Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Buda benim tatlım kıymatlım...

mehmetenis, barodi, Süpervizör ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Sis Farları Gece Aydınlatması
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis farlarının aydınlatma resim hatta videoları aşırı faydalı olur desem??

Bu da bugün elime ulaşan zincir temiztemizleme Fırçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Arkadaşlar
    Motorumu Daha Büyük Cc li ve yaş büyütmek adına satışa koydum,
    Linki:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2975573/detay/
    barodi bunu beğendi.

2008 fazerimi model yukseltmek amacli satip diversion f almayi dusunuyorum nedersiniz?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Onca emek onca masraftan sonramı? işte bu yüzden ben motoruma fazla masraf etmedim illa bir gün satılıcak diye şuan benim f de satışta

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı Tyranttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 fazerimi model yukseltmek amacli satip diversion f almayi dusunuyorum nedersiniz?
    fazer daha guclu motor diversion f size küçük gelebilir güç olarak.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Doğru söylüyör sunuz ama illaki satılacak. Zaten almayı düşündüğüm cbf 1000 o da böyle donanımlı olacak.
    Motor tercihimi yaparken boş almamayı tercih ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Peki Sizce ilan fiyatı nasıl. Çok mu abartı yoksa normal mi? Almayı tercih ettiğim cbf 1000 doğru bir seçim mi yoksa tavsiye edebileceğiniz başka motor varmıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:38 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onca emek onca masraftan sonramı? işte bu yüzden ben motoruma fazla masraf etmedim illa bir gün satılıcak diye şuan benim f de satışta

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

fazer daha guclu motor diversion f size küçük gelebilir güç olarak.
    Bu arada bende fazer dan geçiş yaptım,fazer 98 bg. Diversion 78 bg.
    Fazer daha yüksek, div. Daha yere yakın bir motor.
    Ama model ve yaş büyütmek için doğru tercih.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:40 ----------

Bu arada sizin motoru da gördüm İlanlarda o kaplama için ne uğraştınız.
    Bende çok uğraştım ama her uğraşı bana büyük tercübeler kattı.
    Şimdi yeni motora daha çok bilerek daha az uğraşarak daha hızlı sonuca varıcam.

Motosikleti
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyör sunuz ama illaki satılacak. Zaten almayı düşündüğüm cbf 1000 o da böyle donanımlı olacak.
    Motor tercihimi yaparken boş almamayı tercih ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Peki Sizce ilan fiyatı nasıl. Çok mu abartı yoksa normal mi? Almayı tercih ettiğim cbf 1000 doğru bir seçim mi yoksa tavsiye edebileceğiniz başka motor varmıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:38 ----------

Bu arada bende fazer dan geçiş yaptım,fazer 98 bg. Diversion 78 bg.
    Fazer daha yüksek, div. Daha yere yakın bir motor.
    Ama model ve yaş büyütmek için doğru tercih.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:40 ----------

Bu arada sizin motoru da gördüm İlanlarda o kaplama için ne uğraştınız.
    Bende çok uğraştım ama her uğraşı bana büyük tercübeler kattı.
    Şimdi yeni motora daha çok bilerek daha az uğraşarak daha hızlı sonuca varıcam.
    Çok abartili gibi fiyat. Ful donanimlida olsa adam söyle düşünebilir. O fiyata sifiri alirim donanima aksesuara gereği yok der.siz kendi zevkinize gore yapmissiniz güzelde olmuş hele sis farlari cok iyi.
    İnş o fiyata satarsiniz. Onca emek var sonuçta hayirli olsun.
    Cbf 1000 bilgim yok. Ama aralarında güç olarak tatmin edici fark ne kadar olucak bilmiyorum. Xj6 dan ne kadar seri ivmelenmesi torku nasil bilmiyorum.
    1000 cc vergisi çok yuksek bu bir dezavantaj. Yakiti nasil bilmiyorum.
    Tip olarak cbf 1000 bana uymuyor.ben almazdim.
    Ben kendi motoruna kamuflaj uygulama sini kendim uyguladim. Folyo dan yaptim. Boyaya zarari yok. Stickerdan daha iyi.sticker zamanla soluyor.
    Reklamcidan bana bu şekilde cikart dedim reklamci 100 tlye folyoyu kesti ölçtü işçiliği yani motora yapistirmasini kendim yaptim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Arkadaşlar , RACE BLUE modelin sizce hangisi daha yakışıklı duruyor

Deposu gümüş renkli olan 2015 te gelecek model sanırım.

Sizin beğeniniz hangisi yönünde ;

A : 2014

B : 2015

dyavol-77 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Süpervizör adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/jv2ZQr.jpg

http://i.hizliresim.com/2YkAEq.jpg
    A-şıkkı daha Vahşi-daha Sexy...( Sanal orgazm)...
    The Power of The Dreams.

Ben B seçeneğini tercih ederim. Lakin ikisi de çok güzel gözüküyor. Keşke ABS'li modeli de gelse Türkiye'ye.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    A sıkkı kesinlikle.
    B siradan duruyor cift renk ile

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Alıntı alparslana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben B seçeneğini tercih ederim. Lakin ikisi de çok güzel gözüküyor. Keşke ABS'li modeli de gelse Türkiye'ye.
    Gelmeyecek maalesef, Yamaha prensip meselesi yapmış, illa ABS'li istiyorsanız Fazer8 alına geliyor iş
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı flea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmeyecek maalesef, Yamaha prensip meselesi yapmış, illa ABS'li istiyorsanız Fazer8 alına geliyor iş
    Maalesef,Neyse ben cbf 1000 alıcam abs ve combine abs sorununu çözmüş olucam

Bu arada benim motorun fiyatı sizce ne olmalı ona göre fiyatı düzenleyeceğim.

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)

Walla cbf1000 sahane makine, simdiden hayırlı olsun. Honda GS3 de kullandım, kaymak resmen hocayla sohbet ederken cbf1000 için kullandığın tabir "sosyete motoru" idi onun kadar rahat ve virajı iyi makine çok azdır demişti. Artık getirmedikleri için benim açımdan alternatifler arasında değil, ama aklım hep onda kalacak walla
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

Cbf1000 mi cbf1000f mi? Hangisi?...Seni Xj'den sonra yakıt,ağırlık ve orijinal yedek parça olarak üzecektir...
    mehmetenis bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf1000 mi cbf1000f mi? Hangisi?...Seni Xj'den sonra yakıt,ağırlık ve orijinal yedek parça olarak üzecektir...
    Üstat cbf1000f ama bende açıkçası cbf1000 ila fa arasında ki farkı bilmiyorum

Bilmiyorum ama f olacak diyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

CBF 100 ile 1000FA arasında tork farkı,motor farkı, ağırlık ve yakıt kapasitesi farkı varmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Alıntı flea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla cbf1000 sahane makine, simdiden hayırlı olsun. Honda GS3 de kullandım, kaymak resmen hocayla sohbet ederken cbf1000 için kullandığın tabir "sosyete motoru" idi onun kadar rahat ve virajı iyi makine çok azdır demişti. Artık getirmedikleri için benim açımdan alternatifler arasında değil, ama aklım hep onda kalacak walla
    TR gelmiyor Almanya da satışı var.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Üstat cbf1000f ama bende açıkçası cbf1000 ila fa arasında ki farkı bilmiyorum

Bilmiyorum ama f olacak diyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

http://i.hizliresim.com/mr5Z8Y.jpg

CBF 100 ile 1000FA arasında tork farkı,motor farkı, ağırlık ve yakıt kapasitesi farkı varmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

TR gelmiyor Almanya da satışı var.
    Tek ekszolu olan ''F'' derim hem yeni nesil-hemi de daha şık ve güçlü...ama şahsen Yama'dan yürü derim...CBF 1000 de yedek parça FZ8 Fazer 2.katından daha pahalı...
    mehmetenis bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 sene daha vaktim var ama şimdiden bir sonraki motosikletim için araştırmalara başladım. Bilirsiniz bitmek bilmeyen araştırmalar...

Baktığım farklı motosikletler var ama XJ6 Diversion en çok öne çıkan gibi görünüyor. Yamaha kalitesi, uygun fiyat, süper görüntü, performans olarak sanırım sınıfının ortalarında yer alıyor, ki bu ilk 600'lük motosiklet deneyimi açısından iyi bir şey...

Merak ettiğim şu ki; ikinci el piyasasını çok zayıf görüyorum. Race blue gibi muhteşem bir tasarımın sadece bir tane ilanı var sahibindende. Neden piyasası zayıf XJ6 Diversion'ın bilginiz var mıdır? Tutulmadı mı bu model sizce?
    ardacik ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 sene daha vaktim var ama şimdiden bir sonraki motosikletim için araştırmalara başladım. Bilirsiniz bitmek bilmeyen araştırmalar...

Baktığım farklı motosikletler var ama XJ6 Diversion en çok öne çıkan gibi görünüyor. Yamaha kalitesi, uygun fiyat, süper görüntü, performans olarak sanırım sınıfının ortalarında yer alıyor, ki bu ilk 600'lük motosiklet deneyimi açısından iyi bir şey...

Merak ettiğim şu ki; ikinci el piyasasını çok zayıf görüyorum. Race blue gibi muhteşem bir tasarımın sadece bir tane ilanı var sahibindende. Neden piyasası zayıf XJ6 Diversion'ın bilginiz var mıdır? Tutulmadı mı bu model sizce?
    Tutmadı maalesef tutsaydı barodi ile benim motor çoktan satılırdı.
    Ama kesinlikle tavsiye ederim çok sorunsuz seri bir makinadır

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S

Bence de A. B deki beyazlar çok parlak duruyor. Jantlarda ayrı renk beyaz olsa belki daha hoş olurdu. Bende A seçeneğinin "S" i var. Ama mat gri. burda renk bi parlak çıkmış. Canlı görmekte fayda var sonuçta 23bin para vereceksiniz beğendiğiniz olsun.

Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Hocam tutmadı dan ziyade 2. el satan arkadaşlar bazı gerçekleri abartıyorlar bence. Bir defa genel kanı bir araç teker döndüğünde sıfır fiyatından %10 değer kayba uğrar.Fakat sahibinden de vatandaş makineyle 2000 km yol yapmış ve hala 22,500 fiyat istiyor :/ Şaka gibi ama gerçek.
    Ben de arayıştaydım 2. el de ama fiyatları/km leri / yaşları görünce 3-5 bin daha ekler sıfır alır , içim rahat olur dedim ve sıfır araştırıyorum.Adam 20-30 bin km yapmış ama nasıl kullanmış bilmiyorsun,teker yapmaya çalışıp amortisör ve maşaya zarar verdi mi ? Gerçekten garajda çocukların değmesiyle mi devrildi motor :D bla bla gider..

Acelem de yok,beklerim motor geldiğinde alırım kafam rahat olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Arkadaşlar bu sitelerden diversion ile ilgili alışveriş yapanınız oldu mu ? Çok çeşit var ve fiyatlarda çok abartılı değil bence.

http://www.twistedthrottle.com/shop-by-bike/yamaha/fz6r-09-12?limit=144

http://www.revzilla.com/parts/2012-yamaha-fz6r

http://www.motosport.com/motorcycle/rides/yamaha/fz6r-parts
    http://www.amazon.com/Yamaha-FZ6R/e/B005AWD1Q8

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler