Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Rüzgar çok konu edilecekse F modeli daha makbuldur
    ama sizinde hornet ,gsr600 ,z750 vb modeller hoşunuza gidiyorsa siz de sağlam bir nakedçısınız
    Bu arada bu model ilk çıktığında hasta olmuştum ki 6 sene sonra almak nasip oldu (Bknz : başlığın ilk sayfası )
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm arkadaşlar nakedciler ve f kullananlar avantaş ve dez avantaşlarını yazsalar ne iyiolur bu arada amarsütörler cok sertmiş birde n kullanan bi arkadaşla konuştum uzun yol motoru deyil böbreklerim agırdı falan dedi ne kadar dogrudur bilemm tabiki işin gercegi formda xj sahipleri dogruları söyleyerek benim gibi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olup yol gösterseler cok sevinirim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar nakedciler ve f kullananlar avantaş ve dez avantaşlarını yazsalar ne iyiolur bu arada amarsütörler cok sertmiş birde n kullanan bi arkadaşla konuştum uzun yol motoru deyil böbreklerim agırdı falan dedi ne kadar dogrudur bilemm tabiki işin gercegi formda xj sahipleri dogruları söyleyerek benim gibi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olup yol gösterseler cok sevinirim.
    Tam tersi amortisorleri cok yumusak kesinlikle !
    Tam bir uzun yol motoru 1 gunde fazla mola vermeden 800 km yol yaptim.o arkadasin bobreklerde tas olabilir bi baktirsin.

Dez avantaji 205 kg olmasi .baska dez avantaji yok benim icin. Avantaji hangi birini sayayimki
    mehmetenis bunu beğendi.

Barodi sen f mi kullanıyosun nakedmi

Motosikleti
    Barodi sen f mi kullanıyosun nakedmi
    F ben touringciyim ruzgari hic sevmem :-)
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Pamuk pamuk resmen...

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    bu tartışmaya Yamaha aslında son vermiş rüzgar sevmem ama motorumun headers vs. leri görünsün istiyorum sersen ben hafif taşlı topraklı yollarda dolaşmak isterim grenaj sakalı saplandımı kırıldımı demek istemiyorsan
    xj6 diversion S modelini yapmışlar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

hangi siteden aldınacaba aliexpress ?
    mehmetenis bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Oturuş pozisyonu nasıl rüzgar yiyormu enduro rahatlığı varmı

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    350 km yakıt bitene kadar 100-120 ile gittim mis gibiydi...yalnız givi ön camım vardı
    mehmetenis bunu beğendi.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Slmlar arkaşlar cbr 250'den sonra 650 f mi yoksa xj 6 'mı mantıklı bi karar olur herkeze saygılar.

Motosikleti
    a.s ikiside iyi ancak 650 f hem vergiden hemde fiyattan farkı olucak xj6 daha uygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

ben cbr 250 den xj6 ya gectim cok memnunum 14000 kmdir kullanıyorum masrafı yok benzini az yakar
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Amortisörleri yumuşak belki o arkadaşın motoru yeni ise zamanla bir tık daha yumuşayacaktır,
    Gerçekten uzun yol motoru ağırlığına takılmayın biraz motor ağır olmalı 205 kg normal bence gönül rahatlığıyla bilinebilir,
    Benim temmuz ayında yaptığım anadolu gezisinde bendeki basur sorunun dışında(bir de motor yağ lambası yaktı ama sorun benden kaynaklıymış sonra çözdük onu) motorda bir sorun yoktu.
    Kesinlikle tavsiye ederim.
    Ama grenajlı,grenajsız veya yarım grenaj tercihi sana kalmış.Bence xj6 s modeli en güzeli.

Neden s modeli tercih ederdin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisörleri yumuşak belki o arkadaşın motoru yeni ise zamanla bir tık daha yumuşayacaktır,
    Gerçekten uzun yol motoru ağırlığına takılmayın biraz motor ağır olmalı 205 kg normal bence gönül rahatlığıyla bilinebilir,
    Benim temmuz ayında yaptığım anadolu gezisinde bendeki basur sorunun dışında(bir de motor yağ lambası yaktı ama sorun benden kaynaklıymış sonra çözdük onu) motorda bir sorun yoktu.
    Kesinlikle tavsiye ederim.
    Ama grenajlı,grenajsız veya yarım grenaj tercihi sana kalmış.Bence xj6 s modeli en güzeli.
    Neden s modeli fark ne?

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Arkadaşlar motorumu satıyorum linki aşağıda...Fiyat vs hakkında yorum yapabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7663204/detay/
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Neden s modeli tercih ederdin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Neden s modeli fark ne?
    Üstat bu tamamen tercih meselesi ben şahsen tam grenaj modelleri beğenmiyorum,bununla birlikte naked modelleri de beğenmiyorum benim sevdiğim tarz motorlar bu şekilde yarım grenajlı olmalı,
    Mesela Bildiğim motorlar olarak yazıyorum,
    Yamaha fz8
    Honda cbf 1000 gibi

Altın elbiseli sdamdan xj6 yorumu alan varmı?

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    slm. şu ilandaki motor 2012 mi? değilse 2016 ya kadar muayene ne oluyor anlamadım. ? sanki daha eski model gibi http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-point-motor-s-dan-senet-kredi-karti-ve-takas-secenekleri-ile-180056883/detay
    mehmetenis bunu beğendi.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    Selamlar haftasonu istanbul eskişehir arası git gel yaptım ve birşey farkettim (belkide bilindik birşeydir) gidişte 350 Km yolun 100 km benzin almak için durdum ve birdaha durmadan gittim ftrip ikazı yanmadan motor 265 km yol gitti,dönüş yolunda eskişehirden çıkarken benzin aldım ve istanbula kadr hiç durmadan geldim ve son benzin çizgisine indiğinde 320KM yol yaptım bu normalde şehiriçinde kullandığımda 235 Km cıvarında Ftrip e düşüyor demek ki motoru hiç durdurmadan gittiğim de 350 KM ler görmek hayal değilmiş .
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    350 cok iyi, ben 310 dan fazla goremedim
    mehmetenis bunu beğendi.

Slmlar xj6 da abs varmı?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler