Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet street triple ancak R olmayan versiyon düşünüyorum.
    mantıklı fiyatı olan 2.el arıyorum.
    maalesef piyasada pek bulunan bir marka ve model değil :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı diversionf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diversion f siparis verdim. Gelmesini bekliyorum. Burdaki yorumlara bakarak karar verdim. Ins. dogru karar vermisimdir.
    Hayırlı olsun şimdiden. Hangi bayiden sipariş verdin? Ne kadar sürede gelir dediler? İndirim yaptılar mı ve sipariş için ödeme yaptınmı? Çok soru sordum ama beni anlarsın umarım. Bende bütçemi ayarlamaya çalışıyorum. Nasipse 2 aya kadar bende almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Kapora verdim bir ay once. Hala bekliyorum. Bu hafta sonu gelecekmis bayiye. Istanbul delta motor dan aldim. Indirim konusuna gelince pek bi indirim yaptiklarini soyleyemem.
    21900 tl motor
    Ruhsat plaka 400 tahmini
    Sigorta 250 tahmini
    Toplam 22500

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Bu arada ben siyah renk istedigim icin bekledim. Beyaz rengi genelde bayilerde bulunuyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bende siyah düşünüyorum. Jantlar mavi mi blue race serisindeki gibi yoksa o ekstraya mı giriyor öğrenebildin mi?
    Umarım biran önce kavuşursun kara şimşeğine :-)

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Tesekkurler. Renk olarak race blue geciyor. Grenajlar siyah gri, jantlarda mavi.bu standart.

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    benim motosiklet 17500de ve hava filtresi çok kirlenmiş durumda yağ olmuş üzeri. orjinal filtre 100tl ebayda şu filtre var yan sanayi ama alsam mı karar veremedim ne dersiniz alırnır mı? http://www.ebay.com/itm/Filtre-a-air-YAMAHA-XJ6-N-09-600cc-/171287561752?pt=FR_JG_Moto_Pi%C3%A8ces&hash=item27 e188c618

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    @ichiroo; benim filtre de çok kirliydi yağ falanda vardı, bir sprey aldı usta sıktı filtreye yarım saat bekletip hava tabancasıyla temizledi gıcır gıcır oldu. Sprey ne spreyi dikkat etmedim açıkçası ama aklında olsun bu şekilde temizletebilirsin.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    Selam arkadaşlar bende geçen hafta xj6 F aldım beyaz dikkat edilecek birşey önereceğiniz birşey varmıdır bu motor üzerine.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Alıntı negager adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende geçen hafta xj6 F aldım beyaz dikkat edilecek birşey önereceğiniz birşey varmıdır bu motor üzerine.
    Teslim aldiniz mi? Yoksa siparis mi verdiniz

Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    ikinci el aldım 2013 model 8000 de bir tane denk geldi biniyorum ilk hafta daha
    bundan önce gt250R vardı ondan sonra alışması hiç zor olmadı deneyimlerimi paylaşırım zamanla

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Gule gule kullan. Motorla ilgili gozlemlerini bekliyoruz.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Arkadaslar motorum geldi. Yaklasik bir aylik bekleyis bitti
    mst250R bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı diversionf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorum geldi. Yaklasik bir aylik bekleyis bitti
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Bende baya bi kararsız kaldım ve öyle zor şey ki kararsız olmak. Bunun ile x city 250 arasında kaldım. Şimdi diyeceksiniz ne alaka diye. Açıkçası bunu alıp da fazla kullanamamaktan çekiniyorum. Tecrübe yönünden değil de, daha çok şehir içi kullanımında motorun hakkını verememekten yani optimum düzeyde kullanamamaktan ve hava şartlarından özellikle rüzgardan etkileneceğim için kullanma sezonunun daha kısa olmasından korkuyorum. Bu tür sıkıntılar x city de yok yani hem şehir içi hem uzun yol için uygun hemde hava şartlarına karşı muhafazalı olduğu için daha uzun süre kullanma imkanı var. Ama asıl hayalim bu motor olduğu için x city alıp sonra pişman olmak da istemiyorum. Benim bu kararsızlığım için yorumlarınızı merak ediyorum. Gerçi iki motor hakkında baya bi araştırma yaptım ama yakından inceleme şansım olmadı, eğer imkanım olursa o zaman belki kararsızlığıma bi çare bulur bi anlık elektrik le kararimi verebilirim.

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diyorum ki diversion un aynaları R1 veya R6 aynalarıyla değştirsek nasıl olur ? Bu motorun herşeyi güzel herşeyi hoşuma gidiyor bi şu ayları gözüme güzel gözükmedi gitti...

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Hafta sonları hava iyi olduğunda bağdat cad. kadıköy tarafında oluyorum genelde
    Birazdan çıkıcam. Oralarda olan arkadaşlarla tanışıp bir çay kahve olayına girebiliriz.
    Dün şaşkın bakkal civarında beyaz n li arkadaş vardı trafikte durup konuşamadık.
    saygılar. siyah xj6n 34 uh plaka

Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    Benim motoru aldığım arkadaş ayna uzatıcı taktırmıs daha dik ve arkayı gösterme yetenekleri daha artmış şiddetle tavsiye ederim.
    @scooboy bende oralarda takılıyorum görürsen durdurabilirsin çekinmeden EJ plaka bnmkide
    scooboy bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Tamam kardeş not ettim.

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı negager adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru aldığım arkadaş ayna uzatıcı taktırmıs daha dik ve arkayı gösterme yetenekleri daha artmış şiddetle tavsiye ederim.
    @scooboy bende oralarda takılıyorum görürsen durdurabilirsin çekinmeden EJ plaka bnmkide
    ya ben biraz racing havası katmak istiyorum o yüzden sordum
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    1 yıldır birlikte olduğumuz xj6n den bugün ayrıldık
    İlan vermiştim ve yaklaşık 2 hafta içinde yeni sahibini buldu

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alanlara satanlara hayırlı olsun, yeni alınan motorların fotoğraflarını ekleyin renk gelsin biraz hep düz yazı olmasın sayfa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler