Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI

herkes ondan bahsediyo net adresi yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    14 mayıs Şile Enduro yarışı ve Skyteam...

[COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    wayyybe bu sıkaytim bu yollara geliyosa hakketten iyi seçim yapmışım kendimle gururduydum
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

erob abi fotolar süper bengelememiştim ama gelmişkadar oldum sayende ya birde dişli lastikler almak istiyorum fiyatları nedir yardımcı olabilirmisin tam kross lastiği

slm abilerim içinizde taraklıyagidecek olan varmı

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    Alıntı tucy adlı üyeden alıntı
    erob abi fotolar süper bengelememiştim ama gelmişkadar oldum sayende ya birde dişli lastikler almak istiyorum fiyatları nedir yardımcı olabilirmisin tam kross lastiği

slm abilerim içinizde taraklıyagidecek olan varmı
    Tucy,
    Tam cross sanırım 30 euro den başlıyor.. "KENDA" lar var hesaplı ve fena değil

Taraklıya kısmetse gideceğim...belki orda grşrz..
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba
    yeni üyeyim. size bir kaç sorum olabilir mi?

ramizdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki freewind xf650
    kesinlikle olabilir bencede olmalı zaten

sor hadi sor sor......
    Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki, Her yolun sonunda Ölüm olsada, sevenleri kimse ayıramazki..!

inşallah cevap veririz bildiğimiz kadarıyla soruyu alalım

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    ____it's my life_1982____

ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    Merhabalar.. Bende bi süredir üyeyim ama sadece okumakla yetiniyorum.. Yeri geldimi ihtiyaç duyarsam Heinz yerime yazıyor Eniştem olur kendisi ve beraber kullanıooz canımııız motorumuzu..

Sadece haftasonları kullanıyoruz şimdilik, ehliyet probleminden dolayı da sadece 30-40 km lik sürüşler yapıoz evin etrafındaki dağlarda.

2 Aylık motor deneyimim olmasına rağmen, debriyaj kolunu gittim aldım, taktım, debriyaj ayarlarmalarını yaptım diğer motorlarda nasıl bilmiyorum ama bana bu motor çok rahat geldi..

Fiziksel özelliklerim bi çok kısa boylu ve hafif arkadaşı bu motor konusunda yardımcı olacaktır. 1.63 gibi bi boyum var ve kilom 60.. Motorda sadece 1 kere problem yaşadım ozamanda kalcamı incitti azcık ama ne binerken ne inerken ne de kullanırken problem olmuyor açıkcası.. problem olmasının sebebi de yokuşta motor sağa yattı bende atlamadım, motoru taşıdım ondan oldu.. bi şekilde yolunu bulup boyunu 3-4cm çektikmi cuk olcak gbi..

Benim merak ettiğim bu motorla istanbuldan çanakkaleye gidilirmi?
    Giderken yolda kalırsak ne yapcaz
    Kaskosu var ama ararsam gelip alırlarmı acaba merak ediyorum?
    Popom acırmı acaba en büyük korkularımdan biri de bu.. Tatile gideceğim, bütün hafta ağrı çekmeyek..

saygılar..

bir süredir üyeyim demişim de , üyelik tarihim 06-08-04 imiş yaw :D
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

yuceinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Arkadaslar bu motordan bende birtane almayı dusunuyorum.forumda okudugum kadarıyla pek kotu diyen olmadı.Cevremde bu motora kullan biri yok hatta resimler haricinde gormedim bile.bu yuzden sormak ıstedigim bir kac soru var.yardımlarınız icin simdiden tesekkurler.

1-)2. viteste sadece gaz vererek veya debriyaj ile onunu kaldırabilir mi?
    2-)100 km hıza ortalama kac sn de cıkar?

bunları merak etmemin nedeni daha once bu kategorıde kullanmıs oldugum bır motorla kıyaslama yapmaktır.

yaw arkadaslar sıfırının fıyatını 2850 yazmıssınız ama sahıbındende bir ilan var ıkıncı el 3000 ytl ıstıyo. bı yalnıslık olmasın ?

Motosikleti
    ST200
    bence gayet güzel motor... herkes gibi bende tavsiye ederim..

http://www.motosiklet.net/forum/show...ighlight=kedim
    bu adreste benim kedinin fotoğraflarını görebilirsin..

100 e hiç çıkmadım ben çünkü hiç trafikte kullanmadım ama bi kere yokuş yukarı 80i gördüm... tahminimce 15sn falan aldı sıfırdan 80'e çıkmam...

3.000 ytl biraz çok yaw motoruna kıyamamıştır ya da satmak istemiyordur.. ya da modifiye etmiştir...
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

yuceinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    ErbayXP peki bu aletin sıfırının fiyatı nedir suanda bi bilgin var mi ?

scldm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skaytim :D supermoto
    3000ytl die duydum. performans egsozu,dişlervs gibin şeyler takmıştır amcam o yüzden istiordr o parai.. 0-100km 10-11 sn civarı.. denedim 2 defa.
    En İyi Motorcu EN Uzun Yaşayandır.. -54 EF 105- artık deil. (-54 YS 056-)

Motosikleti
    ST200
    Alıntı yuceinsan adlı üyeden alıntı
    ErbayXP peki bu aletin sıfırının fiyatı nedir suanda bi bilgin var mi ?
    ne yazıkki bilmiyorum arkadaşım... web sayfasında da şu an için yazmıyor.. web sayfasını yeniliyorlaröış aldığımız haberlere göre.. yakında bi fiyat tekrardan yazarlar...

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Mersin'de bayide SM versiyonunu inceledim boyum kısa olmasına rağmen ayaklarım yere bastı hatta satıcı daha da alçaltabileceğini söyledi. Bu duruma bayıldım ben ki ybr nin selesi bile yüksek gelir bir yarı cros'a rahatça oturdum.

Şimdi sayın tecrübeli arkadaşlarım; o bayide 0 km. makinenin şasisinin bilhassa kaynak yerlerinde hafif paslanmalar gördüm. Bu durumu yorumlamanızı, sizin de başınıza gelip gelmediğini, geldiyse ne gibi önlemler aldığınızı öğrenebilir miyim? Arıca niye artık bu ürün resmi sitede yayınlanmıyor ihracatçı şirket vaz mı geçti yoksa artık bu motosikletlerden getirmeyi ? ? ?

The Cure - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKY TEAM ST200SM
    Sahibinden.com da ilan veren arkadaş biraz uçmuş.. Gerçi performans egzos var 300 milyon sadece o ...BAşka ne harcadı bilmiyorum..

Neyse benim bildiğim anahtar teslim 2.850 TL, topspeed 100 falan (benim hız saatinde görünen o)

Bende de SM versiyonu var, pekte okadar alçak değil. Boyum 180 ve ayaklarım tam olarak basıyor. Ancak ayarlanabiliyor yüksekliği o iyi bişey tabi...

1. viteste sadece debriyaj ile kalkabiliyorum...2 de denemedim hiç...

Motorumdan memnunum Biriki modifiye yapacağım...
    [B]You don't know the power of the dark side ![/B]

LucasBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r

...

ben motorumu plaka dahil 2.800 e aldım.. su an 1500 km de.. 110 km hiza cok rahat ulasiyor.. biraz zorlamayla 125 km yi gordu ama dahası yok.. bence yeterli.. motor gercekten yuksek diger motorlarin sele yuksekligi ile kiyaslarsaniz anlarsiniz, on tekerlek az yuksekte kaldigi zaman ayaklarim kesinlikle yere degmiyor.. (boyum 1.76).. bende sm modeli var lastikler fena kayiyor sanirim degistirmek gerek..

buyrun motorum ve ben bir gezideyken..

Motosikleti
    ST200
    1500 km mi.. vay be.. benim motor daha 200km anca olu motorun performansı nasıl değişti 1000km den sonra? hiç bi problem çıkarttımı şimdiye kadar? yolda kaldın mı mesela...

ben tatile gidicem de, biraz korkuyorum açıkcası bişi olcak diye

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw millet delircem yav bu nasıl şans yaw motor alıcam ama işim son zamanlarda cok yoğun gidip almaya bile vaktim yoğğ :(
    birde park sorunum var gibi acaba birileri arka taraftan sırtlayıp gidermi..!!!

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler