Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    fuardan sonra gelir değil mi motorlar? nisanı, mayısı bulmaz umarım.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slmlar herkeze Allah kısmet ederse xj6'yı almaya karar verdim sonunda....
    Ama şimdide nakedmi yoksa diversion'mı 2 alıcam mecbur sıfır marttaymış okadar beklemek istemiyorum kullanan arkadaşlardan avantaj ve dez avantaşlarını görsel olarakta fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim herkeze saygılar.
    Divesion alıpta keşke naked alsaydım diyen varmıdır?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    naked de rüzgarla boğuşursun biraz. F için 2000tl gibi fazla verirsin 0 alırken. Gerisi de senin keyfine kalmış, hangisi gözüne hoş geliyorsa...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    arkadaslar merhaba bende yarın insallah alıcam motoru buldum 2012 model 10.bin km de xj6s modelini. sizce alınırmı forumu ilk sayfadan başlayarak tek tek okudum. yarım grenajşı model de fazla yok hatta 2012 model hiç yok gibi. 19 bin tl istiyor arkadas gibvi çanta ve çanta demiri var motor koruma var birde. sizce nasıl ?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    var aslında ama 2013 ten sonra getirmediler S modelini. Ben de 2 ay önce aldım S. Ben severek aldım. Hayırlısı olsun

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Memnunmusun peki motordan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Demekki satan yok memnun olan cok demekki

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben benim xj6 n satacam sebebi FZ8 Alacam inşallah.
    2013 model.
    siyah renk.
    8500 km de.
    Kaza , boya, cizik yok.
    km orjinal.
    Garantisi devam ediyor.
    koruma demiri.
    spor manet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Ben benim xj6 n satacam sebebi FZ8 Alacam inşallah.
    2013 model.
    siyah renk.
    8500 km de.
    Kaza , boya, cizik yok.
    km orjinal.
    Garantisi devam ediyor.
    koruma demiri.
    spor manet var.
    fiyati 18.500 doyorum ama pazarlik var.
    tel :0507-9932364
    mehmetenis bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tabii ki herkes memnun,ben de.biraz foto koyalım da sayfa şenlensin.
    bu yaz eşimle,manavgat festivaline giderken ki hali:

Sj's, Süpervizör, saykokan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı volkansacar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnunmusun peki motordan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Demekki satan yok memnun olan cok demekki
    şimdilik bi sıkıntım yok ama daha 400-500 km binebildim. Sürüşü çok rahat sesi güzel. Deponun yan tarafları yarıya kadar sert lastik gibi bişeyle kaplı dizlik boyayı çizdi derdi yok. Egzoz sıka kimseye yapışmıyor :D Bunlar her xj6 da aynı tabi naked yada S farketmıyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yan çantaların muntazam duruyor. Artçısız binince arka çantanın yüksekte olması aerodinamik açısından sıkıntı çıkarmıyor mu?
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı saykokan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdilik bi sıkıntım yok ama daha 400-500 km binebildim. Sürüşü çok rahat sesi güzel. Deponun yan tarafları yarıya kadar sert lastik gibi bişeyle kaplı dizlik boyayı çizdi derdi yok. Egzoz sıka kimseye yapışmıyor :D Bunlar her xj6 da aynı tabi naked yada S farketmıyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

hocam yan çantaların muntazam duruyor. Artçısız binince arka çantanın yüksekte olması aerodinamik açısından sıkıntı çıkarmıyor mu?
    Hayır kesinlikle çantalar aerodinamik sıkıntı yaratmıyor
    saykokan bunu beğendi.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başkanım samimi söylüyorum içim ısındı. Yazdan kalan resimle. Yaz gelsede gazlasak ne güzel olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Süpervizör, mehmetenis ve tkdkmn bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkanım samimi söylüyorum içim ısındı. Yazdan kalan resimle. Yaz gelsede gazlasak ne güzel olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

http://i.hizliresim.com/l0vjGJ.jpg
    http://i.hizliresim.com/VgvanZ.jpg
    http://i.hizliresim.com/n5LM0V.jpg
    Ben valla Yaz kış demeden gazlıyorum,
    Gazlayamayan Tatlı Su Motorcuları Düşünsün

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Bu da Tatlı Su Motorcularına kapak olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2373822/detay/

XJ6 S 2009-2012 arası Normalden 15 cm Uzun Tur camı Satılıktır.

65TL

berkerk ve jönysf bunu beğendiler.

Slmlar devirsion fül granaşlı 3000 de twobu egzos koruma takozu mevcut fiyat 20bin 2014 bu paraya degermi sizce birde naked modelide cok guzel gorunuyor pisman olurmuyum fikir verrseniz sevinirim saygilar
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    arka lastiği jant ile beraber 180 lık yapmış arkadaş konuştum
    1500 tl jant ve dişli değişmiş orjinal sıfır fazer 8 jantı monte edilmiş.
    benzin artışı yok hız torkda yavaşlama yok virajda herhangi bir rahatsızlık yok aksine yol tutuş dahada arttı dedi.
    maslak oto sanayi arı motorda yaptırmış arkadaş .
    yaptırmak isteyen varmı ?
    belki topluda indirim olur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93073370/detay

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar devirsion fül granaşlı 3000 de twobu egzos koruma takozu mevcut fiyat 20bin 2014 bu paraya degermi sizce birde naked modelide cok guzel gorunuyor pisman olurmuyum fikir verrseniz sevinirim saygilar
    Fiyat biraz yüksek gibi ama sen bilirsin.
    Sahibinden.com da ki bütün xj6 ilanları tam grenajlı bi benim ki yarım grenajlı ve full,
    Artı senin baktığın motor boş yani hiç bir artısı yok, depo üstü çanta ve 180 arka lastik yazmış sanki depo üstü çanta hiç piyasa da bulunmuyor,ve en dikkat çeken 180 lastik ben araştırdım 180 lik lastik takılırsa zincir muhafazasına vuruyor bu yüzden orayı kesmek gerekiyor,
    ben fazer 6 da 180 arka lastik kullandım hiç kullanışlı değil çünkü lastiğin yere basma açısı daha fazla bir tek virajlarda faydası var onun haricinde hiç bir faydası yok. Mesela yoldaki bozuklukları 180 arka lastik ile daha fazla hissediyorsunuz hele ki asfalt göçükleri motorun dengesini bozuyor,birde şöyle düşünün Yamaha mühendisleri hiç mi düşünmediler 180 arka lastik takmayı demek ki bizim motorlara uygun değil

Arkadaşlar 2015 DİVERSİON F RACE BLUE ile ilk fotoğrafı da ben yükleyeyim dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

mehmetenis, adanalı, saykokan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Süpervizör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2015 DİVERSİON F RACE BLUE ile ilk fotoğrafı da ben yükleyeyim dedim

http://hizliresimyukle.com/image/BGiR

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

http://hizliresimyukle.com/images/20...226_141446.jpg
    Yakışmış,Hayırlısı olsun inşallah

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışmış,Hayırlısı olsun inşallah
    Teşekkür ederim abi, bu fotoyu Yamaha showroom da çektim.Yani benim değil ben daha bekliyorum motorumu

Buradan arkadaşlara da bilgi vereyim.Motor şu anda yamaha merkez showroom da var,görüp incelemek isterseniz kısaca adres ; Sancaktepe Metro garaj/otogarın hemen yanında YaMAHA SHOWROOM var. Gidip tüm modelleri inceleyebilirsiniz.
    mehmetenis bunu beğendi.

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat biraz yüksek gibi ama sen bilirsin.
    Sahibinden.com da ki bütün xj6 ilanları tam grenajlı bi benim ki yarım grenajlı ve full,
    Artı senin baktığın motor boş yani hiç bir artısı yok, depo üstü çanta ve 180 arka lastik yazmış sanki depo üstü çanta hiç piyasa da bulunmuyor,ve en dikkat çeken 180 lastik ben araştırdım 180 lik lastik takılırsa zincir muhafazasına vuruyor bu yüzden orayı kesmek gerekiyor,
    ben fazer 6 da 180 arka lastik kullandım hiç kullanışlı değil çünkü lastiğin yere basma açısı daha fazla bir tek virajlarda faydası var onun haricinde hiç bir faydası yok. Mesela yoldaki bozuklukları 180 arka lastik ile daha fazla hissediyorsunuz hele ki asfalt göçükleri motorun dengesini bozuyor,birde şöyle düşünün Yamaha mühendisleri hiç mi düşünmediler 180 arka lastik takmayı demek ki bizim motorlara uygun değil
    Slm cvp için teşekkürler bnm dedigim motor sahibindende degil ilanda yok yani yurdışından two bersh eksoz getirtmiş 1500 tl degerinde 200 tlyede koruma takozu taktırmış lastıkler orjinal fabrika şıkışlı km de 3000
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm cvp için teşekkürler bnm dedigim motor sahibindende degil ilanda yok yani yurdışından two bersh eksoz getirtmiş 1500 tl degerinde 200 tlyede koruma takozu taktırmış lastıkler orjinal fabrika şıkışlı km de 3000
    Al benim motoru hem bütün geçmişi forum da var nasılsa, hemde aklında soru kalmaz benim motor full+full yani eksiksiz 19000TL ye veririm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler