Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF600SA
    Alıntı cenkkara07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 modellerinin gelmiyrceğini duydum acaba aslı astarı varmıdır gelmicekse hayal kırıklığına uğrıcam
    şu andada 2012 0 bulunmuyor, birkaç bayi ile görüştüm yılbaşına doğru belki gelecek gibi saçma cevaplar aldım!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON S
    Karapara kesinlikle diversion. Hepsinden daha adam motosiklet çünkü

Motosikleti
    Honda CM125 Custom 1993
    bu başlıkta çok mesaj olmamasının nedeni kullanıcıların azlığı değil de motorun sorunsuzluğu sanki...

sorunu olan forum kurcalıyor, olmayan motoruna biniyor bence.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON S
    Özgür sana katılıyorum. İnsanlar buraya diversionuna binmekten vakit ayıramadığı için yazamıyor bence. Ben de işten geldim. Hemen benim kara şimşekle kaçıyorum mesela

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Eski xj6 motoruma ait koruma takozlarını satıyorum arkadaşlar. Koruma demirim olduğu için hiç kullanmamıştım.

http://www.barracudamoto.it/en/shop/...aha-xj-6-pair/
    Fiyat: 125TL

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Arkadaşlar motoruna arka çamurluk taktıran var mı aramızda?

Motosikleti
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruna arka çamurluk taktıran var mı aramızda?
    Orjinalini taktıran birini görmüştüm estetik yönden çok zayıftı.

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski xj6 motoruma ait koruma takozlarını satıyorum arkadaşlar. Koruma demirim olduğu için hiç kullanmamıştım.

http://www.barracudamoto.it/en/shop/...aha-xj-6-pair/
    Fiyat: 125TL
    daha önceden satsaydın keşke 300 lira orjinalini almak zorunda kaldım ama iyiki taktırmışım hiç sebepsizce olduğu yerde düştü nasıl olduğunu anlamadım dikiz aynası dışında çizilen yer olmadı

Motosikleti
    yurt dışında gipro x-type vites göstergesi var bu arada ondan alsak montajı zor olur mu?

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    yurt dışında zibil gibi çamurluk çeşidi var...bana orijinaline montaj dahil 380 TL dedi servis...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Alıntı ichiroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceden satsaydın keşke 300 lira orjinalini almak zorunda kaldım ama iyiki taktırmışım hiç sebepsizce olduğu yerde düştü nasıl olduğunu anlamadım dikiz aynası dışında çizilen yer olmadı
    Arkadaşımız daha önceden deseydi ben de alırdım, ama ben opsiyonel bir koruma takozu aldım 50 tl'ye ve tanıdık bir ustaya taktırdım 10 tl'ye. Hepsi 60 tl kadar tuttu.

Motosikleti
    bazı koruma takozları çok çirkin ama yamahanın orjinali hem sağlam hem de güzel duruyor bozmuyor motosikleti, sizinkini görmedim birşey diyemem ama görüntüyü bozacaksa zaten bedava olsada taktırmam. bu arada kumaş olan heybe çantalardan kullanan var mı, hiç kullanana rastlamadımda bunun için yan çanta takma aparatı takmamız gerekiyor değil mi çantalar bağlarken aşağı kaymasın diye?

Motosikleti
    Alıntı ichiroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı koruma takozları çok çirkin ama yamahanın orjinali hem sağlam hem de güzel duruyor bozmuyor motosikleti, sizinkini görmedim birşey diyemem ama görüntüyü bozacaksa zaten bedava olsada taktırmam. bu arada kumaş olan heybe çantalardan kullanan var mı, hiç kullanana rastlamadımda bunun için yan çanta takma aparatı takmamız gerekiyor değil mi çantalar bağlarken aşağı kaymasın diye?
    kappanın çantaları cırt cırtlı...ayarlayıp arka yolcu tutma yerinden geçirdinmi tamamdır...ben çok yakıştıramadım...yamahanın orijinal arka çantasını birinde gördüm kurye motoru gibi olmuş..bu motorda çanta işini ne yapacağız bilemiyorum...

Motosikleti
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kappanın çantaları cırt cırtlı...ayarlayıp arka yolcu tutma yerinden geçirdinmi tamamdır...ben çok yakıştıramadım...yamahanın orijinal arka çantasını birinde gördüm kurye motoru gibi olmuş..bu motorda çanta işini ne yapacağız bilemiyorum...
    Ben de şunu buldum. Fena değil gibi ama montajı nasıl olur onu bilemiyorum.. http://www.anesmotor.com/?urun-455-i...Yan-Canta.html

Motosikleti
    givinin üçlü çanta seti demirleriyle beraber 1500TL civarı tutuyor...yamahanın tek çantası 750TL demiriyle beraber...kappa'da böyle bir kit ne kadardır bilemiyorum...

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Ben de şunu buldum. Fena değil gibi ama montajı nasıl olur onu bilemiyorum.. http://www.anesmotor.com/?urun-455-i...Yan-Canta.html

kappanınki de aynı sistem...daha ucuzdu sanırım...

Motosikleti
    yok
    arkadaşlar motorumu satıyorum boyasız,kazasın diversion s ilan no :97712049 iyi günler...

Motosikleti
    Alıntı troy01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satıyorum boyasız,kazasın diversion s ilan no :97712049 iyi günler...
    Fiyat uygun. Sorabilirmiyim zincir ve lastikler neden değişti? Biraz erken değil mi?

Motosikleti
    yok
    motorun 2.sahıbıyım ılk sahıbı arkadasımdı ondan aldıgımda lastıgı ben degıstırdım genıs taban taktım gozume kucuk gelıyordu bundan oncekı enduro ma kıyasla , tamamen keyfı olarak zıncır ıse orjınal did fabrıka cıkıs yanı , fren hıdolık pompası falan brembo fabrıka cıkıs yanı bunlar fıyatıda dedıgınız gıbı grcekten uygun sıfır ayarında daha ufak tefek cızıklerı var kullanıma baglı okadar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

ayrıyetten xj6 ıcın bırebır uyumlu el yapımı egsoz var trafıkte asla sorun yaratmaz slincer li cunku ama susturucuyu cıkardınızmı sesi anlatmama gerek yok dusunen arkadasım olursa ozelden msj atabılır...

Motosikleti
    Benim motor aldığımda 2300 km.deydi. 1000 bakımı yapılmış. Aldıktan sonra 3000 ve 4000 km. zincir temizliği ve yağlama işlemlerini kendim yaptım. Şimdi 5000 km.de ve yine zincir bakım zamanı geldi. 2. servis bakımını yaptıran var mı aramızda ve kaç km.de yaptırmak uygun olur?

Motosikleti
    Benim motor aldığımda 2300 km.deydi. 1000 bakımı yapılmış. Aldıktan sonra 3000 ve 4000 km. zincir temizliği ve yağlama işlemlerini kendim yaptım. Şimdi 5000 km.de ve yine zincir bakım zamanı geldi. 2. servis bakımını yaptıran var mı aramızda ve kaç km.de yaptırmak uygun olur?
    İkinci servis bakımı sanırım 3000 yada 3500km de yapılıyor. Sonra 3000 de bir servis bakımı yapılır. Yani 3000 6000 9000 diye gidiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler