Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    dişli fiyatları konusunda bir bilgin varmıdır ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Selamlar,
    yarın 11 de suadiye otelinden başlayacak olan cumhuriyet kortejine katılacak varmıdır
    ben bir aksilik olmaz ise gelmeyi düşünüyorum.
    gelen olursa haberleşebiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ben Çalışıyorum

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı neden yuksek tuttunuz ...birde kaza yapmıssınız ve degısen parcalar var satmak ıstemıyorsunuz herhalde

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı neden yuksek tuttunuz ...birde kaza yapmıssınız ve degısen parcalar var satmak ıstemıyorsunuz herhalde
    Hem fiyat yüksek hem de kazalı, Hem de Türkiye de bu motordan başka Egzoz olan yok herhalde....

O fiyatlara millet fazer 8 satıyor birde 2014 model neden satılır anlamadım gitti, yeni alınmış zaten..

Bu arada benim EL YAPIMI ÖZEL SUSTURUCULU EGZOZ+MİVV DOUBLE GUN KAFA 2000 TL MAL OLDU BİLESİN ASIL TÜRİYEDE YOKSA BENİM EGZOZ DAN YOK...
    hkn34, telike ve oenaj bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem fiyat yüksek hem de kazalı, Hem de Türkiye de bu motordan başka Egzoz olan yok herhalde....

O fiyatlara millet fazer 8 satıyor birde 2014 model neden satılır anlamadım gitti, yeni alınmış zaten..

Bu arada benim EL YAPIMI ÖZEL SUSTURUCULU EGZOZ+MİVV DOUBLE GUN KAFA 2000 TL MAL OLDU BİLESİN ASIL TÜRİYEDE YOKSA BENİM EGZOZ DAN YOK...
    enteresan bir durum hakikaten sıfırı daha ucuz bu aracın arkadasın ıcınde bulundugu psıkolojı bıraz degısık. keriz sanıyo mılletı herhalde .
    mehmetenis bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Motoru 21,950 TL fiyatla aldım. Şuan 3000km'de.
    Egzoz fiyatını Kızıltoprakta bulunan Two Brothers bayisine sorabilirsiniz.3500 TL ve Türkiyede yok.Boğazdan uca kadar full yani uydurma değil özel susturuculu değil bu motosiklete özel üretilmiş ve yakıtta en ufak oynama yapmadı.Ben bu egzozu 2500 TL fiyata yurtdışından getirdim.
    Çantası ve Demiri 700 TL fiyata aldım.

Topladığımızda 25,150 yapıyor.
    25,150-22,600 = 2,550

Motoru bir işe girmek için satıyordum bu yüzden 22,000 TL fiyatına bırakıcaktım.

Bu demek oluyorki 25,150-22,000 = 3,150 TL
    Kazalı demek motorun fiyatının yarıya düşeceği anlamına gelmez kaza tutanağı duruyor motor hiçbiryere çarpmadan yan yatmıştır.Kazaya sebebiyet veren kişiyle ve parçaların değişimini yapan yetkili yamaha servisiyle görüşme imkanı mevcuttur

Hesaplar ortada 2,000 TL motordan 1,150 TL aksesuardan zarar diye düşünürsek. 3,150 TL zararına satıyorum
    Kafasına bişey takılan olursa cevaplarım.
    mehmetenis bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    bu gune kadar yaktıgın benzınle servıs masraflarını da ekle ıstersen hesaba bıde otoyol ve kopru gecıs ucretlerı falan da var o zaman bayaa bı kelepir kalır senın motor yahu .. hedef turan bey sıfırı 21 kusur olan aracınızı bu fıyata satamassınız egsoz o fıyat olabılır ama tekerlek donunce ve egsozdan gaz gecınce malesef deger duser sonucta sızın aracınız kullanılmıs arac nasıl kullanır sanız kullanın alıcı hep en kotusunu dusunur, zaten yarı fıyatına satın demıyorum. bıde oldugu yerde bıle dusse, aracınızda cıddı parca degısıklıklerı var. buda kotu bır ımaj. duserken cekılen bır vıdeosu olmadıgı surece, yumusak dustugunu veya oldugu yerde dustu dıye kımseyı ınandıramassınız . moralınızı bozmak gıbı olmasın ama bence sızın aracın kullanıcısına satılabılır en ıyı fıyatı 18 bın olmalı ıste o zaman hemen satılır bence... hayırlı satıslarınız olsun .
    felix_bjk1903 ve mehmetenis bunu beğendiler.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    İnşallah satabilirsin ne diyelim... 16 civarinda güzel xj6lar varken hele su mevsimde satmakta zorluk çekeceğini düşünüyorum o fiyata.....
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    4 aylık 3500km'deki motor 4bin TL fiyat kaybedermi biraz mantıklı olalım lütfen ayrıca size bahsettiğim aksesuarlar 100 liralık manet değil.22bine aldığım motoru 18bine satıcam üstündede 3bin TL aksesuar olucak.
    3 bin liralık aksesuardan bahsediyoruz bu zaten zevk işidir alıcı isterse düz olanını alır fakat bu aksesuarları 2. Elde bile zaten benim verdiğim fiyattan uyguna almanın imkanı yok.
    Kaldıki ben zaten motoru 22bine vermeyi düşünüyordum alan adam aksesuarları satsa en en kötü 2bin lira para geçer eline.
    Kimse kusura bakmasın ama üzerine 3bin lira masraf yaptığı 4 aylık motorunu 5-6 bin daha ucuza vermez
    Ayrıca 16-18 bin liraya 2014 model 3500kmde xj6f varsa getirin ben alırım arkadaşlar getirenede komisyon veririm.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    hedef turan bak sana bir örnek veriim 2010 senesınde 55bın tl ye sıfır opel ınsıgnıa aldım 2 sene boyunca hıc kaza yapmadan 45 bın km kadar kullandım aracımda nokta kadar boya veya degısen parca yoktu nerdeyse cızık bıle yoktu dıyebılırım cunku tıtız bır kullanıcıyım tum bakımlarını zamanında yetkılı servısde yaptırdım gözum gıbı baktım dıyebılırım aracıma sonra satma kararı aldım bu arada aracımın fıyatı pırım yaptı zamlandı ve sıfırı 72 bın tl ye kadar cıktı bende dedımkı ben bu aracı 48 hatta 50 bıne bıle rahat satarım dedım sahıbınden e bakınca boyle dusundum cunku mıllet ucuyordu 100 bınde kazalı araclara 55 bın tl ısteyenler vardı bende ılanı koydum cıdıı satıcı oldugumu anlasınlar dıyede 48 bınden ılan koydum 3 ay boyunca arayan bıle cıkmadı dıyebılırım sonra fıyatı 45 bıne cektım baktım ses yok ınanın 42 bıne cektıgımde ufaktefek arayanlar soranlar olmaya basladı aman yarabbım ne oluculer varmıs dedım bırı 35bın dedı nerdeyse adama kufur edıyordum moralım sıfıra ındı en az 6 ay ugrastım aracı satmak ıcın ve sonunda sıkıldım ve aracı sattım kaca bılıyormusun 39 bıne dusene bılıyormusun zararımı 55 bıne almısım 39 bıne sattım gemı gıbı arabayı cok uzattım bılıyorum ama sahıbınden de kı fıyatlar bence hıc gercekcı degıl ıstersen bı kızıltoprakta motorculara gıt bakalım sana ne fıyat verıcekler 16 bınden yukarı fıyat verırlerse burdan bana yaz ıstedıgını ben gerceklerden bahsetmek ıstıyorum aksesuar para etmıyo kardesım bunuda bence aklına koy ... umarım yorumlarım senı kırmıyordur cunku amacım bu degıl ...
    mehmetenis, tkdkmn ve oenaj bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    ekonominin temelleri uzerine bi tartisma gidiyo sanirim!!!
    “bir malin fiyati nasil belirlenir?”
    uzerine tuglalarca kitap yazildi…
    bu sorunun cevabini yuzyilardir iktisatcilar bulamadilar…
    kolay gelsin…
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Ne demek fikir paylaşıyoruz.
    Şöyleki geçen sene 10bin liraya Hyosung GT250R aldım ve 8 ay sonra 6bin km'de iken 11bin liraya sattım.Daha önceki motorumu gene benzer şekilde sattım.İster ticaret deyin ister serbest piyasa ama gizli kapaklı yapılan birşey yok.
    Ve herzaman motorcu sizden motoru daha düşük fiyata alır çünkü kar amacı güder.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    evet bazı ınsanların bu konularda sansı yaver gıder sızde onlardan bırısınız herhalde. umarım bu aracınızıda ıstedıgınız fıyata satarsınız ben sadece genelleme yapıyorum zaten. her malın bır kör alıcısı vardır ınsanlar o kadar cok cesıtlıkı sızede bırı denk gelebılır tabii sen su aracı 18 yapta aliim dermısım sabahtan berı sana zarf atıyomusum hehehe... şaka şaka hadi hayırlı satışlar...
    mehmetenis bunu beğendi.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Arkadaş son 8 aydır motosiklet arıyorum kendime,piyasa genel olarak yüksek,adam almış motoru sıfır 22 bine,ilk marşa o basmış,ilk kez o viraj almış o motorla rodajını yapmış,rodajı nasıl yaptığı belirsiz,motor kör mü sağır mı kaldı yoksa tazı mı oldu,ilk kez o düşmüş yatırmış,sonra bi bakıyosun sahibindende ilan,motor 22 bine satılık,e kardeş sen zaten 22 ye aldın kusura bakmada ben senden bu motoru bu paraya alacağıma gideraz daha fazla verir sıfır alırım,heç yoktan kafam rahat olur,en çok piyasa yapan motor da cbr 600f4i dir ki an itibariyle 20 bin isteyen var 2005 motora, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85164270/detay bu da linli,yuh artık diyorum,abicim ikinci el sadece fiyatı cazip olduğu sürece tercih edilir değilse ki değil alan olmaz yüzüne bile bakan olmaz,afyondaki arkadaş 600f ine 20 bin isteye dursun ankarada 22000 kilometrede hatasız kazasız çiziksiz Kırıkkale plaka 2005 model 600f 13250 den satışta kaldı ki 5 ekimden beri 14500 den 13250 ye düştü fiyatı,adam satamadı işte daha,dün aradım arkadaş gel bak 12500 tl ye bırakacam cumaya kadar dedi,hayırlısı ne diyelim,kimisi tok satıcı 20 bin yazıyo,kimisi o tok satıcının ilanını görüp vayy be bizim motordan adam 20 bin çekmiş,bizim neyimiz eksik yaz 18 buçuk maksat piyasa şişsin satılırsa da Allahbereket versin,bir diğeri ise gerçekten sıkışmış eşdeğer bi motora 14 bin fiyat çekmiş,aralarında ki tek ortak nokta hepside motosikletlerini sa ta mı yor,yok alıcı yok bu ikinci el piyasasını gören direkt sıfır alalım diyo haklı da,8 aydır bi motosiklet bulupta alamadım,ankaradaki 600f iyiydi de,biz işten güçten fırsat bulamadık,hayırlısı olsun,şu bi gerçek sahibinden araç ilan fiyatları gerçeği yansıtmıyor,arkadaş yazıyo oraya olmayacak fiyatı,3 gün sonra ilan yayından kaldırıyor canı sıkıldığı için,bizim gibi saf gariban satıldı o araç yazılan fiyata zannedip hemen aracımız için yüksek fiyatlı bi ilanı açıveriyoruz,sıfır araç aldın, plakayı taktın, kontağı açtın,yüzde 15 değer kaybeder abicim bu bir gerçektir,sağlıcakla kalın,kazasız belasız
    mehmetenis ve oenaj bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    18bin yaparım ama o aksesuarların degeriyle gene 21500'den aşağıya düşmem

Şaka bir yana sonuçta bende motor alacağım zaman piyasadan alıyorum kendimi ucuza imal edip pahalıya satan imalatçı gibi hissettim haliyle satarkende piyasaya uymak zorundayım çünkü şuan piyasa bu arkadaş yukarda anlatmış arayıp bulamadığını aynı şeyleri hepimiz yaşıyoruz kısacası mesela bu egzozu ve çanta sistemini ayrı koysam internete 2500 liraya satarım motorada en kötü 19bin yazdığımı varsayalım gene 21500 lira ediyor benim anlatmak istediğim hesap buydu
    hkn34 ve mehmetenis bunu beğendiler.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    hayırlısı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin,

Motosikleti
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18bin yaparım ama o aksesuarların degeriyle gene 21500'den aşağıya düşmem

Şaka bir yana sonuçta bende motor alacağım zaman piyasadan alıyorum kendimi ucuza imal edip pahalıya satan imalatçı gibi hissettim haliyle satarkende piyasaya uymak zorundayım çünkü şuan piyasa bu arkadaş yukarda anlatmış arayıp bulamadığını aynı şeyleri hepimiz yaşıyoruz kısacası mesela bu egzozu ve çanta sistemini ayrı koysam internete 2500 liraya satarım motorada en kötü 19bin yazdığımı varsayalım gene 21500 lira ediyor benim anlatmak istediğim hesap buydu
    egzos ve canta takımı sende kalsın veriim 16500 el sıkısalım ulan tam ölücü oldum he. saka bı yana hakıkaten sevdıgım ve seneye almayı dusundugum bır makıne ama sıfır almayı dusunuyorum bu arada satma sebebınız sınıf buyutmekmı yoksa memnunıyetsızlıkmı var... kısaca tavsıye edermısınız ...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Makinada sıfır sıkıntı her açıdan ihtiyaçları karşılıyor yanlız bir sıkıntı var uzun yolda ön cam yetersiz kalıyor hertürlü tavsiye ederim ben önce yükseltmeyi düşündüm sonra bir iş çıktı ortak olacaktım para gerektiği için satıyordum fakat gerek kalmadı artık ama genede satıp yeni renginden almak isterim.
    Ama gerçekten 18den fazla eder İnşallah kısmet olur alırsınız sizde.
    hkn34 ve mehmetenis bunu beğendiler.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaslar merhaba, xj6 için radyatör koruma talebiniz var mı acaba merak ettim
    Dün internette dolasırken gördüm de acaba yapsak mı diye arafta kaldım. MT07 için yaptığımız ürünün linkini paylaşıyorum. Gelen talepler doğrultusunda xj6 için de üretime geçebiliriz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...4908688/detay/
    PIERzig ve mehmetenis bunu beğendiler.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Ben isterim.
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler