Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xj6 aranıyor fiyatı güzel olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce hiç satılmamış ama sanırım 2010 fuarından birtane yamaha xj6 çıkarmayı düşünüyorum. Artık sıfır bir 600cc lik motorum olsun bıktım 2.el alıp masraf etmekten. siyah rengini düşünüyorum. Hadi hayırlısı
    Fikir degismis yine

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güncel...

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    bugün itibariyle bir adet xj6 beyaz almış bulunmaktayım malatya yamaha bayisinden teslimat dahil 18,750 nakit pazartesi günü teslim edilecek

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    bende dün 2009 model xj6 aldım önceki hyosung gt650 den sonra daha önceden ızdırap çektiğimin farkına vardım gerçekten kaliteli şıkır şıkır çok rahat motosiklet hiç yormuyor şehir içinde. ama aldığım kişi bakım yaptırmamış yağ ve filtre değişimi için servisi 210 lira dedi çok fazla geldi bana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı pokeharun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle bir adet xj6 beyaz almış bulunmaktayım malatya yamaha bayisinden teslimat dahil 18,750 nakit pazartesi günü teslim edilecek
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. aldığınız versiyonda abs var mı?

Motosikleti
    xj6 kullananın sayısının az olduğu forumdan bile belli kimse birşey yazmıyor

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    bende xj6 ile aranıza katıldım bundan önce cbr 250 vardı ama bıraz ufak geldı bu daha tatmın edici hepinize kazasız surusler.forumda pek bu motoru bilen yok heralde b,iraz canlandıralım ozamn formu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

http://img442.imageshack.us/img442/5034/20120422367.jpg

Motosikleti
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın ben alalı yaklaşık 1 ay oldu forumda hiç hareket yok gerçekten kullanıcı sayısı çok az sanırım.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    evet burda az heralde ama mersınde baya ilgi var heralde nete pek giren yok xj 6 cılardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

nasıl memnunmusunuz kafanıza takılan merak ettıgınız bırseyler varsa paylasalımkı motorumuzu daha ii tanıyalım ;) yakıt performans kullanım vs.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    XJ6N 3000km de. Motorumu seviyorum. İstanbul anadoluda en yakışıklı JX6 yı gördüğünüzde bilin ki o benim. Zaten başka XJ6N göremedim buralarda.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende xj6 ile aranıza katıldım bundan önce cbr 250 vardı ama bıraz ufak geldı bu daha tatmın edici hepinize kazasız surusler.forumda pek bu motoru bilen yok heralde b,iraz canlandıralım ozamn formu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

http://img442.imageshack.us/img442/5034/20120422367.jpg
    Selam, bende CBR250R kullanıyorum ve kışa doğru büyük ihtimal bende XJ6 almak istiyorum.
    Kafama takılan tek konu yakıt sarfiyatı. Biraz bilgi alabilirmiyim sizlerden.
    Genel olarak memnunsunuz sanırım..

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6N 3000km de. Motorumu seviyorum. İstanbul anadoluda en yakışıklı JX6 yı gördüğünüzde bilin ki o benim. Zaten başka XJ6N göremedim buralarda.
    Bende Anadolu yakasındayım, siz neresindesiniz acaba? Bu motoru çok merak ediyorum, imkan olursa tanışmak isterim..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, bende CBR250R kullanıyorum ve kışa doğru büyük ihtimal bende XJ6 almak istiyorum.
    Kafama takılan tek konu yakıt sarfiyatı. Biraz bilgi alabilirmiyim sizlerden.
    Genel olarak memnunsunuz sanırım..

Bende Anadolu yakasındayım, siz neresindesiniz acaba? Bu motoru çok merak ediyorum, imkan olursa tanışmak isterim..
    Yakıt olarak şehir içi bana çok yakıyor gibi geliyor. 50TL ile 180 - 200km gidiyor diyebilirim. İstanbul maltepede oturuyorum. Pazar günki geziye gelicem orada tanışabiliriz.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt olarak şehir içi bana çok yakıyor gibi geliyor. 50TL ile 180 - 200km gidiyor diyebilirim. İstanbul maltepede oturuyorum. Pazar günki geziye gelicem orada tanışabiliriz.
    O zaman bu 100 km'de 5.5 lt'yi geçiyor demek oluyor. Biraz fazlaymış hakikatten. Pazar günü ben gelemiyorum maalesef, haftasonu memlekete gidiyorum.
    Pazar akşamı döneceğim inşallah. Aklımda bu motor ve Honda'nın yeni çıkardığı NC700 S modeli var. İkisi arasından bir seçim yapmak istiyorum yavaş yavaş.

Motosikleti
    spritmonitor.de sitesinden xj6 kullanıcılarının yakıt sarfiyatlarına bakabilirsiniz. ama bence motosikleti severek alıyorsanız yakıt sarfiyatını düşünmemek lazım ulaşım aracı olarak kullanmak için zaten xj6 alınmaz fazla takmamak lazım 100 kmde 1-1,5 litre fazla yakmasının önemi yok benim için. Ama konu sıfır almak ise bahsettiğiniz nc700s alınabilir ancak benim tercihim nc700x ten yana olurdu.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Dediğinizde haklısınız, sonuçta 4 silindir bir motor XJ6. 1-2 litrenin lafı olmaz
    Genel kullanımım şehiriçi işe gidiş geliş için kullanıyorum. İki haftada birde küçük çaplı geziler oluyor bazen.
    Naked sever olarak bu iki motor var seçeneklerimde. Fakat NC serisinin biraz beklenmesi ve kullanıcı yorumlarına bakılması taraftarıyım.
    XJ6 bu açıdan benim için bir adım daha önde. Sorunsuz motor olduğu ortada.
    NC700X'in yurtdışında Dual Clutch sistemli versiyonları var. Bunu niye Türkiye'ye getirmezler anlamıyorum.

Motosikleti
    Ben çok memnunum motosikletimden daha önce tek ve çift silindirli kullanmıştım 4 silindirli ilk motorum bu yüzden midir bilmem aşırı keyif alıyorum düşük devirli kullandığımdan mıdır yoksa 4 silindirlilerin karakteristiğimi bilmem ama dışarısı 24 derecede iken bile 100 derecelere çok çabuk çıkıyor motor ısısı eğer dur kalk çok yaparsam, siz kaçbin devirde vites yükseltiyorsunuz? ayrıca motosikletin tek eksisi olarak hangi viteste olduğunu göstermemesi olduğunu düşünüyorum bazen 5 mi 6damı anlamıyorum 6dayken vites yükseltmeye kalkıyorum

Motosikleti
    GSR600 K9
    Bende devamlı fanı açarım heralde bu motorla Şu anki motorumda da hemen fan çalışıyor trafikte.
    Ama daha 3 çizgiyi geçmedi hararet. Ben biraz devirli kullanıyorum motoru, genelde 6-7 binde falan değiştiriyorum vitesi.
    7 binden sonra çok güzel çıldırıyor cıbır. 4 silindirin tadı nasıl bilmiyorum ama eminim çok keyiflidir dediğiniz gibi.
    Bu vites göstermeme olayı beni de sinir ediyor bazen. Bende geçen 5 ile deli gibi gidiyorum, dedim niye gitmiyor bu.
    Bir baktım bir vites daha varmış atmam gereken

Yakıt olayını çok takmıyorum o zaman şu etapta. Zaten haftalık 120 km falan yapıyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar XJ6 Naked ımı satıyorum. Farklı bir motor alıcam. 3200KM de, bir kere yatırdım büyük bir hasar oluşmadı koruma demiri rendelendi ve depoda ufak bir ezik oluştu yaptırdım, sıfırından farksız şu anda. İlk bakımı kadıköy serviste yapıldı. Rodajını mart ayında bitirdim. Nedenini bilmiyorum rodajı serin havada tamamlamak daha iyi oluyormuş Rodaj sonrası uzun yolda 1000KM yaptım. İstanbul-Edirne Edirne-İstanbul otoban :D .
    Benzin istasyonuna her gittiğimde pompa çıkmıyor abi ayağına yatıyorlar. Kapalı garajda, cilası, würthü, yağı vs vs hiç aksatmadan baktım. Sahibinden ilanları gibi oldu biraz ama gerçekten gözüm gibi baktım :D
    Motor üzerinde koruma demiri + Ek rüzgarlık bulunmakta. Öne taktırdığım ek cam orjanlinden çok daha şık bana göre.
    İstediğim fiyat 17.000 TL İlgilenenler mesaj atabilir.

Motosikleti
    Pazarlık yapanda çıkmadı

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler