Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    Yamaha, 2009 model yelpazesini XJ6/ABS ile genişletti. 2009 XJ6 Diversion'un naked (çıplak) versiyonu olan XJ6, Diversion'dan daha hafif. FZ6 tabanlı motor ve tamamen yeni olan şasi, kullanım kolaylığı gözetilerek tasarlanmış. XJ6/ABS, beyaz, sarı ve siyah olmak üzere 3 ayrı renkte satışa sunulacak.

[URL=http://imageshack.us][/U

[URL=http://g.imageshack.us/img90/763d6nq6.jpg/1/][IMG]

[URL=http://g.imageshack.us/img90/763d7lk3.jpg/1/][IMG
    Hissettiğin gibi yaşa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Güzelmiş Fiyatı ne acaba
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    arada ciddi bir güç farkı var, dolayısıyla yakıtı da etkileyecektir.

57kw güçte pek bir seçenek yok. bence doğru kartar vermişler, zaten 70 üstülerde yelpaze çok geniş.

suzukide hareket yok hala :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada ciddi bir güç farkı var, dolayısıyla yakıtı da etkileyecektir.

57kw güçte pek bir seçenek yok. bence doğru kartar vermişler, zaten 70 üstülerde yelpaze çok geniş.

suzukide hareket yok hala :(
    Tam bana göre.Yüksek beygir istemiyorum.Çok hızı sevmiyorum.Hem az yakar.İnşallah fiyatıda güzel olur.

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    fz6 yı aratıcagına inanıyorum,cizgiler yenilikci olsada fz6nın yeni kasası cıktıgındaki etkiyi yaratıcak bi tasarım yok

Motosikleti
    StreetFigther
    guzel motorlar alacak arkadaslara hayirli olsun....

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı bu cihaz benim olmalı

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 tane eksik yazmışsın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yamaha'dan gereksiz hareketler serisi. Çok merak ediyorum FZ6'nın neredeyse aynısı XJ6'yı piyasaya sürmek Yamaha'ya ne kazandıracak ? Bu motoru neden piyasaya sürerler ?

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane eksik yazmışsın
    ben de diyorum hiza niye bozulmuş

Motosikleti
    '08 Ducati Hypermotard 1100
    fz6 naked sportbike kategorisinde. xj6 ise spor değil. özellikle şehiriçi rahat kullanımlı hafif bir motor isteyenler için üretilmiş. tork eğrisi daha dengeli bu yüzden gücü daha düşük tutulmuş. fz6 ile xj6 her nekadar aynı sınıf gibi gözükse de durum böyle.

xj6 şık görünümü, uygun fiyatı,pratik kullanımı ile commuter rahatlığını stil ve 4 silindirli motorla size sunuyor. rakibi er6n diyeceğim o da iki silindirli. aralarındaki en büyük fark bu. Tabi kullanım zevkine göre kimine 2 silindir daha cazip gelecektir. Tercih meselesi. Honda Hornet 600 ile aralarında uçurum fiyat farkı var.

Motosikleti
    rt
    Herkese merhaba. Daha önce birkaç değişik marka scooter ve son olarak da burgman 400 kullanan birisi olarak, şehir içi %30 şehirdışı %70 kullanılacak, kullanımı rahat, kolay ve keyifli bir makina bakarken yamahanın yeni xj600 diversion modeline gözüm takıldı. Ülkemizde henüz fazla yok bunlardan. Onun için eğer binen bir arkadaş bana tavsiyelerini ve izlenimlerini aktarırsa sevinirim. Neden fazer düşünmüyorsun? diyenler olabilir. Yeni fazer 98 bg. ve daha hafif. Yani daha sportif. Ben sportif bir kullanım değil güvenli ve touring amaçlı bir makine bakıyorum. Herkese kazasız sürüşler...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Er7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Daha önce birkaç değişik marka scooter ve son olarak da burgman 400 kullanan birisi olarak, şehir içi %30 şehirdışı %70 kullanılacak, kullanımı rahat, kolay ve keyifli bir makina bakarken yamahanın yeni xj600 diversion modeline gözüm takıldı. Ülkemizde henüz fazla yok bunlardan. Onun için eğer binen bir arkadaş bana tavsiyelerini ve izlenimlerini aktarırsa sevinirim. Neden fazer düşünmüyorsun? diyenler olabilir. Yeni fazer 98 bg. ve daha hafif. Yani daha sportif. Ben sportif bir kullanım değil güvenli ve touring amaçlı bir makine bakıyorum. Herkese kazasız sürüşler...
    Yeni XJ6 hakkında çok fazla bilgim yok, kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım (Tabi varsa, ben henüz rastlamadım).
    Benim belirttiğiniz kriterlerde önereceğim bir alternatif de CBF600'dür. Onu da bir araştırın derim.
    Bir başka alternatif olarak, yeni kasa ER-6F de eskisine göre oldukça yakışıklı bir hal almış. Tabii Kawasaki'nin parça-servis rizikosunu da göz ardı etmemek lazım ama, yine de seçenekler arasında bulunması lazım diye düşünüyorum.
    Sonuç olarak, bunları XJ6 almayın demek için değil, beklentilerinize uygun diğer seçenekleri de göz önünde bulundurmak adına yazdım. İyice araştırmanızı ve tüm motorları yakından incelemenizi öneririm.
    Hayırlısı olsun.

Motosikleti
    rt
    yorumunuz için teşekkür ederim. kawasaki servis vs. sorunu olduğunu söylüyorlar. bu arada xj6'ya da fazer'a da bindim ama sürmedim. Süren birine rast gelirsem şaşırırım zaten nerdeyse hiç yok piyasada. Çok da fark yok aralarında ama xj daha hoşuma gitti. Fazer daha rahat satılabilen bi makina xj için de bunu söyleyebilir miyiz bilemiyorum. Bir de xj kullanıcısından yorum alsak güzel olurdu.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Dün yakından bakma imkanı buldum, çok güzel bir makina resimlerdeki gibi küçük durmuyor fazer neredeyse aynı. Fazer 20 bg üstün oldu için, çoğu kişi fazeyi tercih edecektir o yüzden kullanan fazla olcanı sanmıyorum.

Motosikleti
    rt
    lastik ölçüsü vs. gibi teknik özelliklerine bakıldığında size göre xj ile fazer arasında kullanım açısından bir farklılık var mıdır? yamaha, xj nin daha pratik ve kolay kullanımı olduğunu iddia ediyor. benim içinde 20 bg. fazla güç değil daha rahat kullanım önemli. Bir yandan da nerdeyse hiç satılmamış bir makina xj6.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce hiç satılmamış ama sanırım 2010 fuarından birtane yamaha xj6 çıkarmayı düşünüyorum. Artık sıfır bir 600cc lik motorum olsun bıktım 2.el alıp masraf etmekten. siyah rengini düşünüyorum. Hadi hayırlısı

Motosikleti
    rt
    hayırlısı olsun. neden fuar? cazip indirim olur diyemi?

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Er7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun. neden fuar? cazip indirim olur diyemi?
    evet fuarda biraz daha cazip oluyor. Gerci bu motor ötv indiriminde 14 bine kadar verdiler ama ben alamadım ozaman. tahminim fuardada 2009 modelini bula bilirsem sıfır ama fiyatı baya uygun olur gibi

Motosikleti
    rt
    yamaha bugün 2009un son kampanyasını yapmış liste fiyatlarını indirmiş. yada ben bugün gördüm. yanlız anlamadığım birşey var xj6'nın(naked) fiyatı 18250, diversion olanın abs olan versiyonu 16750. Bir gariplik yok mu? Abs olmayan diversion ise 16250. yani naked olan diğerlerine göre baya pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler