-taraklı-pamukova-iznik-yalova........

skyteamler tıkır tıkır gitti ve geldi...0 problem...
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    çok iyi yaa.. çok sevindim sizin adınıza...

yol boyunca hiç problem çıkmadı demek, bu alete olan güvenim her geçen gün artıyor.. çin malı falan ama maşşalah yani...

Arkadaşlar, sağda solda kullanabileceğiniz çalışmalarımı sizle paylaşmak istedim. MSN de falan hoş durabilirler

Saygılar..

[SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar niye sürekli problem çıkacak diye korkuyorsunuz? Fabrikasyon bir hata varsa tamam. Ama bakımı düzgün yapılan ve yola çıkmadan önce sağına soluna bakılıp genel bir kontrolden geçirilen motor niye hata yapsın? Ama eğer motorun bir yerinden normal olmayan bir ses geliyor ve siz de hiç aldırmadıysanız veya durumunu hiç bilmediğiniz emanet bir motor aldıysanız o zaman korkun. (kaldıki bu otomobil için de geçerlidir).

Son olarak, bu siteye yazı yazan bir arkadaşın motoru (KTM) arazi şartlarında vites milini sıyırmış. Bu marka en iyi bilinen bir marka. Onda bile arıza olabiliyor. Bu nedenle durumunu iyi bildiğiniz bakımlı motorlarınızdan korkmayın. Ama bence arazi şartlarında asla tek başına da maceraya atınılmamalı. Herkese korkusuz ve kazasız sürüşler dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

az kaldıı alıyom

bu gün skyteamı aygün motoyo gidip gördüm...
    saolsun yetkili arkadaşlar çok güzel ağırladılar anlattılar falan falan
    fakat ben arazi tipi almak istiyorum ama piyasada artık olmadığnı sölediler
    ve gelmez dediler şimdi cadde tipi olana daha sonra arazi lastikleri takabilme imkanım varmı..? soruyorum çünki arazi lastikleri normalden daha yüksek ve geniş
    birde alarm takıtırmak istiyorum fakat bi cross motor ben bunla batıcam çıkcam atlayıp hoplıcam düşüp kalkcam alarm haşat olurmu bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirsin lütfen...
    birde motorda şasede daha önce başkalarının sölediği gibi paslanma falan yoktu gayet ii fakat bişi dikkatimi çekti farla gösterge paneli arasındaki boşlıkta sigorta falan var galiba bilumum kablolar gördüm onlar ne kabloları ve nie ackıta eğer ateşleme sistemi ile ilgili bişey ise yağmur kar gibi ıslak hava koşullarında motor
    çalışmama gibi bi sorun yaratır diye düşünüyorum skyteam cı arkadaşlar bunu nasıl hallettiniz bilgilendiriniz plssss

Alıntı sir_karakedi adlı üyeden alıntı
    bu gün skyteamı aygün motoyo gidip gördüm...
    saolsun yetkili arkadaşlar çok güzel ağırladılar anlattılar falan falan
    fakat ben arazi tipi almak istiyorum ama piyasada artık olmadığnı sölediler
    ve gelmez dediler şimdi cadde tipi olana daha sonra arazi lastikleri takabilme imkanım varmı..? soruyorum çünki arazi lastikleri normalden daha yüksek ve geniş
    birde alarm takıtırmak istiyorum fakat bi cross motor ben bunla batıcam çıkcam atlayıp hoplıcam düşüp kalkcam alarm haşat olurmu bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirsin lütfen...
    birde motorda şasede daha önce başkalarının sölediği gibi paslanma falan yoktu gayet ii fakat bişi dikkatimi çekti farla gösterge paneli arasındaki boşlıkta sigorta falan var galiba bilumum kablolar gördüm onlar ne kabloları ve nie ackıta eğer ateşleme sistemi ile ilgili bişey ise yağmur kar gibi ıslak hava koşullarında motor
    çalışmama gibi bi sorun yaratır diye düşünüyorum skyteam cı arkadaşlar bunu nasıl hallettiniz bilgilendiriniz plssss

Selamlar elbette değiştirilebiliyor geğişmesine amma 600 ytl istemişlerdi en son sorduğumda...
    Benim Skyteamda enduro 260 km de istersen lastikleri değişebiliriz boyla ilgili dertlerim var benim Sen enduro ben supermoto ne sinir no sitres pırıl pırıl oluruz
    The person you are trying to shoot NOT AVAILABLE,Please try again later.

Alıntı HeinzBrausewetter adlı üyeden alıntı
    Selamlar elbette değiştirilebiliyor geğişmesine amma 600 ytl istemişlerdi en son sorduğumda...
    Benim Skyteamda enduro 260 km de istersen lastikleri değişebiliriz boyla ilgili dertlerim var benim Sen enduro ben supermoto ne sinir no sitres pırıl pırıl oluruz
    dostum iyi güzel ama 600ytl bi çift lastik olurmu hiç galiba yanliş anladın en fazla orta kalite bi çift lastık 30 60 euro arasında değişiyor

Sir karakedi kardesim, Seyrantepe ve gungoren jinlunda arazi tipi skyteam var adreslerini jinlunmotosiklet.com sitesinden alabilirsin. Kadikoyde de gecen haftaya kadar vardi.

Alıntı sir_karakedi adlı üyeden alıntı
    dostum iyi güzel ama 600ytl bi çift lastik olurmu hiç galiba yanliş anladın en fazla orta kalite bi çift lastık 30 60 euro arasında değişiyor

Sen sadece lastiklerin değişmesiyle işin biteceğini düşünerek fazla iyimserlik yapıyorsun bence,Jantlar ne olacak?Dişliler ne olacak?
    The person you are trying to shoot NOT AVAILABLE,Please try again later.

!!!!!!!!!

yav verdiin linke baktım ama yok güngörendeki yakın bana ama adresi yok eğer bilen varsa lütfen not geçsin

birileir güngörendeki skyteam bayisini adresi ve telefonunu yazarsa sevinirim cadde tipi bi sky içime sinmiyor arazi tipi istiyorum bulamassam yatıcak motor işim başka baharlara kalıcak bunuda istemiyom ben arazi tipi skyteam istiyoooommm

bu sevda biteerrrr mi hiç :(

arkadaşlar skyteam almak için cok uğraştım bekledim
    ama banka kredi çıkarmadı kredi kartım yok (babam vermez zaten motor karşiti bir insan) peşin alıcak gücümde yok
    off kafayi syıttcam
    napalım olmadi işte bu sevda buraya kadarmiş ama ben hala motor sevdalisi olucam artık platonik bi aşk yaşicaz onla
    sizler kendilerinize ve motorlarınıza çok iyi bakın
    asla kask takmadan marşa basmayın...
    kazasız belasız sürüşler hepinize...
    bye bye...

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Hemen koyverme kendini du bakalım.

:(:(:(:

kardeş koyvermiyimde napıyım yok işte her imkanı zorladım olmadı alamadık maddi durumlar peşin alıma el vermiyo şahsima ait bie kredi kartım yok o yüzden ümidim bitti

EGAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fellowşip of skaytim

Selamlar herkese,
    ithalatçı firmanın artık skaytim getirmediği doğru mu? web sitelerinde gözükmüyor artık.. öyle ise yedek parça ve servis işi nasıl olacak? bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler